>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Bardzo wyrównany mecz w Helsinkach. Myślałem że zakończy sie wynikiem 0-0 ale jednak Avtomobilist odpalil w końcówce. Gracze z Jekaterynburga pozostają nie pokonani. Ciekawe kto zakończy ich zwycięska serię?
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Avangard Omsk - Kunlun Red Star
Typ: Avangard -2.0 @2,20 ▶▶▶
Avangard po krótkiej serii wyjazdowej wraca do domu (jeśli można tak nazwać miejsce oddalone taki kawał drogi od Omska) by zmierzyć się z zespołem z Pekinu. Zaryzykuję tutaj wygraną gospodarzy conajmniej trzema bramkami. Mój typ jest trochę statystyczny - Omsk to drużyna ofensywna, ale z dobrze radzącą sobie defensywą. Strzelają ponad trzy bramki na mecz tracąc zaledwie 10 bramek w 8 spotkaniach. Przeciwnicy z Chin natomiast odwrotnie - strzelają niecałe 2 bramki na mecz tracąc przy tym ponad trzy. Ponadto nie wydaje mi się, żeby Kunlun stawił czoła Avangardovi na wyjeździe przegrywając u siebie ostatnio z CSKA (0-3) z Dynamo Ryga (2-4) i wygranej ze Slovanem po karnych.
Można jeszcze próbować:
Omsk I tercja @2,01 ⛔
Drużyna z Omska szybko wchodzi w mecz, a Kunlun w czterech ostatnich spotkaniach przegrywał pierwsza tercje.
Omsk I tercja i mecz @2,35 ⛔
Do AKO mniej ryzykownie: Avangard to win @1,42 ✅
EDIT: Mało brakowało do wejścia typu. Kunlun strzelił w końcówce. W Jaroslawiu bardzo przyjemny dla oka mecz. Lekka dominacja SKA ale brak skuteczności i słabiutka gra w przewadze. Szkoda niewykorzystanych sytuacji bo można było by zobaczyć więcej bramek. Goście chyba wrócili na optymalny poziom. Lokomotiv zagrał niezłe spotkanie.
 
I 313

igtel

Użytkownik
Ja poszalałem dzisiaj i single Omsk 1 ( -1,5 ), do tego Kometa z remisem i Bern ze Szwajcarii - dubel Omska i Komety i tripel z Bernem, raz się żyje - pozdrawiam i z fartem !
Szaleństwo się opłaciło ! Mark 1973 - dzięki za reputację - super ! Uczę się dużo od Ciebie i korzystam z Twojej super wiedzy i zaangażowania !
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Avangard Omsk - Kunlun Red Star
Koledzy już wrzucili typy na ten mecz. Ja z kronikarskiego obowiazku napisze, ze trener Bob Hartley prawdopodobnie da szanse dzis kilku mlodym zdolnym hokeistom mam tu na mysli Jaremczuka, Koszeliewa i Fajzulina, oraz bedzie zgrywał kanadyjską piątke, Desharnais, Talbo, Versteeg, Franson i do nich Berezin. Mysle ze te eksperymenty nie zmienia obrazu i wyniku meczu gdzie tez bede stawiał jak koledzy wyzej
Omsk 1 tercja/spotkanie kurs 2,36⛔
Omsk 1 tercja kurs 2,03 ( mimo ze ostatnio drżałem ale Kris tyłek uratował)⛔
Omska 60&#39; kurs 1,48✅
Omsk i over 4,5 kurs 2,41 wsje fortuna✅
jeszcze z punktacji kanadyjskiej proponuje Cody Fransona✅ , w fortunie nie ma moze gdzies indziej bo facet wiele widzi na boisku i dzis bedzie grał w linku z krajanami kurs pewnio lekko powyzej 2
EDIT: Szkoda tej bramki Mertla w 1 tercji bo Omsk byłby zielony
Z innego meczu
Saławat Julajew Ufa - Barys Astana
Wrócił juz Metsola i to jest dobra informacja dla gospodarzy, ale jeszcze bez podstawowych obronców z top4 Panina i Arzamatsiewa. Ufa u siebie mocna ale jakby nieprzewidywalna troche. Trio Omark, Kempainen, Hartikainen napewno zgrane i potrafi zakrecic najlepsza obroną, do tego znakomity Burdasow, ,wiej jest kim straszyc. Po drugiej stronie Astana, która spisuje sie lepiej niz to przewidywali rosyjscy fachowcy od hokeja. Druzyna która wydaje sie trafiła z transferami Cormier, Frattin, Dietz, Petersson, Bochenski Dallman, Blecker , Starczenki i troche kazachskiej młodziezy i mamy zespól który moze napsuć krwi najlepszym. Ekipa z Astany dotychczas przegrała raz w regulaminowym czasie i mysle, ze dzisiaj sa w stanie wywieźć z gorocego terenu Ufy conajmniej jeden punkt, tym bardziej za gospodarze oststnio w super formie nie są. (przegrana u siebie z Nafciarzami i wyrownany mecz z Sibirem)
typ Astana X2 kurs 2,06 Fortuna⛔
Edit po 2 tercji: Ufa punktuje slabe strony obrony Astany, bramkarze nie pomagają. Chyba bedzie rekord. Takiej Astany dawno nie widzialem. Nie ma co oglądać 3 tercji
wiem ze macz za chwile ale chciałem spróbować delikatnie Astana 1 tercja
I jeszcze zyczeniowy typ z racji kibicowskich sympatii
Lokomotiv Jarosław - SKA
Tyle juz razy druzyna Loko szykowała sie na ten własnie mecz, rok temu w RS porazka u siebie az 1-6 ( tez obstawiałem win Loko). W tym roku zespoły zmienione i wydaje sie ze SKA juz rytm złapało, ale znajac trenera Kvartalnowa to nie odpusci bo i porazki w RS rok temu i w PO 4-1 w plecy zostawia slad i chec rewanzu. Mlodzi z Loko dzis będą fruwać, ale musi pomóc pierwszy link z Kontiolą, Kozunem, i Nakladalem i pozostali doswiadczeni zawodnicy. Typ z gatunku zyczeniowych ale nie niemozliwy bo serce za Loko ale rozum podpowiada ze bedzie ciężko.
Loko 1x kurs 1,82⛔ I znów nie udało sie ich pokonać, no ale młodziez jest spoko i przyjdzie taki dzień ze Loko ogra wielkie SKA bez wielkich zaciągów z zewnątrz
 
I 313

igtel

Użytkownik
Avangard Omsk - Kunlun Red Star
Koledzy już wrzucili typy na ten mecz. Ja z kronikarskiego obowiazku napisze, ze trener Bob Hartley prawdopodobnie da szanse dzis kilku mlodym zdolnym hokeistom mam tu na mysli Jaremczuka, Koszeliewa i Fajzulina, oraz bedzie zgrywał kanadyjską piątke, Desharnais, Talbo, Versteeg, Franson i do nich Berezin. Mysle ze te eksperymenty nie zmienia obrazu i wyniku meczu gdzie tez bede stawiał jak koledzy wyzej
Omsk 1 tercja/spotkanie kurs 2,36
Omsk 1 tercja kurs 2,03 ( mimo ze ostatnio drżałem ale Kris tyłek uratował)
Omska 60&#39; kurs 1,48
Omsk i over 4,5 kurs 2,41 wsje fortuna
jeszcze z punktacji kanadyjskiej proponuje Cody Fransona , w fortunie nie ma moze gdzies indziej bo facet wiele widzi na boisku i dzis bedzie grał w linku z krajanami kurs pewnio lekko powyzej 2
Z innego meczu
Saławat Julajew Ufa - Barys Astana
Wrócił juz Metsola i to jest dobra informacja dla gospodarzy, ale jeszcze bez podstawowych obronców z top4 Panina i Arzamatsiewa. Ufa u siebie mocna ale jakby nieprzewidywalna troche. Trio Omark, Kempainen, Hartikainen napewno zgrane i potrafi zakrecic najlepsza obroną, do tego znakomity Burdasow, ,wiej jest kim straszyc. Po drugiej stronie Astana, która spisuje sie lepiej niz to przewidywali rosyjscy fachowcy od hokeja. Druzyna która wydaje sie trafiła z transferami Cormier, Frattin, Dietz, Petersson, Bochenski Dallman, Blecker , Starczenki i troche kazachskiej młodziezy i mamy zespól który moze napsuć krwi najlepszym. Ekipa z Astany dotychczas przegrała raz w regulaminowym czasie i mysle, ze dzisiaj sa w stanie wywieźć z gorocego terenu Ufy conajmniej jeden punkt, tym bardziej za gospodarze oststnio w super formie nie są. (przegrana u siebie z Nafciarzami i wyrownany mecz z Sibirem)
typ Astana X2 kurs 2,06 Fortuna
I jeszcze zyczeniowy typ z racji kibicowskich sympatii
Lokomotiv Jarosław - SKA
Tyle juz razy druzyna Loko szykowała sie na ten własnie mecz, rok temu w RS porazka u siebie az 1-6 ( tez obstawiałem win Loko). W tym roku zespoły zmienione i wydaje sie ze SKA juz rytm złapało, ale znajac trenera Kvartalnowa to nie odpusci bo i porazki w RS rok temu i w PO 4-1 w plecy zostawia slad i chec rewanzu. Mlodzi z Loko dzis będą fruwać, ale musi pomóc pierwszy link z Kontiolą, Kozunem, i Nakladalem i pozostali doswiadczeni zawodnicy. Typ z gatunku zyczeniowych ale nie niemozliwy bo serce za Loko ale rozum podpowiada ze bedzie ciężko.
Loko 1x kurs 1,82
Kurde, w tym meczu może być wszystko...Serce to jedno a rozum to drugie - ja nie obstawiałem , ale jakby tak na chybił - trafił SKA + 1,5 sieci.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Kurde, w tym meczu może być wszystko...Serce to jedno a rozum to drugie - ja nie obstawiałem , ale jakby tak na chybił - trafił SKA + 1,5 sieci.
Mysle ze 2 bramki SKA ustrzeli ale nie ukrywam ze licze dzis na Salaka ze pomoze i Loko też przynajmniej 2 strzeli
I ustrzelili dwie , szkoda ze Loko nic
 
wisla9110 1,6K

wisla9110

Użytkownik
Podbijam typy na Omsk drużyna co najmniej 2 klasy lepsza wszystko w kierunku Rosjan będzie dobra opcja na dziś ja spróbuje jeszcze over 1.5 Omska w pierwszej Tercji po ładnym kursie 4.00⛔ oraz over 1.5 Mikheeva po 3.15⛔. Chłopak bierze udział praktycznie w każdej akcji bramkowej drużyny i sporo ostatnio strzela 2 pkt to nie powinien być dla niego dzisiaj problem.
Lokomotiv - SKA 2 -1.5 handi @2.55✅
Dla mnie faworyt spotkania jest tylko jeden, jak historia pokazuje gracze z Jarosławia niestety psychicznie nie wytrzymują spotkań z czołówką a zwłaszcza z mistrzem. Zresztą ostatnie spotkania też nie napawają znacznym optymizmem. Wymeczone zwycięstwo u siebie z Podolskiem po powrocie z dalekiej podróży i porażka z ultradefensywnymi białorusinami. H2H jest nieubłagane ostatnie 20 spotkań obu ekip to tylko 3 zwycięstwa gospodarzy... Kurs przyjemny jak na S-KA. W małe kursy się nie bawimy więc lecimy w Handi jak pokazuje historia Ska jak wygrywa to zdecydowanie.
Dynamo Moskwa - Dynamo Mińsk under 4.5 @ 2.05⛔
Grają obie drużyny, które nie porywaja swoją gra zwłaszcza ofensywna. Białorusini na wyjazdach stawiaja na szczelna defensywę i zabojcze szybkie kontrataki. Gracze z Moskwy bez polotu kiepskie wyniki na starcie dzisiaj będą próbować się przełamać ale to chyba najgorszy zespół jaki mogli trafić w tych okolicznościach. Mińsk wykorzysta każdy błąd A te na pewno się pojawia. Kurs przyjemny więc próbuje +0,5 Mińsk po @2.05⛔. Ostatnio wywieźli korzystne rezultaty z trudniejszych terenów .

Buk daje buk zabiera :punch:

Powodzenia!
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dynamo Ryga - Spartak Moskwa
Typ: Ryga ML / OT
Dobry kurs do zgarniecia na wygrama Rygi, ktora prezentuje sie wysmienicie w tym sezonie. Nie zapunktowali tylko w 2 z 8 meczow w tym sezonie. Rywale poki co graja slabo, trafila im sie ostatnio wygrana z Traktorem ktory byl kompletnie rozbity po porazce z Jokeritem ale ogolnie stylem gry mnie nie przekonuja mnie na dluzsza mete. Ryga swoja solidnscia w tym sezonie powinna jutro zgarnac zwyciestwo.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja poszalałem dzisiaj i single Omsk 1 ( -1,5 ), do tego Kometa z remisem i Bern ze Szwajcarii - dubel Omska i Komety i tripel z Bernem, raz się żyje - pozdrawiam i z fartem !
Szaleństwo się opłaciło ! Mark 1973 - dzięki za reputację - super ! Uczę się dużo od Ciebie i korzystam z Twojej super wiedzy i zaangażowania !
Dobre mecze wybrałeś ja dołożyłem Zurich i Davos i niepotrzebnie. A mogło byc super a mnie podkusiło
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Dynamo Ryga - Spartak Moskwa
Typ: Dynamo Ryga &#39;60 @2,30 ⛔⛔⛔
Gospodarze zaliczają chyba najlepszy początek sezonu od kilku sezonów. Ciekawe wzmocnienia dały rezultat w postaci dobrych wyników. Przed chwilą przywieźli prawie komplet punktów (5/6) z trudnego terenu na dalekim wschodzie. Dzisiaj podejmą u siebie nierówno grający zespół Spartaka. Co prawda goście roznieśli ostatnio Czelabiński Traktor, ale przeciwnicy również grają bardzo nierówno. Wydaje mi się że zawodnicy Spartaka nie są jeszcze do końca zgrani czego nie można powiedzieć o graczach Dynama. Wydaje mi się że mecz będzie ciężki dla obu drużyn ale gospodarze są groźni u siebie i powinni poradzić sobie ze zgarnięciem kompletu punktów w czasie regulaminowym.
Mniej ryzykownie Dynamo Ryga bez remisu @1,74 ⛔⛔⛔
Grając bramki zaryzykował bym Dynamo strzeli +2,5 bramki @2,11 ⛔⛔⛔
EDIT: Dynamo Ryga nie wyjechało na pierwszą tercję spotkania... Gdyby zagrali od początku to co pokazali w drugiej i trzeciej tercji - spotkanie potoczyło by się inaczej. Dużo niepotrzebnych wykluczeń po stronie gospodarzy i słaby występ Gudlevskisa zmienionego już w pierwszej tercji.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis odpuszczam KHL. W meczu Rygi wiele wskazuje na Dynamo, bo i ciekawe wzmocnienia, kolektyw dobrze sie juz rozumie no i własna hala, gdzie rudno gra sie topowym drużyna. Ale czesto tak bywa, że pierwszy mecz po takim długim i tym bardziej dalekim wyjezdzie po prostu nie wychodzi i zdarza sie to najlepszym druzynom. I ten Spartak, skład wcale nie taki słaby ( Hudacek, Daugavins, Hanzl, Maxwell, Gonczarow, Koklaczew) i wydaje sie ze są na krzywej wznoszacej bo juz dobry mecz z SKA, pechowo przegrany mecz z Avto gdzie na 3-3 nie uznali bramki, po kuriozalnym spalonym i dominacji w tym meczu, no a Traktor to nawet nie miał czego szukać( po laniu od Jokerita myslalem ze sie Czelabinsk zrehabilituje) a tu pełna dominacja druzyny ze stolicy. Dzis moze byc wszystko w tym meczu. Jezeli miałbym stawiać to chyba poszedłbym w kierunku Spartaka ale moze trzeba dzis odpocząć od tej ligi naładować baterie i jutro pelny gaz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja dzis odpuszczam KHL. W meczu Rygi wiele wskazuje na Dynamo, bo i ciekawe wzmocnienia, kolektyw dobrze sie juz rozumie no i własna hala, gdzie rudno gra sie topowym drużyna. Ale czesto tak bywa, że pierwszy mecz po takim długim i tym bardziej dalekim wyjezdzie po prostu nie wychodzi i zdarza sie to najlepszym druzynom. I ten Spartak, skład wcale nie taki słaby ( Hudacek, Daugavins, Hanzl, Maxwell, Gonczarow, Koklaczew) i wydaje sie ze są na krzywej wznoszacej bo juz dobry mecz z SKA, pechowo przegrany mecz z Avto gdzie na 3-3 nie uznali bramki, po kuriozalnym spalonym i dominacji w tym meczu, no a Traktor to nawet nie miał czego szukać( po laniu od Jokerita myslalem ze sie Czelabinsk zrehabilituje) a tu pełna dominacja druzyny ze stolicy. Dzis moze byc wszystko w tym meczu. Jezeli miałbym stawiać to chyba poszedłbym w kierunku Spartaka ale moze trzeba dzis odpocząć od tej ligi naładować baterie i jutro pelny gaz.
Też miałem odpuścić na dzisiaj ale wczoraj SKA na spory plus więc za drobne można spróbować.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Avangard Omsk - Amur Chabrowsk
Jutro biore pod lupe to spotkanie tylko kurs 1,38 to nie to czego szukam, fakt do dubla sie nada. Do Omska przyjezdza jedna nie ukrywajmy tego ze słabszych ekip, która zaangazowaniem( czasem wrecz przesadnym) nadrabia braki jakosciowe. Ich gra opiera sie głównie na Czechach, Kasiku, Kolarze, Zohornie, Fillipim, Jordanie i braciach Uszeninach, nie naleza oni do wirtuozów hokeja i nie mozna oczekiwac ze stawia czoła druzynim z topu a taka niewatpliwie jest Avangard. Mysle ze jutro trener Jastrzebi tez troche poekperymentuje z młodymi ( ostatnio nie grali wczesniej wymienieni w poscie wyzej o Omsku) oraz zgrywaniem kanadyjskiego linku ale nie powinno to wpłynać na obraz i wynik meczu. Juz PP zaczeło funkcjonowac wiec zwieksza to szanse. Ja próbuje takich typów
Omsk 1 tercja/spotkanie kurs 2,13 ( ostatnio bramka na 1-1 w 1 tercji i po typie, mysle ze tym razem sie uda)⛔
Omsk minus 1,5 kurs 1,68⛔
Omsk over 3,5 kurs 1,95⛔
Znów w fortunie nie ma Cody Fransona w punktacji kanadyjskiej, jezeli ktos gdzies znajdzie to bym pograł, kurs pewnio około 2✅
I Kirył Sjemjonow punkt kurs 1,9⛔
Tyle na poczatek, pozniej postaram sie coś dorzucić
EDIT: Niespodzianke mamy a tam jej nie szukałem. Kasik obronił 53 strzały ( rzadki wynik), a Omsk dwa gole sfrajerzył. No bywa i tak . Z to post nizej jest zielony
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Spotkanie: Avangard Omsk - Amur Chabarowsk
Typ: Avangard -1,5 @1,69 ⛔
Typ: Chabarowsk strzeli poniżej 1,5 bramki @1,72 ⛔
Kolega wyżej opisał spotkanie więc dodam tylko, że zespół gości nie należy do bramkostrzelnych, a obrona Omska nie należy do &quot;dziurawych&quot; . W ostatnim meczu z CSKA gracze z Chabarowska oddali jedynie 19 strzałów na bramkę Johanssona z których żaden nie zamienił się w gola. Ich gra polegała głównie na wybijaniu krążka ze swojej tercji. Myślę, że dzisiaj gospodarze również nie pozwolą przeciwnikom na zbyt wiele i jedna bramka ekipy przyjezdnej to max.
Spotkanie: Traktor Czelabińsk - Ufa
Typ: Ufa strzeli powyżej 2,5 bramki @1,85 ✅
Ponownie próbuję grać przeciwko zespołowi z Czelabińska. Ich źle funkcjonująca obrona i coraz lepsza gra gości skłania mnie to zakładu na ilość bramek Salavatu. Traktor tracił kolejno 4 bramki z Avangardem, 5 z Magnitką, 8 z Jokeritem, 6 ze Spartakiem i 3 z Soczi. Łącznie 26 bramek w pięciu spotkaniach... Ufa natomiast sporo stzela a ich gra ostatnio wygląda bardzo dobrze. Nie zaryzykuję tutaj wygranej gości na trudnym terenie w Czelabińsku, ale myślę, że Ufa jest w stanie zdobyć trzy bramki.
Spotkanie: AK Bars - Nowosybirsk
Typ: Ak Bars &#39;60 @1,37 ✅
Gospodarze wracają do Kazania po długiej i trudnej serii wyjazdowej gdzie zdobyli aż 8/10 punktów. Ostatnio dwa zwycięstwa na trudnym terenie w Niżnym Nowogrodzie i z coraz solidniejszym Niżnekamskiem. Sybir jeszcze w tym sezonie nie wygrał. Po ostatniej serii domowej drużyna wyjechała na jedno spotkanie do Ufy, powróciła do Nowosybirska na mecz z Omskiem by znowu lecieć do Kazania na dzisiejsze spotkanie. Wszystko w ciągu tygodnia. Do zmęczenia dochodzą niewielkie osłabienia w postaci Demidova i Peltoli a do tego jeszcze brak zgrania w drużynie. Nowy trener jeszcze nie poukładał drużyny na miarę zycięstwa. Myślę, że gospodarze zgarną komplet oczekam o czasie regulaminowym. Typ z powodzeniem można dodać do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Z pozostałych meczy szukam trochę niespodzianki

Dynamo Moskwa – Barys Astana
Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek sam postawiłem ze Dynamo będzie w finale pucharu Gagarina , zespół ma potencjał na TOP-3 zachodu, spektakularne transfery, dobry budżet klubowy, poparcie władz miasta, czego więcej chcieć, tylko wyników potrzeba ale niestety zespół plącze się po dnie konferencji, brak wyraźniej jedynki i Boyda który miał być jednym ze żądeł i grać w jednej piatce z Indsasisem i Zakrisonem, a tymczasem trener mówi o jakiś jego kłopotach, brakuje tez obroncy top-4 Mironowa. Ostatni mecz wygrany 5-2 z mało ofensywnym Minskiem ale tutaj Schipasiow, Afinogenow i Kagarlicki załatwili sprawę i pomógł bramkarz Mińska. Po drugiej stronie Astana, która została rozbita w Ufie 7-3, tak w zasadzie to Saławat był zabójczo skuteczny i pokazał zgranie które ma i potencjał, wcale nie silił się na frontalne ataki i nie koniecznie dominował ale jak przycisnęli to obrona Astany była jak dzieci we mgle, druga sprawa, że połowe goli zawalili bramkarze, przynajmniej 3 gole to ich sprawka. Dzis spodziewam się pełnej ich rehabilitacji i tak samo skutecznego ataku Kanadyjczyków z Astany +Petersson , Starczenko, Szewczenki i młodzi. Poza tym na ławce trenersiej maja poważanego aczkolwiek krewkiego Skabelke i sadze ze wnioski z lania wyciągnięte i Dynamo może już nie być takie skuteczne jak w poprzednim meczu, bo wg mnie forma jeszcze faluje, na pewno jakość po stronie Moskwy ale Astana to obecnie niewygodny rywal.

Typ Astana X2 kurs 1,83 fortuna (2-2)✅

W pozostałych meczach uważał bym na mecz w Kazaniu, Bars po długim roadtripie pierwszy mecz w domu , zresztą trener Biljaletdinow nigdy nie silił się na jakies wielkie lanie przeciwnika, bo to nie PO i cisnąć nie trzeba, zgarnąć punkty i po temacie, chyba ze przeciwnik sam babole robi to inna rzecz. Po drugiej stronie bezpunktowy Sibir, będzie walczył , bo już Omsk miał problemy i lekko nie było, bo kiedyś trzeba zacząć te punkty zdobywać, i dlaczego by nie jak urwać punkty mistrzowi. Skład maja na walke o PO, co mieli przegrać już przegrali, może powiecie zebym się w głowe popukał bo Kazan to musi wziąć, i nie trwierdze ze 2 punkty nie zostaną w Kazaniu, ale mi jakoś ten mecz pachnie inaczej.
I zagram sobie Sybir plus 1,5 kurs 2,22,✅ można tez plus 2,5 kurs 1,58.✅ Bo przecież wystawiony kurs 1,35 to jakby z koreanczykami grali ( z całym szacunkiem dla Korei) . kurs na win Sibiru 4.65 i jak tu tego nie ruszyć a 1.18 na kazań.

W meczu Traktora z Ufą widze zwycięstwo UFY w regulaminowym, kurs fajny ponad 2,.✅ Traktor rozbity wymeczył win w Sochi , która tak samo chaotyczna jak gospodarze i dziś akurat trafiają na dobrze zorganizawaną Ufe , która w bramce z Metsolą prezentuje się o niebo lepiej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Widział ktoś co się stało w meczu Kunlunu w MHL? ???? Wygrali w końcu pierwszy mecz, a kurs na nich u siebie na tafli wynosił 24.00. (aczkolwiek buki przed meczem pousuwały kursy.) Jakaś ustawka była? I co te chińskie teamy w tym roku tak słabo sobie radzą...
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Jekaterynburg- Lokomotiv
Typ: Jekaterynburg ML/OT

Dziś krótko bo i czasu brak. Jekaterynburg jest w świetnej formie, wygrał w tym sezonie wszystkie mecze i tylko w jednym potrzebowali dogrywki. Mają bardzo mocną ekpię i mimo, że dziś na własnej tafli podejmą wymagającego rywala i tak w gospodarzach widzę faworyta.
Slovan - Spartak
Typ: Slovan ML/OT

Sorry ze bez opisu...
Z pozostałych meczów widzę jeszcze wygraną Jokeritu OT.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom