>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Zawodzi bo Thibbs dobry trener ale nie do takiej ekipy. Oni grając run&amp;gun powinni wreszcie załapać się do Play Offs na słabnącym zachodzie a tego nie osiągną bo po prostu grają źle. Ofensywa oparta nie na tych zawodnikach co trzeba plus skład trochę życzeniowy w sensie takim, że zbyt dużo się wymaga od poszczególnych zawodników, zamiast wzmocnić team jakimiś dwoma weteranami co wiedzą o co chodzi. Takie jest moje zdanie, o wymianach nie słyszałem a i za Rubio nic wielkiego Thibbs raczej nie dostanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Gdzies mi sie obilo o uszy ze Thibbs chce sciagnac jednego ze swoich weteranow w zamian za ktoregos mlodego. Nie bardzo rozumiem bo niby za kogo? KAT i Wiggins nietykalni. LaVine? Dunn o ktorego zabiegal? Oddac Dunna a zostac z porcelanowym Rubio.? Nie wierze
 
P 0

painless

Użytkownik
Z jakich stron/zrodel czerpiecie nowinki przydatne w analizie meczy ? Mam na mysli takie przydatne informacje jak np. kontuzje, wyjsciowe sklady, oceny poszczegolnych zawodnikow i istotne zdarzenia w ich zyciu itp.
@down
dzieki o to mi chodzilo +1
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Szalona noc w NBA nieprawdaż? Wynik w meczu Golden State i Cavaliers mnie zaskoczył mega. Oglądałem Cavs do początku 4 kwarty, zasnąłem niestety później iiiiiii... rano wstaje, a tu 262 punkty. Oczy wyszły mi z orbit.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
fajny mecz Cavsów, na pewno pomogło nakręcanie wyniku w pierwszej kwarcie przez Love&#39;a i jego trójki , 34 w pierwszej kwarcie rzucone przez Love, nie jeden zespół cały tyle nie rzuci :p
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Mnie tam bardziej zachwyciła nieudolność strzelecka Miśków. ???? Śledziłem mecz, aż w końcu postanowiłem go włączyć, jak zobaczyłem szansę na dogrywkę.
Śmieszna sytuacja: 3:49 do końca 3-ciej kwarty, Grizz 61 punktów - myślę sobie, ogarną z jakieś 70+ do końca kwarty przy dobrych wiatrach i jeszcze będzie cień szansy na over... Minęły te niespełna 4 minuty, a oni przez nie zdobyli 2 punkty. ????
W dogrywce też było zabawnie, bo tak naprawdę niewiele brakowało, żeby w OT1 w ogóle nie padły punkty. ????
Jak napisałem w temacie z typami szczęście po stronie typujących, w tym mnie, który miał under Pacers vs Hawks w dublu właśnie z tym overem.
Potem Klay też na spokoju mimo, że do przerwy było 80-49, to w Q3 &quot;zabił&quot;. Udana noc, teraz możemy się wyspać w spokoju chociaż przez jedną noc i z piątku na sobotę zagrają wszystkie drużyny. Ponownie będzie ból z wybieraniem typów. Najbardziej lubię jak jest ok. 5 spotkań na noc. Przy 8+ mam ból głowy z typami, nie wspominając o 11-15. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Cześć
Z racji że to mój pierwszy post to chciałem się przywitać ????
Jednocześnie korzystając z okazji chciałem się Was zapytać o sposoby analizy zakładów typu U/O w NBA? Na czym się opieracie i z czego korzystacie przy analizie ? Co jest ważne przy podejmowaniu decyzji ?
Proszę o wyrozumiałość gdyż dopiero zaczynam swoją przygodę z U/O (btw widzę w tym sporo value)
Także z góry dziękuje za jakiekolwiek wskazówki pomocne przy analizie meczy .
Pozdrawiam
 
farrenovvskyy 0

farrenovvskyy

Użytkownik
Cześć
Z racji że to mój pierwszy post to chciałem się przywitać ????
Jednocześnie korzystając z okazji chciałem się Was zapytać o sposoby analizy zakładów typu U/O w NBA? Na czym się opieracie i z czego korzystacie przy analizie ? Co jest ważne przy podejmowaniu decyzji ?
Proszę o wyrozumiałość gdyż dopiero zaczynam swoją przygodę z U/O (btw widzę w tym sporo value)
Także z góry dziękuje za jakiekolwiek wskazówki pomocne przy analizie meczy .
Pozdrawiam
po statystykach. Generalnie ja głównie opieram się na info z rotoworld, kogo nie ma, ile punktów, asyst, zbiorek robi srednio na mecz itp. druga sprawa, to h2h. No i podpieram sie tez poradami z amerykanskich for o nba :p
 
S 4

szybki3

Użytkownik
witam wyjadaczy NBA - moje pytanie brzmi dlaczego buki wprowadzaja w bład ze dana druzyna gra u siebie w rzeczywistosci graja na parkiecie rywala??? trafiłem na bład czy tak jest faktycznie? malo gram NBA ale to mnie nurtuje. z góry dzieki
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego na Memphis są takie wysokie kursy? Choćby ostatni mecz z Minnesotą, grali u siebie z jedną z najsłabszych drużyn w lidze i to w pełnym składzie a nie byli faworytami tego meczu. Dziś grają z przeciętnymi Lakers u siebie i też są nieznacznymi faworytami. A jakby nie patrzeć, jest to czołowa drużyna na Wschodzie.
 
P 64

popeye.

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego na Memphis są takie wysokie kursy? Choćby ostatni mecz z Minnesotą, grali u siebie z jedną z najsłabszych drużyn w lidze i to w pełnym składzie a nie byli faworytami tego meczu. Dziś grają z przeciętnymi Lakers u siebie i też są nieznacznymi faworytami. A jakby nie patrzeć, jest to czołowa drużyna na Wschodzie.
Bez Conleya sporo jakości tracą ;)
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Dzisiaj w nocy padło jakże wyczekiwane od 94&#39; quadruple-double. RW0: 28 punktów, 17 zbiórek, 12 asyst i 10 strat ????
Tak na poważnie. Dobry kot, 5 z rzędu triple-double, ogląda się to z bardzo fajnie.


http://images.tinypic.pl/i/00847/ynghqnrmbgmb.png


Do zdjęcia mała wzmianka, Russ już z 47 TD na koncie.
Wynik Robertsona i Magica nieosiągalne. Trzecie miejsce do łyknięcia jeszcze przez Westbrooka, bo Lebron to z Chamberlainem będzie miał problem ????
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Dlaczego by nie? Może I faktycznie Big O nie przegoni, ale Magica już z odrobiną szczęścia da radę łyknąć. Ma dopiero 28 lat I wchodzi w swój prime, jak już w nim nie jest. Pożyjemy, zobaczymy za sezonów kilka. Oby bez poważniejsszych kontuzji się tylko obyło.
 
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Dlaczego by nie? Może I faktycznie Big O nie przegoni, ale Magica już z odrobiną szczęścia da radę łyknąć. Ma dopiero 28 lat I wchodzi w swój prime, jak już w nim nie jest. Pożyjemy, zobaczymy za sezonów kilka. Oby bez poważniejsszych kontuzji się tylko obyło.
6 z rzędu triple-double dzisiaj w nocy. Koleś jest w niezłym gazie i póki co moim zdaniem główny faworyt do MVP gdyż Thunder zaczęli wygrywać. Jak nie ominą ich playoffy to Westbrook bierze MVP.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom