>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ruch Poparcia Palikota - opinie, dyskusje, uwagi.

typer36 456

typer36

Użytkownik
Typer36, widzę, że tylko chcesz wywrzeć presję na modach, ale może po prostu napisz o co ci chodzi w stosunku do mojej wypowiedzi? Jestem Polakiem, nie mogę słuchać pieprzenia o zamachach, o tym, że trzeba zdymisjonować cały rząd, o Ślązakach jako ukrytych opcjach niemieckich.. Każdy NORMALNY człowiek jak słyszy takie rzeczy to się burzy. Mówisz, że to definicja &quot;szczyla z ulicy&quot;? OK, w takim razie jestem nim. Ale kim ty jesteś, pytanie?
W ogóle to twój post jest żałosny. Jaka godność forum? Co to szanowane forum polityczne? To forum BUKMACHERSKIE człowieku, i nawet jeśli bym napisał najgorsze głupoty polityczne, jakie piszesz zresztą ty, to nie jest to żadna ujma dla forum BUKMACHERSKIEGO..
1.W takim razie każdy NIENORMALNY reaguje adekwatnie do wyższego poziomu rozumienia zjawisk politycznych (nie odnoszę się do wymienionych tylko do znaczenia ogólnego). Otwartość umysłu to cecha bardzo ważna w życiu człowieka, jeśli ona nie występuje, to ta osoba ogranicza swój horyzont bardzo mocno. Pomyśl nad sobą. Uwierz, że dojrzałość daje bardzo dużo.

2.To, że jest to Forum bukmacherskie, nie oznacza, że na pozostałe tematy powinno się pisać w stylu szczyli. Jakakolwiek tematyka by nie była, byłoby namiejscu uszanować pewne zasady forum publicznego. Jeśli tego nie rozumiesz, to nie uczestnicz w zawartych w nich dyskusjach. Twoje posty nikomu krzywdy nie robią (co słabszym umysłom jedynie nerwy szarpiesz), jednak po prostu kompromitujesz się



Poza tym:

Ktoś tam rzucił, że ziemie śląskie należały w różnych okresach do różnych &quot;rąk&quot;. Bardziej istotna jest historia sięgająca jeszcze migracji czy to Germanów czy nawet samych Słowian. Jasno wyjaśnia, że nazywanie Ślązaków narodem to conajmniej wielkie wyolbrzymienie. Natomiast ta zmienna jurysdykcja jest determinantą wykorzystywania Śląska do celów politycznych. W historii było to robione wielokrotnie, dlatego nierozumiem takiej automatycznej negacji poglądu, że tak może być robione dzisiaj.

Tutaj tak swoją drogą znam osobiście kilku ludzi działających trochę zaawansowanie na celu uzyskiwania autonomii przez Śląsk (znajomi rodziny) i nieraz na jakichś rodzinnych zjazdach co nieco szepnęli, skąd dostają pieniądze na wszystko... jak uważacie że Niemcy (konkretne organizacje) nie mają z tym nic wspólnego to jesteście w błędzie i tyle. Uświadamiać nikogo nie będę bo mam w dupie co przeciętny Kowalski myśli. Żyjcie sobie dalej w przekonaniu że kochani sąsiedzi są wspaniałomyślni i chcą naszego dobra
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
już nie musisz w stylu szczyla opowiadać co masz w dupie i gdzie co ci zwisa, bo nas także to nie obchodzi.
nie wiem czy istnieje finansowanie RAŚiu przez niemieckie stowarzyszenia - może, ale nie będę wypowiadał się w tym temacie, ty na szczęście akurat masz w rodzinie wujka, ciotkę co ci podsyłają info na temat spisku. Ja jednak chcę zwrócić uwagę, że Kaczyński w swojej wypowiedzi nie zaznaczył do kogo się odnosi dokładnie, zabrzmiało to jak oskarżenie wobec wszystkich Ślązaków i ci słusznie poczuli się obrażeni. Jako antypisowiec powinienem się cieszyć i radować, nie? Przecież jaro sobie tylko elektorat zmniejsza takimi wypowiedziami, ale jednak nie. Ja jak ten szczyl z ulicy mam dosyć gadania przez tego pana takich wierutnych głupstw, oskarżeń i mówię dosyć. PRZEPRASZAM KOMPROMITUJE SIĘ, ale tak twoim językiem - mam to w dupie.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
już nie musisz w stylu szczyla opowiadać co masz w dupie i gdzie co ci zwisa, bo nas także to nie obchodzi.
nie wiem czy istnieje finansowanie RAŚiu przez niemieckie stowarzyszenia - może, ale nie będę wypowiadał się w tym temacie, ty na szczęście akurat masz w rodzinie wujka, ciotkę co ci podsyłają info na temat spisku. Ja jednak chcę zwrócić uwagę, że Kaczyński w swojej wypowiedzi nie zaznaczył do kogo się odnosi dokładnie, zabrzmiało to jak oskarżenie wobec wszystkich Ślązaków i ci słusznie poczuli się obrażeni. Jako antypisowiec powinienem się cieszyć i radować, nie? Przecież jaro sobie tylko elektorat zmniejsza takimi wypowiedziami, ale jednak nie. Ja jak ten szczyl z ulicy mam dosyć gadania przez tego pana takich wierutnych głupstw, oskarżeń i mówię dosyć. PRZEPRASZAM KOMPROMITUJE SIĘ, ale tak twoim językiem - mam to w dupie.
pewne rzeczy poprawiłeś, ale o tej dojrzałości przeczytaj jeszcze kilka razy i będzie chyba w porządku. czas spać. Cześć

PS: gdzie ja napisałem że to rodzina to niewiem:?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Przecież jaro sobie tylko elektorat zmniejsza takimi wypowiedziami,
Ku gwoli ścisłości musze dodac, ze po wypowiedziach o RAŚ i Biedronce tak głośno hejtowanych w mediach PIS zyskał kilka procent w sondażach.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Ku gwoli ścisłości musze dodac, ze po wypowiedziach o RAŚ i Biedronce tak głośno hejtowanych w mediach PIS zyskał kilka procent w sondażach.
TO My Polacy :cool:

Ciekawe czy Janusz Palikot dostanie szanse na odbudowę naszego kraju :grin:
Jak Myślisz Jarosław Kaczyński to odpowiedni kandydat na Premiera?
Jak Myślisz Donald Tusk to odpowiedni kandydat na Premiera? przez 3 lata, zrobił to co obiecywał, i nam wmawiał przed wyborami?
Ja nie umiem sobie odpowiedzieć na to pytanie, jak masz czas, chęci itp. to weź mi to napisz na PW bądź tu ????

Lub ktoś inny.

Pozdro
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Palikot zrobi wszystko za te kilka głosów ;D nawet uda, że pali zioło haha ;D Myślę, że kolejnym krokiem powinien być soczysty kiss z jakimś pedałkiem
Dla mnie gość jest skończonym debilem, który nawet wysmaruje się krowim łajnem lub nawet je zje, byle by zaistnieć w mediach i dostać się do koryta.
Polecam artykuł o emeryturze posła Żelichowskiego
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
lepiej lizać dupę ojczulkowi Tadziowi nie?;-)
By tłum mu dał dojść do głosu, udał, że się zaciąga albo złapał małego bucha, nie wiem, nie wnikam, choć w tym uczestniczyłem. I tu nie chodzi o to, że zrobił to, bo ma to najmniejsze znaczenie. Chodzi o to, że tam BYŁ. Popiera legalizację i był w miejscu, gdzie ludzie o to walczą. Nie widziałem ludzi innych partii, a zdaje się, że całkiem sporo ugrupowań ma takie postulaty w swoich programach.
Widzę Krzysztofie, że powoli nerwy idą w ruch, bo Janusz zyskuje poparcie.. On nie potrzebuje bycia w tv, bo, pewnie doskonale wiesz, jeździ po Polsce od kilku miesięcy, odwiedził już setki miast i zyskuje sobie elektorat, co odzwierciedlają sondaże uliczne przeprowadzane przez portal wybory.xaa.pl .
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dla mnie gość jest skończonym debilem, który nawet wysmaruje się krowim łajnem lub nawet je zje, byle by zaistnieć w mediach i dostać się do koryta.
Nie sądzę, że kogoś kogo stać na samolot interesują pieniądze jak zarabia się rządzie.

Dzisiaj w mojej miejscowości, był spotkanie z Plikotem i pierwsze wrażenie jakie wywarł to, że nie zależy mu na pieniądzach (bo mu ich nie brakuje), na obecności w mediach też chyba mu nie zależy, bo już jest osobą medialną. Poruszył problem wiz do stanów, które obiecywane Polakom są już 10 lat, oraz wydatków jakie są na misje w Afganistanie i Iraku i brak korzyści płynących z tego powodu. Ogólnie popieram pomysł unormowania stosunków z kościołem, przede wszystkim ograniczenie do minimum jego wpływu na Polskę.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Ogólnie popieram pomysł unormowania stosunków z kościołem, przede wszystkim ograniczenie do minimum jego wpływu na Polskę
Skup się na ważniejszych problemach, jeśli interesuje Cię dobro Polski. Mam wrażenie, że dużo ludzi zagłosuje na Palikota, żeby &quot;pojechać&quot; Kościołowi. Nie wiem jak wielki wpływ ma kler na Polskę, ale księży w ławach sejmowych nie widziałem. Jeśli chodzi o Radio Maryja i Rzydzyka, którego fortuny (wymyślonej w mediach i fotoshopie) nie możecie przeboleć to powiem tylko tyle że są tam 2 programy, które na prawdę otworzyły by co nie którym oczy na to co się dzieje w Polsce, ale niestety tymi sprawami się media propagandowe nie zajmują bo one zwyczajnie śmierdzą bezradnością i indolencją ekypy rządzącej.

Nie wiem Darius czy czytałeś tekst z linka, który wstawiłem wyżej? Tam jest wyraźnie napisane, że on wisi kasę ludziom. Pamiętasz może jak złotousty Palikot obiecał słynnemu już piekarzowi, że mu da te 100tysięcy i co dał? Jak ma tyle kasy to niech ludziom terminowo wypłaca wynagrodzenia chociaż. Jedna sprawa mówić, a druga faktycznie to robić. Jeździ po Polsce, pajacuje a wszystko się skończy 1%.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
tak nie zapłacił za sale kongresową, za którą się płaci z góry????
żyj dalej w świecie radia z ryjem.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Darius partie polityczne nie pchają się do władzy po to, żeby czerpać pensje. Rządzenie krajem to rządzenie krajem, nie wypełnianie byle obowiązku. To oznacza kapitalne możliwości. Polska ma duże nieszczęście, że leży tu gdzie leży. Niestety z bardzo zaawansowanych przyczyn i różnorodnych jesteśmy łakomym kęskiem dla rodzimych i zagranicznych (głównie tych) chapali

Cd samego palikota, nigdy nie odmówię mu inteligencji, nie wiem czy ktoś tutaj miał okazję czytać jego publikacje z zakresu marketingu politycznego. Naprawdę merytoryczna wiedza i przemyślenia na wysokim poziomie. Jednak dla mnie jak już wcześniej wspomniałem jego działalność pozapolityczna podważa wszelkie idee współczesnego oświecenia, do jakich się często odnosił. Z resztą należał do loż, ale go stamtąd wywalili. To jest człowiek wyobcowany, z wieloma trafnymi i nietrafnymi poglądami. Człowiek głoszący powszechną tolerancję, który sam jest nietolerancyjny, bo odrzuca poglądy przeciwne często bezczelnie je negując i nie rzadko obrażając. Facet ma głowę do interesów, teraz już głównie bawi sie życiem po prostu. Bo poważną polityką jego działalności nazwać nie można. Inna sprawa że jest sam wraz z Panami Cz. i B. obecnie mającymi zawiasy za nielegalny e-biznes.

A cd ojca Rydzyka, większość zna jego obraz z tv, więc o czym mamy rozmawiać? Ja bym chętnie o jego projektach porozmawiał, ale jak znajdę tu jedną osobę, która coś więcej niż z tv (gdzie nie ma o tym prawie nic) o tym wie, to będzie cud
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
lepiej lizać dupę ojczulkowi Tadziowi nie?
żyj dalej w świecie radia z ryjem.
Proste dowody na to, że z ludźmi Twojego pokroju po prostu nie da się dyskutować, bo wszystko sprowadzasz do podziału: moherowy zaścianek i Twój liberalny nowoczesny świat. Co złego w tym, że przywołuje audycje ze stacji Rydzyka??? Do tej pory nikt ich nie posądził, często padają słowa ciężkiego kalibru a wiedz, że najwierniejsi słuchacze tego radia to cyngle z wyborczej, i nie przepuściliby niczego.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
pierwsze kierowałem do opcji pisowskiej, nie do ciebie;-) ( z którymi pewnie sympatyzujesz, ale chodzi mi o polityków)
i to niestety z ludźmi takimi jak ty, którzy nie zauważają nic złego w tym co robi rydzyk i jego radio nie ma sensu dyskutować.
pierwszy lepszy przykład: http://www.youtube.com/watch?v=L0eK0JnHhhY
jeżeli coś takiego jest dla ciebie w porządku, no to nie wiem jaki jest &quot;twój&quot; świat. i nie chcę wiedzieć nawet.

Typer36:
brawo, brawo i jeszcze brawo za ta opinię o Palikocie. Można gościa nie popierać, jego metod działania, ale fakty są faktami i świetnie je przedstawiłeś właśnie. Janusz Palikot to naprawdę inteligentny polityk, który moim zdaniem jak mało który potrafi trzeźwo wypowiadać się na temat problemów w naszym kraju. Niektórzy tego nie dostrzegają, bo nie chcą dostrzegać. Jest dla nich pajacem i tyle, bo wyszedł kiedyś z wibratorem w ręce. Tego co chciał tym przekazać, już ich nie interesuje. Ja osobiście popieram Palikot, staram się zrozumieć co chce przekazać swoimi &#39;happeningami&#39;, a zazwyczaj są to naprawdę ważne rzeczy. Forma może się nie podobać, ale treść jest ważna. Rozumiem także tych którzy są przeciwko niemu, ale jednak to nie może przesłonić obiektywnej oceny jego osoby, dlatego fajnie, że ty to potrafisz. gratuluję.
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Blaise, powiem krótko, zachowanie haniebne i godne pogardy. Nikt nie jest idealny. Jeśli chcesz osądzać Rydzyka to porównaj ogół spraw, którymi ten zakon i RM się zajmuje. Ja nie widzę w tym żadnej szkodliwej dla Polski działalności, wręcz przeciwnie. Kiedykolwiek słuchałeś może &quot;aktualności dnia&quot;??? Czy swój cały sąd opierasz na tvnowskich reportażach? Chore jest u Was to automatyczne szufladkowanie ????
PIS-&gt;Radio Maryja-&gt;Moher-&gt;Oszołom ????
Co do tego filmiku który wstawiłeś blaise, to na prawdę Palikotyzmów można przywoływać o wiele więcej jeśli już nasza dyskusja ma się do tego sprowadzać.
Typerowi36 gratuluję cennych komentarzy i obiektywnego spojrzenia, ponad podziałami politycznymi, a także znajomości tematyki &quot;lóż&quot;
(Jakby co) to sam nie przesądziłem jeszcze swojego głosu, zagłosuje w/g sumienia, żeby się potem nie wstydzić
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
a dziwisz się? Przecież tajemnicą poliszynela jest, że RM jest stacją propisowską.. Zapraszają tylko polityków tej opcji i krytykują PO. Po co więc mam słuchać ich jednostronnych audycji?
A ta sytuacja z &#39;tym misjonarzem co się nie myje&#39; to nie jedyna w wykonaniu Tadzia. Dlatego nie oczekuj, że będę inaczej nastawiony do tego człowieka i będę słuchać audycji w jego radio..
Już nie będę wspominał o tych milionowych dotacjach dla RM na jakieś przeróżne wymysły rydza. Nawet UE zainteresowała się tym.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
pierwsze kierowałem do opcji pisowskiej, nie do ciebie ( z którymi pewnie sympatyzujesz, ale chodzi mi o polityków) i to niestety z ludźmi takimi jak ty, którzy nie zauważają nic złego w tym co robi rydzyk i jego radio nie ma sensu dyskutować.
Może zaczniemy od rozliczenia Donka złotoustego i jego polityki jak flaga na wietrze.
Jednego dnia NIE LEGALIZACJI NARKOTYKÓW.
Za dwa dni nagle poparcie spadło słupki lecą łeb na szyję wychodzi Donuś i oznajmia:
Prokuratura odstąpi od wszczynania śledztwa jeżeli to będą dawki niewielkie.
Super - o jego obietnicach lepiej nie ma co mówić bo to jak w tym kawale o Bogu, Lechu Kaczyńskim i Tusku.
Blaise nie oceniaj wszystkich jednakowo, wiele osób nawet moderatorzy tutaj lub w innym temacie przyznali się, że przejrzeli na oczka (Haftus).
Jeżeli Ciebie ceny benzyny, żywności i ogólne życia jeszcze nie uderzyły no to cóż...
I najlepsze jest zwalanie winy na PIS i innych(kryzys, kurs dolara etc) tylko za nic nie winne jest PO.
Afera hazardowa, afera ze stoczniami i cukrowa oraz polityka POwodziowa są najlepszym przykładem, a tylko przez to, że media ma władza rządząca jeszcze nie ma zamieszek na ulicach jak w Grecji.
Wracając do tematu to Typer36 ma gość po prostu gadane i określił w zasadzie wszystko (ja nie mam lekkiego pióra nie po politologii, dziennikarstwie czy coś).
Wyznaję jedną zasadę, skoro ktoś mnie opluwał, ośmieszał najwyższe organy Państwa (chodzi głównie o Prezydenta) to ja dla tego człowieka nie mam szacunku - dla mnie to zwykła kanalia i tyle (nie roztrząsając tematu). W USA dawno by go CIA uciszyło.
I cóż z tego, że Palikot jeździ nawołuje tu i tam jak PO robiła dokładnie to samo!
Nie widzicie tego?
(hasło w youtube - Bronek o co wam chodzi)
Dla mnie to jest to samo tylko w innym opakowaniu pod tytułem &#39;Janusz Palikot&#39; - oddaj głos i poczuj się wydymany na obietnicach.
Tutaj całe PO ---&gt; http://markd.pl/afery-po/
Gość jak dla mnie porusza sprawy błahe - znów oczywiście maluje oczka konkordatem i przywilejami rolników, górników i innych.
Tylko dlaczego do cholery jasnej nie wprowadzi zasad jak w Szwajcarii?
POlityk pracuje tam dla dobra ogółu - społeczeństwa a nie dla swoich Rychów i innych Sobiesiaków.
A jeżeli tak chce zniesienia tych przywilejów (KRUS) to niech ujednolici i unormuje kilka kwestii by było jak w Niemczech np:
1) Gwarantowana cena skupu
2) Współpraca i ochrona przemysłu przetwórczo-spożywczego.
I niech w końcu zarabiamy tyle co Niemiec, Francuz, Włoch!
Bo ceny mamy wyższe niż niektóre ceny z tychże krajów :!: :!: :!: :!:
Gość ładne rzuca hasła, ale tak naprawdę Polska to kraj skręcalnia, przepakownia i sektor usług bankowych i centr rozliczeniowych.
O tym jak ważny jest własny przemysł i kilka innych rzeczy niech świadczy bolesna lekcja z Polskimi cukrowniami. Teraz lekcję pokory dają nam Czesi kupując Polskie zamknięte kopalnie węgla - wstyd.
Bardzo fajnie się płaciło po 5-6zł za 1kg cukru a nasi mądrzejsi czescy bracia po 2.3-2,5zł/k, Niemiec tyle samo.
Dlatego Palikot to dla mnie twór taki sam jak samoobrona - 1 kadencja i desant.
A tego języka agresji, pogardy obrażania no to sorry ludzie zdrowo myślący mu nie wybaczą.
 
Do góry Bottom