>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2015 - turniej główny

Status
Zamknięty.
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
WTA - SINGIEL: French Open (Francja), ziemna



Beck A. (Ger) - Kania P. (Pol)

Typ. Kania 3.82 Pinnacle ⛔


Oj Gienia Gienia, po co grać i bronic pkt, jak można sobie łatwo zarobić na reklamach, sesjach itp, tak chyba sobie pomyślała Kanadyjka przed dzisiejszym spotkaniem, chyba bardziej lubi sobie poczatować na portalach społecznościowych z Biberem, brawo dla Mladenovic, nie doceniłem jej. Wracając do teraźniejszości, nie to, że chce się odkuć po nieudanym becie w kierunku Bouchard, po prostu widzę duże szansę na wygranie Polki w jutrzejszym spotkaniu, a taki kurs jest dla mnie mega przesadzony, bo Kania rozgrywa tutaj chyba swój turniej życia, przeszła kwalifikacje, oraz w 1 rundzie sprawiła niespodziankę, pokonując dobrze znaną Mone Barthel. W 2 rundzie czeka kolejna Niemka Annika Beck, która wręcz sprawiła mega sensacje pokonując Agnieszkę Radwańską, której gry lepiej nie będę komentował, napiszę po prostu, że zagrała jedno ze swoich najgorszych spotkań w całej karierze, a Niemka w dużym stopniu wykorzystywała błędy Polki, od czasu do czasu pokazując fajne zagrania, ale nic więcej. Z całym szacunkiem do Beck, ale dla Mnie Barthel, mimo iż nie zachwyca ostatnimi czasy, to lepsza zawodniczka, posiadająca więcej argumentów na wygraną, niż jej rodaczka. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, dobrze wiemy, że sporo zawodniczek, pokonując faworytki, w następnym meczu się spala, wychodzą na kort zbyt pewne siebie i ulegają nawet niżej notowanym rywalką. Tak może być i tym razem. Dla Mnie Beck nic szczególnego nie pokazuje, mizerne wyniki na Clayu, ona preferuje hard i to najlepiej w hali, i budzi się dopiero na koniec sezonu w Linzu i Luxemburgu, gdzie gra po prostu najlepiej. Kania nie ma nic do stracenia, osiągnęła najlepszy wynik w karierze w Wielkim Szlemie, może być już tylko lepiej. Cieszę się, że nie zagra z Radwańską, bo by pewnie odpuściła starszej, doświadczonej Polce, a tak 3 runda na prawdę w zasięgu, musi tylko pokazać duszę walki, tak jak w poprzednich meczach. Kto się boi, niech gra hc setowy i gemowy w kierunku Polki. Z całym szacunkiem, ale kurs mega przesadzony, już z Barthel był niższy, wszystko spowodowane ograniem przez Beck Radwańskiej, i tylko się trzeba z tego powodu cieszyć.




Pereira T. (Bra) - Makarova E. (Rus)

Typ. Makarova 1.62 Pinnacle ✅


Oj moim zdaniem za dużo tych turniejów zalicza w ostatnim czasie Brazylijka. Od początku Kwietnia do dzisiaj rozegrała 24 spotkania, czyli praktycznie co dwa dni była na korcie, dochodziły do tego przeloty itp. Już przed samym French Open Pereira kreczowała w mało znaczącym turnieju ITF, widać, że dziewczyna przesadziła z grafikiem. Oczywiście wyniki fantastyczne, wygrany nawet turniej rangi WTA 250, oraz ITF, ale poza pokonaniem Svitoliny, z nikim znaczącym nie grała. Tu już zupełnie inna sprawa, Wielki Szlem, zupełnie inna ranga spotkań, zupełnie inne pieniądze. Tutaj Brazylijka musiała przejść przez kwale, rozegrała już 4 spotkania, i drabinka jej sprzyjała, bo najwyżej rozstawiona z nr 186 była Voracova. Ponadto mało znane zawodniczki, i z jedną nawet straciła seta. Ewidentnie widać, że zawodniczka przechodzi lekki kryzys wytrzymałości. No i teraz prawdziwy test formy przed nią, i myślę, że na Makarovej się to wszystko zakończy, a kurs, jaki zaproponowali bukmacherzy jak najbardziej do pobrania. Oczywiście, trzeba przyznać, że Rosjanka na mączce nie jest już tak groźna jak na hardzie, ale nie można zapominać, że to zawodniczka z czołowej 10 WTA i na pewno bardziej ograna w takich turniejach. Może ostatnio też nie zachwyca, ale przegrane z Dugheru (złapała formę), Kuznetsovą (wtedy finał w Madrycie), oraz Kerber (finał w Stutgardzie) jakimiś wielkimi niespodziankami nie były, i były wliczone w rachubę. Z całym szacunkiem do dokonań Pereiry, ale to cały czas zawodniczka o klasę niżej od Makarovej. Duże znaczenie będzie miała tutaj wytrzymałość psychiczna i przede wszystkich zmęczenie, które myślę, że z zbiegiem czasu na pewno się pojawi. Myślę, że nawet z wypoczętą Brazylijką, Rosjanka by sobie poradziła, a tym bardziej teraz, bo 24 spotkania od kwietnia to jednak zdecydowanie za dużo. Kurs bardzo przyzwoity i mam nadzieję, że nie zakończy się to podobnie jak z Bouchard, jednak jest subtelna różnica, Makarovej zależy na grze w tenisa.

Bez analiz:

Doi +6.5 gema 1.93 Pinnacle ✅
Vesnina 1.71 Pinnacle ✅


Powodzenia!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wakabayashi 304

wakabayashi

Użytkownik
???? ???? ????
#1
27.05.2015 11:00
Gavrilova - Lisicki
Gavrilova @ 1,85
MarathonBet
4/10

Tutaj za dużo pisać nie trzeba.Gavrilova wystrzeliła w tym sezonie niesamowicie.Łączny bilans 38/9,z czego 9/2 to mączka.Jest po świetnym turnieju w Rzymie gdzie pokonała Bencic,Ivanovic,Bacsinszky oraz McHale.W półfinale rozegrała bardzo dobry mecz z Sharapovą której uległa 5-7 3-6.
Lisicki notuje katastrofalny sezon.11/13 i 3/4 na clayu.Przegrywa praktycznie co się da.Tuż przed RG przegrała na swoich śmieciach w Nurnberg z Arruabarreną,która później dostałą 2-6 0-6 od Knapp,to chyba najlepiej pokazuje gdzie obecnie znaduje się Sabina.Jak ją lubię to muszę zagrać przeciwko niej.
#2
27.05.2015 14:30
Rybarikova - Pennetta
Rybarikova +6 gemów @ 1,89
MarathonBet
5/10
Rybarikova @ 5,60
MarathonBet
1/10

Nie mam pojęcia dlaczego tu jest takie ogromne handi.Obie Panie mają przeciętne sezony.Rybarikova na clayu 2/1,a Pennetta 3/3.Zarówno Włoszka jak i Słowaczka straciły w 1 rundzie po secie.Flavia straciła go z nasza Magdą Linette,a Rybarikova z Rogowską.
Statystycznie oba mecze Pań wyglądały bardzo podobnie.Różnica jest jednak taka,że Rybarikova totalnie nie weszła w mecz i dostała w 1 secie 0-6,a w dwóch kolejnych setach ewidentnie nadrobiła statystyki,Flavia natomiast cały mecz bardzo nierówno i chimerycznie.Tutaj nie ma niewiadomo jak wieliej różnicy w potencjale tych dwóch zawodniczek żeby dawać takie handi,a co za tym idzie taki kurs na wygraną Rybki.
#3
27.05.2015 15:30
Bertens/Larsson - Kichenok/Savchuk
Bertens/Larsson @ 1,83
Bet365
5/10

Tutaj krótko.Totalne nieporozumienie jeżeli chodzi o kursy.Kichenok/Savchuk w tym sezonie zagrały ze sobą jeden jedyny mecz w AO gdzie przegrały 0-2.
Bertens/Larsson w tym sezonie na dużym plusie.Bilans 11/3,niby wszystko na hardzie,ale to nie zmienia faktu,że jednak ogarnie dużo większe niż przeciwniczki.Nie sądze,żeby Holenderka i Szwedka miały jakiekolwiek problemy z ograniem pary Kichenok/Savchuk.
 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
H.Watson-Stephens 2 @1.4
Monfils-Schwartzman 1 @1.15
Pojdzie w dól na Amerykanke wdlug mnie, wiec lepiej zagrac dzis. Stephens w szlemach jest duzo lepsza. Niby te wyniki w Madrycie i Rzymie byly slabe Stephens w porownaniu do poprzednich sezonow, ale Heather Watson jest do ogrania. Na pewno pokonanie Venus Williams przez Stephens to duzo lepszy impuls do grania w jej strone. Watson poki co moze pochwalic sie jedynie 2 runda French Open, a Stephens walczyla juz o duzo wyzsze cele. Amerykanka w szlemach to z reguly duzo lepsze wyniki, co mysle wiekszosc osob zauwaza.
Kur nieduzy, wiec dorzucilbym Monfilsa ze Schwartzmanem do kombinacji.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik

Puig/Rogers - BENCIĆ/SINIAKOVA
BENCIC/SINIAKOVA @ 1.33 betsafe
✅ 2-6,1-6

Portorykanka z amerykanka nigdy ze sobą ni grały , natomiast para szwajcarsko/czeska w tym sezonie wygrały WTA Praga rozgrywany na ziemi , czyli przygotowywały się na RG . Obydwie pary to są młode dziewczyny , jest taka różnica między nimi , że to Bencic i Siniakowej w całej karierze lepiej wychodzą te mecze doublowe i więcej mają rozeganych gier i więcej zwycieśtw nizeli porazek . Jest to mecz nr. 1 z 4 na moim kuponie .



Eraković/Watson - BABOS/MLADENOVIĆ
BABOS/MLADENOVIĆ @ 1.24 betsafe
✅ 4-6,6-7
Para brytyjsko/nowozelandzka nigdy nie grała ze soba jeszcze na ziemi , a w tym roku tylko 1/1 w Dubaiu na hardzie . Para francusko/wegierkska , zaczeła wspolpracować w poprzednim roku i widać owoce tej pracy . Wygrany finał w Marakech i Romie na ziemi , wygrany turniej w Dubaiu , dwa półfinały , widać ,że obie naprawde sie rozumieją , a to jest najważniejsze w doublu .

Dodatkowo :
H. Chan/A. Medina Garrigues - A.Krunic L.Tsurenko -1- @ 1.33 betsafe ✅ 6-3,6-1
A.Hlavackova / L.Hradecka - V. Dushevina/M. Martinez Sanchez -1- @ 1.30 betsafe ✅ 6-3,6-4


AKO : 2.85✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik

WITTHOEFT CARINA - Errani Sara
WITTHOEFT +1,5 seta @ 1.70
betsafe ✅ 3-6,6-4,2,6

Może i młodziutka niemka nie miała wybitnych przeciwniczek , ale Sara ten sezon na ziemi ma taki sobie , a na ustrzelenie seta przez Carine wydaje się być bardzo prawdopodobne . Obie mają fajny bilans na ziemi z tego roku . Carina zajmuje 56 miejsce WTA i jest jej to najwyzsza lokata , a napewno bedzie wyzej . Tutaj ograła zwodniczke młodego pokolenia jaką jest Siniakova . Sara troche przestraszyła swoich fanych bo Riske specjalistka na ziemi nie jest a , miała tie-break w pierwszym secie z Errani , który przegrała , drugi set wygrała no i trzeci set tak jakby schowała głowe w piasek jak struś bo przegrała do zera . W Romie nameczyła się z Hantuchova , aby pozniej przegrać z McHale . Forma włoszki nie jest stabilna , widać ze młode zawodniczki daja coraz to wieksze kroki i ogrywaja wetranki . Sadze , że warto sróbować bo typ z dodatnim handicapem to zawsze zabezpiecznie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Goerges J. - Wozniacki C. 1 (+6,5 gema) @ 1,63 1xBet ✅ 6-4 7-6

Goerges J. - Wozniacki C. 1 (+1,5 seta) @ 2,80 Pinnacle ✅
Kobiecy klasyka na początek dnia. Spotkania Goerges z Wozniacki zawsze stoją na wysokim poziomie. Niemka zawsze potrafi zmotywować się i dobrze gra z Caro. W tym sezonie na mączce jakoś nie zachwyca, ale np. z Suarez-Navarro potrafiła zagrać bardzo wyrównane spotkanie. Z Coco zabrakło dopięcia 2 seta i uciekła trochę koncentracja, by w 3 znowu zdemolować rywalkę. U Julki cała gra opiera się głównie na atomowym serwisie i takim samym FH. Sporo jest też gry przy siatce. Jej głównym mankamentem to gorąca głowa i brak regularności na tym samym poziomie przez cały mecz. Caro w meczu z Knapp, ani we wcześniejszych na mączce mnie nie zachwyciła. 2 sety, w których demolowała rywalki do 0 mogą budzić wrażenie, ale Gajdosova czy McHale na clayu grają beznadziejnie. Dunka nigdy w Paryżu nie grała nic specjalnego, bo przeważnie dość szybko leciała. Jej dzisiejsza rywalka potrafiła rok temu urwać seta Bouchard, która potem doszła aż do 1/2 finału. Spodziewam się wyrównanego meczu, bo spotkania obu tych pań zawsze takie są. Pokazuje to H2H: 3-4 na korzyść Wozniacki, gdzie 2 z 3 spotkań wygranych przez Julkę były rozgrywane na mączce. Dużo zależy od dyspozycji serwisowej Niemki i od tego, czy będzie skutecznie kończyć piłki, a nie psuć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +79
deepred 713,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Garbine Muguruza - Angelique Kerber
Tenis kobiecy to dla mnie w dalszym ciągu jedna wielka niewiadoma, ale staram się go odkrywać na nowo i próbować zarobić. W moich typach zazwyczaj więcej szczęścia niż rozumu, więc proszę o ewentualne wytknięcie mi błędów albo tutaj, albo na PW. Z góry dzięki. ????
Zacznijmy od tego, że obydwie panie na clayu zagrają ze sobą pierwszy raz. Póki co grały 3-krotnie, za każdym razem na hardzie i za każdym razem lepsza była Kerber. Muguruza jest zawodniczką grająca siłowo i zazwyczaj męczy swoje zawodniczki dokładną grą i mocnymi uderzeniami forehandowymi.
Kerber z kolei jest zawodniczką, która jak na swoje parametry gra bardzo dobrze w obronie, dużo biega, ma niezły zarówno forehand jak i backhand i potrafi grać z głębi kortu.
Spotkanie według mnie będzie bardzo wyrównane, obydwie zawodniczki lubią grać na mączce, ta w Paryżu jest wyjątkowo wolna, co powinno uatrakcyjnić widowisko poprzez częstszą liczbę wymian. Zawsze podobała mi się gra Andżeliki, która niesłychanie walczy o każdą piłkę (o ile jej na tym zależy). Mecz powinien stać na wysokim poziomie i wydaje mi się, że będzie trudny dla obydwu zawodniczek z racji stylu, który preferują oraz nawierzchni, która nie powinna sprzyjać żadnej z nich. Widać, że Panie są w dobrej dyspozycji, dlatego nie wydaje mi się, żeby któraś z nich mogła się jutro stoczyć po równi pochyłej.
EDIT: Łatwa kasa. ???? Trzeci set to typowy pokaz WTA. :cool:
Powyżej 2,5 seta @ 2,35 unibet 3/10 ✅✅
Powyżej 23 gemów @ 2,18 Pinnacle 3/10 ✅✅
Powyżej 27,5 gemów @ 3,60 unibet 1/10 ⛔⛔
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Suarez Navarro C. - Pennetta F. 1 @ 1,49 ⛔ 3-6 4-6 Najgorszy mecz Carli w sezonie...
Stosur S. - Sharapova M. 2 @ 1,32 ✅ 3-6 4-6
AKO: 1,97 @ 1xBet ⛔
Dubel, który moim zdaniem wygląda dość dobrze. Obie panie na mączce są dużo lepsze od swoich rywalek. Suarez-Navarro to zawodniczka, która bardzo dużo zyskała w moich oczach poprzez ogromny postęp, który zrobiła w ostatnich 2 sezonach. W tym roku gra po prostu wyśmienicie i jest to 100% prawda. Teraz gra na swojej ulubionej nawierzchni, a że jest w formie to ciężko mi sobie wyobrazić, aby nie obroniła punktów za 1/4 finału sprzed roku. Jej cierpliwa gra jednoręcznym BH to idealna broń na taką Flavię. Włoszka najmłodsza już nie jest, a im dłuższa wymiana, tym gorzej dla Niej. Jej kątowa, agresywna gra jest zdecydowanie skuteczniejsza na szybkich nawierzchniach. Dzieje się tak głównie z tego powodu, że po mocnym FH czy BH wzdłuż linii piłka przeważnie nie wraca. W Paryżu mamy taki problem, że ta piłka będzie wracać i będzie ją katować. Carla serwisem może zaskoczyć tylko jeśli nada mu odpowiednią rotację, kierunek lub doda sporo kick&#39;a. Pennette po prostu zje regularnością. Linette pokazała, że można sporo ugrać przebijaniem. Hiszpanka to absolutny top zawodniczek na mączce.
Analiza meczu Stosur z Sharapovą teoretycznie mogłaby ograniczyć się do podania H2H: 2-14 i to by było na tyle. O dziwo Australijka złapała jakąś formę przed RG i wygrała turniej w Strasbourgu, gdzie 3 z 5 meczy rozstrzygnęły się w 3 setach. Takie turnieje przed Wielkim Szlemem rządzą się swoimi prawami. 2 szybkie mecze z Brengle i Hesse niczego moim zdaniem nie udowadniają, bo rywalki były naprawdę słabe. Sam gra bardzo agresywnie, kątowo, kończący FH, mocny serwis, BH wzdłuż linii (raczej rzadko, bo przeważnie gra slajsem z racji słabości tego uderzenia i popełnianych błędów), serve&amp;volley. Jej problem polega na tym, że z niektórymi zawodniczkami np. Safarovą, Sereną Williams czy właśnie Sharapovą nie potrafi grać i bilanse meczy bezpośrednich wyglądają tak jak wyżej. W przypadku Rosjanki istnieje pewna zależność. Od 5 sezonów w turniejach w Rzymie/Madrycie dochodziła lub wygrała których z nich, by potem zagrać świetnie na RG, dochodząc do min. 1/2 finału. Może to trochę naciągane, ale w tym roku wygrała turniej w Rzymie i widać było jak miażdżyła swoje rywalki. Forma na pewno jest. Jeśli chodzi o determinacje i wolę walki to chyba nie ma o czym mówić w jej przypadku. Rok temu pokonała Stosur w 3 setach, gdzie w 3 odsłonie nie oddała nawet gema. Sam moim zdaniem pewnego poziomu już nie przeskoczy. Nawet jeśli jest w formie to w pojedynkach z Marią ciężko jej było ugrać coś więcej niż seta. Oglądałem oba spotkania wysokiej blondi i wiem, że nie odpuści, bo jest naprawdę w gazie.
Petkovic A. - Errani S. 1 (+1,5 seta) @ 1,38 Pinnacle ⛔3-6 3-6
Petkovic A. - Errani S. 1 @ 2,00 Unibet ⛔
Mecz zostanie rozegrany dopiero w sobotę, ale jest prawie pewien, że takiego kursu możemy nie zobaczyć nawet w piątek. Do czasu rozpoczęcia oddsmakerzy szybko się połapią, że popełnili błąd i to Niemka będzie faworytką tego spotkania, więc wolę łapać kurs na Petke z value.
Andrea to zawodniczka, która osobiście sobie bardzo cenie. Kontuzja, a następnie powrót z zaświatów mocno ją zahartowały. Obecnie zajmuje 10 miejsce w rankingu, identyczne jak 4 lata temu, gdy była w życiowej formie. Jak już pisałem wyżej ten sezon póki co ma mocno średni. W 1 meczu z Rogers zagrała naprawdę bardzo dobrze, wszystko jej wychodziło, ale trzeba dodać, że rywalka była beznadziejna i sama sporo pomagała. Z Dominguez-Lino tak łatwo nie było, bo w 2 secie była już jedną nogą poza turniejem. Co do charakterystyki gry Petki pisałem w poprzednim poście, więc nie chce się powtarzać.
Widziałem większą część obu spotkań Errani. Jestem zawiedziony, że Riske oraz Witthoeft nie wyeliminowały Włoszki z turnieju. Amerykanka w 3 secie powinna więcej ryzykować, a efekty same by przyszły. Niemkę zjadły emocje i miała problem z własnym serwisem, który stał na tak samo żenującym serwisie jak jej rywalki. Każda z rywalek potrafiła urwać seta rywalce Petkovic, co wskazuje na problemy z formą filigranowej tenisistki. W tym sezonie przegrała na mączce m.in. z McHale oraz Pavlyuchenkovą, co moim zdaniem jest ogromnym zaskoczeniem. Serwisem na pewno nie zaskoczy Niemki i każde 2 podanie będzie na pewno atakowane. To, że Sara trafia 86% 1 serwisem niczego nie dowodzi, bo jest to serwis na poziomie 110-120 km/h. Jej siła tkwi w przebijaniu i zmuszaniu rywalki do błędu.
Rok temu w 1/4 finału górą była moja faworytka i wygrała to spotkanie 6-2 6-2. Nie jestem pewien czy będziemy mieli podobny rezultat, bo Niemka gra dość nieregularnie, co pokazała w meczu z Lourdes. Nie sądzę, aby do meczu z Errani podeszła w podobny sposób. Tym bardziej, że broni punktów za 1/2 finału. Bardzo słaba dyspozycja Errani skłania mnie to grania na Petkovic i sądzę, że wyjdzie z tego spotkania z tarczą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
A Ivanovic - D Vekic / Powyżej 19,5 gemów @ 1,80 Unibet !
Vekic ???? co za żenująca gra ;) ⛔
Taki kurs i na gemy? no proszę mile mnie zaskoczył unibet. Serbka, od dawien dawna nie gra swojego tenisa i mnóstwo meczy zdarza jej się gdzie po prostu gra bez polotu. A jej wymiany też nie napawają optymizmem. Dużo traci setów, jest przełamywana, a co do czego przychodzi przegrywa w najmniej oczekiwanym momencie. Nie jest regularna przede wszystkim i jednak momentami brakuję w jej grze postawienia kropki nad i, dlatego też gubi często bardzo ważne punkty. Natomiast jej rywalka Chorwatka, gra nieco lepiej od swojej poprzedniczki. Ostatni mecz wygrany bez przegrania seta, całkiem pewnie. Nie oddając przy tym żadnego swojego podania. Mało tego jej rywalka w ostatnim meczu nawet nie doczekała się BP. Więc to dobrze rokuje. Ana jednak kolejny drugi mecz na tym turnieju i kolejny urwany set. Znowu w pierwszym secie tarapaty (podbicie kursu ????) a potem już trzeba było gonić wynik. Z taka formą jaką Ana prezentuje to nic tylko trzeba grać over gemowy w tym meczu. Chorwatka nie jest bez szans a granie na Ane po takim żałosnym kursie to samobójstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Suarez N.-Pennetta 1 @1.38

Suarez Navarro to jedna z najlepszych tenisistek w tourze od strony czysto technicznej, sprawdza sie to na French Open, Hiszpanka robi dobre wyniki, a forma tez bardzo dopisuje i nie wiem co tu dodac, wiec raczej skoncentrowac wypadaloby sie na Wloszce. Flavia Pennetta to troche taka zenska wersja Tommy&#39;ego Robredo i ich kariery sa napawde podobne. Kiedys zarown o Pennetta i Robredo potrafil garsciami grac te turnoeje na cegle. Pennetta zagrala w karierze az w 15 finalach takich turniejoww swojej karierze i chyba wszystkei lub prawie wszystkie byly to turnieje dzis znane w kategorii WTA 250. Pozniej dluga kontuzja, znow rzuca sie podoboeinstwo do Robredo, mysli o zakonczeniu kariery i w koncu powrot do tenisa. Teraz jednak Pennetta gra generalnie mala liczbe turniejow, a dobre wyniki zdarzaja sie duzo czesciej na nawierzcni twardej (czyz to znowu nie jest podobienstwo do Robredo?). Rok temu Pennetat wygrala turniej w Indian Wells, ktory jest najbardziej prestoizowym zwyciestwem w jej CV. Pennetta jest bardzo dobra zawodnizka, ktora obecnie koncentruje sie na tych duzych turniejach, ale ona zmierza powoli ku koncowi swojej kariery, a Suarez Navarro jest w najlepszym wieku na jakis dobry wynik. Moze Wloszka wyciagnie jakies dobre momenty, ale jednak duzo bardziej wydaje mi sie zwyciestwo Suarez.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Ivanovic - Vekic(+1,5s) 2 2,57 Pinnacle

Nigdy ze sobą nie grały, także Ivanovic, na której jest presja do końca nie wie czego może się spodziewać po młodej rywalce. Vekic nie ma nic do stracenia i mimo swojego wieku potrafi postawić się starszym koleżanką.

Ana ma słaby sezon. Miała wiele wpadek w tym sezonie, na kortach ziemnych potrafiła ulec m.in. Gavrilovej w Rzymie. W pierwszych 2 rundach traciła sety z Shvedova i Doi. Jej gra jest bardzo niestabilna.

Vekic preferuje grę na kortach twardych, ale podczas tegorocznego RG wygląda całkiem przyzwoicie. Wyrzuciła już z turnieju nadzieję Francuzów Garcia (co ciekawe Garcia ograła w tym sezonie Ivanovic 3 razy!) i zawsze groźną Jovanovski.

P.S. Spotkanie ma być relacjonowane w ES, także panowie ten mecz to obowiązkowa pozycja dziś, bo będzie na co popatrzeć ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Willams-Azarenka Azarenka +4 gemy 1.925 Pinnacle ✅
Oglądałem ich ostatni mecz na ziemi gdzie Azarenka miała juz meczowe ale nie dała rady.Tym razem moze byc inaczej Willams nie zachwyca na tej nawierzchni to nigdy nie był jej styl bo ona mocno strzela i chce kończyć wymiany jak najszybciej.Azarenka za to ostatnio jest wybiegana i sadze ze tu we Francji pokona wielka rywalkę.Ten handicap to spore zabezpieczenie.
Azarenka 3.25 ⛔
Powodzenia[/quote]
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Cornet/Linette – DellAcqua/Shvedova
Typ: DellAcqua/Shvedova @ 1,40
Stawka: 3/10
Bet365

Jutro coś z niższych nieco kursów, ale myślę, że typ jest odpowiednie uzasadniony. Alize Cornet nie jest oszczędzana przez swoje rywalki i przez swój defensywny styl gry cierpi. W singlu już 3 ciężkie mecze, zwłaszcza ten trzeci z wczoraj był bardzo dla niej męczący i naprawdę było widać momentami grymas bólu na twarzy Francuzki przez to jej granie zza siebie. Gra podwójna także jej nie oszczędzała i ponad 2,5h na korcie z Magdą też łatwe nie było przeciwko Japonce i Czeszce.
Australijka i Rosjanka natomiast odpadły z gry singlowej i mogą się skupić na grze deblowej. Niespodziewanie dość ta para może konkretnie namieszać. Jest to para spleciona podczas ważnego turnieju w Madrycie i o dziwo po pokonaniu kilka znaczących par, panie wygrały ten turniej. Garcia/Srebotnik, Hsieh/Penneta czy Suarez Navarro/Muguruza to pary naprawdę solidne, a mimo to ta świeża para poradziła sobie z nimi na nawierzchni bardzo podobnej. W pierwszej rundzie oddały zaledwie 3 gemy parze Chan/Davis.
Moim zdaniem podstawy do takiego typu są dość solidne. Zmęczona Cornet na pewno czuje wcześniejsze mecze w nogach, a w głowie ma na pewno jutrzejszy mecz w 4. rudzie singla z Eliną Svitoliną, więc sądzę, że Alize i Magda pożegnają się z turniejem. Ponadto czysto tenisowo panie DellAcqua i Shvedova są lepsze, więc myślę, że warto.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
spion-kop 41

spion-kop

Użytkownik
Tenis ziemny, Roland Garros
Godz. 17:00
SERENA WILLIAMS – VICTORIA AZARENKA
TYP – 2
KURS – 3,05 (Otobet i Pinnacle)


Wielki hit III rundy turnieju kobiecego na kortach Roland Garros. Obecna liderka rankingu Serena Williams zagra z byłą numer 1 – Victorią Azarenką. Bukmacherzy w roli zdecydowanej faworytki obstawiają Amerykankę, sugerując się chyba przede wszystkim bilansem spotkań pomiędzy tymi tenisistkami - 15:3 dla Sereny. Jednak kierując się formą prezentowaną przez obie panie w ostatnich tygodniach, to stawianie Amerykanki w roli zdecydowanej faworytki jest moim zdaniem przesadą. Serena Williams wycofała się z turnieju w Rzymie z powodu kontuzji łokcia. Dwa pierwsze mecz podczas French Open udowodniły, że Amerykanka jest daleka od swojej optymalnej formy, co sama podkreślała po meczu z Friedsam, mówiła że powinna grać 100 razy lepiej, ale ma kłopoty i narzeka na uraz barku, przez co nie jest w stanie serwować na normalnym poziomie. Victoria Azarenka tymczasem przez dwie rundy przeszła spacerkiem i w czterech rozegranych na tym turnieju setach oddała swoim rywalkom zaledwie 6 gemów!

Obie panie spotkały się zaledwie trzy tygodnie temu podczas turnieju w Madrycie, wygrała Serena Williams, albo raczej – przegrała Victoria Azarenka. Jak tej sztuki dokonała? Chyba do dziś nie może tego pojąć – miała 3 piłki meczowe z rzędu, ale żadnej nie potrafiła wygrać i mecz zakończył się wynikiem 7:6,3:6,7:6 na korzyść Amerykanki. Już wtedy Viki była o malutki krok od zwycięstwa. W Paryżu, kiedy stanie do walki z rywalką trapioną przez urazy, która ma kłopoty z serwisem – będzie miała wielką szansę, aby w końcu pokonać Serenę i moim zdaniem dokona tej sztuki, a po kursie 3,05 zawsze warto skorzystać z okazji.
 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Bacsinszky-Keys 1 @1.7
Wydaje mi sie, ze Szwajcarka ma wieksze szanse. Bacsinszky to niewatpliwie byl powort roku jezeli chodzi o wielkie granie i Szwjacarka radzi sobie swietnie. Obydwie panie graja mocno, a tenis Amerykanki to ogolnie jedno wielkie łupanie. Jakos jednak Madison Keys nie przekonala mnie przed French Open i wystepy w Madrycie i Rzymie byly slabe, wiec stawiam na Bacsinszky.
v.Uytvanck-Mladenovic 2 @1.25
Kolejny mecz, gdzie obydwie panie dysponuja bardzo duza sila. Belgijka w tej rundzie to jest zaskoczenie jednak zaskoczenie. Mladenovic chyba jednak zlapala wysoka forme i na pewno jako byla triumfatorka juniorskiegho French Open moze zawalczyc o dobry wynik w turnieju. Francuzka gra dobrze, publicznosc bedzie ja dopingowac, pokonala Bouchard w tym turnieju, wiec jest Mladenovic faworytka i tyle.
 
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Van Uytvanck +1,5 seta - Mladenovic 2,05 Pinnacle ✅

Kurs na zwycięstwo Mladenovic żałośnie niski, a w moim odczuciu wcale nie jest aż tak pewną faworytką tego spotkania. Francuzka złapała ostatnio dobrą formę, ale na przeciwko staje bardzo utalentowana Belgijka, która będzie w stanie sprawić tu niespodziankę. Trzeba przyznać, że z każdą kolejną rundą presja na gospodarzach wzrasta, bo francuska publiczność ma w końcu nadzieję na jakiś spektakularny sukces. Alison, jeżeli opanuje nerwy (bo z tym ma czasem problemy) spokojnie może się pokusić w tym meczu o co najmniej jednego seta. W każdym razie szykuje się ostre granie, bo obie panie nie będą sobie szczędziły mocnych uderzeń. Moim zdaniem sprawa wyniku jest otwarta, a mecz rozegra się w głowie. Ta zawodniczka, która lepiej poradzi sobie z negatywnymi emocjami, wygra to spotkanie, bo jakiejś wielkiej różnicy w umiejętnościach nie widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Tenis ziemny, Roland Garros
Godz. 16:30
Serena Williams – Victoria Azarenka
Typ: 2, Przegra I set i wygra mecz
Kurs: 10

Bukmacher: Betsson

⛔⛔⛔⛔ /ehhhhh....wszytko na odwrót..../


Williams będzie chciała wygrać w dwóch setach, a wiadomo, jak się ktoś spieszy, to się diabeł cieszy...

Serena to jedna z najstarszych zawodniczek w tourze. Dominuje rywalki siłą gry. Aktualnie narzeka na bolącą ręke i przez to serwis nie pomaga jej tak, jak zwykle. To kluczowa okoliczność. Nie dostaje tanich punktów, a gdy trzeba pobiegać, tlenu brakuje żeby dotlenić tak potężne mięśnie...

Gra się sypie... W Paryżu gorąco, Azarenka świetna w obronie. Mogą być kłopoty...

Dzisiejsze rywalki spotkały się w Madrycie trzy tygodnie temu. Mecz zakończył się wynikiem 7:6,3:6,7:6 na korzyść Amerykanki. Azarenka zmarnował trzy piłki meczowe przy swoim serwisie.
Azarenka za bardzo się tym nie przejęła, zaczęła się śmiać. Może już wtedy szykowała zemstę.

Moim zdaniem dziś mecz może wyglądac podobnie. Dopóki starczy sił, Williams będzie dominować. Wygra pierwszego seta, a dwa kolejne przegra.

Oczywiście, to WTA i zdarzyć może się wszytko. Polecam granie tam, gdzie rozliczają krecze, bo nie można wykluczyć, że Serena zejdzie z kortu.
 
dx2 230,1K

dx2

Użytkownik
Safarova-Sharapova 2 @1.3
Sharapova Sharapova i raz jeszcze Sharapova. Rosjanka jest w formie, wygrala najbardziej prestizowy turniej w Rzymie przed French Open i na pewno mysli o koncowym triumfie. Safarova to jest zawodniczka, ktora ma mozliwosci, jedna z takich ktora &quot;moze a nie musi&quot; wygrac z bardzo dobrymi zawodniczkami. Forma Czeszki mimo wsyztsko jednak chyba nie jest optymalna, a sama Safarova kiepso wypada w starciach z Sharapova. Bilnas h2h pomiedyz zawodniczkami to 4-1, przy 4 osttanich wygranych meczach Sharapovej, chociaz trzeba przyznac, ze w trzech ostatnich spotkaniach Safarova z Sharapova za kazdym razem poszly w dystans 3 setow. Najzabawniejsze byl ostatni mecz w Stuttagrcie z ubieglego roku, gdzie Sharapova prowadzila 5-1 i serowowala po mecz, a niedlugo pozniej zrobilo sie 5-6 ze serwem Safarovej na mecz. Ostatecznie jednak Rosjanka tiumfowala 7-6 6-7 7-6. Tym razem jednak sadze, ze bedzie latwiej, a Sharapova powoli bedzie dazyc do celu. Do kombinacji pobrane, licze na dobry efekt.
Teraz typ bardziej ryzykowny (?):
Ivanovic-Makarova 1 @1.5
Serbka jak wiadomo swego czasu triumfatorka French Open, w Madrycie i Rzymie dziwnie sie jej ulozylo, przyszly porazki odpowiednio z Suarez Navarro i Gavrilova, obydwa spotkania przegrane w 3 setach, ale rywalki graly ogolnie rewelacyknie, wiec forma Ivanovic nie jest moi mzdaniem zla, a tutaj determinacji nie zabraknie. Wieksze watpliwosci mam co do formy Makarovej, ktora widzialem w Stutagrcie w meczu z Kerber ostatnio i nie gra Rosjanka obecnie jakos wybitnie dobrze moim zdaniem, Tutaj rywalki na razie byly mniej wymagajace dla Makarovej i Rosjanka &quot;Zrobila swoje&quot;, ze tak sie wyraze. Teraz duzo trudniejszy test i typuje wygrana Serbki.
Pennetta-Muguruza B. 1 @2.75
A tutaj postawie na underdoga i moze Pennetta potwierdzi, ze jej zwyciestwo nad Suarez Navarro nie bylo przypadkiem.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Uważajcie na Sharapovą i Ivanović. Dziś nieco zimniej, duża wilgotność i wiatr ponad 20 km/h więc taka pogoda szczególnie nie pasuje tym dwóm zawodniczkom. Myślę, że Makarova i Safarova powalczą dość solidnie, zwłaszcza Makarova i kto wie, czy tutaj nie będzie niespodzianki.
Poza tym nie wiem czy jest sens się mrozić na dziś, gdyż od 14:00 są spore szanse na deszcz.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Uważajcie na Sharapovą i Ivanović. Dziś nieco zimniej, duża wilgotność i wiatr ponad 20 km/h więc taka pogoda szczególnie nie pasuje tym dwóm zawodniczkom. Myślę, że Makarova i Safarova powalczą dość solidnie, zwłaszcza Makarova i kto wie, czy tutaj nie będzie niespodzianki.
Poza tym nie wiem czy jest sens się mrozić na dziś, gdyż od 14:00 są spore szanse na deszcz.
Ivanovic nie jest faworytka w tym spotkaniu wiec o niespodziance nie mam mowy,faworytka moze byc jak gra z Urszula Radwanska albo Tamira Paszek chociaz tez nie wiadomo na Ivanovic trzeba caly sezon uwazac z kim by nie grala nie wiadomo kiedy i z kim przegra przez swoja chora psychike.Od pierwszej rundy meczy swoje mecze z Shedova 3 sety z Nara 3 sety ,Makarova jak sie postara i nie rzuci fochem to powinna wygrac spokojnie bo umiejetnosciami nie stepuje Serbce ,poza wiatrem i wilgocia najwieksza trudnoscia Anny zawsze bedzie glowa.Co do Sharapovej to raczej niespodzianki nie bedzie bardzo latwa drabinke ma Rosjanka i wszytkie znaki na niebie wskazuja ze spotka sie w finale z Williams albo Kvitova
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom