>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
ROLAND GARROS​




Miejsce: PARIS, FRANCE
Data rozgrywania: 24.05.2015 - 07.06.2015
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: Grand Slams
Pula Nagród: $ 12,864,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.rolandgarros.com/en_FR/index.html?promo=LANGUAGE
Drabinka turnieju singlowego: http://www.rolandgarros.com/en_FR/draws/index.html?event=WS
Drabinka turnieju deblowego:
Plan gier: http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/schedule/index.html#
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/france/wta-french-open-2015/


Kto wygra French Open 2015 (kursy z Bet365)​




Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji i pisania analiz​
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Simona Halep@5 wygra w Paryżu
Wygrywała Simona tu jako juniorka (2008), rok temu minimalnie przegrała z Szarapową w finale. Moim zdaniem główna faworytka do wygrania French Open.
Nie znam drabinki, dużo zależy od pierwszego tygodnia, pogody, szczęścia itd. Generalnie Serena tego nie wygra. Moim zdaniem już nie te lata. Za dużo ją takie turnieje już kosztują. Chwila nieuwagi i wyleci z turnieju. Gra na jeden strzał plus serwis to loteria. Któraś z dziewczyn ją wyrzuci, bo miewa przestoje.
Sprawa wygranej rozegra się między Sharapovą a Halep - nie znam rozstawienia, ale powtórka z 2014 roku bardzo prawdopodobna, ew. spotkają się w półfinale.
Halep, bo: okrzepła, gra genialnie, ma wielką determinację i gra procentowy tenis. Wyjec miewa załamania, energetyczne dziury. Wystarczy słabszy moment serwisowy i może mieć wielkie problemy z wieloma zawodniczkami, np. Czeszkami a nawet Garcia czy Wozniacką.
Życzę dobrej zabawy i duuuuużych wygranych!!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Koukalova v Kovinic 1 @2,7 5Dimes
Spore value. Danka spory talent, niezła dyspozycja w tym roku ale bez przesady.. Koukalova doświadczona, na szlemy zawsze zmobilizowana. Wiadomo jak to z nią, bardzo chimeryczna, miewa humorki na korcie ale czysto sportowo niczym Kovinic nie ustępuje. Reprezentantka Czarnogóry to typowa strzelba, jak ma dzień to trafia i może zagrozić każdej, ale zdarza jej się też walić UE jak na zawołanie. Pamiętam jej spotkanie tegoroczne z Petkovic w Charleston. Pierwszy set 6/2, wszystko jej siedziało, Petkovic w szoku(bardzo dobra forma w Charleston). Następnie błędy, nerwy i 3/6 1/6, nara. Czeszka potrafi dostować się do sytuacji na korcie, przytrzymać piłkę gdy trzeba i gorąca głowa Danki może dać o sobie znać. Po takim kursie walę w stronę Klary.
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Glatch-Friedsam 1 @1.4
Ten kurs to juz napawde zlecial sporo. Friedsam jest kompletnie bez formy i jakos nie wydaje mi sie, zeby znalazla ja z dnia na dzien. Obudwie maja z czego uderzyc. Amerykanka jesnak przede wszytskim jest ograna po udanych kwalifikacjach i to n ie pierwszy raz kiedy Glatch pokonala kwalifikacje i wygrala mecz w turnieju glownym na tutejszcyh kortach, a ze historia lubi sie powtrarzac... to tym razem licze na podobny efekt.
Schmiedlova-van Uytvanck 1 @1.4
Slowaczka jest dobra, a niedlugo moze byc jeszcze lepsza, ona juz wie jak smakuje French Open. Ten wynik Schmiedlovej z Nurnbergu z wtorku nei ma znaczenia, gdzie Schmiedlova ugrala 3 gemy z Misaki Doi, poniewaz chyba nikt nei wierzy ze toi bylo na serio. Ja tam smialo widze Schmiedlova w kolejnej rundzie.
Stosur-Brengle 1 @1.23
Jak na zawodniczke, ktora w swojej karierze grala w finale i polfinale French Open to i tak duzo. Stosur ogolnie nienajlepiej jak dotad w tym roku. Dzis Australijka wygrala nieduzy turniej w Strasbourgu. Jak historia pokazuja takie bezposrednie zwyciestwa przed szlemami nie zawsze dobrze sie koncza na ow szlemach. Sadze jednak, ze Stosur miala malo gry po madrycie i Rzymie i ze powinna pojsc za ciosem. Madison Brengle moze smialo kandydowac do odkrycia roku, ale szlau tutaj tez u Brengle nie bedzie na Roland Garros moim zdaniem, a Stosur w swojej drabince ma Sharapovej i moze nacisnie troche Rosjanke jak w ubieglym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
gooster 343

gooster

Użytkownik
Koukalova vs Kovinic 2 @ 1.54 pinnacle ✅✅ Wszystko jak napisane. Panie Dx jesteś żałosny. Nie dość, że krytykuejsz to sam co najwyżej dajesz praktycznie sure bety w okolicach 1.3 i to jeszcze potrafisz nie trafić.
Koukalova zmobilizowana no kur*a jaja jakieś. Czy ty człowieku widziałeś jej chodź jeden mecz w tym roku? Ona wychodzi na kort i sama nie czy przyszła grać czy płakać nad swoim ciężkim losem. Jej gra jest beznadziejna i jeżeli wymiana trwa chwilę dłużej to piłka ląduje w siatce. Kovinic może nie jest asem tenisowym, ale jej waleczność i umiejętności już w tym momencie przebijają Koukalovą. Do tego nie oszukujmy się Koukalova ma już 33 lata i nie jest to dużo w sumie patrząc na siostry williams ale patrząc na nią to jest jakaś tragedia. Nie widzę jakichkolwiek szans w starciu jej z młodą Kovinic. &quot;Koukalova doświadczona, na szlemy zawsze zmobilizowana.&quot; Na który to ona szlem była taka zmobilizowana ???? ? 8/10
 
deportivo1 48

deportivo1

Użytkownik
Koukalova vs Kovinic 2 @ 1.54 pinnacle

Koukalova zmobilizowana no kur*a jaja jakieś. Czy ty człowieku widziałeś jej chodź jeden mecz w tym roku? Ona wychodzi na kort i sama nie czy przyszła grać czy płakać nad swoim ciężkim losem. Jej gra jest beznadziejna i jeżeli wymiana trwa chwilę dłużej to piłka ląduje w siatce. Kovinic może nie jest asem tenisowym, ale jej waleczność i umiejętności już w tym momencie przebijają Koukalovą. Do tego nie oszukujmy się Koukalova ma już 33 lata i nie jest to dużo w sumie patrząc na siostry williams ale patrząc na nią to jest jakaś tragedia. Nie widzę jakichkolwiek szans w starciu jej z młodą Kovinic. &quot;Koukalova doświadczona, na szlemy zawsze zmobilizowana.&quot; Na który to ona szlem była taka zmobilizowana ???? ? 8/10
Zgadzam się ???? chciałbym się dowiedzieć, dlaczego napisałeś, że Koukalova zmobilizowana na Szlemy ? Przecież w ostatnich latach odpadała w pierwszych rundach z przeciwniczkami gorszymi od siebie, albo max co mogła osiągnąć to druga runda.
Dodać do tego jej nastawienie podczas meczu. Jak Kerber ostatnio podarowała jej w 2 secie wynik 5-1 i 40-0 przy swoim podaniu to ona była jeszcze w stanie przegrać tego seta ????
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Zgadzam się chciałbym się dowiedzieć, dlaczego napisałeś, że Koukalova zmobilizowana na Szlemy ? Przecież w ostatnich latach odpadała w pierwszych rundach z przeciwniczkami gorszymi od siebie, albo max co mogła osiągnąć to druga runda.
Wasza hipokryzja mnie rozbraja. Dlaczego mialaby sie mobilizowac na szlemy ? Poniewaz tam pieniadze sa najwieksze do wygrania, dobry powod ? 8/10 to pewnie nawet nie wie, ze do niedawna Koukalova grala pod nazwiskiem Zakopalova. Nikt nie zaprzeczy, ze Koukalova jest w glebkim dolku i sezon 2014 byl w drugiej czesci roku zalosny, tylko moze warto wspomniec ze powodem powrotu do panienskiego nazwiska byl rozwod tenisistki ubieglym roku. A o wynikach ? Klara Koukalova byla w 4 rundach Wimbledonu czy French Open i to sa wyniki, ktorych Kovinic jak nie eksploduje nagle talentem predko nie osiagnie na poziomie szlemow. Danka Kovinic z kolei jeszcze nigdy nie byla w 2 rundzie zadnego szlema (!), a tu o &quot;mobilizacjach&quot; piszecie. Hipokryzja po prostu. Wiesz mi ze to bardzo wazny aspekt. Koukalova zagrala w karierze 15 finalow WTA, Kovinic ? A tak, ani jednego. Gdyby tu sie spotkalyby Koukalova w bardzo dobrej dyspozycji z Kovinic w bardzo dobrej dyspozycji to wierz mi tez, ze faworytem bylaby Koukalova. Wcale ten typ zaproponowany przez kolege nie jest glupi.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Jeszcze przed waszymi typami i burzliwa dyskusja na temat ktora wygra czy ktora bardziej zmobilizowana czy inne pierdy, odrazu zwrocilem uwage na to wlasnie spotkanie, kursy wystawione na Koukalova to jakis kosmos ,nie daje juz typow na WTA bo dzieja sie cuda ale tutaj chyba zrobie wyjatek i Czeszka powinna dac zarobic i przerwac czarna sesje( czego sie nie dotkne ostatnio to cyrk,walek i kontuzje mozgowe) wracajac do spotkania Kaukalova to talent,doswiadczenie bezdyskusyjnie w ubieglym sezonie byla w scislej 30 rankingu teraz troszke slabszy okres gry ale potrafi zagrac spotkania na dobrym poziomie z Kovivnic powinna sobie dac rade nie jest jakas mega wymagajaca rywalka kiedy jak nie na wielkim szlemie sie przelamac .Kovinic przegrala z jakas kelnerka w turnieju ITF z 769 miejsca w rankingu a w Katowicach ulegla Wikmayer bez formy tak pozatym to w jakims gazie nie zauwazylem zeby specjalnie byla ,umiejetnosci takze dosyc przecietne wiec co tu dywagowac.Doswiadczona Koukalova z srednia forma i przecietna tenisitka z mega ambicjami i glodna sukcesow.Spotkanie niby 50/50 ale ja tu bardziej widze 60/40 na korzysc Czeszki tylko ze wzgledu na doswiadcenie i umiejetnosci czysto techniczne Czeszka powinna wymeczyc choc napewno nie obejdzie sie bez teatru ,placzu .lamentu,fochow,min,ciaglego obrazania sie na caly swiat ,grania za kare itp wiec odrazu uprzedzam ????
KAUKALOVA 2.62 WILLIAM HILL
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
A. Radwańska- M. Beck +6,5 games 2 @2.20 ✅
pograne w Bet 3-6-5 ostatnia torebeczka za wpisowe i czas kończyć panno Ago...


Obie w zastraszająco tragicznej formie. Pierwsze myśl, to początek turnieju się ogląda - później stawia, ale gdy zobaczyłem 1.05 na czysty win staczającej się w rankingu Agi, to spróbuję. To jest bardziej typ przeciw Radwańskiej, bo 0 serwisu, drugi balonik można śmiało atakować i kończyć winnerem i każda zawodniczka w turze dobrze o tym wie. Owszem technika, doświadczenie po stronie Agi, ale to nie jest Serena czy Maria czy Petra, które potrafią roznosić rywalki różnymi metodami.

gram jeszcze Ito +9,5 games - Fognini 1 @2.03 ⛔
buk: Pinna

Nie ukrywam, że liczę na kolejną czasową niedyspozycję mózgu Włocha, a zapas 9 games to sporo. A może Japończyk konkretnie powalczy?

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Wasza hipokryzja mnie rozbraja. Dlaczego mialaby sie mobilizowac na szlemy ? Poniewaz tam pieniadze sa najwieksze do wygrania, dobry powod ? 8/10 to pewnie nawet nie wie, ze do niedawna Koukalova grala pod nazwiskiem Zakopalova. Nikt nie zaprzeczy, ze Koukalova jest w glebkim dolku i sezon 2014 byl w drugiej czesci roku zalosny, tylko moze warto wspomniec ze powodem powrotu do panienskiego nazwiska byl rozwod tenisistki ubieglym roku. A o wynikach ? Klara Koukalova byla w 4 rundach Wimbledonu czy French Open i to sa wyniki, ktorych Kovinic jak nie eksploduje nagle talentem predko nie osiagnie na poziomie szlemow. Danka Kovinic z kolei jeszcze nigdy nie byla w 2 rundzie zadnego szlema (!), a tu o &quot;mobilizacjach&quot; piszecie. Hipokryzja po prostu. Wiesz mi ze to bardzo wazny aspekt. Koukalova zagrala w karierze 15 finalow WTA, Kovinic ? A tak, ani jednego. Gdyby tu sie spotkalyby Koukalova w bardzo dobrej dyspozycji z Kovinic w bardzo dobrej dyspozycji to wierz mi tez, ze faworytem bylaby Koukalova. Wcale ten typ zaproponowany przez kolege nie jest glupi.
Na prawdę porównujesz dorobek zawodniczki 33 letniej z 20 letnia ?? Danka 3 lata temu to grała jeszcze w finale juniorskiego AO. Argumentacja zupełnie nietrafiona i pytanie kiedy coraz lepiej grająca Kovinic ma awansować do 2 rundy jak nie teraz ze słabą Koukalova. Która de facto mimo że gra na RG od 2003 to jej dorobek na tym turnieju to 6x 1R, 4x 2R, 1 x 4R. Szału nie ma. Widziałem w tym sezonie wielokrotnie jedną i drugą zawodniczkę i o niebo lepiej prezentuje Kovinic. Fakt że to Wielki Szlem więc doświadczenie będzie liczyć się podwójnie, ale moim zdaniem value w strone Czeszki nie ma. Warto śledzić na live bo jak znowu Klara rzuci fochem na początku meczu to nie będzie nawet co oglądać. Jak opanuje głowę to może być równy pojedynek.
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Radwańska - Beck over 77.5 minuty óni ✅ ✅ ✅
Pogram sobie w kierunku overu minutowego meczu polskiej gwiazdki. Wiadomo w jakiej jest dyspozycji. Ten rok jest jeszcze tragiczniejszy od poprzedniego. Porażka goni porażkę. Niemka też nic wielkiego nie prezentuje, ale może postawić się Isi. Nie twierdzę, że Polka przegra. Powinna awansować, jednak czy zrobi to szybko i bezboleśnie? Tutaj można już postawić duży znak zapytania. Radwańska często nie radziła sobie z zawodniczkami plasującymi się dużo niżej od niej w rankingu. Czy poradzi sobie z Beck w godzinę i 17 minut? Nie sądzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Vinci vs Cornet, 1@ 1.83
Vinci jak to Vinci, umie przegrac nawet wygrany mecz i w wiekszosci MUSI zrobic 3 setowke bo inaczej to nie bylby jej dzien. Typ bardziej przeciw Cornet bo nie wierze ze sie &quot;odbuduje&quot; na French Open grajac totalny piach na clayu. Nie wiem jak tam Vinci jesli chodzi o debla ale chyba juz chyba zrezygnowali jesli chodzi o pare &quot; Errani/Vinci&quot; wiec kazda z nich bedzie miala motywacje na singla. Zwyciezca tego pojedynku napewno zmierzy sie z Halep, bo watpie zeby ktokolwiek z tej pary odpadl z Gibbs lub Dulgheru.
Bez wiekszej analizy poszlo na Villiams z Stephens po 1.54.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
RG 2015
2Q Vanni - Fabbiano over 22,5 2,0 Bet365 ✅
3Q Donskoy - Marchenko over 21,5 1,97 Pinnacle ✅
3Q Vanni - Golubev 1 2,11 Pinnacle ✅
3Q Rodionova - Hlavackova over 21,5 2,03 Pinnacle ✅
1R Safarova L. - Pavlyuchenkova A. over 21,5 1,96 Unibet ✅
1R Ramos-Vinolas - Andujar-Alba over 37,5 1,78 Pinnacle ⛔
1R Karlovic I. - Baghdatis M. over 42,5 1,88 Unibet ⛔
-----------------------
Więcej typów na Roland Garros w moim temacie:
http://forum.bukmacherskie.com/f15/tips-by-noname007-and-arquisek-110219-3.html#post5394561
Cornet - Vinci over 21,5 2,08 Pinnacle ✅
Właściwie wystarczy obejrzeć skrót spotkania z Madrytu, aby przekonać się, że to spotkanie powinno być zacięte.
W dzisiejszym pojedynku stawka jest jeszcze większa i spodziewam się podobnej walki o każdą piłkę. Osobiście uważam, że tym razem górą będzie Cornet. Będzie mieć za sobą publiczność z kortu głównego RG. Zaś Vinci grała 2 dni temu finał w Norymberdze i miała naprawdę mało czasu na regenerację sił.

https://www.youtube.com/watch?v=dKlkRqWZBqg
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Vinci vs Cornet, 1@ 1.83
Vinci jak to Vinci, umie przegrac nawet wygrany mecz i w wiekszosci MUSI zrobic 3 setowke bo inaczej to nie bylby jej dzien. Typ bardziej przeciw Cornet bo nie wierze ze sie &quot;odbuduje&quot; na French Open grajac totalny piach na clayu. Nie wiem jak tam Vinci jesli chodzi o debla ale chyba juz chyba zrezygnowali jesli chodzi o pare &quot; Errani/Vinci&quot; wiec kazda z nich bedzie miala motywacje na singla. Zwyciezca tego pojedynku napewno zmierzy sie z Halep, bo watpie zeby ktokolwiek z tej pary odpadl z Gibbs lub Dulgheru.
Bez wiekszej analizy poszlo na Villiams z Stephens po 1.54.
Dulgheru ostatnio pokazuje kawał fajnego tenisa, więc albo Cornet, albo Vinci czeka na pewno ciężka przeprawa i nie skreślałbym tutaj Rumunki, bo to ona raczej zagra w 2 rundzie. Kursy na Francuzkę lecą w górę, może i gra ostatnio piach, ale myślę, że na Wielki Szlem motywacji nie zabraknie. Włoszka trochę podmęczona, wiec próbuje w drugą stronę.
Jeśli chodzi o Stephens, to też bym ją nie skreślał. W Wielkich Szlemach osiąga przyzwoite wyniki, w tamtym roku bodajże 4 runda. Venus już u schyłku kariery, przewagę ma na pewno na szybszych nawierzchniach, gdyż serwis ustawia jej wymiany, a tutaj mamy dosyć wolną mączkę, więc przy słabo poruszającej się po korcie Williams, widzę szanse dla młodszej Amerykanki. Powodzenia
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Torro-Flor M-T. - Azarenka V. 1 (+7,5 gema) @ 1,73 Pinnacle ⛔ 2-6 1-6 Mnóstwo szans na ugranie większej ilości gemów...
Ostatnio wyłączyłem się ze śledzenia tenisa i wróciłem na RG, a tu lekka posucha. Dzisiaj bardzo dobry mecz zagrała Hesse, o której wspominałem już wielokrotnie przy okazji niedawnego turnieju ITF. Prócz faworytek na dzisiaj upatrzyłem sobie taki typ.
Na pierwszy rzut oka typ dość irracjonalny, bo Azarenka gra z zawodniczką z poza pierwszej 100. Problem polega na tym, że Hiszpanka na cegle to moim zdaniem zawodniczka spokojnie na top50. Gorzej jej idzie gra na innych nawierzchniach i niestety nie łapie tyle punktów, ile by chciała. W 1 rundzie RG trafiła dość pechowo na głodną sukcesów Victorie. O Torro-Flor pisałem przy okazji ostatniego turniej w Saint-Gaudens, który wygrała w dobrym stylu. Nie licząc meczu z Duque-Marino (obroniła piłkę meczową) oraz słabego 1 seta z Kontą jej gra wyglądała naprawdę nieźle. Na wolnej nawierzchni z pewnością jest w stanie utrzymywać piłkę w korcie, dobrze poruszając się po nim oraz uderzając bardzo mocno z FH. Azarenka powoli wraca do wysokiej formy i w miarę kolejnych meczy w Wielkim Szlemie powinna się rozkręcać. Bardzo wolna nawierzchnia bardziej pasuje jej dzisiejszej rywalce. O grze Vicky nie trzeba zbytnio się rozwodzić, bo każdy wie, że to typowa &#39;&#39;ballbasher&#39;ka&#39;&#39;. Pytanie jak wejdzie w ten turniej i czy zacznie od razu od wyższego biegu. Ja spodziewam się, że Maria-Teresa będzie w stanie powalczyć w tym meczu i pokryje dość wysoki handicap.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: French Open (Francja), ziemna



Mladenovic K. (Fra) - Bouchard E. (Can)

Typ. Bouchard 1.63 Pinnacle ⛔ Gienia zapomniała o tenisie i zajęła się reklamami i Biberem​


Troszeczkę mało czasu mam ostatnio na regularne udzielanie się na forum, praca, 2 konkursy na forum robią swoje, ale od czasu do czasu postaram się tutaj coś wkleić. Na jutro postanowiłem pograć w kierunku młodziutkiej Kanadyjki. kursy lecą w górę, i mimo wszystko, bo Gienia w tym sezonie póki co nie zachwyca, jestem zdziwiony, więc przy takiej linii nie zawaham się zaryzykować. Po drugiej stronie siatki również młodziutka zawodniczka z Francji, która o dziwo w ostatnim czasie notuje bardzo fajne wyniki, i jej gra ewidentnie się poprawiła, i to nastąpiło na Clayu, trochę dziwne, bo Mladenovic przy swoim stylu gry lepiej radziła sobie na szybszych nawierzchniach, a tu proszę, przyzwoite występy w Marakeszu i Rzymie, oraz finał w tamtym tygodniu w Strasburgu, gdzie przegrała ze Stosur. Mimo wszystko może to być za mało nawet na słabo spisującą się Bouchard. Kanadyjka to w sumie wielka niewiadoma tego turnieju. Czemu gram więc w jej kierunku? W tamtym sezonie zanotowała tutaj półfinał, więc dużo pkt do obrony, więc nie sądzę, że odpadnie w tak wczesnej fazie turnieju. Ponadto widać, że ciężko przepracowała ostatni tydzień, zrezygnowała z turnieju w Norymberdze, gdzie w tamtym roku wygrała i wolała skupić się na treningach, myślę, że to tylko jej pomogło. Gienia jest znana z tego, że najlepsze wyniki notuje właśnie w Wielkich Szlemach, w tamtym roku w każdym z nich dochodziła do półfinału, motywacji więc jej na pewno nie zabraknie, a przypomnę właśnie, że mimo słabego tego roku, to właśnie w Melbourne doszła do 1/4 finału. Na pewno Mladenovic jest w formie, tutaj nie ma co zaprzeczać, w tamtym roku dotarła tutaj do 3 rundy, ogrywając m.in Na Li. Genia i Kristina to zawodniczki o podobnym stylu gry, które preferują ofensywny tenis. Francuzka na pewno powalczy, jednak na ogranie zawodniczki z top 10 może być póki co za wcześnie. Bouchard jest wypoczęta, pełna energii i żądna gry, Mladenovic rozegrała sporo spotkań ostatnio i mimo tego, że jest młoda, to może odczuwać już lekkie zmęczenie i nie można też zapomnieć o psychice, która w kluczowych momentach nie funkcjonuje jak należy, może ostatnio lepiej to wygląda, ale stare demony mogą szybko powrócić.. Tak jak mówiłem Kanadyjka to wielka niewiadoma, ale nie wierzę, że jutro pożegna się z turniejem. Mimo wszystko Francuzka to nie ta półka, może jutro powalczy, może nawet ugra seta, ale raczej zejdzie z kortu pokonana. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Kontynuacja betów deblowych na pierwszą rundę. Osobiście łączę ATP i WTA w jedną tasiemkę, ale oczywiście gram też różne inne kombinacje z tymi typami.
Erakovic/Watson-Babos/Mladenovic 0-2
Babos/Mladenovic 1.31
✅✅✅ IZZI
O Baboskach napisałem tutaj już chyba tyle, że starczyłoby na książkę. Nie zmieniam zdania, w moim odczuciu jest to najlepsza para młodego pokolenia. Wprawdzie nie trafiły tutaj najłatwiej, ale powinny dać radę. Marina z Heather już coś ze sobą grały, jednak bez większych sukcesów. Ogólnie nie są to wybitne deblistki i ostatnio nie grają często. Baboski za to złapały formę i zrobiły najlepszy ranking w swojej karierze. Są na wznoszącej i nie zdziwi mnie dalszy progres. Szczerze mówiąc oczekuję od nich sukcesu w na tegorocznym RG, gdyż mają do tego argumenty.
Garcia/Srebotnik-Jovanovski/Liang 2-0
Garcia/Srebotnik 1.24
✅✅✅ IZZI
Para francusko-słoweńska zaczęła wspólne występy w tym sezonie, jednak mają na swoim koncie już 25 wspólnych spotkań. Dziewcz
yny złapały zrozumienie i zaliczyły już kilka dobrych wyników. Ostatnio z formą(deblową) jest u nich ok, więc myślę, że liczą na dobry turniej. Za sobą mają dobre losowanie. Sklejka z zerowym zgraniem za przeciwniczki, wprawdzie Liang ostatnio z inną partnerką ugrała coś we Francji, jednak Bojana to żadna deblistka. Caroline z Kateriną to wyraźne faworytki i powinny spokojnie dać sobie radę.
Razzano/Johansson-Makarova/Vesnina 2-0
Makarova/Vesnina 1.16
✅✅✅ IZZI
Wyraźne faworytki, różnica kilku klas pomiędzy obiema parami. Rosjanki grały ostatnio mniej, więc powinniśmy mieć do czynienia ze świeżością w tej parze, co może wpłynąć pozytywnie na ich grę. Są znacząco lepsze i powinny wygrać tutaj na spokoju.
Sibille/Ramialison-Safarova/Mattek-Sands 2-0
Safarova/Mattek-Sands 1.15
✅✅✅ IZZI
Sytuacja identyczna, jak u Makroniarzy z ATP. Stawiam na triumfatorki AO, które miały dobre losowanie. Wprawdzie ich rywalki pogrywają wspólnie, ale co najwyżej na poziomie ITFów. Moim zdaniem tutaj także mamy do czynienia z różnicą kilku klas i powinno to mieć odzwierciedlenie w wyniku.
Ako 2.17 MarathonBet✅ IZZUNIA
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Karin Knapp v Caroline Woźniacki
Suma Gemów - Powyżej 19.5 1.80 Bet365 ⛔⛔⛔
Niewymuszone Błędy: Knapp 50 - 9 Woźniacki

Na dziś wybieram pojedynek dwóch pań, które przynajmniej mnie zaskakują formą. Włoszka Karin Knapp zmierzy się z Dunką Caroline Woźniacki. Bilans H2H jest na korzyść Caro, ale Włoszka zawsze stawiała opór. Karin Knapp wygrała w ubiegłym tygodniu turniej w Norymberdze, gdzie w finale pokonała inną Włoszkę Roberte Vinci. Myślę że to zwycięstwo dobrze wpłynęło na morale zawodniczki. Zapadło mi również w pamięć inne spotkanie, gdzie Karin Knapp przestraszyła się wygranej z Kvitovą, była stroną dominującą i wygrywając 5-2 w 3. secie.. przegrała 6-7. Pokazała że potrafi grać z najlepszymi, a wygrana jest kwestią psychiki. Carolina jest faworytką tego meczu. We Włoszech odpadła z wracającą do formy Azarenką, w Madrycie przegrała z Scharapovą, ale w pamięci zapadło mi spotkanie z Stuttgartu, gdzie w finale po zaciętym meczu przegrała z Kerber. Liczę na dłuższe spotkanie.

--------------------------------
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Bacsinszky T. - Arruabarrena-V. L. 1 @ 1,26 ✅ 6-4 6-3
Friedsam A-L. - Glatch A. 2 @ 1,33 ⛔
Petkovic A. - Rogers S. 1 @ 1,33 ✅ 6-2 6-1
AKO: 2,23 @ Betsafe ⛔
Taki kobiecy trebel wypatrzyłem na dzisiaj. Każde z tych spotkań myślę, że można dowolnie łączyć, aby zmniejszyć ewentualne ryzyko wpadki.
Bacsinszky ostatnimi czasy spuściła nieco z tonu, ale nie licząc Madrytu, gdzie trafiła na Sharapovą, zaprezentowała się w 2 turniejach z niezłej strony i zapunktowała. Arrubarrena-Vecino ostatnio 1/2 finału w Nurnberdzie to spore zaskoczenie dla mnie. Zawodniczka może nie taka typowa przebijaczka, ale serwis zupełnie nie regularny, częste DF, siła też niska. Opiera swoją grę na dobrym wyszkoleniu technicznym, czekaniu na błędy rywalki oraz całkiem solidnym trzymaniu piłki w korcie. Czasem potrafi zaatakować z BH czy FH, ale najlepiej sobie radzi z zawodniczkami typu Lisicki. Timea pokazała, że jest wszechstronną tenisistką, a nie tylko serwis FH/BH. W każdy z tych aspektów radzi sobie dobrze, jednak czasem brakuje jej chłodnej głowy przy własnym serwisie. Szwajcarka ma dobrą okazję, aby wskoczyć do top20 i powinna z niej skorzystać.
Każda z tych pań ma słabszą rywalkę. Może tylko Glatch ma rywalkę teoretycznie lepszą, ale tylko pod względem rankingu. Niemka potrafi przebijać, ale czasem nawet zaatakować z FH. dx2 już wspomniał wyżej, że jest kompletnie bez formy i zgadzam się z tym stwierdzeniem. Ostatnio widziałem jej mecz z Tatjaną Marią, gdzie wygrała, ale po bardzo kiepskiej grze. Jej rywalka nie grała na 100%. Glatch ten sezon ma póki co udany. Owszem, jej gra dużo bardziej pasuje na korty szybkie, ale dobra gra w kwalifikacjach zaowocowała przejściem do głównej drabinki. O tej zawodniczce rozpisywałem się nie raz, więc tylko w skrócie: dobry, płaski i silny serwis, atomowy forehand, szukanie crossowych zagrać. 2 runda jak najbardziej w zasięgu, bo losowanie było szczęśliwe.
Petkovic po koszmarnym początku sezonu zaczęła radzić sobie lepiej. Ostatnio wycofała się z turnieju w Nurnberdzie po 5 gemach, ale wczoraj Kerber pokazała ile znaczą takie kontuzje. Bardzo lubię tą tenisistkę, bo radzi sobie dobrze na każdej nawierzchni. Sama mówi, że najlepiej radzi sobie na mączce, co pokazała rok temu na kortach RG, gdzie doszła do 1/2 finału. Taki wynik będzie ciężko powtórzyć, ale na pewno nie będzie chciała odpaść w 1 rundzie z tak słabą zawodniczką jak Rogers. Ciągłą gra kątowa Petki oraz bardzo dobra gra przy siatce powinny wystarczyć na Amerykankę. Shelby ma tragiczny sezon i zaledwie kilka wygranych spotkań. Na tak wolnej nawierzchni porusza się ociężale, bardzo dużo piłek wyrzuca, serwis jakoś specjalnie jej nie pomaga. Jeśli Andrei nic nie jest, to nie widzę tutaj większych szans dla jej rywalki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 65

zabmistrz

Użytkownik
Gavrilova - Lisicki 1 1.95 Pinek

Witam wszystkich. Pod lupkę biorę mecz 4 dnia turnieju pomiędzy Daryją Gawriłową a Sabiną Lisicką. Rosjanka ma bardzo dobry sezon, na półmetku ma na rozkładzie takie zawodniczki jak Szarapowa, Ivanovic, mająca dobry sezon Baczyński czy robiąca od zeszłego sezonu dobre wyniki na mączce amerykanka McHale. Zwrócić też można uwagę na ugranego seta ze zwyciężczynią Indian Wells Simoną Halep. Co do jej gry na mączcze to rozegrała w tym sezonie 2 turnieje z czego jeden to półfinał w Rzymie i porażka po walce z Maszą, w przeszłości finalistka juniorskiego RG. Co do Sabinki po tragicznym początku sezonu nagle się przebudziła i zagrała dwa dobre turnieje na amerykańskiej ziemi. Po powrocie do europy na claycourt porażki z Diyas bez ugranego gema, Coco Vandeweghe to wyniki bardzo słabe. Później spodziewana porażka z Baczyńską ( którą w Rzymie ograła Daryja) czy porażka po walce z Arubareną. Wygrane ze Stephens oraz Soler-Espinosą. Co do pojedynków w tym turnieju to obie wygrały dosyć pewnie swoje pierwsze mecze.Co do stylu gry - Gawriłowa potrafi trzymać piłkę w korcie, podoba mi się jej gra slajsowanym bekhendem oraz sporo wygranych punktów bezpośrednio w returnie. Lisicka to armata, wolna mączka niweluje jej atuty, liczyć można na sporo prezentów. Podsumowując Sabinka trafia na mającą dobry sezon, grającą dobrze na cegle Gawriłowa. Jak dla mnie niemałą faworytką jest Rosjanka, głownie ze względu na wynik w Rzymie oraz po prostu słabą grę Niemki na clayu.

pozdrawiam, wasz Żabmistrz ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom