>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SoccerBet 2.0

Status
Zamknięty.
przemkurius 0

przemkurius

Użytkownik
Rozpoczełem pracę nad nową wersją programu:
Wprowadziłem następujące zmiany oraz nowości:
- dyscypliny: piłka nożna, hokej, koszykówka
- Under/Over - 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 dla piłki nożnej oraz dla hokeja 3.5 4.5 5.5 6.5 7.5
- oraz najciekawszy pomysł:
program oblicza prawdopodobieństwo wyniku dla pierwszej oraz drugiej połowy meczu
oraz wynik under/over dla pierwszej oraz drugiej połowy meczu.
(te zmiany oraz nowości już mam zrobione - teraz testuję aplikację)

Myślę że po nowym roku udostępnie pierwszą nową wersję
czekam z niecierpliwością ????
 
L 0

luk_lbn

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie do osób, które korzystały z tego programu. Czy warto zainteresować się tym programem jako narzędziem pomocnym w typowaniu? Zawsze sam analizowałem statystyki, ale obecnie niestety czas mi na to nie pozwala, stąd też takie pytanko.
Proszę o odpowiedzi ????
 
P 1

premi

Użytkownik
Tak. Ale pamiętaj to jest narzędzie do pomocy a nie jakaś kryształowa kula pokazująca przyszłość. Dobrze będziesz z niego korzystał i skuteczność powinna wzrosnąć (tak było u mnie).
 
solarek 0

solarek

Użytkownik
ja jestem bardzo zadowolony z działania programu, ale nie mogę się już doczekać hokeja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!@#@!$@!$ przydatna była by też możliwość subskrypcji prognostyk programu na email, to było by bardzo pomocne na mobilych urządzeniach, albo coś w ten deseń ale w formie www
 
L 0

luk_lbn

Użytkownik
Dzięki panowie za odpowiedź.
Rzecz jasna, że program to nie kryształowa kula, poprostu nie mam dużo czasu na analizę statystyk, ale na sprawdzenie kilku wybranych przez program typów bez problemu znajdę czas. ????
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
o widzę że zainteresowanie programem podniosło się :)
bardzo cieszą mnie te rozsądne wypowiedzi i podejście ludzi do sprawy mojego programu iż faktycznie nie jest to kryształowa kula ale swoją wartość ma i jest w stanie pomóc w podniesieniu skuteczności i zwiększenia zysków.

Kolejna wersja jest już gotowa - pozostało mi jeszcze do zrobienia pobieranie aktualizacji, ale jutro powinno być wszystko gotowe.

Zastanawiam się nad nową nazwą dla programu, może macie jakieś propozycje.
Może ogłosze konkurs na nazwę :) dla zwycięzcy aktywne konto na 3 miesiące :) czekam na propozycje.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tak jak obiecałem wydaję dziś nową wersję wersję programu ExploreBet 3.0

POBIERZ PROGRAM

Najważniejsze nowości:
- koszykówka
- hokej
- obliczanie wyniku pierwszej i drugiej połowy lub tercji
- under over 0,5 1,5 2,5 3,5 4,5 5,5 6,5 7,5 (soccer + hockey)
- lista ostatnich meczy - w tym możliwość sortowania: Home, Away, Win, Los
- lepsze statystyki: liczba goli w pierwszej i drugiej połowie, dokładny czas strzelenia bramki oraz nazwisko strzelca
- możliwość obliczenia wyników meczy już rozegranych (dzięki temu można sprawdzić jaki wynik przewidywał program)
- autowyszukiwanie - sprawdzany jest cały mecz oraz 1 i 2 połowa meczu

Najważniejsze zmiany:
- nowy współczynnik do algorytmu
- większa szybkość obliczeń algorytmu
- większa liczba lig w piłce nożnej
- łatwiejsza rejestracja - automatyczna odpowiedź
- szybsze pobieranie bazy danych (jest dużo większa niż poprzednia)
- zamiast kuponów jest schowek w którym możemy przechowywać nasze mecze
- bardziej intuicyjne menu wyboru meczu oraz ligi
- brak błędów w przypadku braku bazy danych
- stabilniejsza praca

Jest to pierwsza wersja, większość błędów wykryłem i naprawiłem jednak mogą się zdarzać błędy - w przypadku wykrycia proszę zgłosić mi to na maila [email protected]

wszelkie pytania można zadawać na tym forum - postaram się w najbliższym czasie zrobić jakiś tutorial.

POBIERZ PROGRAM x86
POBIERZ PROGRAM x64

Planuję również wprowadzić opcję wysyłania swoich kuponów na serwer oraz dzielenia się nimi z innymi użytkownikami programu.

Osoby które posiadają pełną aktywację konta muszą ponownie zarejestrować się oraz wysłać do mnie odpowiednią informację abym mógł aktywować im konta w nowej wersji. Ponadto osoby te mają dostęp do wszystkich baz.

---------------------------------------------------------------
w wersji 3.0.0.1 - login może zawierać takie znaki jak . - _ część osób miała problem z rejestracją
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
pierwsze pytanie czy masz zainstalowanego .NET Framework 2.0
Drugie pytanie bo widzę że pobrałeś wersję Release_x64 - a ta wersja jest przeznaczona do systemów 64 bitowych ( systemów nie mylić z procesorem !!! )
Jeżeli masz np procesor 64 bitowy a system np Windows XP 32 bitowy to trzeba pobrać wersje _x86
 
G 0

guantamo

Użytkownik
Mógłbyś wrzucić screeny na jakiś hosting fotek, co by nie było trzeba się rejestrować na ich stronie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom