>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

simons 646

simons

Forum VIP
Napisałem w regulaminie, że całą kolejke trzeba podliczyć do niedzieli do 22. Na PW dostałem pytanie - co ze spotkaniami które się zaczynają o 22 w niedziele, albo do 22 jeszcze nie będą zakończone? Takich zakładów nie podajemy, a jak ktoś już poda to należy rozliczyć jako NIETRAFIONY.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Gdy zagram mecz dnb i bedzie remis to co wtedy podaje kolejny typ czy juz liczy sie jako w tych 5 kuponach? Ile max mozna podac meczy na kupon?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
12. W przypadku przełożenia spotkania bądź przerwania typ liczony jest jako 0 lub jeśli kupon postawiony jest jako singiel zwrot. Możemy oddać dodatkowy 6 kupon/typ.
Możesz podać, ale tylko jeden raz jeśli będzie zwrot, potem już nie będzie się to liczyło.
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
a czy moge podac typ ktory jest rozgrywany dopiero w piatek lub sobote? chodzi o to ze kursy czasami leca no i zeby moj przeciwnik nie zagrał tego co mam na oku ;) a jezeli dobrze mysle to jezeli w meczu x-y moj przeciwnik zagra typ x to ja chyba moge zagrac typ y ? troche głupie pytanie ale chce sie upewnic ;)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A moje pytani brzmi czy mogę podać na 1 kuponie 2 różne zakłądy z tego samego spotkania ?? Czy trzymamy się zasad jak w bukach ?? Np mecz X z Y i do tego 2 zdarzenie na kuponie over 2,5 z meczu X z Y.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Co buka to brałem w jednym konkursie udział co sponsorował nagrody i uczestnicy w tym ja nie otrzymaliśmy. Może tutaj się nie skompromitują.
To tak dla informacji!
Może podasz konkretne informacje co to za konkurs i co to za forum? Chętnie wyjaśnię tą sprawę - jeśli nie chcesz na forum napisz na priv.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące tego punktu:
2. Każdy uczestnik musi podać w tygodniu 5 typów bądź kuponów.
5 typów to rozumiem, ale 5 kuponów to już nie, to znaczy że można podać 5 typów i można również podać ich 25 (5 typów razy 5 kuponów)?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, chodziło mi o kupony typu single, pojedyncze zakłady, bo wydawało mi się, iż tak większość będzie grało. Możesz ktoś grać duble (2 zdarzenia na kupon), wówczas wyjdzie 10 typów ogółem, a 5 kuponów wg zasad konkursu itd. Oczywiście w przypadku dubli, tripla itd, gdy jeden typ na kuponie nie wejdzie, rozliczamy kupon jako przegrany, -100j.
Nie można też grać systemami.
@Bam
Możesz.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące tego punktu:
2. Każdy uczestnik musi podać w tygodniu 5 typów bądź kuponów.
5 typów to rozumiem, ale 5 kuponów to już nie, to znaczy że można podać 5 typów i można również podać ich 25 (5 typów razy 5 kuponów)?
tutaj chyba chodzi o to, że możesz podać 5 singli, ale i 5 kuponów ako (np. na kazdym kuponie po 3 typy)
Dokładnie, kolega dobrze zrozumiał ten punkt. //M-O
 
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40.
Hmm...Mogę podać dubla z kursami 1.20, a ako będzie większe niż 1.40. Czy każde zdarzenie musi przekraczać regulaminowy kurs?
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Nawiąże do pytania Krisa. Rozumiem że mogę na kuponie zagrac dubla złożonego ze spotkań rozgrywanych w dniach dajmy na to: środa &amp; czwartek :?:
 
simons 646

simons

Forum VIP
5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40.
Hmm...Mogę podać dubla z kursami 1.20, a ako będzie większe niż 1.40. Czy każde zdarzenie musi przekraczać regulaminowy kurs?
Zdarzenie, czyli inaczej typ. Nie możesz podać dubla z kursami 1.20 , minimalny kurs zdarzenia (typu) znajdujacego sie na kuponie to 1.40 .
Nawiąże do pytania Krisa. Rozumiem że mogę na kuponie zagrac dubla złożonego ze spotkań rozgrywanych w dniach dajmy na to: środa &amp; czwartek :?:
mozna
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40.
Hmm...Mogę podać dubla z kursami 1.20, a ako będzie większe niż 1.40. Czy każde zdarzenie musi przekraczać regulaminowy kurs?
Każde zdarzenie, chyba regulamin to jasno określa.
Nawiąże do pytania Krisa. Rozumiem że mogę na kuponie zagrac dubla złożonego ze spotkań rozgrywanych w dniach dajmy na to: środa &amp; czwartek :?:
Tak
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A co ze spotkaniem Detroit z Sacramento ?? Rozpoczęło sie jeszcze w niedzielę o 23:30 jesli sie nie mylę...Zaczęliśmy typy już od niedzieli ??
 
Do góry Bottom