>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Hej, kiedy zwykle najwcześniej pokazuje się zaktualizowana tabela na nowy miesiąc?
Nie ma reguły, ostatnio z tabelą było różnie (z różnych powodów), zwykle w okolicach 10tego, ale jest szansa, że w Pazdzierniku pójdzie to nawet szybciej. Zależy jak sprawnie będzie szło podliczanie poszczególnych dni.
//psotnick
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
proszę poprawić w poście w poście 31: jest:
Mecz pomiędzy ekipą 19 i 2 ekipą francuskiej ekstraklasy. Bordeaux plasuje się na 2 miejscu po 5 wygranych 2 remisach i przegranej. Reims z kolei 19 lokatę zawdzięcza 2 zwycięstwom, remisowi i aż 8 porażkom
powinno być:
Mecz pomiędzy ekipą 19 i 2 ekipą francuskiej ekstraklasy. Bordeaux plasuje się na 2 miejscu po 5 wygranych 2 remisach i przegranej. Reims z kolei 19 lokatę zawdzięcza 2 zwycięstwom, remisowi i aż 5 porażkom
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
proszę jakiegoś moderatora o przeniesienie mojego typu dnia na dzień jutrzejszy do odpowiedniego wątku, wyjeżdżam i nie zdarzę sam tego zrobić, z góry dzieki ????
Dyscyplina: Piłka ręczna, LM
Spotkanie: Motor - Dunkerque
Godzina: 17:00
Typ: 1 (-1,5 HA)
Kurs: 2,08
Bukmacher: Pinnacle Sports

Obie drużyny rozpoczęły rozgrywki od porażek. Motor przegrał wyjazdowe spotkanie na Węgrzech z Pick Szeged gdzie nie byli faworytami lecz pokazali się w tym meczu z naprawdę dobrej strony. A gospodarze maja niezły skład, w tym sezonie przyszli Bombac, Garcia Parrondo, Kallman, Prodanović, Sierra czy Polski bramkarz Piotr Wyszomirski.
Dunkierka w sezon weszła naprawdę średnio. Bardzo kiepski start zaliczyli w rodzimej lidze gdzie zanotowali już dwie porażki przegrywając na inaugurację we własnej hali z Cesson oraz w trzeciej kolejce z Tuluzą do tego pokonali dwiema bramkami Nimes i jedną Creteil Start w Lidze Mistrzów był jeszcze gorszy bo doznali dość bolesnej porażki we własnej hali z duńskim Aalborg 21:26, a Duńczycy na dzień dzisiejszy również formą nie grzeszą, mimo wszystko wygrywając dość wyraźnie. Ciężko powiedzieć coś pozytywnego o Francuskim zespole jedynie Touati i Butto coś pokazują; Soudry, Afgour, Mokrani, Guillard, Nagy, Gerrard czy Paweł Paczkowski grają natomiast dużo poniżej oczekiwań.
Według mnie Ukraińcy w tym spotkaniu powinni mieć przewagę w każdym elemencie gry i co najważniejsze na chwilę obecną góruję nad Francuzami formą i jeśli powtórzą mecz z Węgier powinni bez problemu wygrać. Kursy na gołą 1 lecą w dół więc pobieram bardzo możliwe wg mnie handi - zwycięstwo Motoru co najmniej dwoma punktami.
Jak będzie przekonamy się jutro, wszak to sport i wszystko jest mozliwe ;)
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Witam,
Prosilbym o poprawienie mojej analizy z typów dnia na Valecia - Atletico BTTS.
Chodzi o poprawę co do miejsc drużyn. Oczywiście te drużyny są na miejscach 2 i 3 a nie 1 i 2 jak błędnie napisałem. Z góry przepraszam za brak linku, ale jestem na komórce więc ciężko
Przepraszam i dziękuję ????
 
K 8

kubeush

Użytkownik
Cześć.
Może już coś takiego było, ale muszę to zaproponować bo za każdym razem gdy obstawiam to nie potrafię się zdecydować xd
Były by mi bardzo miło gdyby w każdych Waszych typach była podawana kwota, czyli ile jednostek należy postawić na dany typ.
Za każdym razem się zastanawiam ile jednostek postawić przy mojej stawce (1 jednostce) i fajnie by było gdybyście to pisali ????
To raczej mało sensowne, to jest konkurs, w którym liczy się suma wygranych kursów, a nie yield itp.
Jeśli chcesz wiedzieć po ile grać dany typ, to poszukaj innych postów danego usera, zwykle ten który dają w TD podają również w działach tematycznych, a niektórzy podają też stawkę. A prawdopodobieństwo to już sobie sam musisz oszacować.
//psotnick
 
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Witam
Zakręciłem się troszkę gdyż w moim typie na 05.10 gościem powinno być FF Jaro z miasta Jakobstad liczącego niecałe dwadzieścia tysięcy mieszkańców założone w roku 1965 a ich cała nazwa to Fotbollsföreningen Jaro Jalkapalloseura.
Bardzo poproszę o zmianę, reszta się zgadza.
Przepraszam za problem.
// zrobione, KubaRKS
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-7-10-2014-wtorek-113385.html#post4809092
takie cos nie powinno byc uznawane. Ja rozumiem, że jeszcze w lidze ktoś sugeruje się statystykami formy. Tez jest to slabe, alejeszcze do przelkniecia, jednak granie w trzeciej kolejce pucharu ligi wegierskiej po statystykach nie majacych zadnego odniesienia do tego meczu to niepirozumienie. W tym pucharze wszystko uzaleznione jest odskladow, podejscia danej druzyny. Czesto wystawiane sa glebokie rezerwy, a nawet druzyny juniorskie. Co do tego maja jakies suche staty ligowe itp.
 
K 0

klimas3

Użytkownik
Chodzi o post w Typy Dnia - 10.10.2014 (piątek) post numer 19 mojego autorstwa. Nie mogę wkleić linka z postem ponieważ mam za mało postów napisanych.
Proszę o usunięcie. Przez moje zamieszanie pomyliłem dni. Ten mecz nie odbywa się w piątek lecz w sobotę. Bardzo przepraszam i proszę o jego usunięcie. Z góry dziękuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom