>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill a Trustly

grembi 70

grembi

Użytkownik
Witam, czy wpłacał ktoś z Was kiedyś pieniądze na Skrill przez &quot;Trustly&quot;? Jak długo czekaliście? Podają, że wpłaty są realizowane natychmiastowo, a ja już ponad godzinę czekam i nie mam pieniędzy na Skrillu, a z mojego konta bankowego również one zniknęły...
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Podejrzewam że wszyscy używają P24 jak chcą mieć szybko ale napisz po jakim czasie dotarła kasa bo czasami P24 mają problem i dobrze by bylo wiedzieć jaka jest alternatywa.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Te Trustly w działaniu przypomina sofort podaje się login i hasło do konta bankowego na stronie która nie jest stroną banku. Radzę uważać na takie formy płatności.
 
dawid126p 2,5K

dawid126p

Użytkownik
Ja też zleciłem wpłatę przez ten serwis, niby przelew miał być natychmiastowy, ale w zakładce zlecone operacje w mbanku był zaplanowany na 23.12. Anulowałem ten przelew i pieniądze wróciły, takze Tobie tez poelacam tak zrobić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
To ja dodam moja, świeżą historie z tym czymś.
Zleciłem wypłatę 300€ na skrill i oczywiście tej kasy nie ma (ani na skrill ani w banku).Po ok.godzinie wyslalem tiquet do MB, to mi napisali, że owszem mają wpłatę oczekująca na potwierdzenie ze strony operatora i że mam czekać do 48h(natychmiastowo sic!) Po tym czasie mam im wysłać screen z transakcji, co oczywiscie uczyniłem, gdyż jak się domyślacie, kasy wciąż nie było.Po trzech dniach kasa dotarła....W jednym z meili wyraziłem kilka uwag, na temat tego operatora.Muszę zaznaczyć, że kontakt z suportem(polskim) był dość sprawny-po kilku godzinach odpisywali.
DLATEGO NIE POLECAM TEJ OPCJI!
U mnie nie ma wyboru P24 mam trustly albo sofort i jako że dopiero zaczynam używać MB, wybrałem akurat tę opcje, zanim przeczytałem ten wątek.Sofort owszem-wpłata natychmiastowa, ale jak ktoś wyżej zaznaczył-podajemy dane do konta bankowego na stronie, która nie jest bankiem, najlepiej zmieniać hasło po każdej transakcji, jeśli już się ktoś zdecyduje
Pzdr
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Ale przecież każda transakcja jest akceptowana sms-kodem, więc nawet jak ktoś zna twoje hasło do konta to nic nie zrobi?
 
bananaya 2

bananaya

Użytkownik
nie polecam, pisze ze natychmiastowa i jest lista ok 5 bankow, wchodze pozniej w historie i widze date ksiegowania na nastepny dzien... jak moze byc natychmiastowy jak do innego banku, bez komentarza

edit. jednak cofam to co napisałem, o dziwo kasa po 10 minutach na koncie netellera xD tylko jakim cudem ? w niedziele z innego banku do innego, na dodatek w szczegolach data operacji i ksiegowania ustawiona dopiero na jutro xD
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
roznie bywa, robiac wplate z ing kasa jest natychmiast z mbanku czekam od wczoraj ale to chyba zalezy od banku jeszcze mi sie nie zdarzylo zeby wplata z ing nie doszla, z mbanku wplacam 2gi raz, poprzednim razem bylo duzo szybciej ale w opisie pod bankiem bodaj jest opis ze nie ktore baki w tym ing ma wplate natychmiastowa a inne np wlasnie mbank na nastepny dzien roboczy czy cos takiego
 
blads 187

blads

Użytkownik
nie polecam, pisze ze natychmiastowa i jest lista ok 5 bankow, wchodze pozniej w historie i widze date ksiegowania na nastepny dzien... jak moze byc natychmiastowy jak do innego banku, bez komentarza
Natychmiastowa i nic się z Twoimi pieniędzmi nie dzieje bo nie ma prawa się nic stać, księgowanie idzie zgodnie z tym jak działa elixir system w bankach. Wysyłasz pieniądze jak elixir już nie działa to przelew po prostu wisi u Ciebie na koncie i czeka do następnego dnia roboczego na pierwszą sesje elixira .Oni posiadają konto w polskim banku normalnie więc że tak powiem kase Ci przelewają na słowo...co z tym możesz zrobić to już domyśl się sam (anulować przelew po wpłacie pieniędzy na moneja nie problem)
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Macie jakiś link do kontaktu z polskim supportem? Zleciłem wpłatę na skrilla przez trustly właśnie i z konta hajs mi zniknął, a na skrillu się nie pojawił w wyniku problemów technicznych trustly. Jak się z nimi kontaktować?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Macie jakiś link do kontaktu z polskim supportem? Zleciłem wpłatę na skrilla przez trustly właśnie i z konta hajs mi zniknął, a na skrillu się nie pojawił w wyniku problemów technicznych trustly. Jak się z nimi kontaktować?
Poczekaj kilka/kilkanaście minut i powinno być na skrillu. Jak nie będzie pisz do skrilla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom