>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SoccerBet 2.0

Status
Zamknięty.
mario22 15

mario22

Użytkownik
jakby ktoś się pytał to oznaczenie &quot;2/2+&quot; oznacza goście wygrają pierwszą oraz drugą połowę i faktycznie tak było w meczu &quot;Stormvogels/Telstar 1 - 2 Excelsior&quot;
pierwsza połowa 0-1
druga połowa 1-2
kurs na ten mecz mógłbyć nawet 4,0 (2/2)


Pretender - gratuluję kuponu
 
pretender 111

pretender

Over 1 kwarta.

Program dobrze przewiduje 2 ligę holenderską :] Puściłem 2 spotkania z listy dorzuciłem 1 z 1 ligi i proszę:]
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Witam
Pobrałem ten program z powyższego linku ale nie chce mi się on zainstalować co robić?
po pierwsze nie instalujesz tego programu tylko go uruchamiasz z pliku .exe
być może nie masz zainstalowanego .Net Framework 2.0
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Na chwile obecną z 15 typów wyselekcjonowanych przez dwa algorytmy programu spośród 9 meczy które się odbyły 8 nie trafionych.........
 
pretender 111

pretender

Over 1 kwarta.
14.03.2010



Z tych propozycji zrobiłem 2 kupony.Oprócz Manch Utd-Fulam on był na dokładkę :].
I takie coś weszło :]

 
P 0

pub

Użytkownik




Z tych propozycji zrobiłem 2 kupony.Oprócz Manch Utd-Fulam on był na dokładkę :].
I takie coś weszło :]

Pretender jak Ty to robisz ze masz typy typu: 1/1...2/2...rowniez korzystam z programu ale nigdzie mi sie takie typy nie wyswietlaja? Dodajesz to do schowka moze?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Pretender jak Ty to robisz ze masz typy typu: 1/1...2/2...rowniez korzystam z programu ale nigdzie mi sie takie typy nie wyswietlaja? Dodajesz to do schowka moze?
po prostu wystarczy przeczytać kurs do którego link znajduje się wyżej.

A typy 1/1 lub 2/2 lub 2/2+ program wyszukuje tylko i wyłącznie w przypadku wybrania opcji &quot;auto szukani&quot; w tym przypadku program najpierw liczy wynik dla pierwszej połowy następnie dla drugiej połowy oraz całego meczu.
+ oraz * informują że mecz spełnia jeszcze warunki dodatkowego współczynniku.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
W związku z coraz częstszymi pytaniami o promocję postanowiłem zrobić wyjątek i uruchamiam promocję do końca miesiąca przy aktywacji 1msc (soccer, hockey, basket) dotatkowy tydzień gratis lub 3msc soccer 2 tygodnie gratis. w mailu proszę pisać kod: formu.bukmacherskie.com
 
F 0

fotoneo

Użytkownik
witam

stosuje ten program 2,5 miesiąca jestem z niego bardzo zadowolony i wedłóg mojej oceny program jest znakomity ???? bardzo jest pomocny przy obstawianiu meczy skuteczność oceniam na 80% - 85% a nawet 90% polecam go wszystkim ????

pozdro
 
pandora 0

pandora

Użytkownik
No dobra dokonalem platnosci... niby platnosc poszla i ile mam czekac zeby program w pelni dzialal ?? hmmm??
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
witam, wieczorem już nie sprawdzałem poczty (grill+piwko) ale rano już masz wszystko gotowe + dodatkowo tydzień gratis za opóźnienie he he :)
 
pandora 0

pandora

Użytkownik
szykujecie zmiany typu wlasnie podawanie skladow itp? hmmm btw program czasami szalone pomysly ma :p typu praktycznie 100% obstawiania na mecz dzisiaj z greckiej drugiej ligi po kursie 7,50 ;] a dostaja juz 2:0 ;P btw. sprawdzany byl program pod wzgledem underow/overow na hokej(NHL itp)??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom