>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2015/2016 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
M 172

mikolaj03

Użytkownik
A niby czemu?
Nie bedzie juz tak?
https://www.youtube.com/watch?v=0-yh0hf7sBU
A przeciez on jest jeszcze slabszy niz ci supermocarze bo dopiero co dal sie objechac im jak dziecko.
Zawodnik slabszy dochodzi do superskladu niby i maja byc jeszcze silniejsi? Gdzie tu logika
To tak jakby Messi ktory zostal z Barcelona wyrzucony z ligii mistrzow przez Atletico przeszedl wlasnie tam i czy by ich oslabil ? KD to jeden z prawdopodobnie 3 najlepszych graczy na swiecie , nieograniczony potencjal ofensywny , w ataku wzmocni Warriors niebywale lecz historia pokazuje nie raz ze takie super teamy nie dawały rade zdobyc mistrzostwa zatem z takim zastawianiem domów bym zaczekał. Teraz tylko czekac az niezadowolony z obrotu sprawy w Heat D-Wade wesprze Przyjaciela w Cleveland ????
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Mam pelne prawo powatpiewac czy to wypali. Smiem twierdzic ze nie.
Superteam Portland jakos nie zamieszal, Malone w Lakers tez nie zaszalal
Zapominacie o najprostszej zasadzie &#39;lepsze jest wrogiem dobrego&#39; i jesli caly swiat sie zachwyca to na bank bedzie cos nie tak. Za duze oczekiwania co do udzialu w grze, gwiazdorzenie, brak odwalania czarnej roboty, na bank to sie posypie i bedzie jeszcze gorzej niz w tym sezonie
Skoro GSW to taki swietny zespol to po co to zmieniac, wsadzac klin? Na dodatek Oklahoma na ogol jest latwa do objechania w play off przez cwaniakow jak sami siebie nie zalatwia co tez zdarza sie bardzo czesto przegrywaja przez wlasna glupote, co to daje ze rzuca 41 punktow jak w decydujacych momentach dostawali w czape i do domu. Zreszta nawet od LeBrona chyba 4-0 zaliczyli
W sumie Oklahoma jest takim dream teamem gdzie 5 na 5 zawodnikow to byli strzelcy i co jakos nie ma to odzwierciedlenia w tytulach.
Ja tam widze bardzo duzo potencjalnych negatywow, kasowo to tez napeewno ograniczy GSW.
To nie wypali
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Viren ma sporo racji!
Nic pewnego ze wygraja.Kilku graczy odejdzie, a bez lawki bedzie ciezko o koncowy sukces.
Druga sprawa: Durant w OKC byl tym pierwszym, a teraz?
Tu moze byc sporo wewnetrznych tarc
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Trudno się dziwić Durantowi bo on na mistrza zasługuje ale do Warriors?Really? Z dupy decyzja jakos nie potrafię wyobrazić go sobie w koszulce Warriors i ze go nie będzie w Oklahomie.Zycze powodzenia i mam nadzieje ze król pokaze miejsce w szeregu cyrkowej ekipie.Teraz to ja juz naprawde nie lubię tego Warriors.Polamania nóg.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jak LeBron poszedł do Miami szukać pierścieni to wszystko było spoko na forumku, jak KD idzie do GSW bo chce zdobyć mistrzostwo to życzą połamania nóg. Imbecyle ! Lol
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Jak LeBron poszedł do Miami szukać pierścieni to wszystko było spoko na forumku, jak KD idzie do GSW bo chce zdobyć mistrzostwo to życzą połamania nóg. Imbecyle ! Lol
Porównanie wsparcia Jamesa w Clevland sprzed decision a OKC z Durantem i Westbrookiem to jakos niesmacznie wygląda.LBJ nie miał szans zdobyć mistrza z tamtym teamem kim byli zawodnicy Clevland jak on odszedł???Sprzedawali watę cukrowa pod stadionem.OKC bylo teamem a ze Durant nie udzwignal presji przy 3-1 to poszedł do teamu który go zlał.

Pathetic.

Barnes i Bogut w Mavs czyli Warriors teraz bez obrony wzięli sobie Pachulie na Centra.
No zobaczymy ja jestem tez zdania ze będą zgrzyty i mistrza nie wezmą.
Mam nadzieje ze Król James idzie po 4 pierścień w tym sezonie.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
I odwrotnie kim byli Miami bez Jamesa - niewiele wiecej znaczyli niz Cleveland osamotnione.
Mozna powiedziec zostali zbudowani od zera wszyscy znali swoje miejsce w szeregu a w GSW mamy samych &#39;mistrzow&#39; ktorych czesc z pewnoscia spojrzy krzywym okiem na transfer /konkurencja a i KD bedzie mial oczekiwania wobec partnerow inne pomysly na akcje
Bedzie tak jak z Costa w kadrzeHiszpanii bedzie stal z przodu i moze ktos do niego poda, ni w zab nie komponujac sie w druzyne. Zreszta nawet jesli to i tak jest za cienki zeby rzadzic w lidze, przereklammowany zawodnik
 
C 581

czajnol

Użytkownik
No I widzimy wielki hejt na KD ze odszedl I dolaczyl do GSW , czyz LBJ nie zrobil tak samo odchodzac do Miami wszyscy pisza ze KD odszedl to mistrzowskiej druzyny moze I tak ale to samo mozna o Lebronie Bo Miami tez bez niego wygralo , 2 sprawa to Thunder tez pozbywa sie zawodnikow np Ibaka I szanse wygrania NBA maleja KD odszedl GSW Bo widzi tam szanse wygrania NBA ktore zawodnikowi tej klasy sie nalezy I tyle. Viren Miami wygrywalo mistrzostwo zanim James dolaczyl wiec nie pisz ze nic bez niego nie znaczyli do tego oposcil swoje rodzine miasto ktorym obiecal zlota gory I cudem wygral w tym roku , wiec napijcie sie herbatki na rozluznienie I czekamy na nastepny sezon ????
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Właśnie przeczytałem. Dla mnie jeszcze większy news niż przejście Duranta do GSW. D-Wade po 13 latach opuszcza Miami. Brylantynowy Pat się zakiwał w negocjacjach i ma za swoje. Nie oszczędza się na hall-of-famerach, to nawet ja wiem.
Teraz chyba tylko zostało czekać na trade Westbrooka dokądś (może właśnie do Miami? Mają miejsce i kasę, tylko chyba nie bardzo mają co dac w zamian), teraz albo w trakcie sezonu, bo za rok oddadzą go za free. I tak mały dream team w OKC, który miał rządzić na lata w NBA, w 2 lata się rozsypał.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mówi się że jest to chyba idealny moment żeby Westbrook przeszedł w rodzinne strony do Los Angeles Lakers. Tego ponoć chcą obie strony. LALki mogą zaproponować D&#39;Angelo Russella oraz Brandona Ingrama czyli dwóch bardzo zdolnych i młodych zawodników. Mieliby optymalne warunki żeby się rozwijać i za kilka lat podbić ligę o ile ich talent jest rzeczywiście taki duży. OKC podobnie zaczynali parę lat temu budując zespół wokół KD i Westbrooka. Zobaczymy.
A Wade&#39;a szkoda. Niby rodzinne strony i wszystko pięknie ale dla mnie to on po prostu nie pasuje w innej koszulce niż Heat. Riley powinien wylecieć z roboty po takiej akcji. Miał być mega mocny offseason w Miami a tutaj się zapowiada na długoletni rebuilding i rozsprzedanie zespołu... A DW3 trafia do Bulls dwa lata za późno. Teraz nie ma tam drużyny. Niby doszedł Rondo i został Butler ale cała ta trójka nie za bardzo może grać efektywnie koło siebie, choć chciałbym się mylić...
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
edzie tak jak z Costa w kadrzeHiszpanii bedzie stal z przodu i moze ktos do niego poda, ni w zab nie komponujac sie w druzyne. Zreszta nawet jesli to i tak jest za cienki zeby rzadzic w lidze, przereklammowany zawodnik
Nawet nie chce mi się z Tobą dyskutować na ten temat, bo Twoje opinie są w większości nietrafne, ale tu muszę przyznać, że ładnie sprowokowałeś ludzi do odpowiedzi. Uważasz się za nie wiadomo kogo i do tego piszesz bzdury. Jeśli kilkukrotny top scorer NBA jest przereklamowany, to kim jest cała reszta? ????
Tym lepiej dla GSW, że dojdzie Durant. Będzie dodatkową opcją w ataku. Jeśli nie będzie szło Splash Brothers, to oprócz Greena w odwodzie będzie właśnie KD. Zresztą, dlaczego piszę o nim w kontekście tego &quot;piątego koła u wozu&quot;? Jestem przekonany, że ta maszyna zatrybi i to szybko. KD jest zbyt dobrym zawodnikiem, by to nie wyszło, a nawet jak na początku nie będzie zachwycać, to w końcu się zgra z ekipą. Curry i Thompson nie będą musieli już w pojedynkę wygrywać meczów. Gra nie będzie oparta tylko na ich dyspozycji strzeleckiej. Dojdzie do nich 4-krotny król strzelców. Mam nadzieję, że Durantula szybko zamknie usta hejterom. Szczególnie takim jak ty. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom