>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ROSJA - KHL/VHL/MHL 2018/2019

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
rasijskij jednak postanowiłem zaufać swojemu przeczuciu i postawiłem ten over. Jak się okazało szczęśliwie ale wszedł fajny dubelek.
Czasami lepiej jest trzymać się swoich przemyśleń. Wczoraj nie grałem bo nie było czasu żeby dokładnie wszystko przemyśleć i dobrze bo nie miałem racji. Dzisiaj też nie zastanawiałem się zbyt długo ale popieram Twoje zdanie na temat Podolska choć sam ponownie nie będę grał. Typ na powyżej 2,5 gola gości z takim kursem ciekawy i chyba wolał bym zagrać to niż zwycięstwo Podolska bo Amur może zaskoczyć przeciwnika u siebie. Pozdrawiam!
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak w przerwie miedzy jednym a drugim świętem kilka przemyslen odnosnie jutrzejszej kolejki bo na dzien dobry zwracaja moja uwage dwa mecze
Sochi - Kazan (3-1)
Mistrz bardzo nieskuteczny w Minsku ale i żuberki sie postawiły, z kolei Sochi wypunktowało i zdominowało Torpedo które raczej zjazd formy zalicza. Ale mimo to pozostawili po sobie dobre wrazenie, wzmocnieni Martinem Bakosem, który postanowił wrócic z farmy Briuns i zaliczy w dwochmeczach dwa punkty, pierwsza formacja znów funkcjonuje bez zarzutu z polotem. Sochi u siebie bardzo groźni i majacy na rozkładzie Omsk, Ufe, Loko, remis z Cska i teraz czas na mistrza. Mysle ze Kazan mimo wszystko zalicze troche sadek formy z kolei Pantery na krzywej wznoszacej i jutro nie daja sie grac podraznionemu po porazce mistrzowi
Sochi z x kurs 1,8✅✅✅
Sochi win ml kurs 2,46✅✅✅
Slovan-Torpedo (5-4) po karnych
Slovan mimio ostatniej porazki u sebie z mocną Magnitką walczył i widac było chec do gry i zaangazowanie, po prostu umiejetnosci zbyt małe, jutro rywal bedeacy wg w lekkim dołku i mysle ze gospodarze którzy u siebie sa bardzo groźni to wykorzystają
Slovan z x kurs 2,14✅✅✅
Slovan win ml kurs 2,89✅✅✅
Slovan 60 kurs 3,95⛔⛔⛔
Z pozostałych meczy
Avto-Omsk (3-2)
Mecz czołówki wschodu , Avto juz po kryzysie u siebie bardzo groźne, a jak przyjazdza taka druzyna jak Omsk to mobilizacja i swieto w miescie, wiec jutro hala pęka w szwach. Jastrzebie gorzej na wyjazdach bo jakosc w zespole jest na wysokim poziomie,. Spodziewam sie twardego meczu, jednak mysle ze Avto wezmie rewanz z porazke w Bałaszycha
Avto win ml kurs 1,74✅✅✅
Tak bez analizy ale spodziewam sie zwyciestwa Ufy ⛔⛔⛔,Traktora, ✅✅✅i Rygi✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Życząc wesołego drugiego dnia świąt pare słów ode mnie. Khl ostatnimi laty bardzo ewoluował nawiązanie walki z Ska w dwóch poprzednich sezonach nie było tak łatwe.Wasze dyskusje w tym dziale są bardzo merytoryczne, co naprawde mnie cieszy bo po latach posuchy dajecie rade bardzo mocno. Mam dla Was dwie propozycje które możecie wykorzystać..
over 0.5 gola w 1 tercji: Traktor-Dynamo,
Ufa-Sibir

Historia meczy obu ekip, ostatnie występy, zaczekam na początek spotkań i spróbójemy ????

 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
No i Nazarow poleciał, czego sie mozna było spodziewać. Trenerem Wilków został Wiaczesław Butsajew. No ale czy to nie bedzie decyzja na zasadzie zamienił stryjek siekierke na kijek? Bo coś moze byc w tym stylu. Ale pażijom uwidim.
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Dzień dobry,
Takie ako:
Avto: Omsk o 3,5
1,35✅
Ryga o 1,5
1,39✅
Soczi: kazań o 3,5
1,36✅
Slovan: Torpedo o 4,5
1,45✅
ako: 3,7✅✅✅
Na początku w meczu na szczycie wschodu myślałem o- oba teamy +2 po 1,96 (godne rozważenia), bo ogólnie czuję, że będzie niezłe widowisko, ale do ako ta liczba bramek nadaje się świetnie. Avto u siebie od początku sezonu nie pokryło takiego overu tylko 5 razy na 22 spotkania. Jedynie h2h nie przekonuję, ale... coś mi mówi, że zobaczymy dziś sporo bramek.
Na Łotwie coś drgnęło, natomiast wilki nie przekonują i gdyby nie zmiana trenera waliłbym zwycięstwo. Nie znam persony nowego szkoleniowca ale chyba nie pojawił się po to żeby było ch*jowo ale stabilnie a po to, żeby wnieść trochę polotu w tym nudnym jak wiadomo co teamie ale nie sądze, żeby nastąpiło to dzisiaj.
Soczi u siebie mocne, a Kazań potykał sie ostatnimi razy. Jak zobczyłem ten mecz to pomyślałem sobie &quot;5:3 tu bedzie&quot; ???? ale... do takiej tasiemki ten kurs mi wystarczy.
W ostatnim pojedynku trzeba ratować sezon u gospodarzy, i wcale nie myślę o jakimś sukcesywnym punktowaniu, a o zadbanie o widowiskowość spotkań, a takowej nie ma bez bramek. Rywal też czasem lubi pogubić się w tyłach, a na pewno coś ustrzeli.
Tak to sobie to wymyśliłem
pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Święta, święta i po świętach. Czas wrócić do szarej rzeczywistości. Jutro dwa mecze - może trochę średnio emocjonujące, dlatego spróbuję pograć bramki co ostatnio zaowocowało całkiem niezłym plusem. Ciężko napisać coś konstruktywnego typując under/over, bo w dużej mierze trzeba się posłużyć statystyka więc przytoczę pokrotce kilka najważniejszych kwestii. 4/5 ostatnich spotkań Amura kończyło się underem 5,5. Podobnie z SKA. 4/5 ostatnich spotkań to under 5,5. Dodatkowo pięć ostatnich spotkań tych ekip między sobą to under 5,5. Trzymając się tego trendu stawiam dzisiaj poniżej 5,5 bramki w czasie regulaminowym.
Amur - SKA under 5,5 @1,65 Unibet ✅✅✅

W kolejnym spotkaniu podobnie. 4/5 ostatnich spotkań Admirałów kończyło się underem 5,5 a w przypadku Podolska podobnym rezultatem kończyło się 5/5 ostatnich meczy. Niepokojąco wygląda H2H bo tylko w 3/5 ostatnich spotkań między ekipami pokryto linię, a jeśli brać pod uwagę mecze we Wladyswostoku to tylko raz na pięć ostatnich spotkań padł under 5,5. Mimo to gram tak a nie inaczej dlatego, że Podolsk ostatnio gra bardzo underowo i wydaje mi się że jutro nie zobaczymy zbyt wielu bramek.
Admirał - Podolsk under 5,5 @1,53 Unibet ⛔⛔⛔
AKO @2,52 ⛔⛔⛔
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
A mialem sobie odpuscic te dwa mecze ale znów ciagnie wilka do lasu, wiec krótko
Amur-SKA
Gospodarzom dobrze poszedł ostatni wyrównany mecz z Vitjazem i wygrali 2-1, dzis przyjezdza zespół conajmniej dwie klasy lepszy wiec nie szukam niczego tylko gram tu czysta dwójke bo uwazam ze mimo ciezkiego meczu to SKA w RT to ogranie
SKA 60&#39; kurs 1,32
Admirał-Vitjaz (Było g.... nie ruszać i by nie smierdziało) tak to jest jak się gra wynalazki::zoltakartka:
Goscie przegrali po wyrównanym meczu w Chabrowsku a dzis znów daleko bo Władywostok i mysle ze dzis uda sie cos wiecej ugrac bo mimo wszystko rywal słabszy a punkty baardzo potrzebne
Vitjaz win ml 1,62
ako 2,14 fortuna⛔⛔⛔
 
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Władywostok - Podolsk. Myślałem najpierw iść w kierunku gospodarzy i postawić na ich zwycięstwo (z dogrywką). Ostatecznie postawiłem na bramki. Mam nadzieje, że zobaczymy je w tym meczu, i jednej jak i drugiej drużynie uda się przynajmniej po 2 razy trafić do bramki przeciwnika w 60&#39;. Etoto. 1.86 ✅✅✅
Fajnie, że chłopaki załatwili sprawę już w pierwszej tercji ???? szkoda, że pograne za drobne dla zabawy, aczkolwiek cieszy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie. Dzisiaj bogata oferta z której każdy znajdzie coś dla siebie. Ja wybrałem cztery spotkania z których ułożę sobie dwa duble. Krótko i na temat bo nocna zmiana daje się we znaki. Zaczynajmy! Pierwsze na ruszt idzie spotkanie w Ufie. Gospodarze nie radzą sobie zbyt dobrze. W zespole panuje kryzys (podobno po ostatnim spotkaniu doszło w szatni do szarpaniny między zawodnikami czemu zaprzeczają gracze Salavatu) niepewne jest stanowisko trenera, ostatnie wyniki są kiepskie. Cztery porażki w pięciu ostatnich meczach w tym dwie domowe... Generalnie nie jest kolorowo. Po drugiej stronie Kunlun który także nie powala osiągnięciami ale ma kim postraszyć w ataku. W drużynie brakuje zgrania ale w ostatnim meczu z SKA zespół wyglądał całkiem nieźle mimo przegranej. Myślę, że Chińczycy nawiążą walkę i jeśli Ufa wygra to nie będzie to okazałe zwycięstwo.
Kunlun +1.0 @1,93 Unibet ⛔⛔⛔

Kolejne spotkanie to mecz w Soczi. Gospodarze zagrają trzecie spotkanie u siebie gdzie ostatnio rozprawili się z Kazaniem i Torpedo w regulaminowym czasie. Oglądałem powtórkę meczu z Kazaniem i gra Soczi bardzo mi się podobała. Jokerit natomiast ostatnio ma male problemy. Finowie grają nie równo. Wyglądają gorzej niż na początku sezonu. H2H pokazuje że Jokerom ciężko gra się z Panterami stąd taki typ:

Soczi lub remis @1,68 Unibet ⛔⛔⛔
AKO @3,24 ⛔⛔⛔

Kolejny kupon będzie się składał ze spotkań w Rydze i Bratysławie. Dynamo może nie w pięknym stylu ale jednak ograło 2:0 Niżnekamsk. Ostatnio zaliczyli całkiem udana serie wyjazdową zdobywając 5/8 punktów. Dzisiaj ponownie u siebie zagrają z Torpedo które notuje pięć porażek z rzędu. Zespół przechodzi kryzys, a dzisiaj kolejne spotkanie wyjazdowe na trudnym terenie. Wydaje mi się, że dwa punkty zostaną na Łotwie ale podpieram się remisem.
Dynamo Ryga lub remis @1,65 Unibet ✅✅✅

Slovan po dobrym meczu przełamał serie trzynastu porażek wygrywając u siebie z wyżej wymienionym Torpedo. Dzisiaj stają przed szansą na kolejne zwycięstwo. Do Bratysławy zawitają Wilki które nie grzeszą forma ostatnimi czasy. Długa seria porażek, zmiana trenera, zawirowania w klubie. Dzisiaj nawet natknąłem się na info, że nad klubem pojawiło się widmo wydalenia z KHL (wyobrażacie sobie Niżnekamsk jako farmę AK Barsu?). Goście są dobrym przeciwnikiem na podtrzymanie dobrej passy Orłów i myślę że bardzo prawdopodobne jest nawet zwycięstwo gospodarzy w regulaminowym czasie.

Slovan lub remis @1,78 Unibet ✅✅✅
AKO @2,94 ✅✅✅

Przepraszam za pobieżny opis i ewentualne błędy, ale post napisany na telefonie w pracy na nocnej zmianie o 5:00 nad ranem... Powodzenia!
EDIT// Ryga w ostatnich chwilach ratuje remis. Rozliczając x100 zł - dzień na plus: ✅94 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis duza oferta meczów w kilku ligach i napewno jest z czego wybrać . Kolega rasijskij wybrał mecze, które aż prosiło sie ruszyć wiec by nie dublować wsystkiego też krótko i na temat
Sochi - Jokerit
W Sochi poleciał, Omsk, Loko, Ufa, Kazań i CSKA zremisowało to dlaczego ma nie polecieć Jokerit, tym bardziej ze Sochi gra obecnie bardzo skuteczny hokej, a Jokery na obecna chwile nie przypominaja zespołu z poczatku sezonu ale absolutnie ich nie lekcewaze bo jakosciowo to mocny team
Sochi win ml kurs 2,18
Sochi z x kurs 1,7
Ryga-Torpedo
Napewno Ryga mocna u siebie, solidna obrona i bramkarze, dzis mocniejszy przeciwnik niz Wilki ale tez z problemami, wypadł podstawowy obronca Matt Bodie, ale zespół ogolnie w dołu. W poprzednim meczu dali sie dogonic Slovanowi i przegrali po karnych, dzis tez bedzie mecz walki i roznie sie moze skonczyc , podobnie jak kolega stawiam na Ryge z x
Ryga z x kurs 1,54
Slovan-Neftehimik
Slovan po gonitwie ograł Torpedo i przełamał złą passe , dzis tez niewygodny przeciwnik bo Wilki z Niznekamska, z nowym trenerem , który bedzie chcial rozruszać młodziez bo liderzy jakkolwiek bardzo dobrzy nie zawsze ciagna zespół, ostatnio 5 porazek z rzedu ale powiedzmy sobie szczerze Traktor( porazka mimo przewagi), Avto, Magnitka, CSKA to juz ciezko było ogranac ale punkt CSKA urwali, pozniej sciana bramkarska w Rydze i zero goli, Wilki maja swoje problemyy, ale mysle ze one jeszcze bardziej scementuja team i dzis wg mnie sie przełamią i spodziewam sie pierwszej Viktorii pod wodza Butsajewa.
Nethehimik win ml kurs 1,64

Loko-Spartak
Ciezki mecz, ale mysle ze młodziez , wsparta liderami da rade Stołecznym
Loko win ml kurs 1,42

Ciekawy jest kurs na Red Star ale tez maja problemy w obronie, dzis zabebiutuje tam dwóch nowych obronców, całosc trzeba zgrac, Ufa ma problemy , troche w szatni i troche na ławce trenerskie ale to wciaz klasowy zespół i pewnie niedługo odpalą bo te porazki sa nie do zaakceptowania. moze Kunnlun plus 1,5 było by dobra opcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Witam serdecznie.
Ja wybrałem dziś dwa typy na przełamanie passy. Pierwsze spotkanie to mecz Traktora z Borysem Astana. Gospodarze to solidna ekipa i w ostatnim czasie robi naprawdę dobre wyniki. Na 10 ostatnich meczy tylko 3 porażki (wyjazdy) na Avto 3-2, Kazaniu 5-3 i właśnie Borysie 3-1. Ponadto notują również serię trzech zwycięstw na własnej tafli i ostatnim razem gdy taka sytuacja miała miejsce serię te przerwał właśnie zespół z Astany wygrywając w dogrywce. Dziś mam nadzieję na podobny scenariusz.
Traktor - Astana. Astana z dogrywką. Etoto 1.66
Drugi typ bedzie taki sam jak Kolegi Mark1973. Slovan - Niżnekamsk z dogrywką. Etoto 1.64
Obie ekipy głównie przegrywają swoje mecze choć dzisiejszy gospodarz po ostatnim zwycięstwie może chcieć pójść za ciosem i podejdzie zapewne do tego meczu z nieco lepszym nastawieniem i wiarą w kolejne zwycięstwo aczkolwiek grają z zespołem który ewidentnie mu nie leży. Na 6 ostatnich spotkań na własnej tafli potrafili oni wygrać tylko raz. Idę w kierunku gości bo ich passa porażek robi się coraz dłuższa a gdzie ją przerwać jak właśnie nie tutaj? Próbuję
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam serdecznie.
Ja wybrałem dziś dwa typy na przełamanie passy. Pierwsze spotkanie to mecz Traktora z Borysem Astana. Gospodarze to solidna ekipa i w ostatnim czasie robi naprawdę dobre wyniki. Na 10 ostatnich meczy tylko 3 porażki (wyjazdy) na Avto 3-2, Kazaniu 5-3 i właśnie Borysie 3-1. Ponadto notują również serię trzech zwycięstw na własnej tafli i ostatnim razem gdy taka sytuacja miała miejsce serię te przerwał właśnie zespół z Astany wygrywając w dogrywce. Dziś mam nadzieję na podobny scenariusz.
Traktor - Astana. Astana z dogrywką. Etoto 1.66
Drugi typ bedzie taki sam jak Kolegi Mark1973. Slovan - Niżnekamsk z dogrywką. Etoto 1.64
Obie ekipy głównie przegrywają swoje mecze choć dzisiejszy gospodarz po ostatnim zwycięstwie może chcieć pójść za ciosem i podejdzie zapewne do tego meczu z nieco lepszym nastawieniem i wiarą w kolejne zwycięstwo aczkolwiek grają z zespołem który ewidentnie mu nie leży. Na 6 ostatnich spotkań na własnej tafli potrafili oni wygrać tylko raz. Idę w kierunku gości bo ich passa porażek robi się coraz dłuższa a gdzie ją przerwać jak właśnie nie tutaj? Próbuję
Ja tez dzis stawiam na Astane, ostatnie wygrywane mecze Traktora to wygrane ale mozna tak powiedziec bez dominacji na lodzie, po prostu obrona dobrze sie spisywała i bramkarz również, do tego mądra gra w ataku i punktowanie rywala. Hokej najbardzoej skuteczny i mam wrazenie ze dzis sie po prostu zatna a Astana bedzie biła i wkulają jeden wiecej między słupki
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Też dorzucę swoje dwa grosze
Traktor: Astana u 5,5
1,49✅
Loko: Spartak loko 1x
1,23✅
Soczi: Jokerit Soczi o 1,5
1,4✅
Ryga: Torpedo Ryga +1,5
1,28✅
ako: 3,28✅✅✅
Pierwsze spotkanie jakoś widzi mi się typowo na zamknięcie i przyczajka na błąd przeciwnika. Astana ma potencjał ofensywny ale chyba bardziej mogą coś ugrać zza gardy z takim Traktorem.
Loko opisali znawcy wyżej. Zwycięstwo gości będzie suprajsem dla mnie ale remis po 60 minutach jak najbardziej możliwy.
Soczi u siebie mocne, ograne mocne teamy bez ułomków w defensie. Podobnie jest w ekipie z Finlandii ale też mają swoje problemy ostatnio. 2 bramki w zasięgu jak najbardziej.
W ostatnim meczu widzi mi się coś w kierunku Rygi, a dodatnie handi jak znalazł. Torpedo problemy, kiedyś muszą się odbić i nawet jeśli było by to dziś to mam nadzieję, że po walce.
Wszystko fortuna.
powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Nie ma czasu na analizy więc krótko
Kazan-Neftehimik 1-0)
Derby Tatarstanu dla mnie bierze mistrz.
Kazan 60 kurs 1.63✅✅✅
Omsk-Astana (4-3) po karnych, szkoda ze dali sie dogonic z 0-3
Ciekawy mecz i mysle ze Astana nie bez szans na końcowy sukces, mimo ze Jastrzebie u siebie bardzo groźne. Kazachowie juz w pelnym garniturze co nie jest bez znaczenia a kurs na nich zawyzony.
Astana win ml kurs 2.86⛔⛔⛔
Astana z x kurs 2.1.✅✅✅
Astana plus 1.5 kurs 1.62✅✅✅
Slovan- Jokerit( 1-3) Chipchra ratuje duze handi na 4 sek przed końcem ale trzeba przyznać ze na 0-3 Slovan nie zasłużył
Slovan we własnej hali gra bardzo dobrze i złapali wiatr w zagle jednak trudny przeciwnik
Slovan plus 1.5 kurs 1.99⛔⛔⛔
Slovan plus 2.5 kurs 1.48✅✅✅
Z pozostalych win loko, ⛔⛔ ( szkoda)cska✅✅
Mozna złożyć kilka ako.
I np cos w stylu kazan ml, astana plus2., loko i cska win, slovan plus 2.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie! Ostatnie typowanie w tym roku - oby przyszły był jeszcze lepszy! Obym tylko ponownie szczęśliwie dobrał pary... Dzisiaj będzie szybko, krótko i na temat, bo trzeba się jeszcze zastanowić nad noworocznymi postanowieniami ???? Zaczynamy od spotkania w Czelabińsku. Traktor mimo przegranego ostatniego meczu z Astaną jest faworytem w dzisiejszym starciu z Kunlunem i słusznie, bo Chińczycy słabo radzą sobie na wyjazdach, a z tego co widziałem Traktorzyści mieli sporo ciekawych sytuacji w poprzednim meczu, których po prostu nie wykorzystali i dzisiaj powinni zadowolić swoich kibiców zatrzymując dwa punkty w Czelabińsku:
Traktor OT @1,73 ⛔⛔⛔
Spartak gra kolejne spotkanie na wyjeździe. W dwóch poprzednich ulegli w Jarosławiu i Czerepowcu. Spartak to ekipa &quot;swojego podwórka&quot; co widać rzucając okiem na H2H, a Soczi bardzo solidne u siebie - mało brakowało, a zdołali by ograć Jokerit w ostatnim spotkaniu. Wydaje mi się, że remis to minimum jeśli chodzi o gospodarzy:
Soczi lub remis @1,42 ✅✅✅

AKO @2,46 Unibet ⛔⛔⛔
Kolejny dubel wydaje mi się być bardziej ryzykowny, ale kto nie ryzykuje ten... Dynamo Moskwa rozgrywa właśnie wspaniałą serię wyjazdową w której jak na razie zdobyli komplet punktów. Trzeba zauważyć, że przeciwnicy Dynama nie byli zbyt wymagający (prócz Jokeritu). Dzisiaj zagrają szósty mecz na wyjeździe z imienniczką z Rygi. Gospodarze polegli ostatnio z Torpedo po dogrywce, ale mecz mógł się skończyć inaczej gdyby szczęście było po drugiej stronie. Bramki dla Torpedo padły bardzo, ale to bardzo szczęśliwie i gdyby nie to Ryga wzięła by dwa punkty w regulaminowym. Myslę, że dzisiejsze &quot;derby&quot; nie będą łatwe dla gości:
Dynamo Ryga lub remis @1,64 ✅✅✅

Od razu wspomnę, że Jokerom ciężko się gra w Bratysławie mimo, że Slovan nie należy do czołówki. Gospodarze mogą dzisiaj przedłużyć serię zwycięstw do trzech (nie pamiętam kiedy ostatnio im się to udało), bo w ostatnim spotkaniu z Niżnekamskiem prezentowali się nad wyraz dobrze. Podbudowani ostatnimi dwoma wygranymi dzisiaj na pewno napsują krwi Finom. Nie zaryzykuję zakładu z iksem, ale handicap jak najbardziej:
Slovan +2,5 @1,48 ✅✅✅

AKO @2,43 Unibet ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ja tam kończę karierę z końcem roku, potem już tylko Old boye i januszowe taśmy w ziemniakiu. Dobra, do rzeczy, co by powoli kończyć rok z jakąś kasą. Widzi mi się dziś wygrana Dynamo Moskwa. Często zachwycacie się tutaj lotyszami a ja wam powiem że nie wiem czemu. Mocno przeciętny zespół którego awans do PO będzie dla mnie jednak niespodzianką. Ekipa że stolicy weszła na właściwe tory i w końcu gra na miarę swoich możliwości Krikunov poukładal te klocki i kto wie na jakim miejscu byliby dziś gdyby tak grali od początku. Świetnie wyglądają w ofensywie, dobrze grane przewagę, jeszcze trochę błędów w obronie ale jak dla mnie są dziś wyraźnym faworytem.
Dynamo Moskwa 2,22
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom