>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
mr-white 190

mr-white

Użytkownik
Hej, kiedy zwykle najwcześniej pokazuje się zaktualizowana tabela na nowy miesiąc?
Nie ma reguły, ostatnio z tabelą było różnie (z różnych powodów), zwykle w okolicach 10tego, ale jest szansa, że w Pazdzierniku pójdzie to nawet szybciej. Zależy jak sprawnie będzie szło podliczanie poszczególnych dni.
//psotnick
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
proszę poprawić w poście w poście 31: jest:
Mecz pomiędzy ekipą 19 i 2 ekipą francuskiej ekstraklasy. Bordeaux plasuje się na 2 miejscu po 5 wygranych 2 remisach i przegranej. Reims z kolei 19 lokatę zawdzięcza 2 zwycięstwom, remisowi i aż 8 porażkom
powinno być:
Mecz pomiędzy ekipą 19 i 2 ekipą francuskiej ekstraklasy. Bordeaux plasuje się na 2 miejscu po 5 wygranych 2 remisach i przegranej. Reims z kolei 19 lokatę zawdzięcza 2 zwycięstwom, remisowi i aż 5 porażkom
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
proszę jakiegoś moderatora o przeniesienie mojego typu dnia na dzień jutrzejszy do odpowiedniego wątku, wyjeżdżam i nie zdarzę sam tego zrobić, z góry dzieki ????
Dyscyplina: Piłka ręczna, LM
Spotkanie: Motor - Dunkerque
Godzina: 17:00
Typ: 1 (-1,5 HA)
Kurs: 2,08
Bukmacher: Pinnacle Sports

Obie drużyny rozpoczęły rozgrywki od porażek. Motor przegrał wyjazdowe spotkanie na Węgrzech z Pick Szeged gdzie nie byli faworytami lecz pokazali się w tym meczu z naprawdę dobrej strony. A gospodarze maja niezły skład, w tym sezonie przyszli Bombac, Garcia Parrondo, Kallman, Prodanović, Sierra czy Polski bramkarz Piotr Wyszomirski.
Dunkierka w sezon weszła naprawdę średnio. Bardzo kiepski start zaliczyli w rodzimej lidze gdzie zanotowali już dwie porażki przegrywając na inaugurację we własnej hali z Cesson oraz w trzeciej kolejce z Tuluzą do tego pokonali dwiema bramkami Nimes i jedną Creteil Start w Lidze Mistrzów był jeszcze gorszy bo doznali dość bolesnej porażki we własnej hali z duńskim Aalborg 21:26, a Duńczycy na dzień dzisiejszy również formą nie grzeszą, mimo wszystko wygrywając dość wyraźnie. Ciężko powiedzieć coś pozytywnego o Francuskim zespole jedynie Touati i Butto coś pokazują; Soudry, Afgour, Mokrani, Guillard, Nagy, Gerrard czy Paweł Paczkowski grają natomiast dużo poniżej oczekiwań.
Według mnie Ukraińcy w tym spotkaniu powinni mieć przewagę w każdym elemencie gry i co najważniejsze na chwilę obecną góruję nad Francuzami formą i jeśli powtórzą mecz z Węgier powinni bez problemu wygrać. Kursy na gołą 1 lecą w dół więc pobieram bardzo możliwe wg mnie handi - zwycięstwo Motoru co najmniej dwoma punktami.
Jak będzie przekonamy się jutro, wszak to sport i wszystko jest mozliwe ;)
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Witam,
Prosilbym o poprawienie mojej analizy z typów dnia na Valecia - Atletico BTTS.
Chodzi o poprawę co do miejsc drużyn. Oczywiście te drużyny są na miejscach 2 i 3 a nie 1 i 2 jak błędnie napisałem. Z góry przepraszam za brak linku, ale jestem na komórce więc ciężko
Przepraszam i dziękuję ????
 
K 8

kubeush

Użytkownik
Cześć.
Może już coś takiego było, ale muszę to zaproponować bo za każdym razem gdy obstawiam to nie potrafię się zdecydować xd
Były by mi bardzo miło gdyby w każdych Waszych typach była podawana kwota, czyli ile jednostek należy postawić na dany typ.
Za każdym razem się zastanawiam ile jednostek postawić przy mojej stawce (1 jednostce) i fajnie by było gdybyście to pisali ????
To raczej mało sensowne, to jest konkurs, w którym liczy się suma wygranych kursów, a nie yield itp.
Jeśli chcesz wiedzieć po ile grać dany typ, to poszukaj innych postów danego usera, zwykle ten który dają w TD podają również w działach tematycznych, a niektórzy podają też stawkę. A prawdopodobieństwo to już sobie sam musisz oszacować.
//psotnick
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Witam
Zakręciłem się troszkę gdyż w moim typie na 05.10 gościem powinno być FF Jaro z miasta Jakobstad liczącego niecałe dwadzieścia tysięcy mieszkańców założone w roku 1965 a ich cała nazwa to Fotbollsföreningen Jaro Jalkapalloseura.
Bardzo poproszę o zmianę, reszta się zgadza.
Przepraszam za problem.
// zrobione, KubaRKS
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-7-10-2014-wtorek-113385.html#post4809092
takie cos nie powinno byc uznawane. Ja rozumiem, że jeszcze w lidze ktoś sugeruje się statystykami formy. Tez jest to slabe, alejeszcze do przelkniecia, jednak granie w trzeciej kolejce pucharu ligi wegierskiej po statystykach nie majacych zadnego odniesienia do tego meczu to niepirozumienie. W tym pucharze wszystko uzaleznione jest odskladow, podejscia danej druzyny. Czesto wystawiane sa glebokie rezerwy, a nawet druzyny juniorskie. Co do tego maja jakies suche staty ligowe itp.
 
K 0

klimas3

Użytkownik
Chodzi o post w Typy Dnia - 10.10.2014 (piątek) post numer 19 mojego autorstwa. Nie mogę wkleić linka z postem ponieważ mam za mało postów napisanych.
Proszę o usunięcie. Przez moje zamieszanie pomyliłem dni. Ten mecz nie odbywa się w piątek lecz w sobotę. Bardzo przepraszam i proszę o jego usunięcie. Z góry dziękuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom