>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Ekstraliga 2010 - playoffs + baraże

Status
Zamknięty.
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Rune Holta Powyżej 12
Druga runda baraży pomiedzy częstochowa a Gdańskiem. Narazie za duzo zdazen buki nie wystawili ale bet365 dal Rune Holta Powyżej 12. Wydaje mi sie ze sa to dosc pewne pieniadze. Holta bardzo dobrze sie czuje na własnym torze i objerzdzał na nim wiekszych kozakow niz Magnus Zetterstroem czy Renat Gafurov, a punkty będzie mógł tracić tylko na swoich jak bedzia jechac na 5-1
Edit: czemu holta ma wykluczenie w 15 biegu ?? bo jak oglądałem to wydawalo mi sie ze wygrał???
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jest tylko jeden szkopuł. Jak Włókniarz będzie wysoko wygrywał to Rune może potracić punkty na bonusach. W meczu w Gdańsku miał ich aż 3 bo przepuszczał Woffindena i Drabika. 13 pkt / 5 biegów to nie tak mało.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Tobet wystawił handicap -16,5. Sam jestem kibicem Wybrzeża i szczerze mówiąc uważam, że każdy wynik powyżej 30 punktów będzie ogromnym sukcesem. -16,5 oznacza, że wynik 54-36 już daje Ekstralige Częstochowie. Taki wynik brałbym z pocałowaniem w rękę bo będzie oznaczał, że Gdańsk nie doznał kompromitacji. Absolutna promocja. Brać póki tylko tyle!

Kurs: 1.75
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Tobet wystawił handicap -16,5. Sam jestem kibicem Wybrzeża i szczerze mówiąc uważam, że każdy wynik powyżej 30 punktów będzie ogromnym sukcesem. -16,5 oznacza, że wynik 54-36 już daje Ekstralige Częstochowie. Taki wynik brałbym z pocałowaniem w rękę bo będzie oznaczał, że Gdańsk nie doznał kompromitacji. Absolutna promocja. Brać póki tylko tyle!
Kurs: 1.75
No to ja Ci powiem, że czekałem na kursy na ten mecz od rana. Mówisz, że -16.5 to promocja. Wobec tego ja zdążyłem gdy była aktualna jeszcze lepsza oferta a mianowicie:
✅

Ja jeśli miałbym typowac to widziałbym jakieś 59-31 mniej więcej. Tobie również życzę powodzenia bo rosnąca linia zdaje się dobrze rokuje.
EDIT:
Bardzo ładne zakończenie sezonu, brawo Włókniarz ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Widzę że nie tylko ja złapałem promocję od Tobetu na handi 12.5. Teraz żałuję że taką niską stawkę dałem. Ale nawet handi 16.5 pkt są w stanie pokryć zawodnicy Włókniarza.
Od siebie dodam jeszcze jeden ciekawy typ a mianowicie
Woffinden - Kus (+3) @ 1,61 Bet365 ✅ 8-2
Myślę że spokojnie ten typ powinien być trafiony. Tai dobrze radzi sobie na torze w Częstochowie. Jedynym mankamentem tego typu jest to że jeździ w parze z Holtą i może być tak że przywiezie kilka bonusów chyba że będzie odwrotnie i Ryszard będzie puszczał swojego młodszego kolegę przed siebie. Sprzętowo Tai bije na głowę Kusa. Już w pierwszym biegu młody Anglik może wygrać i zgarnąć 3 punkty. Myślę że w jest w stanie zdobyć ok 10 punktów w tym meczu. A Kus napewno będzie mu ciężko o punkty różnica między I ligą a Ekstraligą jest bardzo duża choćby sprzętowa. Moim zdaniem 4-6 punktów to maksimum punktów jakie może dzisiaj zdobyć młody Czech.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom