>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

sezon 2012/13 - ciekawostki, kontuzje, pytania i rozmowy na temat NBA

Status
Zamknięty.
host3234 85

host3234

Użytkownik
Ciekawe...u mnie jest tylko ikonka zegara. I to też nie przy wszystkich, bo meczów Pacers i Griizzlies nie ma w ofercie na żywo
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ciekaw jestem na ile jest prawdą, że to &quot;zawodnicy go zwolnili&quot;...W sumie to może już dziś w nocy się dowiemy jak zobaczymy co Lakersi zagrają...
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Kazdy wie jaka pozycje ma w druzynie Kobe, a chyba miedzy tymi dwoma panami jakos specjalnie nie trybilo dlatego, zwyciestwo LAL z handi +/- 8pkt moze byc naprawde niezla inwestycja dzisiejszego wieczoru ????
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Z NBA.com: &quot;Current Lakers assistant Bernie Bickerstaff will take the reins on an interim basis when the Lakers host the Golden State Warriors tonight.&quot;
 
A 694

addicted

Użytkownik
Zmina trenera byla nieunikniona.. wliczajac preseason (0-8) i reg season (1-5) M. Brown mial bilans 1-13. Preseason jest bez wiekszego znaczenia, ale jezeli jedyna druzyna z ktora udaje sie wygrac jest Detroit to znaczy, ze cos jest nie tak.
D&#39;Antoni nie pasuje mi do skladu jaki skompletowali Lakers.. o ile Bryant, Nash i Howard moga funkcjonowac w taktyce D&#39;Antoniego (szczegolnie w ofensywie), o tyle Gasol, MWP i lawka rezerwowych raczej nie wpisuja sie w takie granie.
Wydaje sie, ze koszykowke w LA trzeba by raczej ustawic, popracowac nad obrona (w S5 poza Nashem wszyscy potrafia grac w obronie na niezlym poziomie) i rotacja (S5 nie da rady cale PO grac po 36-40 min). Wszystko poszlo w innym kierunki i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Prawde mowic jestem ciekawy jak beda grali Lakersi na poczatku grudnia.. i jak daleko beda w stanie dojsc w tym sezonie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom