>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Score Generator 1.01a

scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Kursy biore od bet365.
Co do testowania spotkan, czesto jest tak ze przegladam kolejke, dwie wstecz i patrze jak sie zachowuje program.
Pusta tabelka szybko zostala zapelniona juz zweryfikowanymi typami ???? dodatkowo wrzucilem typy under/over 2,5
Juz nic nie ruszam w programie. Teraz tylko testowanie i czekanie na wyniki.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Zrobilem pierwszy dokładny przelicznik procentowy dla ligi fińskiej. Patrząc na wynik procentowy gospodarzy, wygląda to następująco:
- ponad 50% - czysta jedynka
- 49%-41% - większą szansa na remis niż 1
- 40% - 27% - większą szansa na remis niż 2
- poniżej 27% - czysta dwójka
Teraz tylko trzeba sprawdzić który system 1 czy 2 się w to lepiej wpisuje. Dzisiaj może skończe ligę norweska i szwedzka.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Przeliczniki dla ligi norweskiej i szwedzkiej skonczone. Zmianie uległy niektóre typy na stronie, gdyz wczesniej okreslane byly takim samym wspolczynnikiem dla wszystkich lig.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Popracowalem nad programem i zrobilem nowy algorytm w oparciu o dotychczasowe wyniki. Przeprowadzilem testy na ostatniej kolejce ligi norweskiej, szwedzkiej i fińskiej. Skuteczność typów 75%. Dla typów z podporami 91%. Więcej informacji na stronie.
 
A 0

arti666

Użytkownik
Imponujące wyniki. Niedawno robiłem arkusz który ułatwiał typowanie dla ligi norweskiej, ale twój program ma dużo lepsze wyniki. Zastosowałem potem mój arkusz do ligi japońskiej i wyniki są lepsze, weszło mi tam 6 na 8 zakładów (niektóre z podporami).
Ciekawe jakby twój program sprawdził się w japońskiej lidze.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Yeld nowego systemu wyniósł 61,83% dla 24 typów. Dla typow z podporka (15,21%) Tylko teraz znowu przerwa w rozgrywkach ligowych i nie wiadomo jak to wpłynie na następną kolejkę spotkań. Japonii nigdy nie testowalem. Jeżeli wyszedł Ci yeld na plus to możesz być zadowolony ze swojego arkusza ????
 
O 7

oleks94

Użytkownik
To może spróbuj porównać nowy system odnosząc się do wcześniejszych 3-4 kolejek. Ciekawi mnie jaki wtedy wyjdzie yeld ????
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
To może spróbuj porównać nowy system odnosząc się do wcześniejszych 3-4 kolejek. Ciekawi mnie jaki wtedy wyjdzie yeld ????
Jeśli program pobiera automatycznie stan faktyczny z tabel ligowych w danej chwili, to odtwarzanie stanu sprzed 2-3 kolejek wiąże się z liczeniem wszystkiego na piechotę, odejmowaniem od bilansów punktowych i bramkowych, tychże zdobytych w liczonej i następnych kolejkach, jest to bardzo upierdliwe zajęcie.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Od najbliższego weekendu wrzucam typy wygenerowane przez program, jak również typy obliczone z sieci neuronowych. Myślę ze do konca miesiąca wybiore bardziej opłacalna metodę i będę kontynuował prace tylko nad nią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Zaprojektowalem dwie sieci neuronowe i aktualnie zajmuje się w głównej mierze ich rozwojem. Na stronke bede wrzucal typy wygenerowane przez program, natomiast co do typów sieci, chwilowo wstrzymał się z wynikami. Potrzebuje jeszcze bardziej rozbudować bazę danych i ciągle przyuczac sieci do nowych czynników.
Mam nadzieje ze od września juz w pełni zostanie wykorzystany potencjał programu jaki i sieci neuronowych w typowaniu spotkań zachodnich lig.
Dodatkowo jako partner bet-at-home mam do rozdania 25 voucherow o wartości 7€ kazdy. Więcej informacji na stronie.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Zaprojektowalem dwie sieci neuronowe i aktualnie zajmuje się w głównej mierze ich rozwojem. Na stronke bede wrzucal typy wygenerowane przez program, natomiast co do typów sieci, chwilowo wstrzymał się z wynikami. Potrzebuje jeszcze bardziej rozbudować bazę danych i ciągle przyuczac sieci do nowych czynników.
Mam nadzieje ze od września juz w pełni zostanie wykorzystany potencjał programu jaki i sieci neuronowych w typowaniu spotkań zachodnich lig.
Dodatkowo jako partner bet-at-home mam do rozdania 25 voucherow o wartości 7€ kazdy. Więcej informacji na stronie.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Porządek na stronie zrobiony. Myślę ze tak samo wygląda sprawa z testami. Na stronie podane są wyniki wygenerowane przed dotychczasowy program, jak również dla sieci neuronowych. Te drugie jednak są jeszcze w fazie zbierania danych, tak wiec wyniki mogą być lekko zakłamane ????
http://scoregenerator.eu.pn
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Standardowo juz: piątek idealny, a sobota i niedziela psują wszystko ????
Yeld za ostatni weekend: +15%
Yeld za poprzedni weekend: +60%
W najbliższy weekend przeprowadze pierwsza konfrontacje pomiędzy algorytmem który sam napisałem, a wynikami sieci neuronowych. Test powtórze dwukrotnie, a następnie wybiore system który dalej będę rozwijał. Jeżeli żaden ze systemów nie osiągnie wyniku na poziomie yeld: +20%, przerywam testy, bo szkoda mi na to czasu ;)
 
Do góry Bottom