>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Score Generator 1.01a

scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Kursy biore od bet365.
Co do testowania spotkan, czesto jest tak ze przegladam kolejke, dwie wstecz i patrze jak sie zachowuje program.
Pusta tabelka szybko zostala zapelniona juz zweryfikowanymi typami ???? dodatkowo wrzucilem typy under/over 2,5
Juz nic nie ruszam w programie. Teraz tylko testowanie i czekanie na wyniki.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Zrobilem pierwszy dokładny przelicznik procentowy dla ligi fińskiej. Patrząc na wynik procentowy gospodarzy, wygląda to następująco:
- ponad 50% - czysta jedynka
- 49%-41% - większą szansa na remis niż 1
- 40% - 27% - większą szansa na remis niż 2
- poniżej 27% - czysta dwójka
Teraz tylko trzeba sprawdzić który system 1 czy 2 się w to lepiej wpisuje. Dzisiaj może skończe ligę norweska i szwedzka.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Przeliczniki dla ligi norweskiej i szwedzkiej skonczone. Zmianie uległy niektóre typy na stronie, gdyz wczesniej okreslane byly takim samym wspolczynnikiem dla wszystkich lig.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Popracowalem nad programem i zrobilem nowy algorytm w oparciu o dotychczasowe wyniki. Przeprowadzilem testy na ostatniej kolejce ligi norweskiej, szwedzkiej i fińskiej. Skuteczność typów 75%. Dla typów z podporami 91%. Więcej informacji na stronie.
 
A 0

arti666

Użytkownik
Imponujące wyniki. Niedawno robiłem arkusz który ułatwiał typowanie dla ligi norweskiej, ale twój program ma dużo lepsze wyniki. Zastosowałem potem mój arkusz do ligi japońskiej i wyniki są lepsze, weszło mi tam 6 na 8 zakładów (niektóre z podporami).
Ciekawe jakby twój program sprawdził się w japońskiej lidze.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Yeld nowego systemu wyniósł 61,83% dla 24 typów. Dla typow z podporka (15,21%) Tylko teraz znowu przerwa w rozgrywkach ligowych i nie wiadomo jak to wpłynie na następną kolejkę spotkań. Japonii nigdy nie testowalem. Jeżeli wyszedł Ci yeld na plus to możesz być zadowolony ze swojego arkusza ????
 
O 7

oleks94

Użytkownik
To może spróbuj porównać nowy system odnosząc się do wcześniejszych 3-4 kolejek. Ciekawi mnie jaki wtedy wyjdzie yeld ????
 
jolly_roger 8,3K

jolly_roger

Użytkownik
To może spróbuj porównać nowy system odnosząc się do wcześniejszych 3-4 kolejek. Ciekawi mnie jaki wtedy wyjdzie yeld ????
Jeśli program pobiera automatycznie stan faktyczny z tabel ligowych w danej chwili, to odtwarzanie stanu sprzed 2-3 kolejek wiąże się z liczeniem wszystkiego na piechotę, odejmowaniem od bilansów punktowych i bramkowych, tychże zdobytych w liczonej i następnych kolejkach, jest to bardzo upierdliwe zajęcie.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Od najbliższego weekendu wrzucam typy wygenerowane przez program, jak również typy obliczone z sieci neuronowych. Myślę ze do konca miesiąca wybiore bardziej opłacalna metodę i będę kontynuował prace tylko nad nią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Zaprojektowalem dwie sieci neuronowe i aktualnie zajmuje się w głównej mierze ich rozwojem. Na stronke bede wrzucal typy wygenerowane przez program, natomiast co do typów sieci, chwilowo wstrzymał się z wynikami. Potrzebuje jeszcze bardziej rozbudować bazę danych i ciągle przyuczac sieci do nowych czynników.
Mam nadzieje ze od września juz w pełni zostanie wykorzystany potencjał programu jaki i sieci neuronowych w typowaniu spotkań zachodnich lig.
Dodatkowo jako partner bet-at-home mam do rozdania 25 voucherow o wartości 7€ kazdy. Więcej informacji na stronie.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Zaprojektowalem dwie sieci neuronowe i aktualnie zajmuje się w głównej mierze ich rozwojem. Na stronke bede wrzucal typy wygenerowane przez program, natomiast co do typów sieci, chwilowo wstrzymał się z wynikami. Potrzebuje jeszcze bardziej rozbudować bazę danych i ciągle przyuczac sieci do nowych czynników.
Mam nadzieje ze od września juz w pełni zostanie wykorzystany potencjał programu jaki i sieci neuronowych w typowaniu spotkań zachodnich lig.
Dodatkowo jako partner bet-at-home mam do rozdania 25 voucherow o wartości 7€ kazdy. Więcej informacji na stronie.
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Porządek na stronie zrobiony. Myślę ze tak samo wygląda sprawa z testami. Na stronie podane są wyniki wygenerowane przed dotychczasowy program, jak również dla sieci neuronowych. Te drugie jednak są jeszcze w fazie zbierania danych, tak wiec wyniki mogą być lekko zakłamane ????
http://scoregenerator.eu.pn
 
scoregenerator 153

scoregenerator

Użytkownik
Standardowo juz: piątek idealny, a sobota i niedziela psują wszystko ????
Yeld za ostatni weekend: +15%
Yeld za poprzedni weekend: +60%
W najbliższy weekend przeprowadze pierwsza konfrontacje pomiędzy algorytmem który sam napisałem, a wynikami sieci neuronowych. Test powtórze dwukrotnie, a następnie wybiore system który dalej będę rozwijał. Jeżeli żaden ze systemów nie osiągnie wyniku na poziomie yeld: +20%, przerywam testy, bo szkoda mi na to czasu ;)
 
Do góry Bottom