>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie do Ciebie konkretnie, bo pamiętam, że chyba w dyskusjach przez wyborami prezydenckimi też byłeś przeciwko kaczuchowi, ale dużo młodych ludzi gada takie rzeczy, że ręce opadają aż. Nie wiedzą dokładnie o co chodziło, ale skandal, matko jedyna co za skandal, Palikot trzymał w telewizji w ręce sztucznego wacka! Oczywiście są za pisiorami.. Nikomu nie chcę rozkazywać na jaką opcję polityczną ma głosować, proszę bardzo na PO, na SLD, na PSL, na SDPL, UPR, Demokratów i masę innych. Ale tych którzy są za opcją pisowską nigdy nie pojmę i będę ich tępił do ostatka sił :-D to się nie nazywa nietolerancja, tylko zdrowy rozsądek ;-)
Co do Błaszczaka pełna zgoda. Największy przydupas jarka w partii. Najgorsze że wybrany z mojego rodzinnego miasta.. Nie chcę się smażyć w piekle za grzechy, które nie popełniłem. Mam nadzieję, że w czyśćcu nie ma odpowiedzialności zbiorowej?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jak w ogóle mozna rozwazac głosowanie na osobe która non stop obraza tragicznie zmarłego Prezydenta ? o reformach i programach nawet nie ma co rozmawiac.
Wyborco PiS, jest niewiele osób którzy płakali za tym prezydentem, a to że zmarł w katastrofie lotniczej nie znaczy że jest świętem, i to że Palikot wypowiada się o nim, nie znaczy że go obraża.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Wyborco PiS, jest niewiele osób którzy płakali za tym prezydentem, a to że zmarł w katastrofie lotniczej nie znaczy że jest świętem, i to że Palikot wypowiada się o nim, nie znaczy że go obraża.
No trochę osób płakało, na Krakowskim Przedmieściu nawet &quot;sporo&quot;, kiedy były wiezione trumny również było widać mnóstwo osób. W 1 rocznice zebrało się ok 50tysięcy ludzi - czy płakali nie wiem, ale na pewno przyszli oddać hołd zmarłemu prezydentowi. Widocznie jesteś słabo poinformowany. Dziwne bo nawet w tv o tym mówili .... Co do palikota, to dla mnie jest to tępy cham, zwykła sprzedajna szmata, która nie boi się wykraczać poza standardy chociażby dobrego wychowania, wiedząc, że czy z peło czy bez i tak mogą mu skoczyć. A na zwabienie telewizji wystarczy napić się wódeczki albo pomachać gumowym fiutem. Ot cały palikot.

Skoro miesiąc po śmierci Lecha, ten pajac kwestionuje czy faktycznie prezydent umarł, albo jeszcze wcześniej zabiega o to aby zbadać zwłoki na zawartość alkoholu to jak to nazwiesz? Kaczyński świętym nie był i nie będzie, ale minimum szacunku i przyzwoitości się dla pamięci zmarłych należy.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Zgodzę się że Palikot jest kontrowersyjny, ale taka jest prawda że jeśli nie machałby tym fiutem to byłby anonimowy i w polityce nic by nie osiągnał i wole takiego chama niż ten beton który martwi się jedynie o własną dupe...
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
nie do Ciebie konkretnie, bo pamiętam, że chyba w dyskusjach przez wyborami prezydenckimi też byłeś przeciwko kaczuchowi, ale dużo młodych ludzi gada takie rzeczy, że ręce opadają aż. Nie wiedzą dokładnie o co chodziło, ale skandal, matko jedyna co za skandal, Palikot trzymał w telewizji w ręce sztucznego wacka! Oczywiście są za pisiorami.. Nikomu nie chcę rozkazywać na jaką opcję polityczną ma głosować, proszę bardzo na PO, na SLD, na PSL, na SDPL, UPR, Demokratów i masę innych. Ale tych którzy są za opcją pisowską nigdy nie pojmę i będę ich tępił do ostatka sił :-D to się nie nazywa nietolerancja, tylko zdrowy rozsądek ;-)

Co do Błaszczaka pełna zgoda. Największy przydupas jarka w partii. Najgorsze że wybrany z mojego rodzinnego miasta.. Nie chcę się smażyć w piekle za grzechy, które nie popełniłem. Mam nadzieję, że w czyśćcu nie ma odpowiedzialności zbiorowej?
A to niby wyborcy PiS-u są pełni jadu i nienawiści w stosunku do innych ????
Wiadomo, lepiej głosować na postkomunistów.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ohh tak, mój post jest tak przesycony jadem i nienawiścią.. Ale w sumie może masz rację i nie zamierzam się tego wypierać. To co robi już od lat jarek, jego świta i fanatycy to nie podlega żadnej krytyce normalnie. Przez takie okres naprawdę w człowieku rośnie taka frustracja, nienawiść do tych ludzi, że czasami tylko zadaje sobie pytanie &quot;kiedy w końcu jakiś świr go ... mhm, usunie z życia politycznego&quot;
Ostatnie dni dużo spędzałem na krakowskim, gdzie swoje obozowisko rozłożyli solidarni2010. Trochę się nasłuchałem też, a że byłem po kilku browarach w zakąskach to dobrze, że nie miałem żadnych ostrych przedmiotów w rękach..
ja naprawdę jestem tolerancyjnym człowiekiem, nie mam nic do gejów, lesb, ale niestety ludzi, którzy popierają jarka tolerować nie można, tak jak wy pewnie nie tolerujecie popierających komunę..
faktycznie, SLD=komuchy. n/c
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
ohh tak, mój post jest tak przesycony jadem i nienawiścią.. Ale w sumie może masz rację i nie zamierzam się tego wypierać. To co robi już od lat jarek, jego świta i fanatycy to nie podlega żadnej krytyce normalnie. Przez takie okres naprawdę w człowieku rośnie taka frustracja, nienawiść do tych ludzi, że czasami tylko zadaje sobie pytanie &quot;kiedy w końcu jakiś świr go ... mhm, usunie z życia politycznego&quot;
Ostatnie dni dużo spędzałem na krakowskim, gdzie swoje obozowisko rozłożyli solidarni2010. Trochę się nasłuchałem też, a że byłem po kilku browarach w zakąskach to dobrze, że nie miałem żadnych ostrych przedmiotów w rękach..
ja naprawdę jestem tolerancyjnym człowiekiem, nie mam nic do gejów, lesb, ale niestety ludzi, którzy popierają jarka tolerować nie można, tak jak wy pewnie nie tolerujecie popierających komunę..
faktycznie, SLD=komuchy. n/c
Jeżeli życzysz komuś śmierci (bo tak rozumiem to &quot;usunięcie z życia politycznego) to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Co do mnie, to nie popieram Jarka (wielką literą piszemy imiona przypominam), bo jest socjalistą i choć też nie podobają mi się wszystkie akcje tych solidarnych to na pewno staram się uszanować ich poglądy. Ich poglądy mogę uszanować, na pewno mam do nich bliżej niż do lewaków z SLD.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
ohh tak, mój post jest tak przesycony jadem i nienawiścią.. Ale w sumie może masz rację i nie zamierzam się tego wypierać. To co robi już od lat jarek, jego świta i fanatycy to nie podlega żadnej krytyce normalnie. Przez takie okres naprawdę w człowieku rośnie taka frustracja, nienawiść do tych ludzi, że czasami tylko zadaje sobie pytanie &quot;kiedy w końcu jakiś świr go ... mhm, usunie z życia politycznego&quot;
Ostatnie dni dużo spędzałem na krakowskim, gdzie swoje obozowisko rozłożyli solidarni2010. Trochę się nasłuchałem też, a że byłem po kilku browarach w zakąskach to dobrze, że nie miałem żadnych ostrych przedmiotów w rękach..
ja naprawdę jestem tolerancyjnym człowiekiem, nie mam nic do gejów, lesb, ale niestety ludzi, którzy popierają jarka tolerować nie można, tak jak wy pewnie nie tolerujecie popierających komunę..
faktycznie, SLD=komuchy. n/c
poglądy możesz mieć jakie chcesz, osobiście mnie latają koło dupy, jednak obecność takich postów jak twoje (chodzi mi o sposób wyrażania poglądu - tak jakbyś był zwykłym szczylem z ulicy) wystawia opinię moderatorom.



Wnoszę, aby moderatorzy częściej tu zaglądali i czyścili tematy polityczne. Przecież tacy użytkownicy uwłaczają godności tego Forum. Naprawdę czy normą jest, aby tak prymitywny sposób wyrażania opinii, tutaj nawet można powiedzieć &quot;prawdy objawionej&quot; miał tutaj miejsce?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
A to niby wyborcy PiS-u są pełni jadu i nienawiści w stosunku do innych ????
Wiadomo, lepiej głosować na postkomunistów.
Hehe, cała prawda. Ludzie oglądajacy za dużo telewizji ciągle żyją w świadomości, że to PIS jest głównym winnym chorej sytuacji w naszym kraju, a prawa bywa bolesna, bo z tego co obserwuje w mediach i w reakcjach ludzi to Ci pro PO są najbardziej agresywni. Polecam artykuły w &quot;Uwarzam Rze&quot; i felietony które wklejam do odpowiedniego tematu, może trochę zmądrzejecie. I jeszcze jedno, Ty masz blaise wyrobiony w ogóle jakis światopogląd, jakieś ideały, osoba która jest raz za prawica, raz za lewica chyba jeszcze nie dorosła do głosowania.

PS. Blaise czekam na jakies konkretne zarzuty w strone PIS&#39;u, bo na razie rzucasz same ogólniki.
PS 2. Jesli posty o pisie znajdują się w nieodpowiednim temacie to prosze je przeniesc do odpowiedniego, np:sytuacja w PIS&#39;ie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A ja ze względu że kolega Fabik chce mi dokuczyć (w wymienionym temacie jest prośba o niedyskutowanie) proszę o ewentualne przeniesienie do dyskusji politycznych. Tam jeśli ktoś chce robić burdel to proszę bardzo
 
midel 189

midel

Użytkownik
Hehe, cała prawda. Ludzie oglądajacy za dużo telewizji ciągle żyją w świadomości, że to PIS jest głównym winnym chorej sytuacji w naszym kraju, a prawa bywa bolesna, bo z tego co obserwuje w mediach i w reakcjach ludzi to Ci pro PO są najbardziej agresywni. Polecam artykuły w &quot;Uwarzam Rze&quot; i felietony które wklejam do odpowiedniego tematu, może trochę zmądrzejecie. I jeszcze jedno, Ty masz blaise wyrobiony w ogóle jakis światopogląd, jakieś ideały, osoba która jest raz za prawica, raz za lewica chyba jeszcze nie dorosła do głosowania.

PS. Blaise czekam na jakies konkretne zarzuty w strone PIS&#39;u, bo na razie rzucasz same ogólniki.
PS 2. Jesli posty o pisie znajdują się w nieodpowiednim temacie to prosze je przeniesc do odpowiedniego, np:sytuacja w PIS&#39;ie.
Proste pytanie: kogo nazywasz prawicą?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Niewątpliwie UPR, PIS to partia centrowa bliższa prawej stronie, a PO też partia centrowa, ale teraz schodząca na lewo.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
ile stanowi 50 tys z 40 mln?
Odpowiadam Ci: 0.125% I pytam za razem: Czy Warszawa liczy 40mln mieszkańców?
50tysięcy to liczba ludzi zgromadzonych tylko na KP podana przez harcerzy.
Jeśli tak wyśmiewasz tą liczbę, to powinieneś się zastanowić nad tym, że niektóre środowiska (GWnoPrawda itd) ona strasznie boli, a w tej całej boleści, piszą na drugi dzień, że przyszło 6tysięcy ludzi, a Zarząd Oczyszczania Miasta informuje, że zebrał 7ton zniczy.
Na tym polega cała sztuka manipulacji i przekrętów. Oglądając tylko tv (obojętnie który kanał) machasz głową, przytakując jak Graś Tuskowi.

Jeszcze jedno! Co Wy macie do Błaszczaka? Uosobienie spokoju nad którego brakiem w &quot;debacie publicznej&quot; tak wszyscy ubolewamy. Ogarnięty na każdy temat, w &quot;debacie&quot; o podwyżkach wykazał ewidentne kłamstwo chłopa Sawickiego dot. opodatkowania cukru, mimo że ten mało go nie zeżarł, że to jest minister i on wie lepiej - zwykłe chamstwo.
Najlepiej na czoło partii wystawić konfidenta niesioła, noooo ale lepiej zrobić go jeszcze marszałkiem. Sejm zawsze był cyrkiem, a ostatnio ma coraz lepszych klaunów.

Pierwszy raz głosowałem na peło - wtedy nie wiedziałem że istnieją wolne media.
Poczekamy - Przeprosicie
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie życzę nikomu śmierci to raz, po prostu poważnie się zastanawiam, że jeśli mógł z rąk jakiegoś szaleńca zginął zwykły pracownik biura PISu, to dlaczego nie jarek? Ale nie ukrywam, że chciałbym bardzo, aby jarosław k. zniknął z życia politycznego.
Typer36, widzę, że tylko chcesz wywrzeć presję na modach, ale może po prostu napisz o co ci chodzi w stosunku do mojej wypowiedzi? Jestem Polakiem, nie mogę słuchać pieprzenia o zamachach, o tym, że trzeba zdymisjonować cały rząd, o Ślązakach jako ukrytych opcjach niemieckich.. Każdy NORMALNY człowiek jak słyszy takie rzeczy to się burzy. Mówisz, że to definicja &quot;szczyla z ulicy&quot;? OK, w takim razie jestem nim. Ale kim ty jesteś, pytanie?
W ogóle to twój post jest żałosny. Jaka godność forum? Co to szanowane forum polityczne? To forum BUKMACHERSKIE człowieku, i nawet jeśli bym napisał najgorsze głupoty polityczne, jakie piszesz zresztą ty, to nie jest to żadna ujma dla forum BUKMACHERSKIEGO..
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jestem Polakiem, nie mogę słuchać pieprzenia o zamachach, o tym, że trzeba zdymisjonować cały rząd, o Ślązakach jako ukrytych opcjach niemieckich.. Każdy NORMALNY człowiek jak słyszy takie rzeczy to się burzy.
Jesteś Polakiem któremu nie przeszkadza sterowanie Polskimi władzami przez carów Rosyjskich, jesteś Polakiem któremu nie przeszkadza, ze rok po katastrofie samolotu z polską inteligencją NIC nie wiemy na ten temat, oczywiście Rosjanie wiedza, przeciez już tego samego dnia ogłosili, ze to wina pilotów ???? , teraz zadaj sobie pytanie czy nienawiść do PIS&#39;u Cię nie ogranicza ? Co do zamachu, to są ku temu przesłanki i co najważniejsze MOTYW, a jeśli doświadczenia histroryczne niczego Cię nie nauczyły, to szkoda. (nie, nie uważam, że ta katastrofa to zamach, ale wyśmiewanie tego i odrzucanie bez jakichkolwiek dowodów to ignorancja)
Co do Ślązaków:
&quot;Bo Kaczyński, akurat właśnie dokładnie odwrotnie, stwierdził, że Ślązacy SĄ Polakami. Bo nie ma żadnej &quot;narodowości śląskiej&quot;, a próby jej sztucznego stworzenia w gruncie rzeczy obliczone są na przeciąganie Śląska w orbitę niemiecką. Co w tym nie jest prawdą?&quot;
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Najlepszy kawał tego miesiąca, buahahaha
Miesiąc się kończy więc tym bardziej się cieszę, że jestem laureatem... tylko pytanie co w tym śmiesznego, mi ton jego wypowiedzi pasuje i tyle. Do olejnikowych i lisowych debat zapraszają największych szczekaczy z PO i wystawiają na przeciw im takich Błaszczaków. Sorry ale nigdy nie widziałem, żeby on kogoś personalnie zaatakował. Oświeć mnie.
Jaką masz pewność, że te 50k to mieszkańcy Warszawy?
Midel, na prawdę głupio mi było odpowiadać jaki procent stanowi 50 tys z 40 mln, ale teraz to już wiercisz. W większych i mniejszych miastach również były msze św i pochody, również gromadziły się tłumy.
Powinieneś najpierw zapytać david1982 na jakiej podstawie on twierdzi że jest &quot;niewiele osób którzy płakali za prezydentem&quot; Co ja traktuje jako fałszowanie rzeczywistości i wg swoich informacji staram się to sprostować.
 
midel 189

midel

Użytkownik
&quot;Bo Kaczyński, akurat właśnie dokładnie odwrotnie, stwierdził, że Ślązacy SĄ Polakami. Bo nie ma żadnej &quot;narodowości śląskiej&quot;, a próby jej sztucznego stworzenia w gruncie rzeczy obliczone są na przeciąganie Śląska w orbitę niemiecką. Co w tym nie jest prawdą?&quot;
Wypowiedź J.K.:
&quot;śląskość jest po prostu pewnym sposobem odcięcia się od polskości i przypuszczalnie przyjęciem po prostu zakamuflowanej opcji niemieckiej.&quot;
Próby sztucznego stworzenia? O czym ty bredzisz? Te ziemie od wieków były raz w rękach polskich, raz niemieckich, czasami w czeskich. To jest normalne, że wytworzyła się odrębna w pewnym sensie od tych trzech narodów kultura. Oczywiście, karzeł żoliborski i grupa popierających go wiedzą więcej na temat Śląska od jego mieszkańców.
Jesteś Polakiem któremu nie przeszkadza sterowanie Polskimi władzami przez carów Rosyjskich, jesteś Polakiem któremu nie przeszkadza, ze rok po katastrofie samolotu z polską inteligencją NIC nie wiemy na ten temat, oczywiście Rosjanie wiedza, przeciez już tego samego dnia ogłosili, ze to wina pilotów :grin:, teraz zadaj sobie pytanie czy nienawiść do PIS&#39;u Cię nie ogranicza ? Co do zamachu, to są ku temu przesłanki i co najważniejsze MOTYW, a jeśli doświadczenia histroryczne niczego Cię nie nauczyły, to szkoda. (nie, nie uważam, że ta katastrofa to zamach, ale wyśmiewanie tego i odrzucanie bez jakichkolwiek dowodów to ignorancja)
Tak, tak. Czekamy na &quot;prawdziwą prawdę&quot;. Wszystko co ogłoszą Rosjanie, nasza Prokuratura, rząd itd. będzie próbą zafałszowania historii, bo prawdą będzie tylko to co potwierdzi guru J.K. Nacisków na pilotów również nie mogło być, bo przecież Lech K. nie odważyłby się nawet o tym pomyśleć, a w Gruzji pilot sam na siebie próbował wywrzeć nacisk, co zostało perfidnie obrócone i sfabrykowane przeciwko głowie państwa.
Midel, na prawdę głupio mi było odpowiadać jaki procent stanowi 50 tys z 40 mln, ale teraz to już wiercisz. W większych i mniejszych miastach również były msze św i pochody, również gromadziły się tłumy.
Powinieneś najpierw zapytać david1982 na jakiej podstawie on twierdzi że jest &quot;niewiele osób którzy płakali za prezydentem&quot; Co ja traktuje jako fałszowanie rzeczywistości i wg swoich informacji staram się to sprostować.
Też przechodziłem przez Krakowskie Przedmieście, też byłem w Kościele, ale w Lechu K. nie widzę bohatera narodowego, co najwyżej miernego polityka.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Tak, tak. Czekamy na &quot;prawdziwą prawdę&quot;. Wszystko co ogłoszą Rosjanie, nasza Prokuratura, rząd itd. będzie próbą zafałszowania historii, bo prawdą będzie tylko to co potwierdzi guru J.K. Nacisków na pilotów również nie mogło być, bo przecież Lech K. nie odważyłby się nawet o tym pomyśleć, a w Gruzji pilot sam na siebie próbował wywrzeć nacisk, co zostało perfidnie obrócone i sfabrykowane przeciwko głowie państwa.
Badanie przyczyn katastrofy bez dowodów czyli czarnych skrzynek i wraku to jak badanie pacjenta przez gadu gadu.
Za to osądzania o winie i naciskach gen. Błasika i L.Kaczyńskiego bez ŻADNYCH dowodów to jest po prostu okłamywanie i urabianie opinii publicznej. I dziwię się, że niektórzy przyjmuję raport MAKu jako prawdę ostateczną.

Jakiś czas temu do programu prowadzonego przez Nawrockiego, którzy otrzymał zaszczytny tytuł &quot;hieny roku&quot; zaproszono Macierewicza. Wynik konfrontacji pomiędzy tą dziką, krwiożerczą hienką, a rzeczowymi argumentami Macierewicza można obejrzeć na YT, i za pewne red. Nawrocki już długo Antosia nie zaprosi.

Wcześniej zaproszono do tvnu emerytowanego pilota Tu154 p. Więckowskiego. Na tych tutkach wylatał on 20000 godzin i stwierdził, popierając argumentami, że samolot był niesterowny, &quot;o dziwo&quot; już go więcej w tv nie widziałem.

Osobom chcącym wyrokować w kwestii przyczyn, nazwijmy to
&quot;rozbicia się&quot; WOJSKOWEGO Tu154, serdecznie zalecam zapoznanie się z opiniami z różnych źródeł.

Dyskusja zeszła na boczny tor, w zasadzie o palikocie i tak mało się teraz mówi :]
 
Do góry Bottom