>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli mogę coś zaproponować opiekunowi Grupy 4 (i każdej innej, ale akurat w tej jestem), to fajnie byłoby rozliczać posty w miarę na bieżąco, póki jeszcze wyniki są w głowie i szybko można to wykorzystać. Wiem z doświadczenia, że z każdym kolejnym dniem będzie tylko trudniej. No i to ma też ten plus, że można mniej więcej wiedzieć na bieżąco jak się sytuacja w grupie rozwija.
Pozdr.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
To sie tyczy wszystkich opiekunów / pomocników, wszystko będzie liczone na bieżąco ale na razie czekamy na uprawnienia do edycji.
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Witam,
moja para bot_13 - Power30 zapomnialem dopisac 30 przy Power.
Czy mozecie poprawic.
Z gory dzieki
sumada90/ ok
 
S 0

sew

Użytkownik
Przegapiłem pierwsze dwie kolejki. Moi przeciwnicy jednakże nie trafili ani jednego spotkania. Oznacza to dwa remisy 0:0? ;) Nie mogę się doszukać odpowiedniego zapisu w regulaminie
mimo wszystko wygrywają, a Ty masz -3 pkt - punkt w regulaminie 29. //mp
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
@ Sew :
29. Jeżeli użytkownik nie poda typów w danej kolejce, to otrzymuje automatycznie karę -3 punktów, a jego rywal, niezależnie od AKO (nawet gdy nic nie trafi i AKO wyniesie 0) wygrywa spotkanie (+3pkt.).
W przypadku, gdy obaj nie podadzą typów to para jest karana -3 pkt.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Grupa 8. podliczona po dwóch kolejkach. Tabela pojawi się po dniu dzisiejszym i będzie się pojawiać co trzy kolejki. W razie poprawek w podliczaniu czy w przyszłych waszych błędach pucujcie się, że jesteście z mojej grupy, a sprawa (jeśli nie wbrew regulaminowi) będzie szybko załatwiona. ;)
 
Do góry Bottom