>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway Ekstraliga 2010 - playoffs + baraże

Status
Zamknięty.
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Ja z kolei uważam, że Toruń spokojnie zdobędzie brązowy medal. Moim zdaniem Sparta może liczyć jedynie na skuteczną jazdę Rudego i Maćka, bo co do reszty mam wątpliwości. Kenio ma ostatnio wyraźną zniżkę formy, być może spowodowaną tym, że nic wielkiego nie może już w tym sezonie wywalczyć i po prostu zaczął odpuszczać. Poza tym, podobnie jak drugiemu Dunowi, Madsenowi MotoArena raczej mu nie leży i nie notował tu dobrych wyników, więc ja za bardzo nie liczyłbym na niego. Jeszcze mniej spodziewam się po wspomnianym Leonie, który w ogóle nie ogarnia jazdy po toruńskim owalu. Zapunktować może jeszcze Świder, bo nie wiem czego się spodziewać po Anderssonie, który miał niewiele okazji by ścigać się u pierników. Pozostaje jeszcze Jeleń, ale to raczej startowiec i po słabym starcie skupia się przeważnie na zajęciu strategicznej pozycji na tyłach wroga, więc tym bardziej nie wierzę w jakiś jego przebłysk.
Co prawda po drugiej stronie też można znaleźć słabsze ogniwa, jak np. Jagoda, który ma fatalny sezon oraz Miedziak, który też ostatnio zawodzi. Niemniej jednak myślę, że stać ich na przywiezienie chociaż kilku &quot;oczek&quot;, bo przecież jadą u siebie. Reszta drużyny prezentuje się już lepiej, bo Sullivan jest prawdziwym jej liderem i spokojnie powinien zrobić dwucyfrówkę. Holdera również stać na niezły wynik, a Andersen zdaje się powoli pokazywać, że coś tam jeszcze potrafi jeździć, szkoda jedynie, że tak późno ???? . Nie wiem co sądzić o juniorach, bo Emil ma papiery na jazdę, ale raczej nie powtórzy swojego poprzedniego wyniku z meczu przeciwko Sparcie. W razie czego zastąpić go może Ward i mam nadzieję, ze będzie to robił skutecznie.
Generalnie stawiałbym na wynik, który podpowiada rozum van_der_vaarta :grin:, ale w każdym razie medal powinien zostać w Toruniu.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jeszcze nie opadły emocje po wczorajszym GP a za kilka godzin wyłoni się Drużynowy Mistrz Polski. Faworyt jest jeden i chyba nie ma ani jednej osoby która uważa że Falubaz może dzisiaj wygrać z Unią. Moim zdaniem i tak drużyna z Zielonej Góry uzyskała bardzo dobry wynik bo mało kto przed sezonem by się spodziewał że dane będzie im jechać w finale.
Unia to bardzo mocny zespół szczególnie na własnym torze leją po kolei wszystkich którzy przyjeżdżają. Wyjście z 30 na Smoczyku w tym sezonie to i tak duży sukces drużyny przyjezdnej. Dzisiaj powinno być podobnie. Jeżeli Falubaz zdobędzie 35 punktów to i tak będzie super. U Leszczynian panuje świetna atmosfera po wygranym pierwszym spotkaniu na W69. Będą cieszyli się każdym biegiem, a kibicom którzy mają zapełnić stadion na Strzeleckiej zgotują świetne widowisko.
Typ na to spotkanie:
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra H(0-14) @ 1,80 Totomix
 
K 65

konji

Użytkownik
Moim zdaniem i tak drużyna z Zielonej Góry uzyskała bardzo dobry wynik bo mało kto przed sezonem by się spodziewał że dane będzie im jechać w finale.
Przed sezonem może i tak, ale na pewno nie po pierwszych kolejkach. ????
Ode mnie dziś skromnie, ale myślę, że w miarę optymalnie. Fortuna wrzuciła H2H Pavlic - Dudek (+0,5) za 1.85 na zielonogórzanina. Pobieram bez mrugnięcia okiem. Duzers pojedzie zapewne sześciokrotnie, bo Żyto będzie musiał chwytać się RT. Pavlic w tym sezonie utwierdza mnie w przekonaniu, że jest zawodnikiem przereklamowanym i niewykluczone, że pojedzie mniej niż 4 razy, a wówczas Dudek raczej nie będzie miał problemów ze zdobyciem większej ilości punktów.
Co do meczu Sparty... eh, ciężko będzie. Po Kjenecie nie spodziewałbym się więcej jak 10 punktów w sześciu startach. Motoarena niewytłumaczalnie bardzo mu nie leży. Ale... oby mnie zaskoczył. Maciek kaszani ostatnio do potęgi, nie sądzę, żeby w tak ważnym meczu sezonu się nagle przełamał. Ale... no właśnie- ale. ;)
ED// Rzuciłem właśnie okiem, że w Fortunie liczy się tylko pierwszych pięć biegów. Mimo wszystko powinno wejść. ????
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra H(0 - 16.5) 1,85 (tobet)
Leszczynianom już nic nie jest w stanie odebrać Mistrzostwa Polski. Po zwycięstwie na W69 wynikiem 39-51, dzisiaj nic innego jak wysokie zwycięstwo Byków nie wchodzi w grę. Typując ten rezultat, Falubaz może zdobyć maksimum 36 punktów. Wydaje mi się, że nawet nie przekroczą 35 punktów. W 5 kolejce Speedway Ekstraligi zdobyli na Smoczyku 32 punkty, a mecz zakończył się wynikiem 58-32.
Dzisiaj Byki na pewno będą chcieli potwierdzić dominację na polskich torach w tym sezonie i rozgromią Falubaz. Adams żegna się ze Smoczykiem i zrobi wszystko, żeby było to jak najlepsze pożegnanie. typuję wynik 58-32.
 
mietek_rzul 3

mietek_rzul

Użytkownik
co myślicie o takich zakładach
Ryan Sullivan Over 11.5 1.90 (tobet)
lub troche bardziej ryzykownie
Jason Crump - Ryan Sullivan 2 2.10 (tobet)
Ryan u siebie bardzo mocny i myślę że 12 punktów spokojnie uzbiera a Jason nie zbiera już tak seryjnie &quot;trójek&quot; szczegolnie na wyjazdach
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
co myślicie o takich zakładach
Ryan Sullivan Over 11.5 1.90 (tobet)
lub troche bardziej ryzykownie
Jason Crump - Ryan Sullivan 2 2.10 (tobet)
Ryan u siebie bardzo mocny i myślę że 12 punktów spokojnie uzbiera a Jason nie zbiera już tak seryjnie &quot;trójek&quot; szczegolnie na wyjazdach
Uprzedziłeś mnie ???? Właśnie miałem dać typ na Ryana z Crumpem. Też uważam, że warto to zagrać po takim kursie. Wyniki obu zawodników będą najprawdopodobniej bardzo zbliżone, ale Saletra bardziej mnie przekonuje. Końcówkę sezonu ma udaną, na MT jest bardzo szybki. Zawsze na mecze przeciwko swojemu rodakowi jest dodatkowo zmobilizowany. Z kolei Rudy po wczorajszym GP wygląda jakby już lekko odpuszczał ten sezon. Poza tym po GP ciężko mu zazwyczaj się zmobilizować. Jedzie też w parze z Janowskim, który bardzo lubi toruński tor i może urwać punkty byłemu mistrzowi świata.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Moj typ na dzis to

Hampel over 9pkt

kurs: 1,61

buk: Bet365

Nie ma czego analizowac,Maly bedzie dodatkowo wkurzonz po GP wiec machnie jakies 11 pkt na Miszczu Falubasie;)
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Od razu mówię, znawcą żużla nie jestem i proszę nie krzyczeć jak walnę jakąś gafę. ;)
Starałem się obejrzeć w każdej kolejce jakiś mecz Speedway Ekstraligi i dzisiaj z okazji ostatniego meczu zarzucę tutaj nawet jakiś typ ;)
Kołodziej - Protasiewicz (Kołodziej -4) @ 1,72 bet365
Kołodziej w niesamowitej formie. Końcówka sezonu wręcz wymarzona. IMP + ogromna szansa (a właściwie po pierwszym meczu już wszystko jest przesądzone) na Drużynowe Mistrzostwo Polski. Do tego dochodzi to, że wszystkie znaki na niebie i Ziemi mówią nam , że w następnym roku wystąpi w cyklu GP. Co za sezon. I teraz na koniec tego cudownego sezonu przydałoby się to wszystko przypieczętować zwycięstwem przed własną publicznością i pokazanie, że w tym sezonie liczyła się tylko jedna drużyna - od początku do końca - Unia Leszno. W pierwszym meczu Kołodziej zdobył 9+1 punktów, za to Protaś na swoim torze tylko 6+1. Wynik mocno średni. Jakoś nie wierzę, że w Lesznie poprawi wynik. Dowiezie moim zdaniem max 6 punktów. W przypadku Kołodzieja liczę, może nawet na komplecik. A te 12 punktów to absolutne minimum. Jeśli moje przewidywania się potwierdzą zakład siądzie bezproblemowo.
Ci co grają w Totku, to rzeczywiście mogą złapać świetną promocję na (-14). W Tobecie jak widać handi 16, w bet365 aż 20. W bet 365 totalnie przesadzili, ale nie jestem na tyle odważny, żeby zagrać +20 na Zieloną Górę, bo pewnie wynik będzie oscylował ok. różnicy 20pkt, tak więc wyjdzie loteria.
Czy eksperci się zgodzą z moim typ na Kołodzieja? ;)
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
a co myślicie o takim kuponie
R.Sullivan-J.Crump
kurs: 1.80
J.Pavlic-P.Dudek(+1)
kurs: 1.95


G.Hancock (9,5 pkt)
kurs: 1.80

Total 6,32
O Sallivanie nie trzeba pisac bo juz napisaliście, co do dudka z Povlicem to nie mam najmniejszej wątpliwości kto będzie lepszy, mimo ze pavlic jedzie u siebie. Też myśle ze 2 junior uni pojedzie więcej niż raz.
Greg jako lider falubazu bedzie trzymał poziom i 10 punktów zrobi i może pojechac również jako rezerwa.

Co do Kołodziej - Protasiewicz (Kołodziej -4) to niebył bym do konca przekonany. Wiadomo Unia bedzie chciała pokazac ze na swoim torze niedaje rywalom złudzeń ale wystarcz ze koldi zawali bieg tak jak w Zg albo balinski go wyprzedzi i punkty traci
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Bjerre 11-12 punktów? Widziałes zeby tylko zdobył w Toruniu? Jak zrobedzie połowe tego to bedzie dla niego dobrze. Crumpo moze i uciuła te 11. Andersson punkty to raczej tylko ew w młodziezowym. Janoski loteria, moze zrobyc i te 8-9 ale moze i połowe tego. Takze +10 dla Torunia.
 
B 45

blonoklono

Użytkownik
Greg Hancock -1.5 - Fredrik Lindgren 1.75 Tobet
✅
Polecam postawić na Hancocka który jest w naprawdę dobrej formie i pewnie pojedyie 6 rayz w przeciwieństwie do Lindgrena ktory po kontuzji nie jest zbyt dobry ;)
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Apator-Sparta(+16,5) 2✅
1,85
Bwin

Co do meczu Apator-Sparta to jak dla mnie faworytem są gospodarze ale nie sądzę by wygrali jakoś przesadnie wysoko, a buki jakoś za bardzo na to liczą wystawiając dość wysoką linię handicapu. Myślę, że trójka Crump, Bjerre i Janowski są w stanie zapunktować na takim poziomie by reszta dorzuciła coś od siebie i udało się osiągnąć barierę 37 punktów. Gospodarze jakoś do mnie nie przemawiają. Niby jest Sullivan, który jeździ równo ale reszta strasznie nie obliczalna więc ciężko ich wyczuć czy zawalą mecz czy im wyjdzie super. Moim zdaniem kurs zachęcający do gry.

Greg Hancock over 10,5 Zwrot
1,75
Bwin

Tutaj też widzę duże szanse na wejście tego typu, gdyż Amerykanin jest w wysokiej formie co potwierdził wczoraj w Terenzano swoim świetnym występem. Dzisiaj jedzie w parze z Dobruckim, który raczej w tym sezonie nie zapewnia zbyt dużych ilości punktów i nie inaczej powinno być dzisiaj. Herbi również powinien dzisiaj pojechać 6 razy co tylko ułatwi mu zdobycie przynajmniej 11 punktów w tym spotkaniu.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Bjerre 11-12 punktów? Widziałes zeby tylko zdobył w Toruniu? Jak zrobedzie połowe tego to bedzie dla niego dobrze. Crumpo moze i uciuła te 11. Andersson punkty to raczej tylko ew w młodziezowym. Janoski loteria, moze zrobyc i te 8-9 ale moze i połowe tego. Takze +10 dla Torunia.
Crump zawsze po GP jest dętka i jeździ słabo ;) wystarczy luknąć historię startów GP a potem wyniki jakie uzyskiwał w meczach Wrocławia - żenua.
Bjerre 11 punktów - wątpię max 7-8.
Co do typów na dzisiaj dobrze wygląda handi w Betsafe -16,5 punkta na Unię Leszno.
U siebie każdego rozdmuchiwali minimum 18. Janusz Kołodziej nie muszę pisać jak fruwa na tym torze ;) czy to pole A, B,C,D Kołodziej walczy za 3.

Drugi typ warty uwagi moim zdaniem to Kołodziej-Hampel 1 @1,6
Nie ma sensu rozpisywać się nad formą Kołodzieja - po prostu w bieżącym sezonie horto magico ;) Hampel może odczuwać minimalne zmęczenie podróżą z Włoch.
Good Luck ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dziś o godzinie 17.30 rozpocznie się pierwszy mecz barażowy pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk a Włókniarzem Częstochowa. Faworytem tego dwu meczu jest zdecydowanie drużyna z Częstochowy. Ale w Gdańsku możemy mieć ciekawą rywalizację która może rozstrzygnąć się dopiero w ostatniej gonitwie. Jak wszyscy wiemy Gdańszczanie nie są specjalnie zainteresowani awansem do Ekstraligi, jeszcze ciągną się za nimi długi z ubiegłego roku kiedy to nieprzygotowani finansowo awansowali do najwyższej klasy rozgrywkowej. W tym roku tego samego błędu nie popełnią, przed sezonem założenia w Gdańsku były takie aby spokojnie objechać sezon i znaleźć się w pierwszej 4. Zadanie zostało wykonane ale los chciał że muszą jeszcze się zmierzyć w barażu. Mogą oni sprawić dzisiaj miłą niespodziankę swoim kibicom zwyciężając z Włókniarzem ale czy sprzęt którym dysponują na to im pozwoli. Włókniarz miał zadanie w tym sezonie się utrzymać i chyba się udało. Zapewne dołożą wszelkich starań aby dziś zwyciężyć i rozstrzygnąć kwestię utrzymania/awansu już w Gdańsku. Skład którym dysponują Lwy jest zdecydowanie lepszy niż rywali i to oni według mnie będą dzisiaj góra.
Typ:
Lotos Gdańsk - Włókniarz Częstochowa @ 1,90 Tobet ⛔ 47-43
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
dawid.400-----zgodzę się z Twoim typem,ale Twoja &quot;analiza&quot; trochę mnie powaliła na kolana. Piszesz,że Lotosowi nie zależy na awansie,ale może sprawić miłą niespodziankę i wygrać. To jak w końcu jest?Będą odpuszczać mecz i wygrają,czy jak?! Ja myślę,że niczego nie będą odpuszczać,ale są poprostu słabsi od Czewy i dziś już rozstrzygnie się sprawa utrzymania Włókniarza. Lotos w 1.lidze potrafił przegrywać u siebie,bo w swych szeregach nie posiada klasowych jeźdźców. Poziom trzyma tylko Zorro, u siebie dorzucą punkty Gafurov i Hlib,ale to za mało na Holtę,Szombierskiego,Woofindena,Karlssona czy wracającego po kontuzji Davidssona.
Bet365:
Lotos-Włókniarz 2@1,83
Lotos-Włókniarz(-2) 2@2,0
Stachyra-Davidsson 2@1,95
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
dawid.400-----zgodzę się z Twoim typem,ale Twoja &quot;analiza&quot; trochę mnie powaliła na kolana. Piszesz,że Lotosowi nie zależy na awansie,ale może sprawić miłą niespodziankę i wygrać. To jak w końcu jest?Będą odpuszczać mecz i wygrają,czy jak?! Ja myślę,że niczego nie będą odpuszczać,ale są poprostu słabsi od Czewy i dziś już rozstrzygnie się sprawa utrzymania Włókniarza. Lotos w 1.lidze potrafił przegrywać u siebie,bo w swych szeregach nie posiada klasowych jeźdźców. Poziom trzyma tylko Zorro, u siebie dorzucą punkty Gafurov i Hlib,ale to za mało na Holtę,Szombierskiego,Woofindena,Karlssona czy wracającego po kontuzji Davidssona.

Bet365:

Lotos-Włókniarz 2@1,83

Lotos-Włókniarz(-2) 2@2,0

Stachyra-Davidsson 2@1,95
Też na początku nie zrozumiałem, ale pewnie chodzi mu o to, ze dzisiaj u siebie się postarają wygrać dla swoich kibiców, natomiast w Częstochowie odpuszczą (choć nie wiem, czy będzie taka potrzeba, Włókniarz na własnym torze &quot;rozjedzie&quot; Lotos).

Też popieram typ na Włókniarza. Myślę, że już w Gdańsku sprawa się przesądzi, choć zwycięstwo raczej nie będzie wysokie.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
No trochę dziwnie nasmarowałem. Może być tak że Gdańsk będzie chciał pokazać że gdyby nie problemy finansowe nawiązał by równorzędną walkę. Może będzie chciał podziękować kibicom za cały sezon i wygrać minimalnie z Włókniarzem. Bo przecież w Częstochowie mecz będzie jednostronny. Ja jak typowałem to spotkanie patrzyłem na aspekty sportowe a w tym są lepsi Częstochowianie. Sprzętowo również biją na głowę rywali.
vdv - właśnie o to mi chodziło ;)
ważne że się zgadzamy co do typu na Włókniarz więc można grubo grać :grin:
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
tez uwazam ze jesli Czewa podejdzie powaznie do meczu i nie zlekcewazy Lotosu to powinna spokojnie wygrać.
Gafurov vs Szombierski⛔
Szombierski pokazał w ostatnich meczach ze potrafi walczyć na torze i zdobywać cenne punkty dla drużyny zarówno na własnym podwórku jak i na wyjazdach. Gafurov nie przekonuje mnie przekonuje. Trochę ryzykowny zakad, ale mam nadzieje ze Szumina po możne Holtanskiemu i będzie jednym z liderów drużyny z Częstochowy
THJ vs Karlson+1⛔
Młodyszwed śmiało sobie poczyna na torach żużlowych i niewątpliwie jest w nim wielki talent, który potrafi wykorzystywać. jest jednym z jasnych postaci Lotosu i to on razem z Zetterstroem powinni ciągnąć wynik druzyny.
Zetterstroem vs Holta-3✅( trafilem z tymi punktami )
Co do tego zestawienia to dużo pisać nie trzeba i widzę tutaj przynajmniej 13 punktów holty a Magnus zatrzyma się pewnie gdzieś przy 8-9( o wiecej punktów będzie musiał powalczyć z szombierskim, Taiem, i karlsonem.
Lotos-Włókniarz(-2) ⛔
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
W niedzielę w Częstochowie dojdzie do pojedynku rewanżowego o Ekstraligę pomiędzy miejscowym Włókniarzem a Lotos Wybrzeże Gdańsk. Bezpośrednią relację z tego meczu zapowiada TVP Sport. W pierwszym meczu lepsza okazała się drużyna z Gdańska wygrywając 47:43. Początek relacji o godzinie 15.45.
Tego się nie spodziewałem, zawsze to dobre info dla kibiców speedwaya ;)
Źródło: http://www.espeedway.pl/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom