>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2014/2015 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Solidny center za nieduże pieniądze to towar deficytowy i nie powinni się go pozbywać za 2 zastrzeżone picki które moga sie okazać mieć równowartość 10 arbuzów
Lepiej zaryzykowac niz zostac z Mozgovem i blokowac rookasa ???? Denver czeka przebudowa wiec opcja idealna by dac wiecej pograc Nurkiciowi, ktory juz przeblyski w tym sezonie mial no i statystycznie jest chyba top3 druzyny ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Lepiej zaryzykowac niz zostac z Mozgovem i blokowac rookasa ???? Denver czeka przebudowa wiec opcja idealna by dac wiecej pograc Nurkiciowi, ktory juz przeblyski w tym sezonie mial no i statystycznie jest chyba top3 druzyny ????
no w sumie może i tak . Mnie to dziwi jedno , głosy że Cavs są już contenderem pełną gębą bo Mozgova dostali haha ????
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
no mozgov jest solidnym C ale myśle, że był mały rynek na to żeby go wymienic, bo żadna słabsza drużyna picku z loterii za niego nie odda i wydaje mi się że te 2 picki to było max co denver mogło wyciągnąć. dodatkowo nie wzieli za niego jakiegoś niepotrzebnego kontraktu. patrząc na to że mają młodego nieźe zapowiadającego się C jak dla mnie to jest dla nich OK wymiana.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Murzynów w NBA jest z 80% albo i więcej ... ale w pierwszej szóstce jest trzech białych (Gasole +Gortat), a LBJ I KB mogą Pau buty sznurować :grin::grin::grin:
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Jaki macie limit ze Gortat nie wystapi w meczu gwiazd w betsyfie? Lokata 55% ale limity na poziomie 100 euro...
Lokata ? omg. Prócz tego, że ostatnio odstaje tonę głosów to jeszcze ma realne szanse wejść jako rezerwowy...
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Nie ma szans wejść jako rezerwowy. W s5 mamy Wade, Wall, Melo, Lebron, Gasol. Do tego zostaje 7 miejsc. Z pewniaków: Bosh, Millsap, Lowry, Butler, Teague, Irving. Kandydaci do ostatniego miejsca? Love, Drummond, Vucevic, Kemba, Knight, może Horford albo rewelacyjny Korver. Jak dla mnie każdy ma większe szanse na wybór przez trenerów. Melo nie odpuści meczu gwiazd, skłaniam się ku temu że po All Star zakończy sezon, ale do tego będzie cały czas powiedzmy &#39;day to day&#39;.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Piszmy do ziemniakow z propozycja wystawienia oferty, sts zainteresowany i moze pojawie sie oferta, w fortunie jest takie cos jak propozycje zakladow przez graczy wiec tez polecam pisanie do nich. Moze ktos sie skusi.
Oczywiscie piszemy ze wierzymy w Polaka i chcemy zagrac ze zagra w meczu gwiazd hehe !!!
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Piszmy do ziemniakow z propozycja wystawienia oferty, sts zainteresowany i moze pojawie sie oferta, w fortunie jest takie cos jak propozycje zakladow przez graczy wiec tez polecam pisanie do nich. Moze ktos sie skusi.

Oczywiscie piszemy ze wierzymy w Polaka i chcemy zagrac ze zagra w meczu gwiazd hehe !!!
Mnie to wali tbh czy się dostanie czy nie. Fajnie jak siędostanie ale jak się nie dostanie spłynie to po mnie. Staram się po prostu ocenić jego szanse i nie wydaje mi się by 1,55 na to że nie wejdzie było lokatą. To jest bukmacherka i tutaj lokat nie ma. PPewnie jest w tym jakieś value ale uważałbym na słowa, które się używa.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Garnett rzucił się na większego od siebie? jestem w szoku!
przecież on zawsze jedynie startował do &#39;króciaków&#39; , wielki twardziel ;)))
 
Baqu 741,3K

Baqu

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +7
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
siema, znacie jakiegos bukmachera u którego można zagrać która drużyna będzie lepsza w przeciągu całego sezonu ?
Np. że Miami będzie lepsze od Washington ?
lub na ilość zwycięstw drużyny w sezonie zasadniczym ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom