>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Raonic M. - Berrer M. -1,5 1,45
Obaj panowie mają dobre podanie,dobry FH, grają ofensywnie- ale każde z tych zagrać Milos ma klasę a nawet dwie klasy lepszy. Absolutna rewelacja sezonu, obecnie 28 w rankingu Raoinic powinien sobie bez większych problemów poradzić z Niemcem. Berrer najlepszy tenis gra na hali, na mączce dwa zwycięstwa na poziomie ATP i to z dużo słabszymi rywalami. Raoinic świetny serwis ten kto go nie widział myśli, że potrafi grać tylko na szybkich kortach ale nic bardziej mylnego. Dużo trenował w przerwie przed sezonem oraz tuż przed samym RG na mączce. Na pewno może namieszać w turnieju, może nie tak jak na AO, ale 2,3 runda jest na pewno w jego zasiegu nie znam dokładnie jego drabinki, te spotkanie to na większym luzie, Niemiec nie jest wstanie mu zagrozić.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Nazwa wydarzenia: Mayer- Brown
typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Betsafe

Analiza:
Jutro w spotkaniu pierwszej rundy turnieju wielkoszlemowego rolland garros na kortach ziemnych w paryzu w spotkaniu singla pano argentynczyk leonardo mayer spotka sie z jamajczykiem o niemieckim obywatelstwu dustinem brownem. Agrgentynczyk aby dostac sie do tego turnieju musial przebijac sie przez trzy rundowe kwalifikacje. Mayer ogral kolejno Fischer, Cabala i Hernycha. Widać bylo ze Mayer notuje zwyzke formy juz przed turniejem Rollanda Garrosa. Byl w cwiercfinalach w Blumenau oraz w Santos.
Santos, Brazylia, Ameryka
22/04-11 Ćwierćfinały Mayer, Leonardo vs. Mello, Ricardo 1:2 64 36 46
20/04-11 R16 Mayer, Leonardo vs. Silva, Julio 2:0 64 63
19/04-11 R32 Mayer, Leonardo vs. Yang, Tsung-Hua 2:1 63 26 62
Blumenau, Brazylia, Ameryka
15/04-11 Ćwierćfinały Mayer, Leonardo vs. Acasuso, Jose 0:2 36 46
14/04-11 R16 Mayer, Leonardo vs. Silva, Julio 2:1 67 64 63
12/04-11 R32 Mayer, Leonardo vs. Fernandes, Tiago 2:0 64 62

Brown to bardzo himeryczny, nierowny zawodnik. Brown to taki typowy strzelec bez glowy, gdy mu wchodzi potrafi nawiazac walke z wyzej klasyfikowanymi zawodnikami, gdy jednak jego regularnosc zawodzi potrafi przegrywac spotkania z duzo nizej notowanymi zawodnikami. Jamajczyk o niemieckim obywatelstwu nie za dobrze czuje sie rowniez na maczce. Zdecydowanie bardziej preferuje szybsze nawierzchnie. Preferuje zdecydowanie gre ofensywna. Mayer natomiast lubi i potrafi grać na clayu. Nie raz to juz udowodnil. Po kwalifikacjach widać rowniez ze dobrze czuje sie tu w Paryzu. Na korcie ceglanym duzo wyzej stawiam umiejetnosci zawodnika z Argentyny i to jego typuje jako zwyciezce tego spotkania.
 
P 161

poozon

Użytkownik
[Double] Llodra - Darcis + Granollers - Bogomolov
Typ Lllodra + Granollers kurs 1.96 stawka 6 buk Doxxbet
Darcis przeszedł kwalifikacje gdzie się strasznie męczył . W tym roku mamy szybką piłkę na RG , jeśli będzie słoneczny i ciepły dzień Llodra nie powinnien mieć problemów z pokonaniem Darcisa .
Bogomołow wszedł do turnieju głównego jako lucky loser , taka prawda ,że już nie powinnien grać dalej ale szczęście trochę dopomogło . Te szybkie korty bardzej pasują Granollersowi. Hiszpan który specjalizuje się w grze na clayu nie powinien mieć zbyt wiele problemów, aby pokonać Amerykana
 
robel 153

robel

Użytkownik
Tommy Haas - Marsel Ilhan 1 2.80

Niezwykle suchy typ. Formę, dyspozycję i umiejętności Ilhana pomine. Tommy nie gra już ponad rok, nie wydaję mi sie żeby wracał na kort, na RG&#39;s kompletnie nie przygotowany. Według mnie warto zaryzykować ten typ.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Starace-Falla 1 1,25

Na podbicie jak znalazł. Nie ma co się tutaj rozpisywać.Typ na luzie powinien wejść,Potito przed RG w Rzymie wykręcił niezły wynik i o klase w tej chwili przewyższa umiejętnościami Falle.Kolumbijczyk dodatkowo męczył się w każdej z trzech rund kwalifikacji,wygrywając dopiero w każdym spotkaniu po trzech setach.Inny wynik niż wygrana Włocha będzie sporym zaskoczeniem dla mnie.

Bolelli-Dancevic 2 2,20

Value jak nic.Bolelli już raz przegrał tutaj i sądzę,że jutro znowu odpadnie.Włoch gra z Dancevicem jako LL po tym jak przegrał z Veicem.Kanadyjczyk pokazał się z bardzo dobrej strony w kwalifikacjach i warto w niego zainwestować.Bolelli nic specjalnego nie gra a Frank wyraźnie już się zapoznał z mączką w Paryżu.Kurs dodatkowo zachęca a szanse wg mnie bardzo duże.

Jest jeszcze pare ciekawych typów jak Marti po 2,75 czy też Brown po 2,50 ale odpuszcze ich granie.
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Również podoba mi sie typ na Dancevicia, który w dobrym stylu przeszedł przez kwalifikacje, czego nie można powiedzieć o Bolellim.
Dodatkowo dobrze wygląda Hanescu z handi setowym bądź gemowym.Z Paire grał tydzień temu i pyknął go 6:0, 6:1, a nie spodziewam się, zeby Benoit zanotował jakiś skok formy.Nawet publicznosć nie powinna zrobić różnicy.
Zastanawiałem sie też na Schoorelem, ale niezbyt dobrze znam tego zawodnika.Może ktoś napisze cos więcej;)
 
O 6

olszyn

Użytkownik
bellucci, granollers, mayer i fish, ja stawiam na tych panow za wieksza stawke..
warto zwrocic uwage wlasnie na wspomnianego juz Dancevica - spore value i na Baghdatisa, ktory moze nie jest w formie zycia i popelnia duzo bledow, ale w 1 rundzie raczej nie odpadnie, tymbardziej z Gilem..
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Alamgro v.s Kubot
typ:wynik 3:0
kurs: 1,6 - 1,7 (bet365)
Wedlug mnie jutro niestety ale Lukasz nie ma szans z hiszpanem. Nicolas to klasowy tenisista, a zwlaszcza jezeli chodzi o tą nawierzchnie z ktora mamy do czynienia. NIe dawno wygral turniej w Nicei, i bylo wyraznie widac, ze kiedy sprezyl sie nie bylo co zbierac ze strony przeciwnika. Kubot przeszedl kwalifikacje i na tym zakonczy. Wątpie by Almagro bawil się, raczej szybko latwo i przyjemnie bd chcial zakonczyc ten pojedynek. moim zdaniem kubot ugra tutaj kol 8 - 10 gemow.

i tak na sucho, na dodatek:
Gimeno-Traver - Haase 1
Philipp Kohlschreiber - Querrey 1
Roanic - Berrer 1
Chela - Smyczek 3:0 1
Melzer - Beck 1
Bellucci - Golubev 1
Hanescu - Paire 1 lub 3:0
Berlocq - Tomic ? raczej 1;p
Polecam pozdrawiam ????
Co do Schoorela mozna zaryzykować dobry to zawodnik, a i ostatnie kwalifikacje pokazalym, ze potrafi grac,, ogral przeciez paru ciekawych grajków ???? Sadze, ze mozna zaryzykowac bo i kurs dobry.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
warto zwrocic uwage wlasnie na wspomnianego juz Dancevica - spore value i na Baghdatisa, ktory moze nie jest w formie zycia i popelnia duzo bledow, ale w 1 rundzie raczej nie odpadnie, tymbardziej z Gilem..
Dlaczego mialby nie odpasc z Gilem skoro przegrywa z duzo gorszymi rywalami? Przeciez Gil to soldiny gracz na cegle, niski ale mocno pilki wali i ciut szybsza celge nie powinna byc problemem. Mnie sie wydawalo, ze jak tu wejde wieczorem to co 3 osoba zaproponuje Gila z Marcosem a tu takie zaskoczenie.

Radze niektorym zobaczyc popisy Cypryjczyka na clayu w tym roku i nie tylko w tym roku. Mozna sie usmiac.

1,95 Gil 3/10

Frederico mecz zycia, wywala wszystko co mozna wywalic i co nie mozna wywalic. Trafili 2 pajace na siebie i udowadniaja sobie ktory jest gorszy.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na jutro w turnieju męskim Hanescu (1.29) znów powinien nie pozostawić złudzeń Francuzowi, Del Potro (1.15) pokazał ostatnio że forma wraca, a Karlovic na ziemi traci atuty, Tipsarevic (1.13) jest o klasę lepszy od Dabula, , Starace (1.30) jak zwykle na ziemi solidny, Falla straszne męczarnie w kwalach, ogólnie słaby w tym roku, Monfils (1.08) z słabym Niemcem powinien 3:0 wygrać i chyba Gasquet (1.22), forma jest ale nad nim muszę się jeszcze zastanowić bo już nie raz potrafił zawalić...
za drobne z wyższych kursów Darcis (3.35) może powalczyć z Llodrą, ewentualnie jakiś handi na niego lub over gemowy, na pewno Francuz nie jest aż takim faworytem na mączce jak wskazują kursy...
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
✅ GASQUET R. – Stepanek R. = W tym spotkaniu wiek oraz francuska publiczność jest największym atutem Gasqueta. Jego rywal nie należy do najlepszych zawodników na nawierzchni ziemnej, ponadto w ostatnim czasie gra ze zmiennym szczęście, nie dając rady wygrać z żadnym z wyżej notowanych przeciwników.
✅ HANESCU V. – Paire B. = Przede wszystkim za zwycięstwem Rumuna przemawiają bezpośrednie pojedynki, mianowicie ich ostatnie spotkanie w którym Francuz był w stanie ugrać tylko jednego seta. Mimo wszystko faworyt tego spotkania systematycznie wygrywa spotkania w początkowych fazach poszczególnych turniejów.
✅ BELLUCCI T. – Golubev A. = Najbardziej pewny typ tego dnia, brazylijski tenisista dość dobrze radzi sobie ostatnim czasem na kortach ziemnych, lecz to nie to świadczy o jego przewadze w tym spotkaniu. Jego rywal jest od kilku miesięcy w kryzysie formy, w wyniku czego nie jest w stanie wygrać żadnego spotkania, urywając jedynie jednego seta z średnio spisującym się ostatnio Soderlingiem.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Dlaczego mialby nie odpasc z Gilem skoro przegrywa z duzo gorszymi rywalami? Przeciez Gil to soldiny gracz na cegle, niski ale mocno pilki wali i ciut szybsza celge nie powinna byc problemem. Mnie sie wydawalo, ze jak tu wejde wieczorem to co 3 osoba zaproponuje Gila z Marcosem a tu takie zaskoczenie.
Radze niektorym zobaczyc popisy Cypryjczyka na clayu w tym roku i nie tylko w tym roku. Mozna sie usmiac.
1,95 Gil 3/10
Generalnie popieram. Wszystko ok, ale Gil ostatnio jednak nie gra tak fajnie jak na początku sezonu na europejskiej mączce (gdzie pokonał chociażby Monfilsa). Skłaniałbym się ku Portugalczykowi, jednak odpuszczam, bo Bagieta potrafi czasami zaskoczyć nawet siebie.
 
O 6

olszyn

Użytkownik
Roxanne - na bwinie po rowno na obu zawodnikow - 1,85. wydaje sie, ze na chwile obecna jednak to gil jest w troche lepszej formie(a raczej baghdatis po prostu w slabej, pelno niewymuszonych bledow itd), jednak marcos potrafi grac na maczce, w RG dochodzil juz do 4 rundy, Gil z kolei 2 razy zagral i 2 razy wylecial w 1 rundzie. Osobiscie uwazam, ze obecna forma wskazywalaby na Frederico, ALE to wielki szlem, na ktory marcos sie zepnie i to wlasnie on przejdzie 1sza runde. ale to tylko moja opinia, kort pokaze kto mial racje;) w kazdym razie - za mala stawke ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Radze niektorym zobaczyc popisy Cypryjczyka na clayu w tym roku i nie tylko w tym roku. Mozna sie usmiac.

1,95 Gil 3/10
Tu się muszę zgodzić, to co wyprawiał Baghdatis w Nicei z Bennetaeu to naprawdę przechodzi ludzkie pojęcie. I jeśli ktoś uważa, że Gil ostatnio słabiej, no to ok, ale niekoniecznie tu musi Gil wygrać, co poprostu Cypryjczyk może przegrać ilością niewymuszonych błędów. Popieram więc typ na Gila :]
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Na jutro ładnie wygląda Brown2.5,Querrey2.67,F.Lopez +2,5 seta 2,03,jakiś handicap dla Darcisa bo francuz cieniutki jest a belg będzie się cały czas przestawiał na forehand więc też Llodra będzie miał problemy go złamać.Co do Dancevicia to nie warto grać Bolelli nic wielkiego nie gra ale jest trochę lepszym graczem na takiej nawierzchni jaką mamy w Paryżu.Nie było jeszcze takiej sytuacji że Frank przegrywa seta i nie serwuje jako 1-szy w secie a to u niego podstawa do dobrego wyniku.Jak awansuje to z Murrayem jakiś handicap setowy się zagra.Ogólnie coś czuje mecz 4 setowy u Franka jednak Brown i Querrey to dla mnie pewniejsze typy.
 
T 205

tomz

Użytkownik
Czemu taki wysoki kurs na Mayera z Brownem (nawet do 1,55).Mayer o klase lepszy.Rok temu 3 runda w RG.Macie jakies info ?
 
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
Ponawiam moje zapytanie o typy przebiegu meczów (o sugestie):
Bolelli - Dancevic (min. 4 sety)
Kamke - Rochus (min. 4 sety)
Raonic - Berrer (Raonic 3-0)
Będe obstawiał te mecze na live ale nie wiem czy moje przypuszczenia są słuszne
To nie są jeszcze 100% typy tylko propozycje i chciałem by ktoś je skomentował. Dwa pierwsze mecze które podałem to poziom tenisowy rywali jest zbliżony, rankingi także - stąd zakładam że nie powinno być gładkich zwycięstw 3-0. Co do Raonica - już ktoś napisał. Posiada on podobne atuty co Berrer tylko o dwie klasy lepsze. Myśle że serwis Raonica nawet na 70% starczy by spokojnie wygrać 3-0. W odbiorze tez sobie nieźle radzi a Berrer nie lubi długich wymian (podobnie jak Raonic który nieco lepiej sobie w takowych radzi) więc psychicznie Kanadyjczyk będzie dobrze nastawiony
 
midel 189

midel

Użytkownik
To nie są jeszcze 100% typy tylko propozycje i chciałem by ktoś je skomentował. Dwa pierwsze mecze które podałem to poziom tenisowy rywali jest zbliżony, rankingi także - stąd zakładam że nie powinno być gładkich zwycięstw 3-0. Co do Raonica - już ktoś napisał. Posiada on podobne atuty co Berrer tylko o dwie klasy lepsze. Myśle że serwis Raonica nawet na 70% starczy by spokojnie wygrać 3-0. W odbiorze tez sobie nieźle radzi a Berrer nie lubi długich wymian (podobnie jak Raonic który nieco lepiej sobie w takowych radzi) więc psychicznie Kanadyjczyk będzie dobrze nastawiony
Podobne atuty? O czym mówisz? Berrer potrafi grać tylko i wyłącznie srv@volley, jak mu nie wchodzi serwis to gościa nie ma. Raonić to prawda, ma kapitalny serwis, ale z linii końcowej prezentuje się bardzo przyzwoicie, nie ma jak go porównywać do drewna Berrera. Typ raczej dobry, ale to jest pierwsza runda, więc seta może przypadkowo stracić.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Lopez – Federer over 31,5 gema 1,80 (bet365) – 8/10j
Bet365 zaspało, u innych buków znacznie większe linię, np. bwin ma po podobnym kursie linie 34,5!
Przewiduje zacięte sety w tym spotkaniu, wcale bym Lopeza nie skreślał, bo on jest w stanie sprawić tutaj sensacje. Jeżeli będzie świetnie serwował, a to akurat potrafi robić regularnie to na pewno Federer łatwo nie będzie miał.
Roger nigdy specjalistą od kortów ziemnych nie był, losowanie dla niego mało sprzyjające, bo już w 1 rundzie bardzo wymagający rywal.
Grali w tym roku w Madrycie, gdzie były 3 sety i w każdym TB! Kto wie czy dziś nie będzie podobnie ;)
Gasquet – Stepanek 3-0 2,05 (youwin) – 3/10j
Dla mnie zwycięzca tego meczu może być tylko jeden – Richard Gasquet. Myślę, że wygra w 3 setach. Jest w bardzo dobrej formie, przed RG nawiązywał walkę ze ścisłą czołówką, ograł m.in. Federera.
Stepanek, który lata świetności ma za sobą, będzie miał bardzo ciężko wygrać chociaż 1 seta. W dodatku ostatnio z jego zdrowie nie było najlepiej, będzie to jego pierwszy mecz w tym miesiącu!
 
J 11

jaco69

Użytkownik
Składanien z faworytów na początek.
Del Potro, Juan Martin - Karlovic @ 1.13
Petzschner, Philipp - Zverem Miszaa @ 1.20
Raonic, Milos - Berrer Michael @ 1.25
@ 1.70
Mayer, Leonardo - Brown Dustin @ 1.50
Del Potro to dużo lepszy zawodnik od Karlovica poza tym niżej opisane szczegółowiej.
Petzschner jest w wysokiej formie i powinno to wystarczyć na Miszkę.
Mayer wraca do gry. Rok temu osiągnął tutaj bodajże 3 rundę. Powinien bez problemu pokonać Browna.
Berrer na ziemi cieniuteńki i Raonic powinien to wygrać na luzie. Również opisane niżej.


Del Potro, Juan Martin wygra 3-0 - Karlovic, Ivo @ 1.80
H2h między tymi panami to 1-0 dla Karlovica. Pojedynek rozegrali w Nottingham na szybkiej trawie i kursy na Karlovica oscylowały wtedy w granicy 1.50 - 2.50 czyli był faworytem. Nie sugerowałbym się tym bo to było dawno w dodatku na szybkiej trawie gdzie serv &amp; volley Ivo robi dużo większe spustoszenie niż na mączce. Chorwat po świetnym występie w IW i Houston nieco przygasł. Na IW dobry wynik zawdzięcza tym ,że był naładowany energią aby coś w końcu ugrać w dodatku nawierzchnia na IW miała bardzo wysoki kozioł co wspomagało znacząco jego serwis. Del Potro jest w bardzo wysokiej formie jednak jest jedna rzecz. W Madrycie nabawił się kontuzji w meczu z Youznym i żeby nikt nie prowadził się w błąd bo rozegrał to spotkanie do końca a potem wygrał z Cilicem. Del Potro jest na tyle mocny ,że swoim potężnym forhandem z ograniczoną zdolnością ruchową rozbijał defensywę Ruska. Niestety z Nadalem skreczował bo to nie było sensu wiadomo bardzo długie wymiany i po co pogarszać swój stan przed RG. Co do dzisiejszego typu. Niektóre buki mają 3-0 w granicy 1.80 bardzo duża większość ma zaś ten zakład w granicy 1.60. Mączka jest stosunkowo szybka ale Del Potro świetnie returnuje i nie widze tutaj żadnych szans dla Karlovica który jest przecież w dołku formy. W dodatku nie napisałem o tym wyżej ale ma też jakieś problemy zdrowotne. Bet na DW jest o tyle dobry ,że w przypadku kreczu Del Potro gdyby to biodro się odezwało ale powinno być w 100% ok mamy zwrot.
Raonic, Milos -1.5 seta - Berrer Michael @ 1.47
Kurs może nie rozpieszcza ale Milos jest dla mnie zdecydowanym faworytem. Mimo iż na mączce w swojej karierze dużo nie pograł to radzi sobie przyzwoicie. Poza tym ma dużo większy potencjał od Niemca który preferuję grę serv &amp; volley w dodatku gra bardzo słabo na kortach ziemnych. Rok temu o ile pamiętam Berrer odpadł z Nadalem 6-0 6-0 6-1 i w końcówce 3 seta prawie złamał Nadala co napawało mnie śmiechem jak podrywał się do walki na koniec spotkania. Nawierzchnia we Francji w tym roku jest dość szybka więc na mały plus dla Kanadyczyka a na mały bo Berrer również woli szybciej. No ale jednak przewaga w serwisie po stronie młodszego zawodnika w tej parze jest znacząca. Raonic ma serię L3 na ziemi ale nic złego się nie dzieje. W Estori miał problemy z plecami. Musiał rozegrać 2 mecze tego samego dnia bo był poślizg czasowy i po mocnym 3 setowym pojedynku nie wytrzymał kolejnego ze świetnym rywalem jakim jest Verdasco i poddał krecz. Następnie w Madrycie przegrał po zaciętym pojedynku z wyśmienicie wtedy dysponowanym Lopezem no a potem znowu Verdasco który jakby przegrywał z Raonicem na kortach ziemnych to już byłaby prawdziwa rewolucja bo pamiętamy jak Raonic dał mu w kość parę razy na Hardzie. Uważam ,że Raonic bez problemu gdy zagra swój tenis powinien to spotkanie wygrać 3-1 a nawet 3-0 bo jest lepszym zawodnikiem na ten czas w dodatku grają na ziemi gdzie Berrer nie błyszczy i już nie zabłyszczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom