>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
suti 16

suti

Użytkownik
witam mam pytanko jak buki rozliczają dokończenie meczu na drugi dzień? chodzi mi o mecz troicki-murray stan 2:2 jutro 5 set? buk naziemny Milenium czekają do zakończenia meczu czy zwrot? z góry dzięki!
Czekają do zakończenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
midel 189

midel

Użytkownik
Ferrer obok Kubota i Montaniesa wychodzi na frajera turnieju. Szkoda w ogóle komentować to co zrobił w piątym secie. Cudem wrócił do meczu po czym nagle zaczął strzelać na oślep mając Monfilsa, który nie wiedział co się dzieje. Później otrząsnął się Francuz, znowu wyrownało się i 3 glupie, bezmyślne akcje zabrały Hiszpanowi ćwierćfinał. Dramat.
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Również uważam, że Ferrer przegrał po frajersku. Miał Monfilsa na widelcu, miał BP, Monfils już się gubił, a mimo to nie wykorzystał tego Ferrer. W ostatnim gemie Ferrer zachowywał się jak junior, walił na ślepo, sam nie wiedział co chciał zrobić. A podejrzewam, że wystarczyłoby utrzymać swoje podanie, a później złamałby wkońcu Gaela.... Popieram że to dramat.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Sam zagrałem na Troickiego, oczywiście za drobne, ale prowadząc 2-0 dał sie Murrayowi wyciagnac na 2-2, myśle, ze Troicki nie da rady, nie ma sie co upierać przy swoim, tylko warto wg. mnie zagrać na Murraya, Serb się &quot;boi wygrać&quot; ;).
 
H 19

havierx

Użytkownik
Decydujacy byl 3 set, kiedy mozna bylo zakonczyc sprawe. Dobrze dla Troickiego, ze jest przerwa - byc moze wejdzie w mecz tak samo jak dzis go zaczal. Niemniej jednak zgadzam sie z ktoryms z poprzednich postow - jak sie nie wygrywa 3:0 to sie przegrywa 2:3 - pozdrowienia w tym momencie dla Tsongi ;)
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Również uważam, że Ferrer przegrał po frajersku. Miał Monfilsa na widelcu, miał BP, Monfils już się gubił, a mimo to nie wykorzystał tego Ferrer. W ostatnim gemie Ferrer zachowywał się jak junior, walił na ślepo, sam nie wiedział co chciał zrobić. A podejrzewam, że wystarczyłoby utrzymać swoje podanie, a później złamałby wkońcu Gaela.... Popieram że to dramat.
A czy czasem to Monfils nie miał Ferrera na widelcu? Miał 5:3 i 40:15!!! Prawda, przegrał następnie 8 piłek z rzędu, ale Ferrer przy stanie 6:6 miał break pointa ( jednego!!! ), a Gael miał potem jeszcze 1 meczbola i potem 3 pod rząd, więc wcale nie uważam, że przegrał po frajersku i tym bardziej, że miał go na widelcu. Grali twardy dobry tenis, dużo ładnych zagrań, piękna obrona meczbola przez Hiszpana fh wzdłuż linii. Ktoś musiał przegrać, wypadło na Francuza, który wykorzystał moment słabości Hiszpana i wygrał. Taki jest tenis.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ktoś taki jak Ferrer nie powinien oddać seta komuś takiemu jak Monfils, Ferrer nigdy nie bedzie zawodnikiem który będzie w stanie nawiązać walkę z kimś z czołówki( Nad, Djok, Fed) jeśli gość nie daje rady Monfie to o czym gadać mecz z nadalem 6-2, 6-1, 6-3 w dupe, jestem pewien że RACZEJ nikt z wyżej wymienionych panów seta by mu nie oddał, z Wawrinką może pograć jak równy z równym dalej to za wyskokie progi, i raczej to się nie zmieni.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
MistrzAA moim zdaniem trochę przesadzasz. Monfils gra u siebie i jeśli gra normalnie (czyli nie robi sobie jaj na korcie) to jest bardzo nieprzyjemnym i dobrze wybieganym rywalem i Twoja ocena, że powinien bez problemu przegrać 3-0 z Ferrerem jest dość dosadna. Ot takie moje przemyślenie ;)
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Moim zdaniem wygrana Troickiego jest prawdopodobna, zobaczcie jak Szkot wczoraj wszedł w mecz, nie rozgrzana kostka dawała o sobie znać, dziś może być to samo. Od początku wypoczęty i świeży Troicki będzie strzelał swoje bomby, natomiast Murray, będzie wchodził powoli w tego decydującego seta, dopóki się z kostką nie uspokoi i będzie o niej myślał, a będzie na początku na 100% to duża szansa przed Troickim. Murray wchodzi w mecz i dopiero podczas niego zaczyna grać coraz lepiej, dziś nie będzie miał na to tyle czasu. Wierzę w Victora ????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad typem 3:0 dla Federera, kurde Monfils za pewne odczuje zmęczenie, to nie jest tytan pod względem kondycyjnym, do tego psycha u niego też słaba. Swoje już osiągnął tutaj i według mnie wynik meczu będzie zależał od pierwszych 2 setów. Jeżeli Federer zagra tak jak z Wawrinką to spokojnie powinno zakończyć się w 3 setach. Kurs zachęcający bo 2,0 w Tobet.
Inna możliwość to -6,5 gema po kursie 1.70. Również dobra sprawa, spokojnie Federera stać na przełamania w każdym secie. W każdym z dotychczasowych meczów pokrywał tą granicę. No i spójrzmy na przykład na mecz Monfilsa z Ferrerem gdzie Francuz wygrywał swoje sety minimalnie po jednym przełamaniu, a Ferrer 6:2 i 6:1 co pokazuje, że jak Gael widzi, że set już przegrany to po prostu poddaje się i nie zależy mu czy to bedzie do 1,2 czy do 4.
Oba typy warte uwagi, tylko teraz wybrać ten tzw. pewniejszy.
Dla mnie jakoś ten drugi, bo nawet w przypadku 4 setów jest szansa na wejście, Federera trudno przełamać, ale w tie-breaku gdyby się zdarzył Monfils ma szansę.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
nie rozgrzana kostka dawała o sobie znać
A jak sie rozgrzeje(?) to bedzie gorzej? Skad wy takie pomysly bierzecie. Jesli ktos sobie skreci a nie spuchnie to nic sie nie bedzie tragicznego dzialo, wyszedl z najgorszej sytuacji z 0-2 i break w 3 a teraz ma uwalic bo kostka, to juz wczoraj wszyscy pisali, ze kostka to latwo przegra. Dzis ta sama spiewka.

Jasne, ze jest value po stronie Serba ale to wynika z szans biorac pod uwage umiejetnosci i mase innych rzeczy a nie kostke Szkota. Wczoraj latwo mogl dobic Troicki i jakos tego nie zrobil. Czas dziala na korzysc Brytyjczyka a nie Serba. 1,33 gruba przesada i moze te 2/10 na VT byc ok ale przydalaby sie rozsadniejsza analiza.

Przypomina mi sie taki mecz Troickiego z Kubotem w Doha czy Dubaju. Wszyscy sie rzucili na Serba a to Łukasz serwowal w 3 na mecz. Sam oddal i uwalil ale czesto Troicki ma problemy z graczami ktorzy sami potrafia zaatakowac.

Co do Ferrer - Monfils. Szokujaca jest negacja niektorych umiejetnosci Francuza. To scisla czolowka ATP Tour i on moze pokonac kazdego w rozgrywkach. Juz zreszta ogral Ferrera i to luzno jakies 2-3 lata temu na RG kiedy byl pod forma.
 
H 19

havierx

Użytkownik
To tylko 1 set, tutaj bedzie wiecej przypadku - ani sladu po zmeczeniu, kto kogo pierwszego przelamie ten pewnie wygra. Zobaczymy, szanse na pewno nie sa takie, jak to buki przedstawiaja - wiec jezeli ktos gra value to tylko Troicki.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Jeszcze co do meczu Monfils-Ferrer. Nie uważam,że Hiszpan przegrał frajersko. Walczył jak lew,przegrywał 3-5,15-40 w 5 secie i wtedy zagrał kilka pięknych piłek. Po wyrównaniu na 5-5 widocznie zabrakło mu koncentracji,a Francuz się przebudził,wyczuł &#39;krew&#39; i zakończył mecz.
Dziś zagra z Federerem. Widzę,że koledzy z forum nie dają większych szans Gaelowi.W sumie to racja,bo tą dwójkę dzieli różnica klas. Ale dla mnie to tak bardziej na papierze niż w rzeczywistości. Na Roland Garros spotykali się już 2 razy:półfinał 2008,ćwierćfinał 2009.Oba mecze wygrane przez Rogera,stracił ledwo 1 seta. Ale już ostatni mecz obu panów,co prawda na hardzie, wygrał Monfils,7-6,6-7,7-6. Do czego zmierzam? Chodzi mi o to,że Szwajcar anno domini 2011 to już nie ten mocarz co 2-3 lata temu. Monfils natomiast to wariat na korcie,choć w tym turnieju zaskakuje mnie pozytywnie swoją regularnością. Oczywiście jak na siebie;).
Kurs około 6,0@ Monfils. Ja chyba spróbuję,po takim kursie chyba warto..
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Gael Monfils - Roger Federer 1 @ 6.73 Pinnacle
Roger w turnieju wyglądał bardzo solidnie do tej pory, ale obiektywnie patrząc, po obejrzeniu trzech jego spotkań twierdzę, że rywale nie stawiali zbyt dużego oporu (Wawrinka, Tipsar, Feliciano Lopez). Roger to już nie ten sam gracz co kilka lat temu, nie jest słabym graczem, ale na pewno do dawnej solidności i poziomu osiąganych wyników ciężko będzie wrócić. Monfils pokazał wszystko co ma najlepsze w meczu z Ferrerem. Z głębi kortu walczyli jak równy z równym, pokazał niesamowitą waleczność jak zawsze, a do tego trzymał bardzo wysoki poziom serwisowy. Gael nie popełnia zbyt wielu błędów, to wielka nadzieja francuskiego tenisa (chociaż przyznam się że zawsze przeceniam możliwości Francuzów: Gasqueta, Simona, Monfilsa, wcześniej Mathieu i wielu innych). Gael ma szanse na półfinał Szlema przed własną publicznością, jemu doping na korcie pomaga jak mało komu, dlatego tu widzę pewną przewagę. Serwisowo także nie odstaje, dużo będzie zależało od tego ile punktów sam odda Federerowi własnymi błędami... Mimo to Allez Gael ;) Liczę na zwycięstwo Francuza (jako ciekawostkę dodam, że prędzej skończy się to 3:0 dla Gaela niż 3:2, bo jakoś nie widzę dobrze skuteczności Francuza po 4 setach) !
 
robel 153

robel

Użytkownik
Gael Monfils - Roger Federer
Typ: Set handicap Monfils +2,5 1,80 Expekt

Mecz pomiędzy 3 i 9 rakietą świata. Federer mimo że nie jest już dominatorem, to nadal bardzo dobry i solidny zawodnik. Jeżeli już przegrywa to z Nadalem lub Djoko. W ostatnich kilku turniejach przydarzyły mu się 2 przegrane mecze z Gasquetem i Melzerem - też klasowymi graczami. na kortach w Paryżu nie stracił jeszcze seta. Monfils natomiast to gracz z którym nigdy nie wiadomo. Jedyne co jest pewne to to że ma duży talent i potencjał. Pokonać Ferrera nawet jeśli ten miał słabszy dzień to nie byle co. Za duży atut na korzyść Monfilsa trzeba również uznać to że gra przed własną publicznością. Jak kolega wyżej napisał Monfilsa świetnie mobilizuje doping publiczności. Zwycięstwo Monfilsa raczej wykluczam, ale na urwanie seta na pewno go stać.

Można do typu w AKO dorzucić również braci Braynów po kursie 1,25
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Gael Monfils - Roger Federer
Typ: Set handicap Monfils +2,5 1,80 Expekt

Mecz pomiędzy 3 i 9 rakietą świata. Federer mimo że nie jest już dominatorem, to nadal bardzo dobry i solidny zawodnik. Jeżeli już przegrywa to z Nadalem lub Djoko. W ostatnich kilku turniejach przydarzyły mu się 2 przegrane mecze z Gasquetem i Melzerem - też klasowymi graczami. na kortach w Paryżu nie stracił jeszcze seta. Monfils natomiast to gracz z którym nigdy nie wiadomo. Jedyne co jest pewne to to że ma duży talent i potencjał. Pokonać Ferrera nawet jeśli ten miał słabszy dzień to nie byle co. Za duży atut na korzyść Monfilsa trzeba również uznać to że gra przed własną publicznością. Jak kolega wyżej napisał Monfilsa świetnie mobilizuje doping publiczności. Zwycięstwo Monfilsa raczej wykluczam, ale na urwanie seta na pewno go stać.

Można do typu w AKO dorzucić również braci Braynów po kursie 1,25
Zastanawiam się jak ktoś taki słaby mógł pokonać Ferrera?
Przecież Francuz ośmiesza się na tym korcie to co teraz zrobił to mistrzostwo świata.Miał 40-15 i nie trafił smecza w pusty kort a potem po równowadze połamał się 2 df.Teraz symuluje kontuzje ale będzie grał że niby taki waleczny.Dla mnie to już zaczyna być śmieszne.Troicki pokazał że na świecie wszystko jest możliwe.Na twój handicap setowy nie ma żadnych szans.Federer dochodzi sobie do siatki jakby grał z dzieckiem i robi co chce.Tylko w 3 gemie grał słabo gdzie dał się przełamać do 0 ale już dawno ma mecz pod kontrolą i chyba tylko teraz gdyby złamał noge to jedyna możliwość żeby przegrać z tak słabiutkim Francuzem.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Ferrer obok Kubota i Montaniesa wychodzi na frajera turnieju. Szkoda w ogóle komentować to co zrobił w piątym secie. Cudem wrócił do meczu po czym nagle zaczął strzelać na oślep mając Monfilsa, który nie wiedział co się dzieje. Później otrząsnął się Francuz, znowu wyrownało się i 3 glupie, bezmyślne akcje zabrały Hiszpanowi ćwierćfinał. Dramat.
Frajerstwo to nazywać tak tenisistów - szczególnie Ferrera. Wiem, że to strasznie irytuje, jeśli stawia się na zwycięstwo zawodnika, który w czasie meczu odprawia różne cyrki, ale akurat Davida Ferrera nie można się czepiać, to tenisista, który w każdym meczu daje z siebie wszystko, a wczoraj tak łatwo wcale nie miał. Frajerstwo? Przypomnę, że Monfils serwował na mecz i miał 30-0, potem chyba 40-15. Uwierzcie, że nie jest łatwo obronić dwie piłki meczowe, kiedy na przeciwko ma się Monfilsa, który serwuje ponad 200 km/h, a za sobą ma pełne trybuny publiczności. Szacun dla Ferrera, że walczył. Poza tym jak można nazwać Ferrera frajerem skoro był sam bardzo zły na siebie i gryzł koszulkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robel 153

robel

Użytkownik
Zastanawiam się jak ktoś taki słaby mógł pokonać Ferrera?
Przecież Francuz ośmiesza się na tym korcie to co teraz zrobił to mistrzostwo świata.Miał 40-15 i nie trafił smecza w pusty kort a potem po równowadze połamał się 2 df.Teraz symuluje kontuzje ale będzie grał że niby taki waleczny.Dla mnie to już zaczyna być śmieszne.Troicki pokazał że na świecie wszystko jest możliwe.Na twój handicap setowy nie ma żadnych szans.Federer dochodzi sobie do siatki jakby grał z dzieckiem i robi co chce.Tylko w 3 gemie grał słabo gdzie dał się przełamać do 0 ale już dawno ma mecz pod kontrolą i chyba tylko teraz gdyby złamał noge to jedyna możliwość żeby przegrać z tak słabiutkim Francuzem.
Łatwo Ci pisać że jak można stawiać na hendicap + 2,5 seta jak jest 2:0 dla Federera. Jak chciałeś być kozakiem trzeba było napisać przed meczem. Po za tym to tylko sport i wszystko może się zdarzyć. Pisałem że Monfils robi czasem szopkę na korcie ale nie znaczy to, że zawsze. A z twojego postu idzie wywnioskować to jakby Federer grał z jakimś lakiem z 232 pozycją w rankingu i 2 pierwsze sety wygrał 6:0, 6:0.

Być może mój typ nie wejdzie ale przed meczem na takie hendicap Monfilis na pewno nie miał 0 % szans jak ty insynuujesz
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Powiem tylko tyle tak grający Federer to dostanie lanie od Djokovica aż miło będzie patrzeć. Do tej pory myślałem, że Federer w formie był, po tym meczu widać, że więcej szczęścia miał do przeciwników niż swojej dobrej gry. Szwajcar dostanie 1 seta, a później zacznie psuć i znów się potwierdzi, że powoli widzimy koniec wielkiego Rogera Federera. Teraz tylko czekać na kursy, zadowoli mnie kurs powyżej 1.4 do dubla za dobrą sumę zawsze będzie.
 
S 2

sebcio89

Użytkownik
Oglądał ktoś mecze Soderlinga? Warto na niego grać z handicapem? Czy możliwe jest gładkie 3:0 dla Nadala? Nadal na pewno w takiej formie jak rok temu nie jest, ale z tego co pamiętam to przed French Open Soderling też specjalnie nie zachwycał i stąd moje wątpliwości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom