>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
magucio 174

magucio

Użytkownik
W tamtym sezonie w Golden State było Splash brothers. W tym sezonie jak Durant będzie nadal tak grał jak z Nowym Orleanem, to będzie potrzebna nowa nazwa dla tego trio. KD 30 punktów, 17 zbiórek i 6 asyst. No liczba bardzo fajna
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Ma ktoś z Was może stronę gdzie można zobaczyć jakie były linie na zawodników w poprzednich meczach? Oddsportal pozwala sprawdzić jakie były linie, ale handi i oczywiście podstawowe typy.
Druga sprawa, korzystał ktoś z Was z usług amerykańskich bukmacherów typu http://mybookie.ag ? Jestem ciekawy czy oferta na amerykańskie sporty jest o wiele lepsza, co powinno mieć miejsce.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj Wizards, dramat to był totalny, gdyby nie Wall który dla mnie wjeżdżał pięknie pod kosz to o dogrywce nie byłoby co marzyć nawet ????
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Oglądał ktoś wczoraj Wizards, dramat to był totalny, gdyby nie Wall który dla mnie wjeżdżał pięknie pod kosz to o dogrywce nie byłoby co marzyć nawet ????
To, że będą dramatyczni było wiadomo już od jakiegoś czasu. A tam raczej lepiej nie będzie. Beal podobno z Wallem też nie nadają na jednych falach. Szykuje się fatalny sezon.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Takie dziwne gdybanie jakbyś wynik tylko widział a nigdy nba.
Na dogrywkę i to trójkę rzucił Marc Gasol. A te &quot;konflikty&quot; z polskich portali &quot;koszykarskich&quot; mają wartość i odzwierciedlenie jak artykuły z faktu
Akurat to czytałem na amerykańskim portalu. Jakim już nie pamiętam teraz dokładnie bo to było jakoś przed rozpoczęciem sezonu.

I jak jest naprawdę to nie wie ani ja ani Ty.

Fakt jest za to taki, że jak WSH uda się wejść do TOP 10 na wschodzie to uznam za ich sukces. Bo na PO to im nie daje praktycznie żadnych szans. Jest za dużo lepszych i bardziej poukładanych ekip z mocniejszą ławką, która w którymś momencie sezonu zaczyna bym bardzo ważna.
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
League Pass jest za free ten tydzień

Faktycznie. Ostatni dzień dzisiaj darmowego LP. Może są osoby, które nie chcą zakładać konta, a później rezygnować z opłat. Tak wrzuciłem, mam to się podzielę. Dla leniwych ????
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Co Ty wygadujesz, ten tydzień jest za free
Być może. Powoływałem się na komunikat, ze strony głównej NBA, który notabene dalej wisi przy odpalaniu stronki.
Sam nie mam LP, więc zapewne masz rację, nie zagłębiałem się w to więcej.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Tydzień za free się kończy bodajże dzisiaj bo na 2 mam ustawione ściągnięcie z karty szmalu. Także kto nie chce to pamiętać by zrezygnować z pakietu.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Tydzień za free się kończy bodajże dzisiaj bo na 2 mam ustawione ściągnięcie z karty szmalu. Także kto nie chce to pamiętać by zrezygnować z pakietu.
A od kiedy wykupiles ? Bo Ty poruszasz i dostrzegasz tylko jeden aspekt nie rozumiejac calej reszty ! A że Ty masz napisany pobór płatności 2.11 to nie znaczy że okres Free dziś mija bo ty coś tam widzisz !
Free jest do końca tego tygodnia ! Więc się rejestrować i korzystać ! Każdy może oglądać za darmo maksymalnie do tej niedzieli zaczynając od dzis
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
A od kiedy wykupiles ? Bo Ty poruszasz i dostrzegasz tylko jeden aspekt nie rozumiejac calej reszty ! A że Ty masz napisany pobór płatności 2.11 to nie znaczy że okres Free dziś mija bo ty coś tam widzisz !

Free jest do końca tego tygodnia ! Więc się rejestrować i korzystać ! Każdy może oglądać za darmo maksymalnie do tej niedzieli zaczynając od dzis
Na stronie główne było info o darmowym tygodniu do 31.10. Zniknęło. Więc nie wiem skąd informacja że darmowy jest jeszcze tydzień ? Jakbyś podał źródło byłbym wdzięczny. Na leaguepass nie ma żadnej informacji jakoby została promocja przedłużona a tak jak pisałem trwała do końca miesiąca i prawdopodobnie jeszcze dzisiaj o czym świadczyłoby data pobrania. Chyba, że chodzi o to, że jeżeli ktoś np wziął darmowy w sobotę to ma do kolejnej soboty dzieki temu. Ale Ci co wzięli np w środę mają do środy. Ja bodajże w we wtorek aktywowałem więć będę mieć do jutra.

I przestań w każdym poście pisać jakbyś postradał wszystkie rozumy, bo jest to słabe.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
To pewnie prawda leży po środku
Free league pass można było lyknac do ostatniego dnia miesiąca i w ten sposób można mieć go do 06.11
Więc to Ty wprowadzała w błąd że dziś ostatni dzień i trzeba anulować ! (tylko u tych co skorzystali z promocji w tym dniu) a nie wszystkich. Jak mówiłem że jak Ty widzisz datę 02.11 to nie każdy tak musi mieć bo Ty tak to postrzegasz
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
To pewnie prawda leży po środku

Free league pass można było lyknac do ostatniego dnia miesiąca i w ten sposób można mieć go do 06.11

Więc to Ty wprowadzała w błąd że dziś ostatni dzień i trzeba anulować ! (tylko u tych co skorzystali z promocji w tym dniu) a nie wszystkich. Jak mówiłem że jak Ty widzisz datę 02.11 to nie każdy tak musi mieć bo Ty tak to postrzegasz
Czyli tak jak pisałem, ale to trzeba wytłumaczyć, bo jak ktoś brał w poniedziałek i nie cofnie to się zdziwi jak mu cofnie szmal z konta. A większośc pewnie brała we wtorek kiedy zaczynała się liga.
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Ty pisałes tak że wszystkim kończy się i trzeba już wycofać bo ty tak masz napisane u siebie że pobór 02.11
Jakby każdy tak wyłączył i myślał że to dziś trzeba to by cała reszta stracila darmowy okres
Nie pisałes tak ! Więc już się nie pocieszaj. O to Twoje słowa
Tydzień za free się kończy bodajże dzisiaj bo na 2 mam ustawione ściągnięcie z karty szmalu. Także kto nie chce to pamiętać by zrezygnować z pakietu.
Co to znaczy ? Twoje postrzeganie które jest błędne bo jak każdy inny by posłuchał Ciebie (inny dzień subskrypcji) stracił by darmowy trial w dniu dzisiejszym. Bo Ty masz do tego dnia i dziś się kończy zapewne, a tak nie jest !
W dalszym dialogu broniąc swojej wersji ukazales jak niekompetentny jesteś itd bo jak coś widzisz i nie rozumiesz ponadto ! to nie znaczy że wszystko i wszystkich trzeba w ten sposób pstrzegac
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ty pisałes tak że wszystkim kończy się i trzeba już wycofać bo ty tak masz napisane u siebie że pobór 02.11
Jakby każdy tak wyłączył i myślał że to dziś trzeba to by cała reszta stracila darmowy okres
Nie pisałes tak ! Więc już się nie pocieszaj. O to Twoje słowa

Co to znaczy ? Twoje postrzeganie które jest błędne bo jak każdy inny by posłuchał Ciebie (inny dzień subskrypcji) stracił by darmowy trial w dniu dzisiejszym. Bo Ty masz do tego dnia i dziś się kończy zapewne, a tak nie jest !
No tak a ludzie co by brali we wtorek a by słuchali Ciebie pozbyli by się trochę $$$ z konta. Łatwo obrócić konta ogonem.
W/e bo nie chce mi się udowadniać kogo prawda jest ważniejsza. Obaj byliśmy częściowo w błędzie ale starasz się na siłę pokazać, że miałeś racje.
Najważniejsze jest, żeby pamiętać, którego dnia się brało darmową subskrypcję i wyłączyć ją po tygodniu a najlepiej sprawdzić sobie na koncie kiedy jest zaprogramowane ściągnięcie pieniędzy z konta i wyłączyć przed tą datą subskrypcję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom