>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Nie zgadzam się z wami, frajerstwo Montanesa to jedno, a walka na 150% Fogniniego to drugie. Przecież on ledwo stał na nogach (jakby nie wykorzystał trzeciej meczowej to jestem pewien że przegrałby to bo się niemal słaniał), miał problem z poprawnym serwem (+10 foot faults), a mimo to w decydujących momentach notował niesamowite uderzenia kończące. Przy MP nawet się nie zawahał, i szkoda że brakło mu sił na celebrację zwycięstwa bo napewno wymyśliłby coś oryginalnego.
To też racja - mimo zmęczenia miał momentami takie piłki, że chyba będący w lepszym stanie Montanes o takich mógł tylko marzyć. Inna sprawa, że od stanu mniej więcej 5:4 w 5 to Montanes słał piłki tylko i wyłącznie w środek kotu. No chyba, że coś mu nie wyszło.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Rafael Nadal - Ivan Ljubicic
Typ: Ivan Ljubicic +2,5
Kurs: 2,75 Expekt
O obydwu tenisistach w tym temacie napisano wystarczająco wiele, że nie będe się powtarzał. Taki kurs na wygranie jednego seta Ivana z Rafą jest według mnie delikatnym nieporozumieniem. Nic tylko korzystać.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Murray - Troicki 2 3.00 ladbrokes
Na jutro gram pojedynek czwartej rundy turnieju męskiego singlistów podczas rozgrywanego na kortach ziemnych w Paryżu turnieju Roland Garros. Będzie to trzeci pojedynek jutrzejszego dnia na korcie Suzanne Lenglen, w którym zmierzą się rozstawiony z numerem czwartym Andy Murray oraz rozstawiony z piętnastką Viktor Troicki. Powód dla którego gram Serba jest wszystkim znany są to problemy z kostką Murraya, którą skręcił w poprzedniej rundzie. Nie jest pewne czy w ogóle wyjdzie na kort, a jeżeli nawet wyjdzie to jest świadom że mało prawdopodobne że będzie mógł zagrać na 100%. Troicki nie gra w tym turnieju źle, pokonał łatwo dwóch Niemców i pokazał ogromną wytrzymałość zarówno psychiczną jak i fizyczną w meczu z Dołogopołovem, który grał ogromną ilość skrótów w ich pojedynku w trzeciej rundzie, oczywiście przeciwko Murrayowi nie był by faworytem ale w zaistniałej sytuacji warto zagrać Viktora oczywiście w buku, gdzie już po jednej rozegranej piłce w meczu ewentualny krecz będzie równał się z trafieniem typu przez nas, bo jak najbardziej istnieje taka możliwość, a kursy są według mnie atrakcyjne.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Spokojnie, Monfils nie zagra dwóch dni z rzędu na takim poziomie jak dzisiaj. Z drugiej strony David pomógł mu strasznie, zwłaszcza w 3. secie. Tragedii nie ma, może kostka da się we znaki ????
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Spokojnie, Monfils nie zagra dwóch dni z rzędu na takim poziomie jak dzisiaj. Z drugiej strony David pomógł mu strasznie, zwłaszcza w 3. secie. Tragedii nie ma, może kostka da się we znaki ????
Z całym szacunkiem dla Francuza, ale dla mnie ten zawodnik przypomina troszkę takiego pajaca, takie pajacowate granie, przez które nie raz już przegrywał spotkania, które powinien był wygrać. Ale to działa też na jego korzyść, bo strasznie go nakręca i wtedy czuje się jak ryba w wodzie. Francuz na Roland Garros zawsze się spinał i dawał z siebie wszystko. Dziś rywal nie łatwy, powiedziałbym nawet na caly&#39;u w tym sezonie &quot;ekstraklasa&quot; i sądzę, że Ferrer będzie miał sporo problemów. Skłaniałbym się nawet ku Francuzowi.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: ATP French Open 13-00 30.05.2011
Spotkanie: Nadal- Ljubicic
Typ: +8,5 gema Ljubicic
Kurs: 1,75
Bukmacher: Pinnacle
Analiza
Jutro w spotkaniu czwartej rundy singla panow podczas turnieju wielkoszlemowego rollanda garossa numer jeden swiatowych kortow hiszpan rafael nadal spotka sie z chorwatem ivanem ljubicicem. W tym turnieju, krol kortow ziemnych, jak okreslany jest Hiszpan nie spisuje sie najlepiej. W pierwszej rundzie byl juz bardzo blisko odpadniecia z turnieju po tym jak przegrywal w setach 1-2 z Amerykaninem Johnem Isnerem. Hiszpanowi udalo sie jednak wygrac dwa kolejne sety i przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. W pozostalych spotkaniach udalo mu sie juz nie stracic seta, choc w pojedynku drugiej rundy z Hiszpanem Andujarem byl tego bardzo bliski. Oczywiscie Nadal wygral trzy pojedynki i jest w czwartej rundzie. W poprzednich latach jednak w pierwszych rundach odprawial rywali bez najmniejszych klopotow, a w tym roku? 3-2 z Isnerem, 7-5 6-3 7-6 z Andujarem.. Nadal zaczal popelniac duzo wiecej niewymuszonych bledow niz w poprzednich latach, nie wiem czy jest to spowodowane, ale Hiszpan jest w nieco slabszej dyspozycji w tym roku w Paryżu. Ljubicic natomiast jak do tej pory spisuje sie po prostu swietnie. Chorwat nie stracil w tym turnieju jeszcze nawet seta. Ogral kolejno Devvarmana, Querreya oraz Verdasco. Ljubicic spisuje sie na poczatku tego turnieju swietnie, serwuje znakomicie i Nadalowi bedzie ciezko przelamywac Chorwata. Dlatego oczekuje wyrownanego boju w kazdym z setow a co za tym idzie pokrytego handicapu przez Chorwata. Sadze, ze Chorwat ma nawet szanse na wygranie ktoregos z setow, co pomogloby w pokryciu tego handicapu.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Z całym szacunkiem dla Francuza, ale dla mnie ten zawodnik przypomina troszkę takiego pajaca, takie pajacowate granie, przez które nie raz już przegrywał spotkania, które powinien był wygrać. Ale to działa też na jego korzyść, bo strasznie go nakręca i wtedy czuje się jak ryba w wodzie. Francuz na Roland Garros zawsze się spinał i dawał z siebie wszystko. Dziś rywal nie łatwy, powiedziałbym nawet na caly&#39;u w tym sezonie &quot;ekstraklasa&quot; i sądzę, że Ferrer będzie miał sporo problemów. Skłaniałbym się nawet ku Francuzowi.
Dokładnie, ale przyznaj, że Ferrer, gdy zaczynał grać &quot;po swojemu&quot; - płasko, mocno po rogach to Monfils nie istniał. Natomiast w kluczowych momentach Davidowi coś odbijało i zamiast grać sposobem, który dawał mu punkty to oddawał inicjatywę, albo wdawał się w gierki przy siatce.
W sumie szkoda, że jeszcze z 15 minut nie pograli, bo Ferrer na 4. seta wyszedł bardzo agresywnie - co zaczęło przynosić skutki. Zobaczymy jak to będzie jutro, mam nadzieję, że wyciagnie wnioski jak Nole w meczu z DelPo ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Liga, Data i godzina: ATP French Open 13-00 30.05.2011
Spotkanie: Nadal- Ljubicic
Typ: +8,5 gema Ljubicic
Kurs: 1,75
Bukmacher: Pinnacle

Analiza
Jutro w spotkaniu czwartej rundy singla panow podczas turnieju wielkoszlemowego rollanda garossa numer jeden swiatowych kortow hiszpan rafael nadal spotka sie z chorwatem ivanem ljubicicem. W tym turnieju, krol kortow ziemnych, jak okreslany jest Hiszpan nie spisuje sie najlepiej. W pierwszej rundzie byl juz bardzo blisko odpadniecia z turnieju po tym jak przegrywal w setach 1-2 z Amerykaninem Johnem Isnerem. Hiszpanowi udalo sie jednak wygrac dwa kolejne sety i przechylic szale zwyciestwa na swoja korzysc. W pozostalych spotkaniach udalo mu sie juz nie stracic seta, choc w pojedynku drugiej rundy z Hiszpanem Andujarem byl tego bardzo bliski. Oczywiscie Nadal wygral trzy pojedynki i jest w czwartej rundzie. W poprzednich latach jednak w pierwszych rundach odprawial rywali bez najmniejszych klopotow, a w tym roku? 3-2 z Isnerem, 7-5 6-3 7-6 z Andujarem.. Nadal zaczal popelniac duzo wiecej niewymuszonych bledow niz w poprzednich latach, nie wiem czy jest to spowodowane, ale Hiszpan jest w nieco slabszej dyspozycji w tym roku w Paryżu. Ljubicic natomiast jak do tej pory spisuje sie po prostu swietnie. Chorwat nie stracil w tym turnieju jeszcze nawet seta. Ogral kolejno Devvarmana, Querreya oraz Verdasco. Ljubicic spisuje sie na poczatku tego turnieju swietnie, serwuje znakomicie i Nadalowi bedzie ciezko przelamywac Chorwata. Dlatego oczekuje wyrownanego boju w kazdym z setow a co za tym idzie pokrytego handicapu przez Chorwata. Sadze, ze Chorwat ma nawet szanse na wygranie ktoregos z setow, co pomogloby w pokryciu tego handicapu.
Gratuluje znajomości tenisa - Isner jest jednym z najlepiej serwujących tenisistów na świecie (gorzej z grą ;)) więc jak &quot;uda&quot; mu się dociągnąć do TB to bywa groźny dla każdego... i tak wygrał z Nadalem 2 TB. Bywa. Tyle że w tamtym meczu przełamał Nadala tylko RAZ. Przez 5 setów. Amen.
Nadal faktycznie gra padake, ale na dobrą sprawę (król!) Roger też gównianie grał we wcześniejszych rundach, a po Stanisławie W. przejechał się dzisiaj jak po przysłowiowej burej suce. Nadalowi wystarczy w jednym z setów mieć 2 przełamania więcej i pokryje handi. (+2+3+2 za 1 przełamianie w każdym z 3setów +2 za drugie przełamanie w jednym z 3 setów) . Słowem- ryzykowny i nieprzemyślany typ ;)
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Nadal faktycznie gra padake, ale na dobrą sprawę (król!) Roger też gównianie grał we wcześniejszych rundach, a po Stanisławie W. przejechał się dzisiaj jak po przysłowiowej burej suce.
Tylko naprawdę wielcy graczy, tacy jak Nadal, Djokovic, Federer mogą sobie pozwolić na to, by wtedy kiedy mogą, to nie grają na najwyższych obrotach. Turnieje Wielkiego Szlema, to wielkie wyzwanie, 7 meczy do wygrania i jeśli chce się wygrać, to należy rozsądnie podchodzić do wszystkich meczy, nie szachować siłami, bo potem mogą być kłopoty. Ta Wielka Trójka ma spore rezerwy i jestem przekonany, że kiedy będzie trzeba pokażą co mają najlepszego, bo kto się spodziewał, że dziś Roger tak łatwo pokona Wawrinkę?
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Rafael Nadal - Ivan Ljubicic
Typ: 2 (+9 gemów)
Kurs: 1,72
Nadal jest bardzo daleki od swojej życiowej dyspozycji, a nawet tej z tegorocznego na przykład Monte-Carlo. Ogólnie to nie jest jego rok, dwie porażki z Djokovicem 2-0 na ziemi... Wiadomo, że Serb w tym roku ma swoje wielkie 5 minut, gra fenomenalnie, za chwile ma szanse wyjść na zasłużone prowadzenie w rankingu, ale Rafa nigdy tak nie odstawał od Djoka, a już na pewno nie na mączce. Ogólnie mączka w Paryżu jest szybsza niż w turniejach poprzedzających Garrosa i Nadalowi nie siedzi za bardzo. Potwierdza to duża większość UE, których robi dużo więcej niż zwykle. Z psychiką też obecnie nie jest najlepiej, jest zbyt ambitny i chce wygrać, nie może znieść triumfów Djokera, a czasami wychodzi dupa, tak to jest. Jeżeli dojdzie do finału to z Djokovicem/Federerem/Ferrerem nie będzie łatwo, ja na pewno będę grał przeciwko. Stracił 2 sety z Isnerem, męczył się z Andujarem, a potem z kwalifikantem Veicem wygrał sądząc po wyniku gładko, jednak widziałem to spotkanie i wynik jest nieadekwatny, momentami Nadal robił sporo błędów, gdyby to był jakiś trudniejszy zawodnik to mogło być róźnie. Co do Ljuby to taki wielki solidniak, już niemłody, ale z wielkim potencjałem, na ziemi grać potrafi (był tu w półfinale kiedyś), choć na hardzie ma większe sukcesy. Spotkali się 8 razy i aż 6 wygrał Rafa, nie ma tu zaskoczenia, choć Chorwat potraf stawić opór Nadalowi. Pamiętam ich mecz podczas IW 2010, Ljuba zagrał wtedy rewelacyjny turniej, wygrał go, obok Nadala pokonał też m.in. Djoko i Roddicka. Handi izi. Jakiś tiebreak powinien być, spore szanse że Hiszpan straci seta.
Wynik: ✅ 3-0 (7-5, 6-3, 6-3)
a więc licząc handicap 19-20 ????
 
G 277

geryx

Użytkownik
Nadal-Ljubicic +8,5 @ bettson 1,7✅
Nadal nie błyszczy, serwis Ljuby znamy wszyscy, jak wygra Nadal to myślę że max po 1 przełamaniu w secie, a to daje dopiero 6 gemów, a dwa may w zapasie:)
Murray-Troicki @3,05
Wiadomo o co chodzi - Szkota pobolewa
do tego Isia win i mamy ładne aco:)
choć jak pisałem już wcześniej, drugi tydzień bardziej do oglądania, więc stawka na kupon raczej niewielka, tak żeby się przyjemniej oglądało
edit: pisząc nie widziałem posta powyżej
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Nadal-Ljubicic +8,5 @ bettson 1,7
Nadal nie błyszczy, serwis Ljuby znamy wszyscy, jak wygra Nadal to myślę że max po 1 przełamaniu w secie, a to daje dopiero 6 gemów, a dwa may w zapasie:)
a mi się wydaje że coś Ci się pomyliło z tymi 6 gemami.
poza tym typy na handi gemowe Ljubicica ciekawe, +9 wygląda sensownie.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
bo kto się spodziewał, że dziś Roger tak łatwo pokona Wawrinkę?
A kto się tego nie spodziewał ? Był ktoś taki ? Przecież Wawrinka na samą myśl gry z Federerem ma już pełne gacie. Jeszcze lepiej prezentował się w AO, do czasu, kiedy trafił na Rogera. Taki to już typ zawodnika.
Wątpię, aby kontuzja Monfilsa okazała się na tyle poważna, aby nie był jutro w pełni sił. Znacznie groźniej wyglądało to u Murraya, i jutro na pewno można szukać niespodzianki w becie na Troickiego. Co do Francuza to naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Pierwszy set fantastyczny w jego wykonaniu. Wbrew powszechnej opinii, to Gael aż tak nie pajacował (mowa o dzisiejszym pojedynku), wybuchał dopiero w najważniejszych momentach, a tak oaza spokoju, jak nigdy szczerze mówiąc. Troszkę za dużo prostych błędów jak na Ferrera. Zbyt często grał skróty, które praktycznie w ogóle nie przynosiły efektów. Gdy trzymał Monfilsa na backhandzie jeszcze jako tako to wyglądało, chociaż przecierałem oczy ze zdziwienia jak po 30 odbiciach wymianę wygrywał Francuz.
Ciekawie się szykuje, 5 set raczej będzie, ale tam może zdarzyć się wszystko.
 
P 13

pipel

Użytkownik
Ta przerwa w meczu to raczej na nie korzyść dla hiszpana bo Monfils nie wytrzymałby kondycyjnie, a tak może odpocząć. Ferrer miał kłopoty z dostrzeżeniem rywala i przerwali ;)

Chela J.I. - Falla A. 1 1,40 BAH
Chela to solidny clayowiec i widać dużą motywację u niego. Jest o wiele lepszym graczem od Falli który jeszcze do nie dawna przegrywał z o wiele gorzej notowanymi od siebie rywalami.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Nadal-Ljubicic +8,5 @ bettson 1,7
Nadal nie błyszczy, serwis Ljuby znamy wszyscy, jak wygra Nadal to myślę że max po 1 przełamaniu w secie, a to daje dopiero 6 gemów, a dwa may w zapasie
W Monte Carlo tez znalismy wszyscy serwis Chorwata i co przegral 61 63. Radze uwazac na ten typ poniewaz Hiszpan sie rozpedza z meczu na mecz , jesli szybko narzuci swoj styl gry to Ivan przy gorszej dyspozycji serwisowej odplynie szybko w 3 setach. Troche ryzykowny typ bo Chorawt to juz tenisowy emeryt i bez serwisu napewno nie da rady , wiec ten musi mu siedziec. Zycze powodzenia ????
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
Ta przerwa w meczu to raczej na nie korzyść dla hiszpana bo Monfils nie wytrzymałby kondycyjnie, a tak może odpocząć. Ferrer miał kłopoty z dostrzeżeniem rywala i przerwali ;)
Chela J.I. - Falla A. 1 1,40 BAH
Chela to solidny clayowiec i widać dużą motywację u niego. Jest o wiele lepszym graczem od Falli który jeszcze do nie dawna przegrywał z o wiele gorzej notowanymi od siebie rywalami.
Przerwa raczej będzie na korzyść Hiszpan bo starszy sobie odpocznie, a kontuzje są najgorsze następnego dnia rano jak zejdzie adrenalina. Myślę że Ferrer wyciągnie potrzebne mi 23 gemy (aktualnie 17).
Moim zdaniem Chela to pewniak dnia widziałem jego mecz z Isnerem ma szybkość i formę. Falla popełnił w 4 setach meczu z Kubotem 51 NB. Prawda jest taka że gdyby Łukasz rozsądniej biegał do siatki wygrałby tamten mecz. Zastanawiam się nawet nad 3 setami...
Nadal gra słabo chyba za dużo grał meczów w tym sezonie. Chorwat moim zdaniem doszedł i tak rundę dalej niż się wszyscy spodziewali i tu się jego przygoda z RG skończy. W jakich rozmiarach wygra Nadal tego nie wie nawet wujek Toni dlatego ja odpuszczam ten mecz.
 
suti 16

suti

Użytkownik
Ljubicic - Nadal - Tiebreak w meczu - TAK - 2.75 - Bwin

Co o tym myślicie ? Ja sam się na to skusiłem po podglądnięciu ostatnich meczy obu zawodników. W 6 meczach jakie rozegrali w tegorocznym RG, aż w 4 z nich był TB.

Nadal Rafael - Veic Antonio 28.05.2011 3:0(6:1,6:3,6:0) Paryż - ziemne

Nadal Rafael - Andujar Alba Pablo 26.05.2011 3:0(7:5,6:3,7:6) Paryż - ziemne

Nadal Rafael - Isner John 24.05.2011 3:2(6:4,6:7,6:7,6:2,6:4) Paryż - ziemne



Verdasco Fernando - Ljubičič Ivan 28.05.2011 0:3(3:6,6:7,4:6) Paryż - ziemne

Ljubičič Ivan - Querrey Sam 26.05.2011 3:0(7:6,6:4,6:4) Paryż - ziemne


Ljubičič Ivan - Devvarman Somdev 24.05.2011 3:0(6:4,6:3,6:4) Paryż - ziemne
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Juan Ignacio Chela - Alejandro Falla Typ: Chela
Spotkanie 34. w rankingu ATP Argentyńczyka Juana Ignacio Cheli z numerem 120. Kolumbijczykiem Alejandro Fallą. Faworyta tego spotkania chyba każdy potrafi wskazać. Chela jest zawodnikiem co najmniej o klasę lepszym. Uwielbia clay, tutaj w Paryżu wygląda bardzo dobrze, widać u niego świeżość, znakomicie biega i pracuje na nogach, bardzo mądrze prowadzi wymiany. W poprzedniej rundzie zgodnie z moimi przewidywaniami pokonał dobrego w tym roku na RG Czecha Lukasa Rosola oddając mu jednego seta. Dzisiejszy rywal Kolumbijczyk Alejandro Falla sprawia tutaj same niespodzianki. O takich można mówić, ponieważ ograł tutaj już Potito Starace, Floriana Mayera oraz naszego Łukasza Kubota. Sukcesy Falli jednak nie zależały na tyle od jego dobrej gry, co po prostu słabej dyspozycji rywali. W poprzedniej rundzie Łukasz Kubot mógł go pokonać jednak po wygraniu 1. seta zaczął grać jakoś słabiej. W końcowym rozrachunku w tym meczu Chela zdołał wygrać mając na koncie 51 niewymuszonych błędów! Widać więc, że to spotkanie nie stało na zbyt wysokim poziomie. W dotychczasowych dwóch starciach obu zawodników mamy remis 1-1, ostatnio wygrał Chela, za to Falla wygrał na ziemi. Myślę, że dziś Chela obejmie prowadzenie w tej klasyfikacji.
 
P 161

poozon

Użytkownik
Ferrer - Monfils typ 1 buk sportingbet 1.72 stawka 6j
. Gra będzie wznowiona w poniedziałek o 13 przy stanie 6-4 2-6 7-5 0-2* dla Monfilsa kursy w Betfair 1,73 - 2,36 na korzysc Ferrera . Spotkanie jest barzdo wyrównane 106 - 105 w wygranych piłkach . Wiadomo Ferrer jest specjalistą od gry na kortach typu clay więc nawierzchnia mu sprzyja . Dobra teraz najważniejsze dlaczego zdecydowałem się wejść w to spotkanie . W 4 secie tuż przed przerwaniem gry przy stanie 0:1 40:40 Monfils doznaje poważnie wyglądajec kontuzji . Za chwilę ratuje go zapadająca ciemność i spotkanie zostaje przełożone na dzisiaj
Murray A. - Troicki V. typ 2 buk sportingbet 3.5 stawka 2j typ 2
Polecam obejrzeć filmik
French Open - Murray to have scan on ankle injury - Yahoo! Eurosport
Murray powiedział po meczu , że kontuzja bardzo mu dokuczała i wygrał tylko dlatego , że przeciwnik nic nie biegał
Dulko G./Pennetta F. - Mirza S./Vesnina E typ 2 kurs 1.8 buk interwetten stawka 3j
Pierwszy debel lepszy , ale Dulko z Bartoli podczas singla zeszła z kortu na początku drugiego seta . Jeśli wyjdą na kort nie daję Dulko G./Pennetta F. większych szans
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Dulko G./Pennetta F. - Mirza S./Vesnina E

Pierwszy debel lepszy , ale Dulko z Bartoli podczas singla zeszła z kortu na początku drugiego seta . Jeśli wyjdą na kort nie daję Dulko G./Pennetta F. większych szans
Czy lepszy??? Na pewno bardziej utytułowany i bardziej zgrany. Ale Mirza z Vesniną też tworzą bardzo zgraną parę i ostatnio notują bardzo dobre wyniki, a Dulko z Pennettą ostatnio nie najlepiej. Tak więc uważałbym ze stawianiem na parę argentyńsko - włoską.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom