>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Ogloszenia parafialne
Od 4 kolejki KAŻDY zobowiązany jest do podawania nazwy bukmachera. Brak = brak podanego kuponu.
AKO można podawać opcjonalnie - można, ale nie trzeba.
To tyle.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Widzę, ż pojawiła się w końcu opcja edytowania dla opiekunów, więc rano - postaram się przed 12 - podliczę 3 kolejki i wstawię tabelę w grupie 2
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Witam.
Użytkownicy w mojej grupie (nie wiem jak w innych) podają typy na over/under DANEJ DRUŻYNY. Typ ten jest zgodny z regulaminem?
Udinese v Catania - Udinese over 1,5 @ 1.8
Pytam, bo jeśli typy prawidłowe, to sam chętnie pograłbym czasem coś takiego :] Pozdrawiam.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Witam. Użytkownicy w mojej grupie (nie wiem jak w innych) podają typy na over/under DANEJ DRUŻYNY. Typ ten jest zgodny z regulaminem? Udinese v Catania - Udinese over 1,5 @ 1.8 Pytam, bo jeśli typy prawidłowe, to sam chętnie pograłbym czasem coś takiego Pozdrawiam.
A dlaczego ma być nie zgodny ? Normalny typ z oferty.
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
A dlaczego ma być nie zgodny ? Normalny typ z oferty.
W ofercie typy są różne. &quot;Dokładny wynik&quot; czy &quot;połowa/koniec spotkania&quot;, a jednak tego grać nie wolno. Więc to co proponuje oferta to małe ma znaczenie. Regulamin mówi - czy dany zespół strzeli/nie strzeli gola. Ale o under/over na dany zespół nie ma nic wyszczególnione. Ja chce się tylko upewnić co i jak ;)
Pozdrawiam.
under/over na mecz, tak było w poprzednich edycjach. Pestka powinien potwierdzić // mp
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Zapomnialem dodac typow dzisiaj - tak jednorazowo jakos wyszlo, chcialem dac cos teraz jak sie zorientowalem, ale nie ma meczow w nocy zadnych ... Beda jakies konsekwencje?
po prostu -3 pkt, jak nie dasz typów w więcej niż połowie kolejek wtedy będziesz dodany na czarną listę ;) // mp
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
under/over na mecz, tak było w poprzednich edycjach. Pestka powinien potwierdzić // mp
Niewiele wyjaśniłeś. Przykładowe over 1,5 na Udinese również jest typem na mecz, a nie do połowy więc czemu by tego zabronić?
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Tak jak w poprzednich edycjach gramy tylko over/under na całe spotkanie, nie na sume goli danego zespołu
Osoby odpowiedzialne za grupy podliczają typ over na drużynę na ✅ Trzeba to jakoś rozstrzygnąć. Regulamin co innego, a wyniki co innego...
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
W zasadzie było to niezbyt jasne wyjaśnione, tym bardziej dla osób uczestniczących pierwszy raz. Myślę, że warto rozliczyć to na plus.
 
henry 83

henry

Użytkownik
Osoby odpowiedzialne za grupy podliczają typ over na drużynę na ✅ Trzeba to jakoś rozstrzygnąć. Regulamin co innego, a wyniki co innego...
Wydało mi się to logiczne i zgodne z regulaminem. Jest to typ na całe spotkanie, bez żadnych zwrotów. Żaden problem to zmienić, tylko musimy mieć jednoznaczność regulaminu.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Moze i tak bylo ale dlaczego by tego nie zmienić? Nie widze zadnych przeslanek za tym zeby nie podawac takich typow...ktore sa jedne z najpopularniejszych tak swoja droga...over under danej druzyny.
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Mam pytanie bo są wątpliwości:
Ja podałem typy i nic nie trafiłem wiec ako 0
Rywal podał złą kolejkę więc nie powinienem wygrać walkowerem ?
Bo jest podane, że on poprzez złą kolejkę ma ako 0 więc jest remis.
e/ raczej remis zostanie, bo był aktywny, chciał zatypować, lecz popełnił głupi błąd, a to że Ty masz AKO 0 to tylko pretensje możesz mieć do siebie ???? Ale poczekaj na potwierdzenie od Pestki.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Pomyliłem się i w grupie 4 w czwartej kolejce wstawiłem mecz który trwa. Plzen-Jihlava.
e/ niestety ⛔ będzie, ale dzięki za fair play ????
 
Do góry Bottom