>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Skoro podajesz analizę do spotkania x, a w tytule piszesz, że jest to mecz y to przepraszam bardzo ale ciężko tutaj powiedzieć by było wszystko w porządku. Na drugi raz sprawdź sobie co wpisałeś przed wysłaniem i będzie wszystko grało.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dlaczego ostatnie aktualizacje tabeli nie mają podanej skuteczności? czy nie ma już dodatkowych punktów za skuteczność bo zastanawiam się czy jeszcze wrzucać typy czyli liczyć na punkty za skuteczność
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Są dodawana punkty za skuteczność.
Po prostu tak mi jest wygodniej na daną chwilę.
U Ciebie wynosi 10/12
Poza tym każdy chyba umie sobie policzyć % własnych trafionych typów oraz ile ma punktów , nie ?
 
D 0

damiano_

Użytkownik
Jeżeli podałem typ i mecz zakończył się wynikiem, przez który następuje zwrot, to mogę tego samego dnia podać kolejny typ?
kapszti // Tak, możesz podać typ zastępczy
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Mam pytanie bo pierwszy raz brałem udział w takim konkursie,więc gdzie mam konkretnie wysłać swój adres moneybookers ? mail,prywatna wiadomość na forum czy gadu-gadu ?
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Może w końcu ktoś to ogarnąć?! dostaję mnóstwo postów i aż mi głupio

http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post3289633
do poprawki zdanie gdzie napisałem, że Nash pochodzi z Australii (sic) - zmieńcie to proszę na Kanadę, a tym samym oczyśćcie temat z syfu jaki tam narobiłem, bo byłem nieprzytomny po sylwestreze:p

z góry dzięki
G// przy podliczaniu się to zmieni...
kapszti // Zmieniłem Ci, bo byś spokoju nie dał, a to pierdoła co by nie mówić...
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Pytanie,dlaczego mam -100pkt za typ z dnia 2.01.2013 Florida State -20,5 skoro mecz zakończył się wynikiem 31-10 co po odjęciu handicapu daje wynik 10,5-10 czyli zmieściłem się idealnie w handicapie
Grzesio / done
 
J 8

johnaddison

Użytkownik
Mam taki problem. Otóż w podanym przeze mnie typie dnia Deportivo - Malaga kurs na Malagę w PinnacleSports wynosił 2.42. Kurs taki utrzymywał się w godzinach 13:54 - 19:03, czyli w czasie, w którym dodałem swój typ. Następnie kurs obniżał się i na chwilę obecną wynosi 2,36. Co ma zrobić?
 
grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Nic.
Podajesz kurs w momencie wysyłania/pisania posta.
Doświadczeni userzy przeważnie przed podaniem analizy porównują kursy u innych - dostępnych w regulaminie - bukmacherów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom