>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skrill Vip

francoluca 40

francoluca

Użytkownik
Teraz zauważyłem w ustawieniach Skrill konta coś takiego jak &quot;Uwierzytelnianie dwuczynnikowe&quot;. Daje to możliwość logowania się na konto tylko z kodem przysłanym w aplikacji na telefon. Zawsze to dodatkowa opcja zabezpieczenia przed włamaniem.
 
marcins 224

marcins

Użytkownik
Dzwoniłem dzisiaj i sprawa załatowiona w 5 minut. Wczesniej poszedł mail z dokumentami a dzisiaj rozmowa i wygenerowali nowe hasło. Panowie ten token bezpieczenstwa to tylko na koncie VIP czy normalny uzytkownik tez ma taka opcje?
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Dzwoniłem dzisiaj i sprawa załatowiona w 5 minut. Wczesniej poszedł mail z dokumentami a dzisiaj rozmowa i wygenerowali nowe hasło. Panowie ten token bezpieczenstwa to tylko na koncie VIP czy normalny uzytkownik tez ma taka opcje?
macie na mysli to ze przyjdzie sms z kodem tak jak to jest w niektorych bankach? Ma to ktoś? Placi sie cos za to czy jest to darmowe?
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Dzwoniłem dzisiaj i sprawa załatowiona w 5 minut. Wczesniej poszedł mail z dokumentami a dzisiaj rozmowa i wygenerowali nowe hasło. Panowie ten token bezpieczenstwa to tylko na koncie VIP czy normalny uzytkownik tez ma taka opcje?
Token dla każdego. Jako VIP masz opcję zamówienia go za darmo. Jak nie masz VIPa to musisz do nich zgłosić, że chcesz zamówić i wtedy Ci aktywują taką opcję na koncie.
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
macie na mysli to ze przyjdzie sms z kodem tak jak to jest w niektorych bankach? Ma to ktoś? Placi sie cos za to czy jest to darmowe?
Token to takie urządzenie,które generuje ci ciąg liczb.Żeby zalogować się na konto to po podaniu hasła musisz kliknąć na token,żeby wygenerować liczby i wprowadzić na stronie.Jedno z lepszych zabezpieczeń,polecam.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Token to takie urządzenie,które generuje ci ciąg liczb.Żeby zalogować się na konto to po podaniu hasła musisz kliknąć na token,żeby wygenerować liczby i wprowadzić na stronie.Jedno z lepszych zabezpieczeń,polecam.
bezplatne to jest?
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
To mnie uspokoiliscie!! Ale nerwa chwycilem, balem sie, ze ktos mi sie wlamal na konto czy cos, ale widze, ze to po prostu masowa weryfikacja!!
Wyslalem im maila uzywajac formularza na stronce, ale od 6 rano brak odpowiedzi.
No to przed chwila wyslalem im maila na [email protected] ze zdjeciami dokumentow, mam nadzieje, ze zaraz odblokuja..

edit. znalazlem numer, nie ma go przy wyplacie, jest przy depozycie. Na szczescie mialem w koszu
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Dobra, 15 min i zalatwione ???? ODBLOKOWANE!! Zraszacz_bukow moze dalej zraszac buki ????
INSTRUKCJA DLA posiadaczy VIP Skrill czyli jak to zalatwic w kilkanascie minut:
1. Wysylamy zdjecie dowodu osobistego/prawa jazdy na [email protected]
2. CZEKAMY AZ ODPISZA i wysla nowe haslo ALBO idziemy do kolejnego punktu (POLECAM)
3. Dzwonimy na numer +48 22 128 82 57 i wpisujemy swoj numer ID i naciskamy kratke (tak jak pisano wczesniej nr ID jest np. w mailu jak sie robi depozyt do buka, warto na przyszlosc ten numer zapisac).
4. Mowimy do konsultanta (ja trafilem na anglika), ze zostalismy poproszeni o zresetowanie hasla i wyslanie dokumentow, ze dokumenty zostaly wyslane i prosimy o szybka weryfikacje. U mnie koles kumaty, ogarnal w 3 minuty, po kilkunastu sekundach nowe haslo tymczasowe na e-maila, od razu zmienilem.
5. Zraszamy buki.
Pozdrawiam serdecznie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
J 0

jelle-klassen

Użytkownik
Panowie a ja mam inny problem wplaciłem właśnie na skrilla wiekszą kwotę niż zawsze i nie otrzymałem środką tylko informacja, że w przeciągu 24h będzie weryfikacja transakcji. Miał ktoś coś podobnego?? Jesli tak to jak długo czekał??
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Panowie a ja mam inny problem wplaciłem właśnie na skrilla wiekszą kwotę niż zawsze i nie otrzymałem środką tylko informacja, że w przeciągu 24h będzie weryfikacja transakcji. Miał ktoś coś podobnego?? Jesli tak to jak długo czekał??
Rowniez tak mialem, za kazdym razem jak wplacalem przez przelewy24. Dobijalem sie do nich na e-maila, pisali, ze to wina banku, ze bank nie mogl autoryzowac automatycznie transakcji.. generalnie jakies brednie.

Co zrobilem? Wszedlem na strone przelewy24 i wzialem kontakt, wpisalem numer transakcji (zaczynajacy sie od p24-xxx-xxx-xxx) i poprosilem o zwroty. Dlaczego? Bo po 24h kasy nie widzialem.


Od tej pory wplacam kase na Skrilla przez SOFORT
 
W 7

wujcio

Użytkownik
Wczoraj napisałem im maila i bez odpowiedzi. To jest kpina, że wcześniej nawet nie chciało im się poinformować ludzi.
 
B 66

brokers

Użytkownik
Coraz gorzej się dzieje z tym Skrillem. Nie wiem co jest głównym powodem ale nie ma dnia w którym się nie czyta o jakiś co raz to nowszych problemach z ich strony... Tylko czy jest jakaś lepsza alternatywa ?
 
yam 93

yam

Użytkownik
Tez pisalem do nich wczoraj i do tej pory bez odpowiedzi.
A konto vip i pisalem na help-vip.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Tez pisalem do nich wczoraj i do tej pory bez odpowiedzi.
A konto vip i pisalem na help-vip.
Jak umiesz podstawowy angielski i znasz swoj numer ID konta to zadzwon do nich pod numer, ktory podalem powyzej. Dzwonisz na polski numer wiec nie placisz praktycznie nic. I w kilka minut odblokuja.
 
yam 93

yam

Użytkownik
Jakby mi bardzo zalezalo to bym dzwonil, z reszta jeszcze dzien i bym pewnie nie wytrzymal i dzwonil mimo wszystko.
Ale ogarneli sie i wyslali na mejl nowe haslo.
Musza miec totalny rozpizd skoro tak dlugo vipom odpisuja, ale w sumie widac ze to masowa akcja zmiany hasla...
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
siema
dzisiaj przyszla mi karta od Skrilla(poprzednia stracila waznosc). Stad moje pytanie. Pin zostaje taki jak do poprzedniej karty(nr karty przyslanej jest taki sam jak tej ktora stracila waznosc)?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
siema
dzisiaj przyszla mi karta od Skrilla(poprzednia stracila waznosc). Stad moje pytanie. Pin zostaje taki jak do poprzedniej karty(nr karty przyslanej jest taki sam jak tej ktora stracila waznosc)?
PIN zostaje ten sam.

Na przyszłość polecam używać opcji Szukaj ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Do góry Bottom