>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sezon 2012/13 - ciekawostki, kontuzje, pytania i rozmowy na temat NBA

Status
Zamknięty.
host3234 85

host3234

Użytkownik
Ciekawe...u mnie jest tylko ikonka zegara. I to też nie przy wszystkich, bo meczów Pacers i Griizzlies nie ma w ofercie na żywo
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ciekaw jestem na ile jest prawdą, że to &quot;zawodnicy go zwolnili&quot;...W sumie to może już dziś w nocy się dowiemy jak zobaczymy co Lakersi zagrają...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Kazdy wie jaka pozycje ma w druzynie Kobe, a chyba miedzy tymi dwoma panami jakos specjalnie nie trybilo dlatego, zwyciestwo LAL z handi +/- 8pkt moze byc naprawde niezla inwestycja dzisiejszego wieczoru ????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Z NBA.com: &quot;Current Lakers assistant Bernie Bickerstaff will take the reins on an interim basis when the Lakers host the Golden State Warriors tonight.&quot;
 
A 694

addicted

Użytkownik
Zmina trenera byla nieunikniona.. wliczajac preseason (0-8) i reg season (1-5) M. Brown mial bilans 1-13. Preseason jest bez wiekszego znaczenia, ale jezeli jedyna druzyna z ktora udaje sie wygrac jest Detroit to znaczy, ze cos jest nie tak.
D&#39;Antoni nie pasuje mi do skladu jaki skompletowali Lakers.. o ile Bryant, Nash i Howard moga funkcjonowac w taktyce D&#39;Antoniego (szczegolnie w ofensywie), o tyle Gasol, MWP i lawka rezerwowych raczej nie wpisuja sie w takie granie.
Wydaje sie, ze koszykowke w LA trzeba by raczej ustawic, popracowac nad obrona (w S5 poza Nashem wszyscy potrafia grac w obronie na niezlym poziomie) i rotacja (S5 nie da rady cale PO grac po 36-40 min). Wszystko poszlo w innym kierunki i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Prawde mowic jestem ciekawy jak beda grali Lakersi na poczatku grudnia.. i jak daleko beda w stanie dojsc w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom