>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

nikifor 402

nikifor

Forum VIP
W gr. 4 tabela po 3 kolejkach. W razie jakichkolwiek błędów, niezgodności -&gt; PW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
w nocnych meczach miałem obstawiony mecz Miramar Missiones - CA Penaro który został przełożony na dzisiejszy wieczór.rozumiem ze mecz będzie rozliczony po jego zakończeniu czy z marszu zostaje rozliczony jako przegrany
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
w nocnych meczach miałem obstawiony mecz Miramar Missiones - CA Penaro który został przełożony na dzisiejszy wieczór.rozumiem ze mecz będzie rozliczony po jego zakończeniu czy z marszu zostaje rozliczony jako przegrany
Zostanie rozliczony jako ⛔ niestety.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Witam w czwartek i piątek jest rozgrywana 6 kolejka.
W tych dniach nie będę miał dostępu do internetu.
Czy istnieje możliwość abym podał typy wcześniej lub ewentualnie wysłał do opiekuna grupy który by to zrobił za mnie?
e. Hardi // Tak. Wyślij typy do opiekuna grupy albo bezpośrednio do Pestki
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Witam w czwartek i piątek jest rozgrywana 6 kolejka.
W tych dniach nie będę miał dostępu do internetu.
Czy istnieje możliwość abym podał typy wcześniej lub ewentualnie wysłał do opiekuna grupy który by to zrobił za mnie?
Podeślij do mnie na PW ;)
 
henry 83

henry

Użytkownik
Grupa 6:
http://forum.bukmacherskie.com/f446/grupa-6-a-105721-2.html#post4372930
Nie podliczono typu: Barcelona - Atletico 1/2 X 2,30
W zasadzie i tak wygram pojedynek, ale wtedy będzie wyższe AKO;)
Druga sprawa, kiedy będzie ostateczna decyzja co grania typów do konkursu? Idziemy zgodnie z regulaminem czy z ofertą sportingbet?
Zgłaszaj mi, jako opiekunowi grupy takie rzeczy na PM. Poza tym tabela jeszcze nie uwzględnia tej kolejki, a zostawiłem ten typ bo chciałem się upewnić czy jest zgodny z regulaminem, ale czas mi wczoraj nie pozwolił.
edt. Oczywiście typ nie jest zgodny z regulaminem, więc tak jak sądziłem będzie rozliczony jako błąd.
Odsyłam: http://forum.bukmacherskie.com/f446/regulamin-konkursu-uczta-pilkarska-104962.html punkt 16.
Co do Twojego drugiego pytania, to gramy tylko te punkty wymienione w regulaminie pkt.16, więc wszelkie inne są nieprawidłowe. Kwestia konsultowana z pestka7.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Wiem, że nie ma to wpływu na wynik, ale żeby sprawiedliwości stało się zadość chciałem zgłosić, że użytkownik gujon301 podał w meczu 5 kolejki grupy 4 ten sam typ po mnie (Roma - Parma), więc powinien mieć mniejsze AKO.
n// Poprawione.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Cytat:
&lt;table cellpadding=&quot;6&quot; cellspacing=&quot;0&quot; border=&quot;0&quot; width=&quot;100%&quot;&gt; &lt;tbody&gt;&lt;tr&gt; &lt;td style=&quot;border:1px inset&quot; class=&quot;alt2&quot;&gt; Napisał Kulu -&gt;

Grupa 6:
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post4372930

Nie podliczono typu: Barcelona - Atletico 1/2 X 2,30
W zasadzie i tak wygram pojedynek, ale wtedy będzie wyższe AKO:wink:

Druga sprawa, kiedy będzie ostateczna decyzja co grania typów do konkursu? Idziemy zgodnie z regulaminem czy z ofertą Sportingbet?

&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Zgłaszaj mi, jako opiekunowi grupy takie rzeczy na PM. Poza tym tabela jeszcze nie uwzględnia tej kolejki, a zostawiłem ten typ bo chciałem się upewnić czy jest zgodny z regulaminem, ale czas mi wczoraj nie pozwolił.

edt. Oczywiście typ nie jest zgodny z regulaminem, więc tak jak sądziłem będzie rozliczony jako błąd.
Odsyłam: http://forum.bukmacherskie.com/f...ka-104962.html punkt 16.

Co do Twojego drugiego pytania, to gramy tylko te punkty wymienione w regulaminie pkt.16, więc wszelkie inne są nieprawidłowe. Kwestia konsultowana z pestka7.
OK, mój błąd. Wydawało mi się, że można grać wynik do przerwy.
A co do drugiej kwestii, jeśli wynik do przerwy to ⛔, to wszystkie inne typy niezgodne z regulaminem też na ⛔. W takim wypadku jest bardzo dużo typów i wyników do edycji...
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
opiekunie grupy 7 motywuje Cie do podliczania na biezaco ???? Pozdro

przecież codziennie jest podliczane?!?! to co mam o 8 godzinie rano każdego następnego dnia zacząć podliczanie?....
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
opiekunie grupy 7 motywuje Cie do podliczania na biezaco ???? Pozdro

przecież codziennie jest podliczane?!?! to co mam o 8 godzinie rano każdego następnego dnia zacząć podliczanie?....
az mnie porazil ten czerwien. wez uaktualnij tabele generalna;)
ROZKAZ? ????
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Wiem, że nie ma to wpływu na wynik, ale żeby sprawiedliwości stało się zadość chciałem zgłosić, że użytkownik gujon301 podał w meczu 5 kolejki grupy 4 ten sam typ po mnie (Roma - Parma), więc powinien mieć mniejsze AKO.

n// Poprawione.

Przecież ty podałeś z hd -1 po kursie 2.10....a ja 1 po kursie 1.44....to nie jest ten sam typ..
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Przecież ty podałeś z hd -1 po kursie 2.10....a ja 1 po kursie 1.44....to nie jest ten sam typ..
W takim przypadku nie możesz grać wtedy żadnego typu związanego z &quot;1&quot;. Ani gołej 1, ani 1X. Możesz grać X, 2, X2 czy inne overy/undery ;)
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
W takim przypadku nie możesz grać wtedy żadnego typu związanego z &quot;1&quot;. Ani gołej 1, ani 1X. Możesz grać X, 2, X2 czy inne overy/undery ;)
Nie. Nie można grać takiego samego typu. Jak dajesz 1 to nie możesz dać też 1 lub 1x. Ale możesz dać handi, X lub 2 oraz overy. Tak samo jak zagrasz handi na daną drużynę to nie możesz zagrać dokładnie tego samego lub większego/mniejszego handi na tę samą drużynę.
 
Do góry Bottom