>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siec Bossmedia - limit 3 kont

mermaidpoker_pl 0

mermaidpoker_pl

Użytkownik
z ta boss media siecia, to ja nie wiem naprawde, ktoś długo musiał myślec nad tym, żeby tylko 3 konta można było mieć, przecież to jest nie normlane

tez mam ten problem i pewnie większośc, a formatu nie mam zamairu robić

tracą klientów też przez to ????
Zalecam założyć konto na innym komputerze, gdzie dotąd limit nie został przekroczony ( u znajomego, w kafejce!)

I wziąść udział w turnieju dla forum http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=22355

i Freerollmanii http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=22771

i skorzystać z innych promocji! http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=22359
 
D 0

danielsson

Użytkownik
a mam pytanie czy jezeli jak usunalem ze Sportingbet konto a tam jest paradise z sieci BOSS MEDIA to jezeli usnalem konto z Sportingbet to z paradise też automatycznie się usunęlo zeby potem nie bylo bo chce zalozyc konto na pokerheaven i zeby nie bylo ze przkroczylem limit 3 kont
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
ja mam założone na Boss Media z jednego komputera 4 konta: paradise,heaven i dwa na mermaid. nie wiem jak to przeszło ale wszystkie działają
 
V 256

vernix

Użytkownik
ja mam założone na Boss Media z jednego komputera 4 konta: paradise,heaven i dwa na mermaid. nie wiem jak to przeszło ale wszystkie działają
to, że masz założone to nie oznacza, że będziesz z nich mógł wypłacić kasę (z tych dwóch kont przede wszystkim).
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
pewnie ze nie bedzie mogl wyplacic ale to jest zupelnie inny problem nie rozumiem dlaczego boss nie chce zniesc tego zakazu z tymi 3 kontami ale naprawde nie trudno jest to ominac wystarczy zeby znajomy zalozyl konto i tyle, a usuniecie danego pokera z kompa tez nic nie pomoze wiec zostaje kumpel nowy windows lub usuniecie z rejestru innych sposobow nie znam
 
R 0

rbiess

Użytkownik
A ja dostałem taką odpowiedz:
&quot;Niestety nie ma możliwości likwidacji konta, konto może pozostać na życzenie
jedynie zablokowane. To jednak nie przyczyni się do wymagań Boss Media co do
ilości kont.
W przypadku gdyby chciał Pan zablokować konto prosimy o ponowienie prośby.
Serdecznie pozdrawiamy&quot;
 
D 0

danielsson

Użytkownik
czyli nawet jak zlikwidujesz konto to i tak nie zwalnia się jedno konto do wykorzystania w sieci boss media...jak sie pytałem gostka z supportu od Sportingbet to proces likwidacji konta z sieci boss media trwa 6 miesięcy
 
R 0

rbiess

Użytkownik
Faktem jest, ze to troche poroniony pomysł z max iloscią kont na BossMedia tym bardzie, ze nie mozna otworzyc kilku poker-roomów tej sieci jednoczesnie na jednym kompie. Jesli byłoby to możliwe to faktycznie można by przypuszczać, ze jakieś &quot;przekręty&quot; dałoby się zrobic: Otwierasz wszystkie poker-roomy tej sieci, logujesz się do tego samego turnieju i grasz sam ze sobą ???? jak masz szczescie i z 400-1000 osob posadzi ciebie przy tym samym stole ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ale zawsze możesz zapisać się do turniejów z kilku kont i w razie niepowodzenia zmienić pokerclienta - widziałem sporo osób, które kombinują tak we freerollach.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Blokada jest nałożona na numer IP i unikatowy numer procesora. Zmień IP i procka w kompie, a założysz sobie wiecej kont...
Ja nie pamietam czym, ale zmienilem numer procka programowo i to dzialalo... poszukajcie sobie jakiegos programiku w google
 
Do góry Bottom