>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SoccerBet 2.0

Status
Zamknięty.
mario22 15

mario22

Użytkownik
karamba131 - pytasz się czy idzie zarobić - zobacz sobie screeny które udostępnił Pretender.

Poniżej na moich screenach widać jak program potrafi być skuteczny, nie jest to regułą, ale na pewno nie raz miło zaskoczy :)

Mecze zostały wybrane przy pomocy &quot;auto szukania&quot; osobiście polecam grać typy z oznaczeniami 1/1 lub 1/1+ lub 2/2 lub 2/2+
Proszę nie zapominać o sprawdzeniu składów, kontuzji, kartek, zmian trenera dzięki temu unikniecie nieprzyjemnych niespodzianek, grajcie rozsądnie !



a to kupony które wybrałem z propozycji programu


pewnie część osób zauważyła że pojawiły się nowe oznaczenia 1/1+* oraz 2/2+* - ta &#39;*&#39; oznacza że dla pierwszy algorytm dla pierwszej połowy oraz całego meczu wskazywał 100% punktów - zmiana ta będzie dostępna w wersji 3.1.0.0 nad którą obecnie pracuję.

Kolejną nowością którą wprowadzę będzie wysyłanie typów na serwer.
 
D 0

drag2310

Użytkownik
witam. chciałbym spytać czy jest coś w stylu darmowego abonamentu przez jakiś czas w celu wypróbowania programu? pozdrawiam
 
L 0

luk_lbn

Użytkownik
Program pomaga bardzo w analizie spotkań hokeja i piłki nożnej( co do koszykówki się nie wypowiadam, bo nie obstawiam spotkań z tej dyscypliny) - szczególnie jeśli ktoś nie ma zbyt dużo czasu na siedzenie cały dzień przed komputerem i analizowanie spotkań pod kontem ostatnich meczów danych drużyn. Nie należy zapominać, co jest ważne, o własnej analizie!!!
Dla przykładu podaję podsumowanie mojej gry w ostatnim tygodniu:

http://img697.imageshack.us/i/statystyki811022010.jpg/

http://img688.imageshack.us/i/podsumowanie.jpg/
 
K 0

karamba131

Użytkownik
mario22 może załóż temat o programie soccerbet w którym będziesz podawał typy które grałeś lub które program podał
 
F 0

fotoneo

Użytkownik
ExploreBet
witam

mam pytanie do mario22

chodzi o to że znalazłem program do analiz FireBet 3 zainstalowałem go i podałem email i pszyszła do mnie informacja że FireBet został wykupiony przez http://www.explorebet.com czyli włąściciela programu ExploreBet

mam pytanie czym te dwa programy się różnią: FireBet3 od ExploreBet???

bo aktualnie mam ExploreBet i licencje wykupioną na 1miesiąc ale nie wiem o co chodzi w tym programie czy jest jakaś pomoc do tego programu???

pozdro
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
tak program hula :)

ostatnio udało mi się zebrać grupę najlepszych typerów z mojego programu, postaram się w najbliższym czasie podać na forum jakieś typy - są chętni ?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
pierwszy dzień testów typów wypadł pomyślnie

postawiłem łącznie 40j wygrana 73,3j
zysk na czysto 33,3j
to jest Yeld = 83%

także zapraszam do komentowania.
 
J 0

jan73

Użytkownik
min 4 typy pokrywają się z typami na inny forum a kiedyś podawałeś żeby wybrane przez program typy weryfikować np z innym forum/blogiem. Ale rozumiem że były wybieranie tylko przez twój team. Wiec liczę że jeszcze kilka typów będzie podanych bo początek jest zachęcający aby kupić program.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
tak jak wspomniałem to są typy mojego Teamu, dla mnie liczy się tylko i wyłącznie czysty zysk z gry. Każdy typer musi przejść test na skuteczność zanim podam jego typy - dla tego mam pewność że współpracuję z zawodowcami - a swoją wiedzą postanowiliśmy podzielić się z użytkownikami forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom