>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Uważacie, że Westbrook w pojedynkę pociągnie drużynę do awansu? Kwestia tego, czy uda się go jakoś ograniczyć. 2 sprawa to postawa Hardena, który jest w stanie kręcić liczby zbliżone do Russella, co przy nieporównywalnie większym potencjale strzeleckim jego kolegów, słusznie stawia Rakiety w roli zdecydowanego faworyta. Moim zdaniem tutaj piękny sezon gwiazdy OKC się zakończy, a i tak osiągnęli bardzo dużo.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Zdecydowanie widzę zwycięstwo Clippers. Co sądzicie o Boston - Chicago? Ja dam za drobne na Byków, bo kadrowo są bardzo zbliżeni co do Bostonu, o ile nie lepsi
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
A ja właśnie Boston uważam za zdecydowanego faworyta. Chicago jak wygra jeden mecz to max. W ogóle to widzę spora rozbieżność opinii na forum;)
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
A ja właśnie Boston uważam za zdecydowanego faworyta. Chicago jak wygra jeden mecz to max. W ogóle to widzę spora rozbieżność opinii na forum;)
Chicago w tym sezonie nie zasłużyło na playoffy. Momentami ich gra wyglądała gorzej niż Nets, Lakers czy Suns. Niestety na Wschodzie drużyny walczące o miejsca 7-8 prezentowały niski poziom i Byki jakoś się wcisnęły do PO. Jak dla mnie to jest najgorsza drużyna w stawce, totalny burdel. Butler momentami ciągnie tą ekipę, ale Boston to inna liga. Może ten jeden mecz u siebie ugrają, jeśli Celtics odpuszczą przy 3-0 ;)
Co do składów obu drużyn. Byki wyglądają mocno tylko na papierze. Tam każdy chce być liderem. Niby to drużyna Butlera, ale Wade tez wiele razy chce być pierwszoplanową postacią. Rondo również musi grac ciągle na piłce. Dla nich wszystkich nie ma tam miejsca. Ten projekt się nie sprawdził i pewnie po sezonie znów zobaczymy sporo zmian. Dobrzy gracze to nie wszystko, trzeba to jeszcze poukładać.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Dla mnie osobiście Rondo to taki &quot;rak&quot; w drużynach, w których gra od kilku sezonów. Te zachwyty nad nim były spowodowane głównie tym mistrzostwem, które Rivers zdobył z C&#39;s i Rondo był w tamtym składzie. Od tamtej pory wg mnie zalicza równie pochyłą. Niby kręci te staty w okolicach T-D, ale co z tego, skoro w każdej drużynie, w której przebywa są kłótnie z jego udziałem. Wade to też gwiazda i to o wiele większa. Bardziej D-Wade&#39;a cenię i w ogóle go lubię. Butler będzie niekwestionowanym liderem, ale jak napisał alex.bp skład to jeszcze nie wszystko, a jak już wspomniałem, nie uważam Rajona za człowieka, z którym Bulls mogą coś osiągnąć.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Właśnie nie oglądałem ostatnio ani Bostonu ani Chicago ???? Stąd 5.25 na awans Chicago uważam za super typ, ale i tak za lekko pogram. Wade na pewno w play-offach zagra super, do tego Butler. No i reszta zawodników tez jest dobra.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Informacja dla wszystkich śledzących play off - niestety Tony Parker nie zagra już do końca bieżącego sezonu, a jako powód podają pękniete ścięgno lewego mięśnia czworogłowego. News za portalem Rotoworld, więc 101% pewności.
Co prawda to już weteran i Pop oszczędnie gospodaruje jego siłami, ale wszyscy wiemy, ile znaczy dla zespołu, gdy jest na parkiecie i wciąż można na niego liczyć. Ja osobiście bardzo żałuję i nie jest pewne, czy zdołają choć raz wygrać w Houston...
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
A mi się wydaje że kto jak kto ale Spurs umieją sobie poradzić z brakami w składzie jak nikt inny. Kursy na nich w okolicach 2.70 to jest value. Aldrige chociażby nie zagrał jeszcze w tej serii na miarę możliwości, zwycięstwo w którymś meczu jest jak najbardziej prawdopodobne, a pokrycie handi to już w ogóle.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nie chcę się mądrzyć po meczu, ale właśnie stało się to co myślałem - Aldrige 26 pkt, i spokojna wygrana Spurs. I pewnie bym to zagrał, ale w swoim temacie puściłem już wcześniej Cavs.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Proszę Cię niby poważny mod a takie plotki rodem z Faktu rozsiewasz ?!

Jeszcze rozumiem jakby to był bliźniak LBJa czy Duranta ale dla takiej płotki żaden klub by nie robił takiej szopki....
 
nazgul 94

nazgul

Użytkownik
Napisał posta na luzie z uśmiechniętą buźką na koniec, z ty eis spinasz jakby tobie rodzinę zabił. Ehh ....
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Przehandlowali Butlera do Timberwolves za jakieś drobne (LaVine, Dunn). W Chicago albo ślepi albo głupi.
http://www.espn.com/nba/story/_/id/19710988/jimmy-butler-chicago-bulls-traded-minnesota-timberwolves-zach-lavine-kris-dunn

Allstara wchodzącego w swój prime oddać za friko właściwie, tylko dlatego bo z trenerem nie mogli się dogadać.. no ludzie.. To się wywala trenera w takiej sytuacji (bo i tak do niczego się nie nadaje), a nie strzela sobie w stopę.
Prawda jest taka, że nic by i tak z nim nie osiągneli, tkwili od kilku lat po środku ligi czyli w miejscu najgorszym - albo walczysz o topowe miejsca albo najzwyczajniej tankujesz by mieć przyszłość. Sam Butler nie był tam zadowolony a żeby walczyć nawet na słabszym wschodzie potrzebny by był jeszcze jeden gracz pokroju All-Star co po pierwsze nie jest łatwe ze względu na panującą tam złą atmosfere a po drugie Wade wykożystał opcje zawodnika przez co jest mooooocno przeplacony i miejsca w salary cap za duzżo nie ma. Btw jak dla mnie Lavine ma olbrzymi potencjał i jest to ktoś więcej niż tylko kozak dunker i na prawde jest to zawodnik bardzo ciekawy
:cool: Dla kibiców nic innego teraz jak czekać z 6 lat aż wrócą na szczyt ;)
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Prawda jest taka, że nic by i tak z nim nie osiągneli, tkwili od kilku lat po środku ligi czyli w miejscu najgorszym - albo walczysz o topowe miejsca albo najzwyczajniej tankujesz by mieć przyszłość. Sam Butler nie był tam zadowolony a żeby walczyć nawet na słabszym wschodzie potrzebny by był jeszcze jeden gracz pokroju All-Star co po pierwsze nie jest łatwe ze względu na panującą tam złą atmosfere a po drugie Wade wykożystał opcje zawodnika przez co jest mooooocno przeplacony i miejsca w salary cap za duzżo nie ma. Btw jak dla mnie Lavine ma olbrzymi potencjał i jest to ktoś więcej niż tylko kozak dunker i na prawde jest to zawodnik bardzo ciekawy
:cool: Dla kibiców nic innego teraz jak czekać z 6 lat aż wrócą na szczyt ;)
No nie wiem, mało jest tak młodych allstarów którzy potrafią grac po obu stronach parkietu. I tak wszystko zweryfikuje czas. Tak czy siak Minnesota ma przyszłość.
Przy okazji draftu taka śmiesznostka dużo mówiąca o kulisach marketingu w NBA...
Nr 1. draftu (a raczej jego management) opublikował na instagramie posta z podziękowaniami dla sponsora, tylko ktoś zapomniał wypełnić nawiasy w szablonie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Myślicie że jest w ogóle jakaś szansa, że Houston osiągnie coś z CP3 i Hardenem? Jak dla mnie, to jest bezsensowny transfer bo nie widzę opcji, żeby oni obaj mieli szansę w jakiś sposób się dogadać na boisku. Jakby nie patrzeć, to Harden gra jako PG tak samo jak CP3 więc nie wiem jak oni mogą grać, zwłaszcza że obaj mają piłkę w rękach przez spory procent gry w ataku. Chyba że NBA zmieni zasady i będzie się grało dwoma plikami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom