>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Siec Bossmedia - limit 3 kont

mermaidpoker_pl 0

mermaidpoker_pl

Użytkownik
z ta boss media siecia, to ja nie wiem naprawde, ktoś długo musiał myślec nad tym, żeby tylko 3 konta można było mieć, przecież to jest nie normlane

tez mam ten problem i pewnie większośc, a formatu nie mam zamairu robić

tracą klientów też przez to ????
Zalecam założyć konto na innym komputerze, gdzie dotąd limit nie został przekroczony ( u znajomego, w kafejce!)

I wziąść udział w turnieju dla forum http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=22355

i Freerollmanii http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=22771

i skorzystać z innych promocji! http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=22359
 
D 0

danielsson

Użytkownik
a mam pytanie czy jezeli jak usunalem ze Sportingbet konto a tam jest paradise z sieci BOSS MEDIA to jezeli usnalem konto z Sportingbet to z paradise też automatycznie się usunęlo zeby potem nie bylo bo chce zalozyc konto na pokerheaven i zeby nie bylo ze przkroczylem limit 3 kont
 
M 0

m12rowka

Użytkownik
ja mam założone na Boss Media z jednego komputera 4 konta: paradise,heaven i dwa na mermaid. nie wiem jak to przeszło ale wszystkie działają
 
V 256

vernix

Użytkownik
ja mam założone na Boss Media z jednego komputera 4 konta: paradise,heaven i dwa na mermaid. nie wiem jak to przeszło ale wszystkie działają
to, że masz założone to nie oznacza, że będziesz z nich mógł wypłacić kasę (z tych dwóch kont przede wszystkim).
 
K 0

kornikmw

Użytkownik
pewnie ze nie bedzie mogl wyplacic ale to jest zupelnie inny problem nie rozumiem dlaczego boss nie chce zniesc tego zakazu z tymi 3 kontami ale naprawde nie trudno jest to ominac wystarczy zeby znajomy zalozyl konto i tyle, a usuniecie danego pokera z kompa tez nic nie pomoze wiec zostaje kumpel nowy windows lub usuniecie z rejestru innych sposobow nie znam
 
R 0

rbiess

Użytkownik
A ja dostałem taką odpowiedz:
&quot;Niestety nie ma możliwości likwidacji konta, konto może pozostać na życzenie
jedynie zablokowane. To jednak nie przyczyni się do wymagań Boss Media co do
ilości kont.
W przypadku gdyby chciał Pan zablokować konto prosimy o ponowienie prośby.
Serdecznie pozdrawiamy&quot;
 
D 0

danielsson

Użytkownik
czyli nawet jak zlikwidujesz konto to i tak nie zwalnia się jedno konto do wykorzystania w sieci boss media...jak sie pytałem gostka z supportu od Sportingbet to proces likwidacji konta z sieci boss media trwa 6 miesięcy
 
R 0

rbiess

Użytkownik
Faktem jest, ze to troche poroniony pomysł z max iloscią kont na BossMedia tym bardzie, ze nie mozna otworzyc kilku poker-roomów tej sieci jednoczesnie na jednym kompie. Jesli byłoby to możliwe to faktycznie można by przypuszczać, ze jakieś &quot;przekręty&quot; dałoby się zrobic: Otwierasz wszystkie poker-roomy tej sieci, logujesz się do tego samego turnieju i grasz sam ze sobą ???? jak masz szczescie i z 400-1000 osob posadzi ciebie przy tym samym stole ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Ale zawsze możesz zapisać się do turniejów z kilku kont i w razie niepowodzenia zmienić pokerclienta - widziałem sporo osób, które kombinują tak we freerollach.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Blokada jest nałożona na numer IP i unikatowy numer procesora. Zmień IP i procka w kompie, a założysz sobie wiecej kont...
Ja nie pamietam czym, ale zmienilem numer procka programowo i to dzialalo... poszukajcie sobie jakiegos programiku w google
 
Do góry Bottom