>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skoki narciarskie 2016/2017 - Zakopane (20.01 - 22.01.2016)

hristo 585

hristo

Użytkownik
Masz chyba zdanie wyrobione na temat Amerykanów, bez uwzględnienia ich aktualnych możliwości. Oczywiście ryzyko zawsze pozostaje, bo umiejętności rzeczywiście nie są duże, ale obecnie na pewno większe, niż Finów
co do stawki kolegi nie wypowiadam się, bo to chyba nie skan kuponu, a jedynie wpisana kwota przed postawieniem, więc mógł sobie wpisać i milion pln ;-)
Co do Usa to dla mnie skaczą ciągle to samo tylko Finowie dużo, dużo gorzej....Amerykanie nawet z Aalbornem i Clintem Jonsem nie mieli teamu, teraz sa Glasder i Rhodes chyba jednak indywidualnie słabsi;-)
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Czekałem na kursy, bo zawsze jest tak, że jeśli w sobotę ktoś skacze powyżej swoich mozliwości to buki od razu zaczynają przeceniać niektórych skoczków. Tak mamy teraz z Niemcami i na nich (przeciwko nim) oparłem swój kupon:
Żyła - Freitag 1 1,63
Kot - Leyhe 1 1,52
ako po podatku 2,18 (milenium)

Piotrek wczoraj indywidualnie drugi z Prevcem, ale to i tak typ przeciwko Ryskowi, który nie skacze nigdy całego weekendu równo i daleko, wychodzi na to, że słabszy skok pojawi się w niedzielę ;-)...nawet gdyby jednak Freitag skoczył swoje i uplasował się w TOP10, to Piotrek może odpalić rakietę i na pewno powalczy o podium.
Kot skacze u siebie, skacze równo i daleko, żadnych niespodzianek in minus. Leyhe na TCS osiągnął szczyt formy i powoli będzie z niej schodził (nie dam się nabrać na wygrane kwale), wczoraj niezłe skoki, ale to nie są próby na TOP6, gdzie widzę Maćka...kurs przeszacowany.
Dla szukających wyzszego ako:
Kot 1-8 1,7
Zyła - Freitag 1 1,63
Hayboeck - Wellinger 1 1,4
Ziobro - Korniłov 1 1,5
ako po podatku 5,12 (milenium)

Maćka opisywałem, Parę z Piotrkiem też....kolejny typ przeciwko następnemu z wczorajszych zwycięzców czyli Wellingerowi. Niemiec dotychczas równo, pora coś spalić;-) Hayboeckowi rzadko zdarzaja się wpadki i jeśli skoczy swoje jestem spokojny, że przejdzie Wellingera bez stresu.Rok temu Austriak był drugi, Wellinger 19ty....dziś liczymy na powtórkę.
Na koniec Janek z ruskim.....Ziobro próbuje się odrodzić, na razie nr 6 w naszej kadrze, ale wobec dołka Kubackiego i Huli ma szansę załapać się na MŚ, kiedy jak nie teraz pokazać się trenerowi? Korniłov wczoraj dwa przywoite skoki, ale mimo wszystko liczę na rozstrzygnięcie tej pary po 1 serii. Rosjanin to nie zawodnik na drugą serię, biorąc pod uwagę kwale powinien zając miejsce w piątej dziesiątce i tam go widzę dzisiaj.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Długo myślałem czy wogóle coś ruszyć na dzisiejszy konkurs ale wykombinowalem 4 zdarzenia: Fortuna

Janda - Matura 1 kurs 1,2 ✅✅ izzy
Jak tutaj to formalność Janda skacze dłużej i lepiej stylowo nic dodać nic ująć. ..

Eisenbischler - Forfang 1 kurs 1,42✅✅izzy
Niemcy po wczorajszym trumfie napewno będą dobrze zmotywowani do dzisiejszej walki o najwyższe miejsca i skaczą na zakopiance naprawdę równo i daleko. Niemca stać żeby wskoczyć do pierwszej 10 a jak nie to będzie ba początku drugiej ale oddaje tutaj dobre i równe skoki i norwegowi będzie ciężko go przeskoczyć Forfang fakt notuje progres ale przeplata lepsze skoki z gorszymi. Myślę że o te minimum 5pkt w konkursie Niemiec będzie lepszy

Stoch - Prevc D 1 kurs 1,25 ✅✅
Widać było wczoraj po naszym liderze niedosyt miał w głowie ten pierwszy skok i myślał co zrobił nie tak w drugim skorygowal błąd i skok oddał perfekcyjny. Dziś nie pozostawi wątpliwości i odda dwa super skoki które powinny dać podium a Domen skacze bardzo przyzwoicie i powinien zakończyć konkurs pod koniec pierwszej 10 o podium nie powalczy. .

Freitag zajmie pozycję 1-10 kurs 1,15 ✅✅izzy
Wiatru dziś nie będzie 3km/h to super warunki wiec i wypaczania wyników tez nie będzie a Freitagowi ta skocznia leży i bez problemu zajmie miejsce tak jak podałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
D Prevc - Stoch @ 2 @ 1,34
P Prevc - Tande @ 1 @ 1,28
AKO: 1,71 iForbet
Bardzo mocny dubel, który pogram grubiej. Kamil wczoraj zepsuł pierwszy skok co zdarza się mu bardzo rzadko. W drugiej serii odpalił już petardę i dziś powinien oddać spokojnie dwa ponad 130m skoki. Domen w lekkim dołku. To skoczek nadal czołowej 10 ale obecnie przeżywający lekki kryzys i dość przeciętnie spisujący się na Wielkiej Krokwi. Kamil obecnie w zdecydowanie wyższej dyspozycji.
Co innego brat Domena - Peter. Słoweniec po pauzie jaką zrobił sobie na PŚ w Wiśle wrócił do bardzo wysokiej formy wygrywając treningi oraz wczoraj nieoficjalne zawody indywidualne. Dwa genialne skoki wyniosły Słoweńców na podium zawodów a mało kto się przecież tego spodziewał. Tande jak to Tande. Po TCS lekka zniżka a w Zakopanym póki co bez rewelacji. Typ ze zdecydowanym wskazaniem na bardziej doświadczonego Słoweńca.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Peter Prevc zdominował w zasadzie wszystkie serie skoków od poczatku weekendu w Zakopanem. Kurs 2.5 na win warty gry (bwin). Ma moc i chęć do skakania, o żadnym spaleniu w zawodach mowy być nie może. Bardzo ciekawie zapowiadające się zawody. Dodatkowo Peter nie skacze w grupie z reszta faworytów, tylko trochę wczesniej, wiec mogą być trochę inne warunki dla niego, przy szczęściu lepsze i analogicznie przy pechu.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
P. Prevc m.1-3
Kot m.1-10
Stoch m.1-3
@2.35
Milenium

⛔⛔

Krótki urlop na Karaibach bardzo pozytywnie wpłynął na Prevca i dziś powalczy o pierwsze miejsce. Jeśli będzie skakał, tak jak wczoraj to stanie na pudle. Można być o to spokojnym.
W nieoficjalnych wynikach indywidualnych Peter wygrał wczorajsze zawody mając 10 punktów przewagi nad drugim Żyłą. Zapowiada się ciekawe starcie o pierwsze miejsce.

Maciek nie powinien wypaść z pierwszej dziesiątki. Wczoraj dwa bardzo równe skoki. Nie można się przyczepić do Kota, bo skacze bardzo dobrze i równo nie tylko w Polsce.

Kamil popsuł wczoraj swój pierwszy skok i nieoficjalnie zajął 9 miejsce. W drugim było już wszystko bardzo dobrze i wylądował na 136 metrze.
Stoch jest doświadczony, więc prawdopodobieństwo, że pójdzie coś nie tak jest bardzo małe.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Piotr Żyła top4 2.70 Bwin
Bardzo fajny kurs na top4 dla Piotrka, ryzykowny, ale przy obecnej dyspozycji naszego skoczka jak najbardziej do zagrania. Od Turnieju Czterech Skoczni skacze bardzo dobrze i przede wszystkim równo, nie zalicza żadnych wpadek. Wczoraj najlepiej z naszych Reprezentantów w drużynówce, w całym konkursie przegrał jedynie z powracającym do znakomitej formy Peterem Prevcem. Dzisiaj Prevc i Stoch raczej miedzy sobą rozegrają walkę o zwycięstwo w konkursie. Kamil pomimo spóźnionego wczoraj skoku jest w bardzo dobrej dyspozycji. Żyła powalczy z Tande i Hayboeckiem o kolejne wysokie miejsca w konkursie i nie jest na straconej pozycji, pokazał wczoraj, że w Zakopanym skacze bardzo dobrze, lubi tą skocznie, więc czołowa czwórka jak najbardziej możliwa.
Peter Prevc zdominował w zasadzie wszystkie serie skoków od poczatku weekendu w Zakopanem. Kurs 2.5 na win warty gry (Bwin).
Na Betsson kurs na Słoweńca 3.00 ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Prevc P.-Prevc D. 1 1,18 ⛔
P.Żyła 1-10 1,12 ✅
Tande D-A.-Kot M. 1 1,38✅
Stoch K.-Freitag R. 1 1,20✅
Hayboeck M.-Wellinger A. 1 1,40⛔
= 2,69 po podatku Milenium
Peter wraca mega mocny. Brat zdecydowanie słabszy w Zakopanem. Tutaj nie ma co za wiele gadać Peter walczy o wygrana a dla Domena miejsca w okolicach 6-10 będzie git.
Piotrek wczoraj rewelacyjnie. Czy dzisiaj będzie w stanie powtórzyć tak dobre skoki? Nie wiem ale pierwsza dziesiątka na luzie.
Tande skacze ciut słabiej po TCS jednak nadal kręci się w czołówce blisko podium. Maciek oddaje dobre skoki ale brakuje zawsze kilku metrów żeby być na podium. Przewiduje,że dzisiaj będzie podobnie i Tande będzie w pierwszej czwórce może piątce a Maciek coś koło 7-9msc.
Kamil wczoraj zwalił pierwszy skok. W drugim już wszystko było dobrze i po jego myśli. Freitag zaskakująco dobrze w ten weekend. Czy dzisiaj odda kolejne 2 super skoki? Szczerze wątpię. TOP 10 jak najbardziej ale Kamil dzisiaj walczy o wygraną.
Hayboeck bardzo dobrze czuje się na wielkiej Krokwi. Niby jakoś dziwnie przechodzi tą bule ale odległości ma bardzo dobre. Już w tamtym roku Austriak pokazał,że ta skocznia mu odpowiada i był na drugim miejscu. U Hayboecka jest powtarzalność i pewność w tych skokach. Niemiec niby dobrze niby daleko ale to nie jest gość który w każdym skoku to gwarantuje.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Eisenbichler : Forfang, @ 1.40
Leyhe : Descombes, @ 1.40

AKO 1.96 (Fortuna) (z rana chwyciłem po 1.45 &amp; 1.42)


✅✅✅

Eisenbichler jak i Leyhe od TCS prezentują dobrą formę. Najważniejszym aspektem są równe skoki, jeden jak i drugi mało kiedy zawodzą. Leyhe moim zdaniem potencjał ma jeszcze większy - a skoczna w Zakopanem mu bardzo odpowiada.

Jeżeli chodzi o Forfanga to każdy wie jak jest - norweg jeszcze nie jest stabilny i ciężko mu będzie o 2 równe i dobre skoki. Descombes mimo sezonu życia lekko pikuje w dół. Teraz gdy formy innych zawodników rosną przed MŚ będzie mu jeszcze trudniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Już myślałem, że nic ciekawego buki nie wystawią na dzisiejszy konkurs ale w końcu jeden typ mnie zaciekawił.
Tom Hilde - Anders Fannemel 1,90 Betsson ⛔
Przy pojedynku z Fannemelem główną informacją jest wiatr. Dziś wiać ma lekko w plecy. Dla Fannemela jest to ważne, bo przy wietrze pod narty skacze o wiele lepiej i potrafi, jak w Wiśle, zajmować miejsca w drugiej dziesiątce. Wiatr z tyłu mu przeszkadza. W treningach i w drużynowym konkursie skakał nierówno. Jeden skok, bez wiatru, zepsuty. W drugim zawiało i odleciał na 130m.
Hilde opuścił początek sezonu, potem było bardzo słabo. Tutaj w Zakopanem prezentuje się równo i na niezłym poziomie. Wczoraj w konkursie 129 i 129,5 metra to potwierdziły. W kwalifikacjach do dzisiejszych zawodów był 10.
Przy stabilnych, nie do końca korzystnych warunkach, myślę, że Hilde zaprezentuje się lepiej niż kolega z zespołu.

Eisenbichler jak i Leyhe od TCS prezentują dobrą formę. Najważniejszym aspektem są równe skoki, jeden jak i drugi mało kiedy zawodzą.
Akurat jeśli chodzi o Eisenbichlera to od konkursu w Innsbrucku widać, że ma teraz gorszy okres. Wcześniej praktycznie ciągle w TOP10, w tym roku jeszcze nie potrafił się tam wspiąć. Wczoraj był najgorszym z Niemców.
Jak dla mnie jedynym argumentem w tej parze jest niestabilność Norwega, ale mówienie o dobrej formie Eisenbichlera to spora przesada, bo pokazał w tym sezonie, że stać go na o wiele więcej.
 
S 47

szymonex0

Użytkownik
Myślicie,że warto zagrać na raz,że Stoch i Prevc beda na podium? 2 na miejsca do obsadzenia,wydaje sie ciezko,ale nie wiem,kto by mogl im dzisiaj zagrozic,jedynie Piotrek,ewentualnie Tande.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Jeszcze jedna para wpadła mi w oko:Betsson

FREITAG - KOFLER 1 kurs 1,65 ✅✅ izzy :grin:

Taki kurs pobieram z pocalowaniem ręki Freitagowi jak wyżej opisywałem dobrze skacze się na tej skoczni i notuje dobre równe skoki a Kofler zanotował regres formy i trudno mu osiągnąć dwa równe skoki
 
hristo 585

hristo

Użytkownik
Freitag zajmie pozycję 1-10 kurs 1,15
Wiatru dziś nie będzie 3km/h to super warunki wiec i wypaczania wyników tez nie będzie a Freitagowi ta skocznia leży i bez problemu zajmie miejsce tak jak podałem
słaby kurs, a Rychu miewa wpadki - szczerze odradzałbym, sam się niedawno spaliłem na Hayboecku w 10 po podobnym kursie, a Austriak jednak wydawał się jeszcze pewniejszy.
Nie twierdzę, że Freitag będzie poza 10, ale nawet jak zajmie np 12 lokatę to też nie będzie niespodzianka
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Wellinger - Freitag 1 @2.00 b365 ✅ ✅
Wellinger skacze tu bardzo równo. W sumie Freitag też dobrze sobie radzi, ale większość prób w Zakopanym dla tego pierwszego. Wczoraj, pomimo że skakał z belki niżej w 1 skoku niż Freitag, to przegrał razem 1.9pkt. W drugiej serii skakali z tej samej belki i Wellinger skoczył 0.5 metra dalej. Stawiam na powtarzalność.
Do tego spróbuję Prevc P. wygra @2.50 b365. ⛔
Po powrocie znowu zaczyna kozaczyć. Najlepszy ogółem wczoraj, pociągnął Słowenię na podium, a i inne próby zawsze bardzo udane.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Mały skandal dzisiaj w skokach. Wszyscy skaczą dalej a i tak Stoch wygrywa. +10 pkt za wiatr a stylem nie zasługiwał na same 19. Niech Stoch wygrywa ale te punkty za wiatr to jakiś cyrk. Kot 124 metry w wygrywa z zawodnikiem co skacze 130 metrów.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Mały skandal dzisiaj w skokach. Wszyscy skaczą dalej a i tak Stoch wygrywa. +10 pkt za wiatr a stylem nie zasługiwał na same 19. Niech Stoch wygrywa ale te punkty za wiatr to jakiś cyrk. Kot 124 metry w wygrywa z zawodnikiem co skacze 130 metrów.
Tak to jest jak oglądasz zawody PŚ raz na &quot;ruski&quot; rok.;)
Stoch skakał w słabych warunkach i system przydzielił mu rekompensatę punktową wg określonego algorytmu. Reszta później miała aurę pogodową zdecydowanie lepszą i stąd mniej dodanych punktów. Tyle, w czasach Adasia, tego nie było to i inne rozstrzygnięcia pewnie by się pojawiły. Który scenariusz jest lepszy dla kibica, to kwestia dyskusyjna, teraz pogoda w mniejszym stopniu wpływa na rywalizację. Ja jestem za obecnym systemem. Ale żeby nie być taki jednostronny, to nie ciężko wyobrazić sobie sytuację, gdzie zawodnik mając &quot;słabsze&quot; warunki skacze na rekord skoczni a po nim skoczek otrzymujący lepszy wiatr dostaje minusowe punkty, gdzie system przeliczy, że aby wyprzedzić pierwszego musi oddać nierealny skos na wypłaszczeniu:razz:.
Mnie dziś zawiódł P. Prevc, po ostatnich wyczynach, liczyłem na dużo więcej.:?
 
Do góry Bottom