>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siec Bossmedia - limit 3 kont

spike761 37

spike761

Użytkownik
No ja mam z tym samym problem mam juz 3 konta , a chciałem dzisiaj zagrac w turnieju o 10 000 E w KSpoker lecz nie da sie ominac tej blokady...

Jedynie Ci co mają zmienne IP to po zmianie systemu moga zakładać konta,
Pisałem nawet do supportu i nawet sie nieodzywają...

Według mnie ta blokada nie ma sensu i poker traci wielu graczy,a nawet Ci uczciwi nie mogą sobie pograć...:jezora:
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Nawet Ci co maja zmienne ip nie omina tej blokady. Tylko format dysku pomaga (ewentualnie ktos znajomy moze Ci zalozyc konto i podac dane bo logowac sie bedziesz mogl normalnie).
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
No właśnie ja nawet logować się nie mogę :/
A konto miałem zakładane u znajomego :/
Poprostu 3 konta i koniec.
Do znawców (czy. Dydel) nie masz pojęcia to się nie odzywaj, inaczej polecą ostrzeżenia za spam, bo wnosisz bezsensowne posty do tematu, poza tym to żadne oszustwo.
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
banan nieprawda ze 3 konta i koniec.
ja sobie w kafejce zalozylem 7 kont i wszystkie hulaja u mnie
format tez pomaga
 
mermaidpoker_pl 0

mermaidpoker_pl

Użytkownik
Witam,

Boss Media limit jest założony w taki sposób, że rozpoznaje on twardy dysk z którego było zakładane konto ( czy rozpoznaje IP , hmm bardziej chodzi chyba jednak o dysk twardy ) . Jak go obejść ?
Zalecam założyć konto na innym komputerze, gdzie limit ten nie został wykorzystany. Zalogować się również oraz wejść w zakładkę Cashier. Od Teraz powinniście mieć państwo możliwość grania na własnym komputerze.

Jednocześnie zapraszam do wątku http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?p=518341#post518341 na temat promocji w Mermaid Poker.
Już dziś kolejny freeroll z pulą €50 o godzinie 20.30 tylko dla Polaków. Jednocześnie o godzinie 20.00 tylko dla graczy Mermaid Poker z pulą 300€ !

We wczorajszym turnieju zagrało tylko 25 osób więc jest to naprawdę duża szansa na zwiększenie swojego bankrolla.
 
spirol 30

spirol

Użytkownik
jest jakas mozliwosc by odzyskac swoj login i haslo na mermaid poker? kiedys zakladalem tam konto ale niepamiettam danych jedynie e-mail
 
mermaidpoker_pl 0

mermaidpoker_pl

Użytkownik
Witam,

Jak najbardziej. Proszę wysłać e-maila koniecznie z adresu na którym zakładane było konto pod adres [email protected] ze swoimi danym personalnymi!
Przykładowy e-mail:

Hello
I forgot my username and password. Could remind me it ? This is my personal detail:
( i tutaj proszę wypisać swoje dane personalne, imie nazwisko, adres etc. )
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Czyli co to nie zależy od IP, tylko od komputera? Czyli jak podłącze inny komp to mogę zainstalować sobie 3 dodatkowe pokerommy z tej sieci?
Jakie polecacie oprócz : Mermaid Poker, Paradise Poker i Poker Heven , bo te mam już zainstalowane, chodzi mi głównie o liczbę freerolli?
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
Czyli co to nie zależy od IP, tylko od komputera? Czyli jak podłącze inny komp to mogę zainstalować sobie 3 dodatkowe pokerommy z tej sieci?

Jakie polecacie oprócz : Mermaid Poker, Paradise Poker i Poker Heven , bo te mam już zainstalowane, chodzi mi głównie o liczbę freerolli?
tak swierzy komp zalatwi sprawe ale ip tez powinno byc zmienione
 
babilon 0

babilon

Użytkownik
Czyli co to nie zależy od IP, tylko od komputera? Czyli jak podłącze inny komp to mogę zainstalować sobie 3 dodatkowe pokerommy z tej sieci?
Jakie polecacie oprócz : Mermaid Poker, Paradise Poker i Poker Heven , bo te mam już zainstalowane, chodzi mi głównie o liczbę freerolli?
celeb, galaxy, king salomons
 
Q 0

quo87

Użytkownik
mam ten sam problem, chcialbym zalapac sie na promo z poker paradise i na walizeczke a tu wyskakuje mi ze nie moge zalogowac sie, rozmawialem z supportem i mowil ze nalezy z innego komputera zrobic to, i inne rozwiazanie jest takie zeby zrezygnowac z ktoregos roomu z sieci boss media ale to trwa do 6 miesiecy ;/ nie specjalnie chce mi sie przeinstalowywac komputer zwazajac ze mam tu rozne smieci ktore sa mi potrzebne
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
mam ten sam problem, chcialbym zalapac sie na promo z poker paradise i na walizeczke a tu wyskakuje mi ze nie moge zalogowac sie, rozmawialem z supportem i mowil ze nalezy z innego komputera zrobic to, i inne rozwiazanie jest takie zeby zrezygnowac z ktoregos roomu z sieci boss media ale to trwa do 6 miesiecy ;/ nie specjalnie chce mi sie przeinstalowywac komputer zwazajac ze mam tu rozne smieci ktore sa mi potrzebne
skoro nic nie daje zmiana ip, to nalezy skopiować klucze z rejestru (danego pokerroomu) i usunąć je z rejestru i zainstalować nowy z tej samej sieci, jak będziesz chciał z powrotem używać wcześniejszego roomu to znów wpiszesz do rejestru wcześniejszą kopię.
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
skoro nic nie daje zmiana ip, to nalezy skopiować klucze z rejestru (danego pokerroomu) i usunąć je z rejestru i zainstalować nowy z tej samej sieci, jak będziesz chciał z powrotem używać wcześniejszego roomu to znów wpiszesz do rejestru wcześniejszą kopię.
Jak robiłeś tak kiedyś i poskutkowało to napisz pokolei jak co należy zrobić. Bo byłbym zainteresowany tą opcją obejścia tej sieci.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
panowie dzis lub jutro bede robil format dysku , i sprobuje zalozyc 4 konto w Bossmedii , slyszalem ze jest to skuteczny sposob zeby ominac ta blokade, jesli wszystko dobrze pojdzie dam znac, ale jesli macie jakies skuteczniejsze i szybsze sposoby na ominiecie tej blokady piszcie ????
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
z ta boss media siecia, to ja nie wiem naprawde, ktoś długo musiał myślec nad tym, żeby tylko 3 konta można było mieć, przecież to jest nie normlane

tez mam ten problem i pewnie większośc, a formatu nie mam zamairu robić

tracą klientów też przez to ????
 
Do góry Bottom