>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siec Bossmedia - limit 3 kont

anapolon 88

anapolon

Użytkownik
mam maly problem chcilem sobie zagrac w Paradise poker ale pisze ze ma limit 3 kont w sieci Bossmedia
mam do was prosbe za ktos jakies sposoby zeby ominac ta blokade
dodam ze zalozenia konta w kafejce internetowej nie pomoglo ani tez u kolegi
wiec co mam zrobic zeby mogl zagrac w Paradise poker?
jesi zna ktos jakis sposob zeby to ominac prosze pisac
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Po pierwsze nie ominiesz tego po drugie szukaj kogoś kto ma zmienne IP bo wtedy działa, kumpel mi zakładał z liveboxa TP i poszło mimo,że miał już ponad 3 konta.pozdro
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Panowie nie ma co kombinować-trzy można i basta.Dlaczego Polacy nie mogą poprzestać na tym co można i co dozwolone-tylko kombinują , jak sie później okazuje na swoja i innych Polaków niekorzyść......

Zamykam temat , bo to kolejne szukanie dziury w całym.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Temat otwieram i podbijam.
Jak ominąć limit kont?
Zmiana adresu IP nie pomaga, gdyż nawet po założeniu kota z innego komputera nie da się grać na swoim, bo oprogramowanie &quot;widzi&quot; wcześniejsze produkty z sieci boss.
Mamy u siebie na forum dwóch przedstawicieli tych firm, mamy nadzieję, że pomogą nam ten problem wspólnie rozwiązać gdyż romy tracą wielu klientów przez takie dziwne, Bóg wie komu potrzebne limity.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
zmien dysk badz wgraj nowego windowsa heh problem
z tego co tu czytam to limit jest na domostwo/IP czyli dysk czy windows nie ma tu znaczenia. A napiszcie jeszcze od jakiego operatora macie internet to można pomyśleć nad sposobem zmiany ip (bo neostrada to chyba oczywiste)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
3 konta to nie oszustwo?
ja mam problem z kontami w d...., bo w ogóle nie gram w pokera, ale skoro inni userzy proszą o jakąś radę to chcę pomóc, ale chodzi mi o to ze piszesz, ze zmiana ip to oszustwo a pod spodem podajesz link do serwisu anonymouse co jest oszustwem o takim samym znaczeniu
 
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
dobra masz racje ale przez takie &quot;numery&quot; polacy to złodzieje i oszuści, masz anapolon problem napisz do supportu i po sprawie.
 
R 0

robsonsc

Użytkownik
mysle ze napisze krotko i zrozumiale
zrobilem format i zalozylem dzis juz 4 konto na boss media takze nie wiem jak innym ale mi format pomaga i moge zakladac
 
K 76

karlos83

Użytkownik
dobra masz racje ale przez takie &quot;numery&quot; polacy to złodzieje i oszuści, masz anapolon problem napisz do supportu i po sprawie.
Czy Ty w ogole masz pojecie na temat na ktory sie wypowiadasz? Bossmedia ma glupia blokade oprogramowania ktora umozliwia zalozenie max 3 kont w SIECI (w sieci sa dziesiatki pokerroomow) stad ten problem (bo ludzie chcieliby czasem grac w wiekszej ilosci roomow czy to dla freerolli czy dla roznych bonusow itd). Jak nie wiesz o co chodzi nie zabieraj glosu.
 
Do góry Bottom