>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roy Richie - nowy bukmacher | Bonus 100% do 400PLN

Status
Zamknięty.
T 0

tylko_under

Użytkownik
Czy ktoś mógłby doprecyzować ten zapis bo jest nie do końca jasny:
&quot;Kilka zakładów postawionych na to samo wydarzenie nie wlicza się do obrotu i będzie uznane za próbę manipulacji bonusem, przez co bonus zostanie odebrany.&quot;
Co oznacza kilka zakładów na to samo wydarzenie bo obstawiając w meczu np na jednym zakładzie wygraną drużyny A a na drugim over bramkowy to czytając dosłownie ten zapis jest to kilka zakładów na to samo wydarzenie.
Kolejny przykład stawiamy przed meczem na przykład na over i kontrujemy w trakcie meczu na live under (bo akurat korzystnie się mecz układa i można zamknąć zakład z zyskiem) - czy takie zagranie według tego buka też nosi znamiona wyłudzania bonusu?
 
T 0

tylko_under

Użytkownik
Spróbowałem zasięgnąć informacji w supporcie. Jeśli chodzi o pierwszą sytuacje - rzeczywiście stwierdzili, że zapis jest nieprecyzyjny i chodzi tu o zdarzenia przeciwstawne (czyli tak jak wszędzie). Natomiast odnośnie opisanej sytuacji gry na live nie potrafili się ustosunkować - mam dostać odpowiedź mailem. Także niech każdy kto gra weźmie to pod uwagę.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
najlepiej nie kombinować, a jeśli rzeczywiście chcesz kontrować to warto to zrobić w innym buku, istnieje jeszcze cashout, lecz chyba wtedy cała stawka kuponu nie zalicza się do obrotu, warto tutaj dopytać również.
 
A 185

adikos

Użytkownik
Czy ktoś mógłby doprecyzować ten zapis bo jest nie do końca jasny:
&quot;Kilka zakładów postawionych na to samo wydarzenie nie wlicza się do obrotu i będzie uznane za próbę manipulacji bonusem, przez co bonus zostanie odebrany.&quot;
Dla mnie jest jasny i oczywisty
Oznacza to że nie możesz przykładowo postawić zakładu np na zwycięstwo jakiejś drużyny więcej niż raz, każde powtórzenie takiego samego zakładu jest niedozwolone i wiesz czym to grozi.
Co oznacza kilka zakładów na to samo wydarzenie bo obstawiając w meczu np na jednym zakładzie wygraną drużyny A a na drugim over bramkowy to czytając dosłownie ten zapis jest to kilka zakładów na to samo wydarzenie.
Teraz podałeś 2 różne wydarzenia (nieważne że dotyczą jednego meczu) to nie jest to samo wydarzenie, więc każdy z tych zakładów raz możesz zagrać.
 
K 15

kapec123

Użytkownik
Wplata przez skrill upoważnia do bonusa tak?

Zakłady over/Under i live liczone są do obrotu?

Kurs 1.6 to łączny kurs AKO (np. 1.3 razy 1.3) czy każdy musi być minimum 1.6?
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Udało się komuś wypłacić?
Czego oczekujesz zadajac takie pytanie ?

Setki osob ktore odpowie NIE czy setki Osob ktora odpowiedzą TAK ?
Firma działa 16 dni i 19 godzin w tym momencie. Ma potwierdzone wyplaty w google wiec czego jeszcze potrzebujesz ?
Wysyłasz dokumety i cieszysz sie wypłatą
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Marcin mam prośbe do Ciebie pewnie masz większe możliwości niż zwykły user. Otóż pytałem na czacie czy jest możliwość żeby w ofercie pojawiły sie rzuty rożne drużyny. Na ten moment nie mają takiego zdarzenia, pytałem na czacie ale wiadomo jak to jest na czacie. Nic nie wiedzą. Może mógłbyś użyć swoich wpływów i dopytać czy pojawi się takie zdarzenie do obstawienia, które jest w sumie praktycznie standardem w innych firmach. dzieki
btw buk wyglada na ogarnietego, ale zobaczymy jak sie dalej bedzie rozwijal
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Ku przestrodze aby tam zakładac konto mam nadzieje ze admini nie usuna tego postu po zleceniu wyplaty dostałem takie cos:

Informujemy, iż dział weryfikacji wykrył na Pana kontach próbę wyłudzenia bonusu,
wszelkie polecenia wypłat zostały odrzucone, a konta zostały zablokowane.

Zapis regulaminu: Promocje / SPORTY | 100% BONUSU DLA NOWYCH GRACZY / Promocje dla nowych graczy
https://www.royrichie.com/promotions/promo-sport/
RoyRichie.com zastrzega sobie prawo do wycofania i modyfikowania tej oferty w dowolnym czasie. W przypadku jakichkolwiek nadużyć przez gracza jego konto zostanie zamknięte.
Duplikowanie kont jest zakazane. Jeżeli zajdzie podejrzenie, że dane konta są ze sobą powiązane to zarówno bonus jak i wygrane uzyskane z bonusu zostaną odebrane.

Z poważaniem,
Julia

I no coment...Mga tez watpie ze cos wskura 1000 euro poszlo sie j...nawet depo nie chca oddac!!!
 
B 5

bolex1

Użytkownik
I nic się nie domyślasz przez co to może być? IP, podwójne zakłady, konta ?
Grałem głownie przez telefon komorkowy to jak moglem zalozyc 2 konta no wytlumacz mi...wczoraj tez na malage poszlo grubo i chyba to ich tak oburzylo ze z 500 euro zrobilo sie 1k i zlecilem wyplate konczac obrot...Zlodzieje i nic wiecej!!Czat tez wysyla formulke i nic nie wie!!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Nie chce nikogo oczerniac ale dzis na skrzynke dostałem takie coś i to nie jest normalne do tego konto zawieszone:
Witaj XXX,
Prosimy o weryfikacja konta.
Aby zweryfikować konto, prosimy o wysłanie dokumentów na adres e-mail: [email protected] . Aby potwierdzić tożsamość prosimy o przesłanie czytelnej kopii jednego z aktualnych dokumentów: dowód osobisty, paszport, prawo jazdy. Natomiast w celu potwierdzenia adresu prosimy o przesłanie np. rachunku za media, wyciągu bankowego nie starszych niż 3 miesiące.
Do momentu weryfikacji konto zostanie zawieszone
 
Z 48

zmnk

Użytkownik
Nie chce nikogo oczerniac ale dzis na skrzynke dostałem takie coś i to nie jest normalne do tego konto zawieszone:
Witaj XXX,
Prosimy o weryfikacja konta.
Aby zweryfikować konto, prosimy o wysłanie dokumentów na adres e-mail: [email protected] . Aby potwierdzić tożsamość prosimy o przesłanie czytelnej kopii jednego z aktualnych dokumentów: dowód osobisty, paszport, prawo jazdy. Natomiast w celu potwierdzenia adresu prosimy o przesłanie np. rachunku za media, wyciągu bankowego nie starszych niż 3 miesiące.
Do momentu weryfikacji konto zostanie zawieszone
Co w tym nienormalnego? Zwykła, regulaminowa weryfikacja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom