>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skoki narciarskie 2016/2017 - Raw Air (10.03 - 19.03.2017)

Status
Zamknięty.
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
popieram poprzednika, ja akurat w Betssonie złapałem Prevca z Kamilem po 1,97.
Kwalifikacje + oba treningi zdecydowanie przeciwko Kamilowi.
 
O 7

oleks94

Użytkownik
A co myślicie Fettner vs Descombes Sevoie ? Kurs na Fettnera @1,50 warte gry ? Mi się wydaję dość pewny typ, ale chciałem poznać zdanie bardziej doświadczonych w tej dziedzinie
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam dziś warunki na skoczni w Lillehammer powinny być bardziej łaskawe do tych wczorajszych wiatr do 2m/s

Skleilem w fortunie taki kupon kurs 6,6 i sześć par:ZWROT! !!

Polasek - Stursa 1 kurs 1,4
W starym zwyczaju fortuna zawsze podrzuci perełkę a więc dobrze sobie radzący na tej skoczni Polasek kontra spadający z progu Stursa i ledwo kwalifikujacy się do konkursu. Polaska stać na kwalifikacje do drugiej rundy. .

Fettner - Prevc D. 1 kurs 1,65
Może Austriak nie imponuje formą z początku sezonu ale oddaje dobre i równe skoki I często kończy konkursy w pierwszej 10-tce i zestawienie go z Domenem który pogubił formę i skacze nerwowo i zrywa często skoki na progu. Na dwa równe skoki Słoweńca bym nie liczył jeżeli się zakwalifikuje do drugiej serii...

P.Prevc - Hayboeck 1 kurs 1,5
Zacznę od Hayboecka bo rzeczywiście w ostatnich dniach notuje regres formy brak błysku przy wybiciu z progu co przekłada się na odległości a Słoweniec ustabilizował formę i oczywiście nie są to skoki z przed ostatniego sezonu ale na walkę o pierwszą dziesiątkę jak najbardziej. Hayboeck z tą formą powalczy od 15miejsca w dół. .

Johansson - Descombes 1 kurs 1,45
Norweg czuje się dobrze na tej skoczni i dziś powinien powalczyć o top 6 a co do Francuza jest w dobrej dyspozycji ale tutaj musiałby skakać na 110%swoich możliwości ażeby pokonać Norwega który zanotował progres w ostatnich dniach.

Eisenbischler - Stoch 1 kurs 1,3
Szkoda mi Kamila bo teraz potrzeba by parę dni odpoczynku i treningu na małej skoczni bo widać że ewidentnie się męczy i niestety kryształowa kula odlatuje tak szybko a może uda się uratować 2 miejsce bo Wellinger chyba złapał chrapkę na to miejsce.
Eisenbischler jest w niesamowitym gazie i jak na niego to teraz jest mocny psychicznie wiec i skoki oddaje rewelacyjnie. Niemiec dziś powalczy o podium a Kamil jak uplasuje się w pierwszej 10-tce to będzie ok.

Kraft - Tande 1 kurs 1,15
Może tę parę zostawię bez komentarza bo każdy kto obserwuje skoki i obecny sezon to ma swoje zdanie o Norwegu. ..
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Zyla - Stoch 1 @1,75
Ito - Amman 1 @1,50
AKO @2,65
Fortuna

Po przerwie dodam cos od siebie. Dla Kamila chyba najlepszy bylby koniec sezonu, bo szkoda ogladacw takiej dyspozycji naszego mistrza. Skoki dobre, ale bez blysku lub totalnie nie trafione na progu, tak jak w ostatnim konkursie, cale szczescie ze nic mu sie nie stalo. Piotrek walczy o podium w tym smiesznym turnieju, realne szanse na 3 miejsce, wiec powinien byc w czolowce. Kurs zachecajacy. W drugiej ide w strone Japonczyka. Dobra 1 seria w jego wykonaniu w Oslo dala mu bodajze 3 miejsce, nie pamietam juz, wiem ze byl w pierwszej 5 ???? Szwajcar jak to szwajcar, klapnie na 2 nogi, z 5 punktow co najmniej odjete na starcie u niego, choc ostatnio wyladowal bardzo dobrze jak na niego i dostal noty jesli sie nie myle w granicach 18 ???? . Tyle ode mnie ;)
I jeszcze z bet365 zaklad
Tande - Stoch 1 @1,83
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Ostatnim razem udało się wygrać stawiając na Piotrka. Wygrał o jedno miejsce z niecałe 3ma punktami przewagi.
Dzisiaj Pinnacle daje znowu fajny zakład na Żyłę.
Jeżeli forma pozostanie to będzie można liczyć na zysk. Piotrek na tę chwilę skacze najlepiej z Naszych skoczków. Grać przeciwko Naszym skoczkom nie chcę, więc stawiam na Żyłę w parze z Freitagiem. Niemiec jak do tej pory w turnieju RawAir jest sklasyfikowany na 12tym miejscu. I generalnie radzi sobie tylko w kwalifikacjach. W turnieju już to powietrze schodzi i oddaje gorsze skoki.
Kurs na Piotrka bardzo fajny. Warto zagrać.
Żyła v Freitag @1,92
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Markus Eisenbichler na podium @2,20 Bet365
Niemiec prezentuje się z bardzo dobrej strony w Lillehamer, 1 i 7 miejsce na treningach, a we wczorajszych kwalifikacjach zdeklasował rywali. Spore value jak dla mnie; stawka rozsądna ze względu na warunki, które mają panować dzisiaj na skoczni.

DLA OSÓB, KTÓRE OBSTAWIAJĄ DZISIEJSZE ZAWODY:

Z powodu bardzo silnego wiatru seria próbna została odwołana. Na 17 zaplanowany jest konkurs.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Przy okazji wczorajszego studia TV, słyszałem jak panowie prawili, ze nasz sztab ma jakąś nowinke, która ma poprawić sytuacje Kamila, ma to działać juz od Trondheim i dziś Stoch zaprezentował świetny skok, wygrywając kwalifikacje ???? . Ile w tym realnej poprawy a ile przypadku i myślenia zyczeniowego, nie wiem:p. Ale napewno daje to więcej emocji do jutrzejszych zawodów. Dziś Kamil skoczył bardzo dobrze stylowo, posągowa pozycja w locie, świetne lądowanie i co najważniejsze daleko. Jeden skok ale jakze pozytywny.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
nasz sztab ma jakąś nowinke, która ma poprawić sytuacje Kamila, ma to działać juz od Trondheim i dziś Stoch zaprezentował świetny skok, wygrywając kwalifikacje
Zapewne chodziło tu o nowe buty, które dziś doleciały do Trondheim. Widzieliśmy co nowe buty dały Żyle podczas MŚ w Lahti. Sądzę, że stare kapcie Stocha dostały jakiejś wady, która powodowała skręcanie go podczas lotu, a przez to słabe skoki i dyskomfort w locie. Ciekawe co pokaże jutro, bo i Kraftowi zaczynają się zdarzać skoki słabsze w treningach czy kwalifikacjach.
Dzisiejsza wygrana w kwalifikacjach jest bardzo dobra z punktu psychologicznego. Kamil ostatnio zawiedziony tym, że medali nie było, skoki coraz słabsze i jeszcze pojawiające się błędy. Dziś jak podkreślano był zaskoczony swoim skokiem i &quot;prostym lotem&quot;. Dzięki temu głowa się odblokuje i jeszcze powalczy. Ważne by tą tendencje skrętu podczas lotu zlikwidować na tej skoczni bo kolejne są tylko mamuty i tam nie ma szans na walkę z takimi błędami.
 
A 9

adikson

Użytkownik
Stjernen - zwycięstwo w Raw Air 2017 @34 b365

Strata do prowadzącego wynosi 34 pkt. Niby dużo, ale czekają nas jeszcze skoki na mamucie w Vikersund. i To 7 punktowanych serii, więc jest gdzie nadrabiać.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Stjernen - zwycięstwo w Raw Air 2017 @34 b365

Strata do prowadzącego wynosi 34 pkt. Niby dużo, ale czekają nas jeszcze skoki na mamucie w Vikersund. i To 7 punktowanych serii, więc jest gdzie nadrabiać.

Stjernen złapał formę i zgadzam się skocznia w Trondheim tez mu odpowiada można polecieć te 140m a ponadto na mamucie może dużo nadrobić. Ja pogralem przed konkursem na Forfanga kurs 40 i Stjernena 18 w betssonie. No i właśnie betsson na dziś daje możliwość łączenia par wiec pogralem dwie pary

Stjernen - Wellinger 1 kurs 2 ✅✅ miejsca 2-3

A no właśnie pojedynek dwóch Andreasów ???? tak jak wspomniałem Norweg oddaje równe i dalekie skoki i myślę że w dzisiejszym konkursie stać go na miejsce na podium i takie mam przeczucie ze o jedną, dwie lokaty będzie wyżej od Niemca. Jeżeli wiatr nie będzie odgrywał głównej roli (dziś na być spokojniej max do 3m/s) to zobaczymy ładny i wyrównany konkurs bo i chyba Kamil nie powiedział ostatniego słowa wystarczy wyeliminować błąd na progu i te nowe buty oby zniwelowały te błędy.
Podsumowując Stjernen nawet jak skoczy 140m to na notach nie straci bo nawet przy takiej odległości ląduje telemarkiem a to świadczy że czuje się pewnie . Wellingerowi zdarzają się słabsze skoki ale w treningach wiec wykluczam że tu się mu noga podwinie.


Robert Johansson - Jarkko Maeaettae 1 kurs 1,35✅✅ miejsca 29-42

Chwała Finowi że złapał fajną formę gdzie bez problemów kwalifikuje się do konkursów ale trochę za wysokie progi na Norwega. Johansson powinien zakończyć konkurs w pierwszej 15 a Jarkko jak się zakwalifikuje do czołowej 30 to już będzie ok
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Einsenbichler-Stoch 2 @1.72 bet365⛔⛔⛔

Kamil dziś może powalczyć o podium.Wczoraj oddał przepiękny skok w prologu,co dało mu wygraną.Właśnie takiego udanego startu było mu trzeba żeby znowu wszystko wróciło na właściwe tory.Skacze tu w nowych butach,które jak sam mówi dobrze wpłynęły na jego psychike.Na jedynym treningu był 8 z notą 72,8 zaś Markus 5 z notą 77,3.Z kolei w prologu różnica między pierwszym Stochem a piątym Einsebichlerem wynosiła aż 13,9 pkt.
 
J 0

janeksm

Użytkownik
Kraft top2 2,20 Bwin
Co tu dużo mówić. Ostatnie 3 konkursy wygrał. do tego w indywidualnych statystykach ostatnich drużynówek też wygrywał. Myślę że to świetny kurs, ponieważ inni bukmacherzy dają podobny na zwycięstwo Krafta, a tu wystarczy, że będzie w top2.
(Niestety mam chory limit wygranej wynoszący 21zł...)

Stoch - Eisenbichler 1 1,79 Pinnacle
Ja pograłem po 1,9 w bet365, lecz mój poprzedni post został usunięty.
Kamil widać że wrócił do normalnego skakania. wygrał prolog, a w treningu zajął 8 miejsce, lecz miał prędkość na progu aż o 1,5km mniejszą od rywali (podczas treningu padał śnieg i mogło mu zasypać tory). Jeżeli będzie skakać tak jak wczoraj to powinien pokonać Niemca.

Szybki post
Stawiam kontre 1.8 na Eisenbichlera.
Dzisiaj 2 dalsze skoki Niemca w równych warunkach.
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Stjernen - zwycięstwo w Raw Air 2017 @34 b365

Strata do prowadzącego wynosi 34 pkt. Niby dużo, ale czekają nas jeszcze skoki na mamucie w Vikersund. i To 7 punktowanych serii, więc jest gdzie nadrabiać.
Jedyne co przemawia za typem to wysoki kurs. Za drobne można próbować.
W ubiegłym sezonie w Vikersund były 3 konkursy i we wszystkich Kraft był lepszy od Stjernena. Biorąc pod uwagę obecną formę Austriaka oraz przewagę jaką wypracował dotychczas to szanse na zwycięstwo Stjernena są iluzoryczne. Dlatego tak wysoki kurs
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam. Mało dziś mam czasu ale widzę w maratonie takie rodzynki jeżeli ktoś ma tam konto to polecam trzy zestawienia.

Pierwsza bomba: Hayboeck - Domen Prevc 1 kurs 2,34
Serio? Nie mówię że to jakaś tam lokata ale taki kurs na Austriaka na mamucie? Ok Hayboeck nie oszukujmy się jest widoczny spadek formy ale on lubi skakać na takich skoczniach a przecież nawet jeżeli nie jest w optymalnej formie to potrafi zaskoczyć i dziś powinien poprawić lokatę z wczorajszego konkursu i zestawiajac go z Domenem który sobie ewidentnie nie radzi trochę mi te skoki przypominają stylowo skoki Funakiego ale są za bardzo chwiejne i Domen określe to tak skacze nerwowo i niepewnie i można powiedzieć że swoje ten młody gigant w tym sezonie juz zrobił ma niespełna 18lat! !

Podsumowując jeżeli Domen nie radzi sobie na normalnej skoczni to na mamucie może być słabo a Hayboeck może dziś powalczyć o niezłą lokatę i wystawiając taki kurs 2,34 polecam! !

Jeszcze widzę dwie pary po mniejszych kursach tez marathon :
Eisenbischler - Stjernen 2 kurs 1,9
Niemiec jest w fenomenalnej formie ale zestawienie z typowym lotnikiem który złapał równie wysoką formę o te 2 lub 3 lokaty Norweg będzie lepszy.

Forfang - Freitag 1 kurs 1,57
Kolejny Norweg który lubi poskakac na mamucie i lepiej sobie na nich radzi i dziś Forfang to udowodni u Freitaga widać ostatnio progres na koniec sezonu ale będzie mu dziś ciężko przeskoczyć Norwega

Trzeba brać pod uwagę ze dziś będzie rozgrywana jedna seria no i wiatr powyżej 3m/s
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
siema. 62

siema.

Użytkownik
Witam, czy znalazł ktoś może zakład Kraft - pozostali (wydaje mi się, że przy okazji poprzednich konkursów takie oferty były wystawiane, tylko nie pamiętam u którego buka)?
Moim zdaniem warto pograć jeśli kurs będzie około 1.60-1.70
edit
Moim zdaniem warto również pograć
Tande - Fannemel @2.20 Bet365
Po pierwsze Fannemel jest rekordzistą w długości lotu własnie na skoczni w Vikersund (mimo, że odbiega trochę formą od tamtej dyspozycji), po drugie Tande wyraźnie notuje spadek formy.
Po trzecie miejsca w ostatnich konkursach, w których oboje brali udział: Tande - Fannemel
Trondheim - 10 - 14
prlog Trondheim 54 - 17
prolog Lillehammer 51 - 7
Według mnie kurs 2.20 zdecydowanie zawyżony i wart gry ????
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Rozliczenie
W fortuny wybrałem takie trzy pary kurs 2,11

Ameryki nie odkryje wiec i kursy małe ale dość te pary sensowne się wydają.

Stjernen - Eisenbischler 1 kurs 1,42
No i z tym kursem się zgodzę jeżeli wczoraj Norweg był lepszy to na mamucie tym bardziej powinien nawet jednym skokiem zrobić różnice nawet 10m przewagi mnie nie zdziwi

Forfang - Fannemel 1 kurs 1,3
Forfang złapał formę pod koniec sezonu i walczy o jak najlepszą lokatę w Raw Air a Fannemel no niestety odstaje od kolegów i dziś mimo że stać go na dalekie loty to z taką formą Forfangowi nie dorówna aczkolwiek może znaleść się w pierwszej 10-tce

Prevc P - Freitag 1 kurs 1,3
Sloweniec wczoraj fajnie poskakał a teraz sobie fajnie polata ???? i mimo że Freitag jest w lepszej dyspozycji to na mamucie będzie ciężko dorównać Prevcowi

PS. Kto pobrał pary z marathonu rano to może powiedzieć value ????

Jeszcze jeden kupon tradycyjnie w betssonie pograny dwie pary:
Stjernen - Eisenbischler 1 kurs 1,72ZWROT!

Kraft - Wellinger 1 kurs 1,4ZWROT!

No to się jajca porobily betsson nie zrobił zwrotów :;/: i wogóle zamieszanie z dzisiejszym dniem dziwne wyniki jedynie dobre jest to że Kamil wygrał prolog
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Panowie, miałem grać Stjernena z Eisenbichlerem , ale Unibet dał dupy i wyskoczył z mizerna oferta na skoki. Ten buk od 2015 spada na psy.
Wpadł mi w oko typ na Forfanga z Stochem po kursie 1.95. Polak chyba jakimś szczególnym lotniskiem nie był a i forma moim zdaniem zagadkowa. Co sądzicie eksperci ?
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Kraft S.-Stoch K. 1 - 1,22
Stjernen A. - Eisenbichler M. 1 - 1.42
Forfang J.A. - Tande D.A. 1 - 1.40
Zyla P. - Kot M. 1 - 1.65



Co myślicie o tych parach na skoki? Stoch wybitym lotnikiem nie jest,Kraft aktualnie poza zasięgiem kogokolwiek,na każdej skoczni czuje się dobrze,latać umie,choć na mamucie może przegrać z którymś z Norwegów,ale i tak od Stocha będzie lepszy.Drugi i trzeci typ na wspaniałych Norweskich lotników,będą tu walczyć o podium,oboje w mega formia,a jeszcze mamut u siebie,czego chcieć więcej,mocno liczę na Stjernena,myślę,że powalczy o zwycięstwo,od Eisenbichlera był lepszy wczoraj na dużej skoczni,to na mamucie powinien go łyknąć,Tande słaba forma generalnie,chociaż latać umie,to myślę,że Forfang ze swoją formą wygra,no i ostatni typ Żyłą typowy lotnik,na tej skoczni ma swój życiowy rekord no i rekord Polski,Kot umie latać,ale jakimś wybitnym lotnikiem nie jest,imo Piotrek będzie lepszy
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
,Kot umie latać,ale jakimś wybitnym lotnikiem nie jest,imo Piotrek będzie lepszy
Kot spisuje się od zawsze kiepsko na mamutach po prostu nie potrafi latać. Typ jak najbardziej do gry.


Piotr Żyła - Fettner : 1 @ 1.65 efortuna
Szczerze mówiąc zdziwiony jestem kursem wystawionym w tej parze na naszego zawodnika. Fettner zdecydowanie nie należy do grona zawodników którzy lubia loty co innego z Piotrkiem on na mamutach uwielbia skakać i nie ważne w jakiej by był dyspozycji jest gwarantem dalekich skoków. Odłegłościa powinnien go zjeść.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Peter Prevc win @ 12
Peter Prevc 1-3 @ 3.2​


A ja dzisiaj poluje na zwycięstwo Petera, który jest jednym z lepszych lotników jak i nie najlepszym na Vikersundbakken. Konkurs jednoseryjny co zwiększa szanse ,,dogów&quot;. Faworytów jest wielu jednak po takim kursie warto próbować. Od wczoraj również na skoczni w Vikersund były trudne warunki, które uniemożliwiały testy skoczni (6-7 m/s - wiatr boczny), jednak dzisiaj ma być trochę lepiej. Jednak wiatr w graniach 2-4 m/s jeżeli będzie sprzyjał również stawia lotników w uprzywilejowanej pozycji. Kurs na podium bardziej asekuracyjny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom