>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Ekstraliga 2010 - playoffs + baraże

Status
Zamknięty.
patol 29

patol

Użytkownik
Panowie co myslicie o u13 Crumpa ? jest on w stanie zdobyc 14 pkt na wyjeździe ?
kurs spadł z 2,1 na 2,0.. już 1,95
Gdy dostał szanse jako rezerwa to już sobie mówię że pozamiatane a tu psikus i upadek : w ostatnim biegu wyszedł słabiutko...ale przebił się z czwartego na drugie miejsce i zwrot, nie ma co narzekac ????
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
* Punkty Piotr Świderskiego zostały anulowane, gdyż zawodnik zbyt wcześnie wyprowadził motocykl z parkingu. Wynik meczu został zweryfikowany na 46:38!
za sportowefakty.pl
co za żenada... już nawet tutaj muszą być wałki... PZPN hehe dobrze, że w milenium było grane +10...
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Dzisiaj rewanże play off speedway ekstraligi, a na forum cisza???
Za dwie godziny rewanż w Lesznie. Pierwsze spotkanie 46:44 dla Toruńskich Aniołów. Mecz bardzo ciekawy za sprawą Trzech liderów byków, którzy trzymali kontakt z gospodarzami. Dzisiaj spodziewam się także wyrównanego spotkania, wbrew pozorom, bo play offy rządzą się swoimi prawami. Wysokie zwycięstwo byków w rundzie zasadniczej zapewne się nie powtórzy. Zresztą skład gości na to nie powinien pozwolić. Ale to tylko teoria, a wszystko zweryfikuje jazda na torze.
W większości bukmacherów handicap na zwycięstwo Leszczynian waha się w granicach 16-17 pkt. Bet365 wystawił 20 i myślę, że warto zagrać. Do tego zastanawiam się nad underowym wynikiem punktowym Jarka Hampela tz. 12 pkt.
Z pozostałych dzisiaj rozgrywanych spotkań to spodziewam się również wyrównanego pojedynku we Wrocławiu orz powyżej 10 pkt Kenettha Bjerre. Unia Leszno - Unibax Toruń (+20) typ 2 bet365 1.83 ⛔
Jarosław Hampel typ under 12 pkt bet365 1.90 ✅
Betard Wrocław - Falubaz Zielona Góra (+8.) typ 2 bet365 2.05 ✅
Kenneth Bjerre typ over 10 pkt bet365 1.72 ⛔
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
W betsafe jest w czym wybierać dzisiaj.
Batchelor - Holder 2 @ 1.60 - Batchelor max 4 punkty dzisiaj w 4 startach. Jedzie z Hampelem, więc już on sam zabiera mu punkty. Holder jest w stanie dzisiaj zdobyć 10, więc kurs naprawdę bardzo fajny.
Bjerre - Janowski 1 @ 1.25 - typ na podbicie AKO, Janowski w parze z Crumpem, ale janowski ostatnio jak dla mnie w Polsce bez błysku. Bjerre musi zdobywać punkty na swoim torze i ponad 10 ich powinien mieć. Janowski max 6-7.
Jonsson - Lindbaeck 1 @ 1.60 - Tutaj również zdecydowanie stoję po stronie AJ, który może dzisiaj pojedzie 6 razy
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Co do dzisiejszych meczó to proponował bym:
Leszno-Toruń- handicap: 0-18 2,10✅
Baliński vs Sullivan +2 1,95✅
Miedziński vs Sullivan 1,70✅
Holta vs Walasek 1,90⛔
Jason Crump -3 vs Dobrucki 1,8✅
Kenneth Bjerre Powyżej 10 1,72⛔
Greg Hancock vs Protasiewicz 1,72✅
Wlokniarz Czestochowa vs Polonia Bydgoszcz 2,5⛔

A wiec od początku do leszna przyjezdzają Anioły z Torunia i licze tu na wysokie zwyciestwo gospodarzy. Druga linia jezdzi u siebie na bardzo przyzwoitym poziomie i powtórki z Motoarena raczej ni ebedzie, a i 2 liderów uporała sie z drobnymi kłopotami i znowu czarują na torze swoją jazdą i przywożą dwucyfrowe wyniki. W ekipie ości spodziewam się walki przedewszystkim ze strony Sullivana, który jest w wysokiej formie i napewno powalczy z liderami Leszczyńskiej uni.
Ciekawy mecz zapowiada sie w stolicy dolnego śląska gdzie zawita ubiegłoroczny mistrz Falubaz Zielona Góra. Wrocławianie na własnym owalu powinni pokonać Myszy za sprawą 2 swoich liderów Kenneth Bjerre i Crumpa, którzy pokazują wysoką i równa formę i tak jak w Zg to głównie na nich będzie spoczywało trzymanie wyniku. Co do drugiej linii Sparty to w moim odczuciu jest bardzo niestabilna. Jednym z atutów gospodarzy jest to ze myszy nie radzą sobie zbytnio na wrocławskim torze. Mam jednak nadzieje że dzisiaj sie to zmieni.
Ostatni mecz, który toczy sie o utrzymanie w ekstralidze. Uważam ze Polonia jeżeli będzie dobrze zmotywowana to może pokusić się o zwycięstwo.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W betsafe jest w czym wybierać dzisiaj.
W poszukiwaniu jakiś ciekawych h2h zerknąłem do Betsafe.
Krótko ode mnie.
Unia Leszno - Apator Toruń, Sullivan - Miedziński, 1 @1.70 Betsafe.
Miedziak na MotoArenie zawiódł całkowicie. Saletra trzyma poziom jak zawsze. Nawet gdyby Miedziak się przebudził to nie powinien być dziś lepszy od Ryana. W tym sezonie w Lesznie gdzie Torunianie dostali srogie lanie Miedziak miał chyba 1-2 punkty. Nie zerkam nawet w poszukiwaniu wyników. Saletra był wtedy lepszy. Dziś też powinien być. Ten typ dziś mi się podoba najlepiej.
Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra, Crump - Bjerre 1 @1.65
Tutaj już bardziej ryzykownie. Wczoraj w Vojens Dżejson był gorszy. Podobnie w lidze w ostatnim meczu. Ale chyba jednak obaj muszą dziś ładnie cisnąć aby wejść drużynowo finału. Czas się ogarnąć Krampi i być lepszym od Duńczyka. Chociaż trudny bet.

Włókniarz Częstochowa - Polonia Bydgoszcz, Jonsson - Lindbaeck 1 @1.40
Jak ktoś ma ciągnąć wynik dla Polonii to już bardziej Andreas niż Antonio. Wczoraj Jonsson ładnie sobie radził. Dziś myślę, że też będzie punktował, przynajmniej częściej Lindbaeck.

Na koniec... handicapy po -18 czy -20 na Leszno to chyba jednak za dużo. Anioły dziś mogą i przegrać (tak się pewnie stanie) ale taką różnicą punktową to może być spory problem dla kilku zawodników jeśli marnie pojadą. Sponsor główny biznesu Unibaxu Pan Roman K. cierpliwości już powoli nie ma.
 
K 65

konji

Użytkownik
Brawo dla zielonogórzan, awans po pasjonującym spotkaniu. Szkoda, że nie mogło się to rozstrzygnąć w czysto sportowej walce, ale trudno, tak też się zdarza. ???? Liczę, że Sparta udanie powalczy o to, by wygrać brązowy medal, bo o złoto w finale byłoby okrutnie ciężko. W tej chwili z Unią szans nie ma nikt. No, chyba, że Kołodziejowi zamknie się bramę stadionu przed nosem. ;) Co do typów, to wszedł mi postawiony w ostatniej chwili hc na Crumpa w h2h z Dobruckim. Marna to jednak pociecha, wobec tak beznadziejnej postawy Maćka Janowskiego. Nie wiem co się stało z tym chłopakiem, może zachlał się po zdobyciu MIMP. ;) W każdym razie- w finale gruba kasa idzie na Unię (jeśli, nie daj Boże, ktoś nie dozna niespodziewanej kontuzji).
W kwestii drugiego meczu, to nie wiem jak torunianie znoszą tak tragiczną postawę Andersena. Być może &#39;przereklamowany&#39; to nie do końca właściwe słowo, ale na pewno nie jest wart pieniędzy, które zarabia w Toruniu i tych, które zarabiał w zeszłym roku w Gdańsku. W dużej mierze to on zawalił Apatorowi awans, chociaż- nie czarujmy się- z tak dysponowanymi &quot;Bykami&quot; ciężko wygrać, nawet mając Andersena sprzed 4. sezonów.
Pozostaje czekać na wydarzenia przyszłego tygodnia i niedzielne mecze. ????
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Brawa dla Falubazu pokazali, że jak chcą to potrafią przywieźć korzystny wynik z Wrocławia i że punkty świdra nie były im potrzebne. Jednak trzeba przyznać ze o obronie złota to Zg może zapomnieć, bo nawet ślepy zauważy ze jest Leszno a później długo nic i dopiero cała reszta, co pokazują w każdym meczu.
A tutaj czyjś komentarz z SE &quot;Zauważyłem taka zależność: im więcej życzy się źle i się krytukuję ZG, tym im lepiej się powodzi.&quot;. Może faktycznie coź w tym jest ;p
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Dziś finał... i wczorajsze IMP były okazją by Koldi&amp;Hampel&amp;Baliński mogli sprawdzić sprzęt jak się sprawuje na Zielonogórskim owalu i dziś mogą wygrać na W69... Choć Baliński mógł słabo pojechać bo to zawodnik wyłącznie toru domowego... to Hampel coś słabo... Zobaczymy dziś wieczorkiem ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tor dzisiaj na ligę a tor na wczorajszych IMP to dwie różne sprawy ;-) Wczoraj było twardo i równo na całej szerokości. Dziś pewnie będzie bardzo kopnie i dziurawo jak to zazwyczaj w Zielonej.
 
cinek68 0

cinek68

Użytkownik
Falubaz @ 1.80 (unibet)
Lindgren i Hancock w formie, do tego Protasiewicz, Dobrucki i ciekawostka czy Iversen czy Zengota ????
Skład wydaje się być bardzo równy i trafiony z formą na finały.
Swój tor, fanatyczni kibice.
Ten mecz muszą wygrać, łatwo oczywiście nie będzie. Kurs jak na gospodarzy ładny więc polecam
EDIT
No to już wiemy że jedzie Zengota ????
 
money 52

money

Użytkownik
Fredrik Lindgren 1,60
H2H
Troy Batchelor 2,20

hmm 1,60 na Lindgrena na swoim torze,kusi mnie jeszcze 3,50 na Fredke z Hancockiem,Lindgren w formie wczoraj o włos MŚ Szwecji nie został w dodatku na W69 rzadko zawodzi
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja dziś stawiam na gospodarzy,a więc w Bet365 wygląda to tak:
Falubaz win @1,9 ⛔ZG w play off jeszcze nie przegrała,trafili z formą na najważniejszy moment sezonu. Dodatkowo mają przewagę własnego toru,który dziś będzie zupełnie inny niż wczoraj na finale IMP,więc Kołodziej,Hampel i Baliński przynajmniej na początku będą szukać ustawień.Wśród przewag Falubazu wymienić trzeba też lepszego juniora (Dudek-Pavlic),lepszą parę obcokrajowców(Hancock,Lindgren-Adams,Batchelor). Polskich seniorów Leszno ma lepszych tzn Kołodziej i Hampel biją na głowę obecnie Dobruckiego i Protasiewicza,ale na torze w ZG nie będzie to miażdżąca przewaga leszczńskiej dwójki.

Sparta win @1,45
✅ Co prawda w sezonie zasadniczym Toruń wygrał na torze we Wrocławiu,jednak dziś nie powinien tego powtorzyć. Dlaczego? Po pierwsze Crump jest w wyższej dyspozycji,po drugie Toruń ma trzech punktujących zawodników: Holder,Sullivan i Miedziński oraz dwie ogromne dziury czyli Jagusia i Andersena. Wrocław natomiast ma swoim składzie zawodników,którzy u siebie mogą wygrać z każdym. Obok Crumpa jest solidny Bjerre,jest Maciej Janowski. Są też nieobliczalni Madsen,Świderski i Jeleniewski. Moim zdaniem wystarczy to do pokonania Apatora.

Polonia win @1,25✅
Co tu dużo pisać. Polonia musi wygrać i to przynajmniej 6 punktami. Cel wydaje się osiągalny. Nawet bez Emila. Włókniarz także osłabiony brakiem Davidssona. Dużo punktów przywiezie na pewno Holta,walczyć będzie Szombierski. Reszta tj. Drabik,Karlsson,Bridger i Woofinden nie powinni być tak skuteczni jak w pierwszym meczu o utrzymanie. A w Polonii? Jonsson wczoraj wygrał IM Szwecji więc forma jest. Walasek przed tygodniem świetny występ. Kościecha wczoraj nieźle w finale IMP. Do tego Woźniak,który u siebie zapunktuje lepiej niż w Czewie. Kluczowymi postaciami będą jednak Lindbaeck i Gizatulin. Jeśli będą skuteczni,to mecz spokojnie wygra Polonia.Jeśli nie,to mecz na styku i nerwówka do końca
Ciekawie wyglądają też H2H:
Lindgren(+2)- Adams 1@1,9⛔
Dudek(-3)-Pavlic 1@1,9✅
Lindbaeck-Karlsson 1@1,9⛔
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Ja dziś stawiam na gospodarzy,a więc w Bet365 wygląda to tak:
Falubaz win @1,9

Sparta win @1,45


Polonia win @1,25
Też mi się to podoba. Na początku byłem skłonny zagrać na Leszno czysty win lub z handi +6 w Betgun, ale minimalnie skłaniam się ku wygranej gospodarzy. Jedzie Zengota i jeśli utrzyma dyspozycję z wczoraj, to powinno być nieźle. Ciekawe jak spisze się Lindgren, bo od dyspozycji Szweda też będzie wiele zależało.
Nie mam za bardzo czasu, aby się rozpisywać, ale oprócz wygranych gospodarzy fajnie wyglądają:
Janowski - Andersen - 1 @ 1,7 Betsafe
Walasek - over 10 @ 1,8 Tobet
Dobrucki - Baliński - 1 @ 1,5 Betsafe
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Z tego co widziałem... to Zielonogórzanie w ogóle nie byli spasowani z torem... Sprawa Mistrzostwa rozstrzygnięta ;( (za szybko). Baliński odjechał świetne zawody... a wstawienie Zengoty za Iversena... raczej błąd... ;)
@Ciekawe czy Jonnson, Walasek i Saifutdinov będą chcieli jeździć w 1 lidze... bo Lindbeck nie ma innego wyjścia... wątpie by go ktoś chciał jak się załapał do GP ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja mam nadzieję,że Polonia wycofa się z 1 ligi i zacznie od 2 ligi nową drogę ku ekstralidze. Ale mało to prawdopodobne niestety,więc za rok 1 liga przy Sportowej:?Co do składu-Emil pewnie do Torunia,Jonssona w Polonii już mamy dosyć więc pewnie Rzeszów po awansie na niego poleci. Walasek ma kontrakt na przyszły rok,więc pewnie zostanie. A Lindbaeck niech spada,będzie się koncentrował na GP a przez to w lidze jeszcze bardziej będzie zawodził..
Ja bym rozgonił to towarzystwo i w 2 lidze pojechał samymi Polakami. Mamy 3 juniorów-Woźniaka,Adamczaka i Curyło. Sprowadzić z powrotem do Bydgoszczy Buczkowskiego,Jędrzejewskiego i Klechę. Do tego dokoptować 2 względnie młodych seniorów,może Brzozowskiego z Grudziądza,może Mroczkę,który w tym roku kończy wiek juniorski..Ale się rozmarzyłem,znając realia naszego speedwaya,to znów jakiś szwedzko-duńsko-australijski zaciąg zawita na Sportową i będą kaleczyć swą jazdą oczy kibiców jednego z najbardziej zasłużonych klubów w Polsce????
 
midel 189

midel

Użytkownik
Z tego co widziałem... to Zielonogórzanie w ogóle nie byli spasowani z torem... Sprawa Mistrzostwa rozstrzygnięta ;( (za szybko). Baliński odjechał świetne zawody... a wstawienie Zengoty za Iversena... raczej błąd... ;)

@Ciekawe czy Jonnson, Walasek i Saifutdinov będą chcieli jeździć w 1 lidze... bo Lindbeck nie ma innego wyjścia... wątpie by go ktoś chciał jak się załapał do GP ????
Przekombinowali. Tak się bali Kołodzieja, że totalnie zmienili tor czym strzelili sobie w nogę - Dobrucki świetna jazda w sobotę, wczoraj kicha, Zengota to samo, Pepe to kaleka, więc można było się tego spodziewać. Co prawda udało się na 3 biegi zatrzymać Janusza, ale jak odpalił w dwóch swoich ostatnich to zielonogórzanie nie mieli czego szukać.
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Awizowane składy:
1. Kenneth Bjerre
9.Chris Holder​
2. Daniel Jeleniewski
10. Wiesław Jaguś​
3. Leon Madsen
11. Ryan Sullivan​
4. Piotr Świderski
12. Hans Andersen​
5. Jason Crump
13. Adrian Miedziński​
6. Dennis Andersson
14. Emil Pulczyński​
Początek spotkania: 26 września 2010 godzina 17.00

Tak przedstawiają się awizowane składy na rewanżowe spotkanie o III miejsce w naszej Ekstralidze. Po pierwszym zaciętym spotkaniu we Wrocławiu wydaje się, że dla Aniołów medal jest na wyciągnięcie ręki. Jednak jako, że jestem kibicem Sparty to wierzę do ostatniej chwili w sukces wrocławskiej ekipy i z tą wiarą udam się po raz trzeci w przeciągu miesiąca do Grodu Kopernika, gdzie mam nadzieję nie będę oglądał spotkania ze spuszczoną głową. A teraz do rzeczy...W ekipie Apatora zawodzą zdecydowanie Polacy,a mianowicie Miedziński i Jaguś. Obecnie znajdują się w fatalnej dyspozycji i tutaj upatruję szansy dla Sparty. Obawiam się jednak dobrze spisującego się w tym sezonie Ryana Sullivana, który na pewno da z siebie wszystko walcząc z drużyną w której występuje Crump, bo jak powszechnie wiadomo ci dwaj Australijczycy za sobą nie przepadają. Kluczowa dla losów spotkania będzie postawa Hansa Andersena oraz wcześniej już wspomnianych polskich seniorów. Ważne punkty do dorobku punktowego gospodarzy mogą dorzucić juniorzy, którzy na swoim torze potrafią być bardzo groźni, szczególnie Emil Pulczyński, który w I rundzie PO właśnie przeciwko drużynie z Wrocławia uzyskał swój najlepszy wynik punktowy w Ekstralidze, pokonując nawet Jasona Crumpa - tak więc trzeba na niego uważać! Nie wspominałem jeszcze o Chrisie Holderze, który jeździ dosyć równo i należy się po nim spodziewać co najmniej ośmiu punktów. Co do zespołu gości to trzeba powiedzieć, że lider w postaci Gingera na MotoArenie z reguły dobrze się spisywał natomiast Kenneth Bjerre nie błyszczał i jeśli to się nie zmieni to będzie niezwykle ciężko nawiązać wyrównaną walkę z Torunianami. Ostatnio niewielką zwyżkę formy zanotował Daniel Jeleniewski, który w końcu był w stanie wygrywać biegi. Po Madsenie niewiadomo czego można się spodziewać - równie dobrze może przywieźć osiem punktów, a równie dobrze dwa i nikogo nie powinno to specjalnie dziwić...Świderski powinien pojechać na swoim poziomie (ok. siedmiu pkt.) do tego dochodzi Maciek Janowski, który toruński owal nazywa swoim ulubionym, ale po ostatnich jego występach trudno powiedzieć na co go stać. Reasumując w obydwu drużynach jest kilka niewiadomych, jednak wydaje się, że to u Wrocławian jest ich więcej i między innymi dlatego medal raczej zostanie w Toruniu, do tego dochodzi atut własnego toru, na którym w tym roku Apator już dwukrotnie odprawiał Spartę z kwitkiem ani razu nie dając jej dojść nawet do czterdziestu punktów. Teraz czas na trzecią konfrontację na MA i liczę na to, że powiedzenie &quot;do trzech razy sztuka&quot; znajdzie potwierdzenie w rzeczywistości...

Przekonamy się w niedzielę jak to będzie, a teraz jeszcze powróżę z fusów:
▶ serce podpowiada 45:45
▶ rozum podpowiada 50:40
Oby nie padało...

LET&#39;S GO SPARTA LET&#39;S GO!!!​
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Według mnie spotkanie powinno być wyrównane od początku do końca. Przecież w Apatorze jeździ tylko Holder i Sullivan bo Jaguś,Miedziński to ostatnio jak zdobywają ok 6-7pkt to dużo natomiast Pulczyński wiadomo jeden mecz i 13pkt a po kilku dniach 0pkt. Hans Andersen myślę że będzie 3 punktującym w niedzielnym spotkaniu.
Co do Sparty to widzę tu ok 11-12pkt Crumpa i Bjerre. Świderski i Madsen pojadą pewnie podobnie jak Jaguś i Miedziński Andersson podobnie zapunktuje jak Andersen no i ten nieprzewidywalny Maciek Janowski jeśli On pojedzie tak jak na początku sezonu i zdobędzie ok 9-10 pkt będzie Wrocłąw się cieszył ze zwycięstwa. Oczywiście w nd bede na MotoArenie i licze na dobre wyrownane spotkanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom