>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

milkoutd 194

milkoutd

Użytkownik
Na pewno wiele osob z zapisanych sie nie zagra i moze wtedy my bysmy mogli na ich miejsca wskoczyc czyli taka lawka rezerwowych. Tez bym zagral...
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ponieważ nie ma możliwości edycji, w nawiązaniu do mojej poprzedniego postu pragnę powołać się na zapis w Regulaminie:
Jest przecież napisane MOŻE co nie znaczy, że tak będzie. Zapisy zostały zamknięte przy 128 ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Może by tak utworzył czarną listę na konkursy ? Znaczy sprawdzić czy wszyscy potrafią się bawić fair bo jak ktoś sobie oleje konkurs to sprawiedliwie nie będzie bo jeden bez walki będzie przechodził dalej itp. W uczcie piłkarskiej była taka czarna lista i konkurs w miarę się udał. Wiem , że sporo pracy sprawdzić każdego ale można by zacząć prowadzić czarną listę na konkursy eliminujące takich delikwentów z innych konkursów. Tzn przed otworzeniem listy zapisowej do nowego konkursu na początku umieszczało by się taką czarną listę. Może nie była by to dożywotnia dyskwalifikacja tylko okresowa ale można by coś pomyśleć nad tym.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pomysł dobry. Moja propozycja dla osób, które się do konkursu nie dostały, a chcą bardzo wziąć udział.
Poniżej linki do 3 ostatnich konkursów:
Uczta Piłkarska
World Cup Volleyball 2010 FB
Typuj niższe ligi z Tobet.com
Jeśli znajdziecie osoby, które zapisały się do Champions League Ladbrokes i do wcześniejszych konkursach (wystarczy jeden), a uczestnictwo w nim &quot;olali&quot;, nie podając typów, wówczas wskoczyć na ich miejsce.
Pomożecie nam i sobie ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Pomysł dobry. Moja propozycja dla osób, które się do konkursu nie dostały, a chcą bardzo wziąć udział.
Poniżej linki do 3 ostatnich konkursów:
Uczta Piłkarska
World Cup Volleyball 2010 FB
Typuj niższe ligi z Tobet.com

Jeśli znajdziecie osoby, które zapisały się do Champions League Ladbrokes i do wcześniejszych konkursach (wystarczy jeden), a uczestnictwo w nim &quot;olali&quot;, nie podając typów, wówczas wskoczyć na ich miejsce.
Pomożecie nam i sobie ;)
ja przelatując na szybkiego sytuacje z Uczty Piłkarskiej wyłowiłem z 5 takich osobników więc jak ktoś dobrze poszuka to jeszcze dołączy od zabawy.

Nie będę tu wymieniał ich ników bo nie chce kablować ale moim zdaniem kara się należy :cool:
 
ffp 0

ffp

Użytkownik
Jest przecież napisane MOŻE co nie znaczy, że tak będzie. Zapisy zostały zamknięte przy 128 ????
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Tylko nie rozumiem czemu forumowe władze tak się wzbraniają przed otwarciem kolejnej listy. A na nikogo nie będę donosić, żeby się dostać do konkursu.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Tylko nie rozumiem czemu forumowe władze tak się wzbraniają przed otwarciem kolejnej listy. A na nikogo nie będę donosić, żeby się dostać do konkursu.
tu nie chodzi o donoszenie tylko o taką mała sprawiedliwość. żeby zabawa się odbyła w dobrej atmosferze. bo później będą płacze &quot;a bo ten nie podał typów to tamten awansował i jak tu sprawiedliwość &quot; brałem trochę udziałów w różnych konkursach i uwierz mi że zawsze są problemy i dlatego organizując nowe konkursy admini pewnie chcą ograniczyć te problemy do minimum i wcale się im nie dziwię że nie chcą otworzyć nowej listy. Im więcej osób tym więcej problemów bo nie wierzę , że będzie 250 osób rzetelnie bawiących się. I zwróć uwagę na system tej zabawy. Tu olanie przez kogoś zabawy może dużo namieszać.
 
ffp 0

ffp

Użytkownik
Ok spoko. Rozumiem. Szkoda tylko że np taki Simons nie potrafi w 3 zdaniach napisać tego to Ty teraz napisałeś. Bo odpowiedzi &quot;nie i koniec&quot; to tak średnio wyjaśniają sprawę.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W takim razie jak Oderka napisał. Macie czas do godziny 18:00 na znalezienie takich osób. W tym momencie proszę mi wysłać PW.
Czas: 18:00 :!:
PS To nie jest kablowanie, a jedynie chcemy wszyscy uniknąć olewatorstwa. To forum, nie policja.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Może to trochę nie w temacie, ale oferta jeśli chodzi o NBA w ladbrokes jest dziwnie...Typować można tylko handicapy, a nie ma kursów dla zwykłego rozstrzygnięcia 1 2...
 
Baqu 744,9K

Baqu

Forum VIP
Może to trochę nie w temacie, ale oferta jeśli chodzi o NBA w ladbrokes jest dziwnie...Typować można tylko handicapy, a nie ma kursów dla zwykłego rozstrzygnięcia 1 2...
to, że dzisiaj jeszcze nie zostały wystawione nie oznacza, że ich nie będzie...
wczoraj dla przykładu była opcja obstawiania rozstrzygnięcia 1 lub 2.

jest 21:14 - kursy na 1 2 już są
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
1) rozumiem, że 5 kuponów/ typów mogę sobie podać w niedzielę o 15:59?
2) co to za gadżet Ladbrokes? :grin:
3) czy jest przewidziana jakaś przerwa w rozgrywkach na święta?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
1) Tak.
2) Niespodzianka.
3) Jeszcze się nad tym nie zastanawialiśmy. Jeśli będzie dobra oferta to nie będzie przerwy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Od którego dnia można podawać typy ?? Już te dzisiejsze czy od dnia jutrzejszego tzn od 24:00 ??
Aaaa ok sorry zle spojrzałem - od 15. Czyli typki od 24:00 dziś w nocy. Proszę o złączenie postów tego i powyżej.
Ewentualnie pytanie od kiedy mozna umieszczać ?? Już czy od jutra czyli od poniedziałku ??
 
nbd 485

nbd

Użytkownik
rozumiem, ze nie ma koniecznosci oddawania wszystkich pieciu typow na raz? pytam dla pewnosci, zeby pozniej nie bylo zadnych nieporozumien ;)
 
Do góry Bottom