>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
I rozumiem, ze jak juz raz uzyje jakiegos spotkania to do 2giego kuponu juz go nie moge uzyc ?? Prosze o zlaczenie postow.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
A co ze spotkaniem Detroit z Sacramento ?? Rozpoczęło sie jeszcze w niedzielę o 23:30 jesli sie nie mylę...Zaczęliśmy typy już od niedzieli ??
zaczęło się o 00:00 więc nie wiem o co Ci chodzi ? ... to, że w Ladbrokes miałeś godzinę 23:30 to była to godzina zamykania zakładów na to spotkanie a nie godzina rozpoczęcia spotkania.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A nie lepiej by bylo jakby moderator podliczal typy? Tak mi sie wydaje ze bylo by najlepiej, przynajmniej tak sie sprawdzilo w innym konkursie uczta pilkarska unibet, i bylo wszystko ok , a tak to moga byc pomylki
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Zdarzenie, czyli inaczej typ. Nie możesz podać dubla z kursami 1.20 , minimalny kurs zdarzenia (typu) znajdujacego sie na kuponie to 1.40 .
Ałć, zrozumiałem ten punkt podobnie jak kolega wcześniej, tylko wcześniej już napisałem post. Mogę prosić o wyjątkowe i jednorazowe usunięcie z kuponu Orlando (post 9, ostatnia grupa)? Wtedy post wyglądałby tak:
1/64 - (15.11 - 21.11)
60. gremlin5 vs radzio_xp

Kupon 1:
Siena - Grosseto - Typ: 1 - Kurs: 1,5
Walsall - Fleetwood - Typ: 1 - Kurs: 1,66
AKO: 2,49

Ladbrokes
Sorry za kłopot, ale też zrozumiałem że wystarczy gdy AKO będzie wyższe od 1,4...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ałć, zrozumiałem ten punkt podobnie jak kolega wcześniej, tylko wcześniej już napisałem post. Mogę prosić o wyjątkowe i jednorazowe usunięcie z kuponu Orlando (post 9, ostatnia grupa)? Wtedy post wyglądałby tak:
1/64 - (15.11 - 21.11)
60. gremlin5 vs radzio_xp

Kupon 1:
Siena - Grosseto - Typ: 1 - Kurs: 1,5
Walsall - Fleetwood - Typ: 1 - Kurs: 1,66
AKO: 2,49

Ladbrokes
Sorry za kłopot, ale też zrozumiałem że wystarczy gdy AKO będzie wyższe od 1,4...
Skoro kukla popełnił podobny błąd, to może jest szansa na rozpatrzenie Twojej prośby. Ja też popełniłem taki błąd, ale prosić o zmianę nie zamierzam, bo to mój błąd. Sam myślałem , że minimalny kurs to 1.4, ale zoabczyłem post kukli a on w tych sprawach jest moim autorytetem ( ???? ) i wyszło jak wyszło.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A ja się walnąłem z AKO...bo napisałem, ze jest 3,24 a wychodzi 3,42...Jeśli można to proszę o zmianę, bo to literówka powstała.
 
simons 646

simons

Forum VIP
A nie lepiej by bylo jakby moderator podliczal typy? Tak mi sie wydaje ze bylo by najlepiej, przynajmniej tak sie sprawdzilo w innym konkursie uczta pilkarska unibet, i bylo wszystko ok , a tak to moga byc pomylki
Jest sporo uzytkownikow i to wymaga duzego nakladu pracy, a jezeli kazdy rozliczy swoje to kwestia kilku minut.
Kazdy wie z kim jest w parze, tez dlugo nie trwa sprawdzenie czy rywal dobrze podliczyl ;]
Każdy uczestnik musi podać w tygodniu 5 typów bądź kuponów.

czyli można jednego dnia podać 5 typów ?
Juz bylo, tak
 
simons 646

simons

Forum VIP
A ja się walnąłem z AKO...bo napisałem, ze jest 3,24 a wychodzi 3,42...Jeśli można to proszę o zmianę, bo to literówka powstała.
Początek konkursu, więc wyjątkowo zmienie. Pozniej nie bedzie takiej mozliwosci.
Ałć, zrozumiałem ten punkt podobnie jak kolega wcześniej, tylko wcześniej już napisałem post. Mogę prosić o wyjątkowe i jednorazowe usunięcie z kuponu Orlando (post 9, ostatnia grupa)? Wtedy post wyglądałby tak:
Post zostanie usunięty a jak chcesz dać inny kupon to sam go dodaj. Równierz wyjatkowo dzisiaj, bo poczatek i ta kwestia byla wyjasniana wyzej.
JAK SIE ODWOLUJECIE DO POSTU TO DAJCIE LINK DO NIEGO !
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Post zostanie usunięty a jak chcesz dać inny kupon to sam go dodaj. Również wyjatkowo dzisiaj, bo poczatek i ta kwestia byla wyjasniana wyzej.
JAK SIE ODWOLUJECIE DO POSTU TO DAJCIE LINK DO NIEGO !
Napisałem który post i w którym temacie, zresztą nie wazne - policze tak jak dalem w poscie poprawionym, czyli bez Orlando, podać ponownie nie mogę bo 1 typ jest w grze od 21, i niezaleznie od wyniku nie fair byłoby go zmieniać... Dzięki ????

//SimonS - link do postu to np takie cos http://forum.bukmacherskie.com/f297/pytania-propozycje-niezgodnosci-50216-4.html#post1945680 - w tym wypadku to link do tego postu. Ale dzieki, ze chociaz napsiales ktora grupa i numer postu, bo niektórym i tyle ciężko napisać ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Widzę,że z 50% to nawet połowicznie nie zrozumiało regulaminu,patrząc na to jak rozliczają swoje kupony:]Ktoś z moderatorów musi naprawdę konkretnie to wyjaśnić,bo będzie takie zamieszanie,że głowa mała;)

Przykładowo,kupon o kursie 1,50,to 50pkt na✅ a nie 150.....bo chyba się nie mylę prawda??

EDIT:
Nie zauważyłem,ze ktoś juz zwrócił uwagę,zbyt długo pisałem posta,Pzdr;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Widzę,że z 50% to nawet połowicznie nie zrozumiało regulaminu,patrząc na to jak rozliczają swoje kupony:]Ktoś z moderatorów musi naprawdę konkretnie to wyjaśnić,bo będzie takie zamieszanie,że głowa mała;)
90% pytań zadawanych tutaj wynika z braku posiadania u userów umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz logicznego myślenia.
Jak czytam te pytania to mi ręce opadają... modzi i tak są cierpliwi.
 
simons 646

simons

Forum VIP
kuza45 121

kuza45

Użytkownik
Prosiłbym o poprawienie mojego kuponu nr.4 bo wyskoczyła tam emotikonka
//oczywiście wszyscy moderatorzy mają pamiętać, w której jesteś grupie?
wyjątkowo - poprawione
kukla
 
borussia 12

borussia

Użytkownik
Mój przeciwnik radomiak1910 (grupa 5) podliczył sobie przegrany kupon jako wygrany. Prosiłbym o zmianę tego postu. Z góry dzięki
 
Do góry Bottom