>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roy Richie - nowy bukmacher | Bonus 100% do 400PLN

Status
Zamknięty.
A 185

adikos

Użytkownik
ja czekam już prawie 2 dni( a miało być do 24h) i dalej kasy nie mam na skrillu, weryfikacja już dawno temu zrobiona, czyżby tylko małe wygrane wypłacali szybko a na duże trzeba czekać kilkanaście dni ??
 
damianres 170

damianres

Użytkownik
Czy dostał ktoś wypłatę z tego buka?
Może zamieścić jakiś dowód?

za screena reputa ????
Screana mi sie nie chce robic ale nie mam powodu zeby kłamac, wypłacalem jakies 700zl w tamten wtorek i dokladnie wczoraj dostałem kase, chwile sie czeka ale jednak przychodzi. Wypłata na konto bankowe jak cos
 
X 5

xzol

Użytkownik
weryfikacja nie do 24 a do 48 godzin jesli dobrze pamietam (documents.royrichie.com czy jakos tak ale i bezposrednio na maila mozna). nie chce mi sie juz jakos sprawdzac ale wiem ze w takim czasie sie zmiescili
co do wyplaty to wyplacilem 1k na neteller. zlecilem jakos w piatek, z tego co widzialem na mailu to w niedziele dotarla kasa na konto a samego netellera sprawdzalem na pewno w poniedzialek do poludnia to juz na bank bylo
ogolnie ja polecam nie mam jakichkolwiek zastrzezen
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
ogolnie ja polecam nie mam jakichkolwiek zastrzezen
A nie miałeś problemów np. Z logowaniem się? U mnie zdarzało się, że po zalogowaniu wyskakiwal komunikat &quot;Tylko jedna sekcja aktywna&quot; i mnie wyrzucało.
O obniżaniu kursów na Live nie wspomnę.
Ogólnie można polecić tylko ze względu na bonus. Przyzwoity obrót. Wypłata ok.
Ale na dłuższe granie ja nie polecam.
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
A nie miałeś problemów np. Z logowaniem się? U mnie zdarzało się, że po zalogowaniu wyskakiwal komunikat &quot;Tylko jedna sekcja aktywna&quot; i mnie wyrzucało.
O obniżaniu kursów na Live nie wspomnę.
Ogólnie można polecić tylko ze względu na bonus. Przyzwoity obrót. Wypłata ok.
Ale na dłuższe granie ja nie polecam.
To wyrzucanie jest wkurzające strasznie. Ale mam inny problem.
Witaj Łukaszu,
W celu pozytywnej weryfikacji Pana konta, prosimy wysłać dokument, potwierdzający Pański adres, zgodny z adresem, który podał Pan podczas rejestracji na koncie Roy Richie.
Prosimy również wysłać prawo jazdy bądź paszport, ponieważ data urodzenia w dowodzie osobistym również nie jest adekwatna do danych, które podał Pan rejestrując się na konto Roy Richie.
Jak to możliwe?
ed. Po wielu udrękach na chacie i mailu, kilku screenach, temat wyjaśniony. Konto zweryfikowane. Do usunięcia.
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
Ja na wypłate na Skrilla czekam od poniedziałku rano . 1,5 tyś z hakiem . Konto zweryfikowane . Babka na czacie przeprasza i pisze ze bedzie wypłacone w pierwszej kolejnosci
 
E 293

emarco

Użytkownik
Daj znać jak wypłacą, chciałbym tam uderzyć ale chyba już nie ma co, bo może być tylko gorzej. Za łatwy bonus, za dużo graczy..
 
A 185

adikos

Użytkownik
To samo na chacie mi babka mówiła, przepraszają i że moja wypłata jest priorytetowa, wygląda na to że już mają kłopoty z wypłacalnością.
 
G 0

golleador

Użytkownik
Raczej piszą tak każdemu co do wypłat że nasza jest jako pierwsza w kolejności. Też czekam na wypłate od poniedziałku ale raczej już powinna w środe dojść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom