>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Ekstraliga 2013 Playoffy

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

31 sierpnia Półfinały
31 sierpnia Unibax Toruń - Dospel Włókniarz Częstochowa godz. 20:00
1 września Unia Tarnów - Stelmet Falubaz Zielona Góra godz. 18:45
8 września Półfinały - rewanże
8 września Dospel Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń godz. 16:00
8 września Stelmet Falubaz Zielona Góra - Unia Tarnów godz. 18:45
Znane są godziny i daty pojedynków rundy finałowej:
15 września:
1. mecz o 3. miejsce, godzina 16:00, live nSport
1. mecz o 1. miejsce, godzina 18:45, live nSport, TVN Turbo
22 września:
2. mecz o 3. miejsce, godzina 16:00, live nSport
2. mecz o 1. miejsce, godzina 18:45, live nSport, TVN Turbo
źródło: speedwayekstraliga.pl​
Kurs na DMP 2013:
Unibax Toruń 2,75
Włókniarz Częstochowa 3,50
Falubaz Zielona Góra 3,75
Azoty Tauron Tarnów 4,50
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/379005/godziny-rozpoczecia-polfinalowych-meczow-enea-ekstraligi

No to zaszaleli...Mecz Torunia w sobote o 20...Dla kibiców którzy mają być na stadionie napewno dobra opcja bo lepiej mecz sie oglada przy&quot;jupiterach&quot; a i niedziela wolna czas na dojście do siebie;) Przyjezdni też na spokojnie się mogą wybrać bo nie musza myśleć o tym że rano do pracy. A czy w tv mecz obejrzy więcej osob?Tego nie wiem ale nie sądzę bo będzie duża konkurencja mam na myśli np. mecze kopanej.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/379005/godziny-rozpoczecia-polfinalowych-meczow-enea-ekstraligi
No to zaszaleli...Mecz Torunia w sobote o 20...Dla kibiców którzy mają być na stadionie napewno dobra opcja bo lepiej mecz sie oglada przy&quot;jupiterach&quot; a i niedziela wolna czas na dojście do siebie;) Przyjezdni też na spokojnie się mogą wybrać bo nie musza myśleć o tym że rano do pracy. A czy w tv mecz obejrzy więcej osob?Tego nie wiem ale nie sądzę bo będzie duża konkurencja mam na myśli np. mecze kopanej.
Wiele złego można powiedzieć o decyzjach Ekstraligi w tym sezonie, ale mecz rozgrywany o 20 to przysłowiowy &quot;strzał w dziesiątkę&quot;.
Speedway przy sztucznym oświetleniu prezentuje się jeszcze lepiej. Szkoda, że w tym sezonie ze względu na wymogi telewizyjne niejednokrotnie musiałem brać udział w spotkaniach o 16 przy przeszło 30-stopniowej temperaturze w cieniu...
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jak oceniacie szanse drużyn w Play Offach?
Finał Falubaz - Włókniarz w tym momencie najbardziej realny. Choć, do Torunia powraca tajemniczy zawodnik który zwie się ZZ. Ciekawi mnie co wybierze Kryjom. Ja bym mimo wszystko postawił na zz-tke. Tarnów natomiast może napsuć wiele krwi i nerwów Falubazowi, jeśli wygrają wysoko u siebie to może dojść do niespodzianki.
Kursy z Bet365 na wygranie ligi:
Toruń - 2,75
Czewa - 3,50
ZG - 3,75
Tarnów - 4,50
Jak dla mnie przesadzony kurs na Toruń. Grając 3 single na zwycięstwo Czewy, ZG i Tarnowa mamy surebeta o zysku 29,11%. Wiadomo istnieje też taka ewentualność że Toruń zostanie mistrzem, jednak według mnie jest to najmniej realna opcja. Dlaczego? A to dlatego że jadą z Czewą, a Czewa ma zawodników którzy potrafią na motoarenie jechać: Emil, Grisza, Holta, MJJ. Oni są w stanie tam nawet wygrać, a jeśli nie to minimalnie przegrać i w rewanżu wjadą do finału. Nie ukrywam iż mam zamiar to grać, aczkolwiek wyczekam do maksimum a więc do soboty (31 sierpnia). Wiadomo że kontuzje w tym sporcie to nie rzadkość. Zapraszam do dyskusji.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Ja konsekwentnie stawiam, że Mistrzostwo zdobędzie Falubaz. Najtrudniejszą przeszkodą może okazać się Tarnów w półfinale, bo na tym torze myszy ostatnio ostro dostawały w tyłek, ale wiadomo, że teraz będzie inny mecz o innym ciężarze gatunkowym. W RZ fatalny mecz pojechał Hampel i bardzo słaby Dudek, nie było też Jonssona za którego wystartował Jensen i zdobył 1 pkt. Ciężko mi uwierzyć w powtórkę tamtego wyniku.
Jeśli chodzi o drugi półfinał to podobnie jak kolega wyżej stawiam na Włókniarz, bo mają zawodników, którzy lubią tor na MA. Języczkiem u wagi będzie Emil, który ostatnio cieniuje, ale myślę, że i on może w Toruniu te 8-10 zrobić.
Finał .. nie wiadomo jeszcze kto się tam znajdzie, ale jeśli Falubaz przejdzie Tarnów to będą dla mnie faworytem zarówno w starciu z Włókniarzem jak i Apatorem, bo Zieloni w ostatnich latach mają dobre wspomnienia z tych torów. Jeśli jednak wejdzie Tarnów to wtedy złoto zgarnie najpewniej Częstochowa.
 
J 13

jofranco

Użytkownik
dziwne te kursy wystawil bet365 wg nich faworytem toruń? nie sądze juz bardziej realne kursy wystawil betsafe/betsson :
Falubaz Zielona Gora 2.75
Wlókniarz Czestochowa 2.75
Unibax Torun 3.00
Unia Tarnów 4.40

obydwa buki natomiast najniżej stawiają Tarnów, myśląc, że falubaz ich przejdzie bez problemu, ja natomiast bardzo obawiam sie tego dwumeczu ;) wiem że taki wyjazd jak wtedy już sie nie powtórzy ale Cieslak to niezły lis od toru.
Jesli chodzi o torun to ciezka sprawa czy Sullivan czy ZZ Gollob ostatnio piach Ward tez słabiej w lidze, mysle ze jednak mimo wszystko Sullivan ale zobaczymy
 
K 46

karny

Użytkownik
Na Bet365 wygląda jakby nikt od długiego czasu nic nie ruszał przy tych kursach a pozmieniało się wiele ;)
Co do Torunia to stawiałbym na Sullivana - chyba zbyt duże siły zostały zaangażowane w przywrócenie go do jazdy aby teraz wybrać ZZ, oczywiście wiele będzie zależało od niego samego, czy czuje się na siłach aby podjąć walkę.
Jak pokazują ostatnie wyniki - tym razem Markowi nie pomoże chyba nawet wybitnie spreparowany tor (chociaż zauważcie, że podczas meczu z Toruniem był trochę mniejszy beton i mniej kurzu niż zawsze ? chyba, że ja sobie coś uroiłem), Jonsson wraca do formy - można powiedzieć, że cały Falubaz jest w formie (oprócz Davidssona ofc ;) ) i nie odpuści finału w tym roku.
Stawiając w tej chwili na Bet365 równolegle na zwycięstwo Falubazu i Włókniarza można ustrzelić niezły zysk - ciekawe kiedy będzie jakaś korekta kursów ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kursy dość dziwne aczkolwiek jak się tak głębiej zastanowić i przyjrzeć to mecz Torunia z Częstochowa może zakończyć się dość przekonujących zwycięstwem Torunian u siebie bo:
Sajfutdinow ostatnio słabiej
Jensen strasznie nierówny(jeździl na MA zna ścieżki ale to nie wszystko)
Szombierski na wyjeździe słabo
Juniorzy też przewaga Torunia.
Grisza + Holta(który w Toruniu zawsze notuje dobre wyniki) będą według mnie główna siłą napędową i ich overy warto pograć(jeśli nie będą przesadzone)
Teraz Toruń:
Miedzinski powrót do super formy
Sullivan u siebie ważne pkt dołoży
Gollob nie zawodzi na MotoArenie
Ward tak slabiutko nie pojedzie(będzie miał treningi)
Przedpelski wiadomo bardzo solidna druga linia
Brzozowski + Pulczynski pojadą po 2x dalej będzie ich zastępował Pawełek co nie zmienia faktu ze jeśli ww.dwójka zdobędzie over 1 pkt to będzie ok;)
Pierwszy mecz wygrany w okolicach minimum 12-14pkt pozwoli myśleć o tym aby z Częstochowy wywieźć korzystny rezultat. Jeśli natomiast Toruń wygra 10 i mniej pkt to w rewanżu szans nie ma.
Wiem wiem pewnie zaraz posypia się komentarze sprzeciwu ale ja tak to widzę.
Pisałem z tel za błędy literowki nie odpowiadam:]
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
No nie wiem, nie wiem. Ja tam prędzej widzę zwycięstwo Włókniarza niż wysoką wygraną Torunia. Emil może i jest bez formy, ale poniżej pewnego poziomu nie zejdzie, a cała reszta wygląda w Czewie bardzo fajnie. Grisza mega forma, Jensen zawsze dobrze wypadał w Toruniu podobnie jak Holta. Jakoś nie wierzę w wysoką wygraną Apatora w tym meczu. 51 pkt to oni z osłabionym Lesznem zrobili. Z Częstochową będzie to moim zdaniem max 48.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Napisałem 2 opcję ta optymistyczna to wygrana over50 albo druga wersja niska wygrana. Bardzo dużo będzie zależało od Warda i Sullivan.
Co do Emila to zauwaz ze ostatnio naprawdę slabiutko w porównaniu do początku sezonu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jeśli o mnie chodzi, to uważam że najwięcej w Apatorze zależy od decyzji odnośnie zz w kwestii wyjazdu. U siebie czy puszczą Ryana czy będzie zz-etka, to na moje wyjdzie mniej więcej to samo. Natomiast na wyjeździe, dużo lepszym pomysłem byłaby chyba zz-etka, bo jednak po meczach we Wrocławiu i Tarnowie widać, że Saletra poza MA nie istnieje na dobrą sprawę, a w Czewie cienkich zawodników nie będzie. Tak jak Radula napisał u siebie Miedziak, Gollob i Przedpełski zrobią sporo punktów, Saletra swoje powinien dorzucić ale ciekawi mnie postawa Warda. Ten ostatnio w lidze spuścił z tonu i już jakoś nie lideruje. On musi robic over 10, żeby były szansę na lepsze wyniki Apatora. A co do zaliczki, to uważam, że oni muszą zrobić ze 20pkt przed rewanżem, żeby być w miarę spokojnym. Włókniarz u siebie potężnie mocny, bo dwóch Rosjan, do tego mega mocna para Holta-MJJ, a przecież Szumina, Czaja i Strzelec będą wygrywać z Brzozą i Pulczyńskim.
W drugiej parze, wszystko powinno się rozstrzygnąć w Tarnowie. Jeśli Falubaz tam dojedzie do 40pkt, to awansuje. Niby w rundzie zasadniczej słabo było ale drugiego tak cienkiego występu Jarek i Dudek nie zrobią, a poza tym będzie AJ. Poza tym ciekaw jestem, co będzie z Artiomem, który ma jakieś problemy zdrowotne. A w rewanżu, to spodziewam się wysokiej wygranej KSF, bo Unia na wyjazdach nie istnieje kompletnie. Koldi swoje przywiezie, Janowski i Łaguta coś tam dorzucą i koniec zespołu. Vaculik nic nie zrobi, Madsen nieobliczalny ale też za wiele od niego bym się nie spodziewał.
Jak dla mnie, jeśli już miałaby gdzieś być niespodzianka, to chyba prędzej w parze Apator-Włókniarz, bo Anioły tą zz-etką mogą sobie pomóc na wyjeździe, o ile porządnie Darky będzie jeździł.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kapszti 100% racji odnośnie zz. W Toruniu napewno puszcza Sullivana a na wyjeździe hmm cchciałbym zz ale to nie koncert życzeń i zobaczymy co wymyśla...
Co do drugiego meczu to w Tarnowie każdemu by musial wyjść mecz żeby mogli powalczyć a nie sądzę...
 
C 407

cekaem

Użytkownik
To dorzucę i swoją opinię. Osobiście uważam , że w półfinałach prędzej stać na niespodziankę Tarnów. Dlatego iż jak wiemy niewiele drużyn jest w stanie objechać dobre zawody na torze w Tarnowie. Cieślak to jest cwany lis i na pewno będzie kombinował. Tarnów co jak co ale posiada bardzo wyrównany skład na pozycjach seniorskich co szczególnie będzie miało znaczenie u nich na torze. W spotkaniu rundy zasadniczej owszem nie było AJ ale ze strony Tarnowa nie pojechał Madsen. Wiadomo większa strata po stronie zielonogórzan ale Madsen u siebie na torze też nie schodzi poniżej pewnego poziomu. W Tarnowie wygrać udało się tylko Gorzowowi , a 40 oczek osiągnęło Gniezno oraz Toruń. Zwróciłbym uwagę szczególnie na mecz z Toruniem , bo od tamtych meczów już trochę czasu minęło. Tarnów jechał praktycznie bez swojego lidera Laguty w tym spotkaniu a i tak pewnie zwyciężył. Uważam , że każdy z tych zawodników spokojnie może powtórzyć wynik z meczu z Toruniem w spotkaniu przeciw Zielonce a Laguta na pewno pojedzie o niebo lepiej. Toruń może i miał tam dziury w składzie i nie miał kto za bardzo jechać ale według mnie problem Zielonki jest taki sam czyli druga linia. Davidsson i Jabłoński jestem przekonany , że w sumie to może zrobią tam ze 3 punkty. Wystarczy , że któryś z liderów zawiedzie a tego też jestem praktycznie pewien ponieważ Cieślak zrobi taki tor , że na pewno ktoś zawiedzie to Zielonka nie wyjdzie tam z 40 punktów. Kwestia jest taka iloma punktami Tarnów wygra. Muszą conajmniej ze 14 punktów przewagi zrobić , żeby przed rewanżem myśleć o awansie , bo w Zielonce spodziewam się batów ze strony miejscowych. Podsumowując uważam , że oba spotkania półfinałowe zakończą się zdecydowaną wygraną gospodarzy.
Analiza procentowa na awans do finału uważam rozkłada się 60-40 na Falubaz.
Co do drugiego spotkania to może nie będę do końca obiektywny gdyż jestem z Częstochowy ale jakoś dziwnie spokojny jestem o awans Włókniarza do finału. Pamiętam doskonale mecz rundy zasadniczej na Motoarenie. Bez Emila Włókniarz zdobył 40 punktów przez całe spotkanie praktycznie dotrzymując kroku miejscowym. Szczególnie pamiętam na początku sezonu narzekałem na Jensena strasznie chimerycznego i Grisze , który początek sezonu miał słabszy. Jednak obaj w Toruniu odjechali kapitalne zawody. Widać , że obu zawodnikom ten tor bardzo pasuje. Dlatego jestem przekonany , że obaj ponownie będą tam latać aż miło. Forma Griszy od tamtej pory zdecydowanie wystrzeliła w góre , Jensen nadal jest chimeryczny , jednak o ich formę tam jestem spokojny. Holta jedzie naprawdę kapitalny sezon , wygląda jakby z meczu na mecz się rozkręcał. Jedyny zawodnik do którego nie można mieć zastrzeżeń przez cały sezon , a nawet zdecydowanie trzeba pochwalić. Także uważam , że spokojnie wykręci więcej oczek niż w pierwszym spotkaniu tam w rundzie zasadniczej , a miał wtedy 6 oczek. Języczkiem uwagi jest jak ktoś wyżej napisał dyspozycja Emila, który ostatnie zdecydowanie obniżył loty. Jednak myślę , że to klasa sama w sobie i Emil na decydujące spotkania weźmie się w garść i zrobi w Toruniu około 10 punktów. Teraz Toruń wtedy jechali zz , teraz nie wiem jak będzie ale zgadzam się z powyższymi wypowiedziami , że u siebie chyba lepiej będzie puścić Saletrę natomiast na wyjeździe zz. Analizując ich punktację z pierwszego spotkania to uważam , że Ward nie ma najmniejszych szans przy obecnej dyspozycji ligowej przywieźć tyle samo punktów co Holder. Z drugiej strony Przedpełski pojedzie też na pewno zdecydowanie lepiej. Gollob i Miedziński zrobią swoje, pytanie jak Saletra. Uważam , że kondycja zadecyduje w jego przypadku na ile biegów starczy mu sił. Jako , że rywal nie jest też w ciemię bity to stawiam na dorobek ok 8 punktów. Podsumowując uważam , że mecz będzie bardzo wyrównany i może nawet przechylić się na strony Włókniarza. Dużo właśnie w tym miejscu będzie zależało od Emila. Jak o resztę jestem w miarę spokojny i myślę , że swoje przywiozą. Jeśli Emil zapunktuje powyżej 10 punktów mecz zakończy się wynikiem około remisu. Rewanż myślę , że będzie wtedy tylko formalnością.
Analiza procentowa na awans do finału według mnie rozkłada się 80-20 na Włókniarz.
O finale zdążymy jeszcze napisać ale jakby był Włókniarz z Falubazem to na tą chwilę 60-65 % daje na Falubaz na końcowy sukces.
Z góry przepraszam za błędy, pisałem w pośpiechu. Pozdrawiam ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
80-20 na Włókniarz to moim zdaniem gruba przesada. Celebryta Gollob akurat na MA zechce się spocić, a jeśli przed rewanżem znajdzie czas pomiędzy Pucharem VW Golfa a imprezą Monstera i dodatkowo Karkosik zaprosi na obiad, to też coś ujedzie.
Na wyjazd spodziewam się opcji ZZ. Z Lwami ścigać się będą co bieg Przedpełski, Miedziak, Ward i Gollob. Trudno będzie o pogrom, zwłaszcza, że Pawełek może przewyższać młodzież częstochowską nawet na ich torze. Jak dla mnie max. 55-45 dla Cze-wy.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Po prostu widzę zdecydowanie więcej atutów po stronie Włókniarza. Raz , że mają mocniejszy skład , a dwa że zdecydowanie bardziej pasuje im tor W Toruniu niż im w Częstochowie. Niby w Częstochowie tor jest do walki i wszystkim raczej pasuje ale jednak ostatnie 3 mecze pokazały , że Lwy są w niesamowitym gazie i u siebie przejechały się kolejno po Rzeszowie , Toruniu i Tarnowie bez najmniejszych problemów. Jak napisałem w poprzednim poście jestem bardzo spokojny o awans Częstochowy do finału stąd takie moje subiektywne różnice procentowe na awans do finału. Według mnie tylko katastrofa sprawi , że to Toruń awansuje do finału dlatego też uważam , że 4na5 takich półfinałów na chwilę obecną zakończyłoby się na korzyść Włókniarza. Toruń może mieć zwłaszcza problem z liderami , bo jak u siebie Gollob czy Miedziński na pewno solidnie zapunktują, tak w Częstochowie może być już różnie. Szczególnie wątpie tutaj w Miedziaka , chociaż Tomuś też w rundzie zasadniczej był objeżdżany w Częstochowie nawet przez Strzelca.. Toruń ma za dużo niewiadomych szczególnie na rewanż w Częstochowie. Po Włókniarzu raczej wiemy czego się spodziewać jedynie forma Emila jest zagadką.
 
funias 691

funias

Użytkownik
E.Sajfutdinov (10,5 pkt) ⛔ co tutaj pisać... wracaj do zdrowia Emil!
Typ: 2
Kurs: 1,80 milenium

Na dzisiejsze spotkanie wybrałem taki oto typ. Kursy wystawione po równo, więc bukmacherzy oceniają szansę 50/50. Moim zdaniem za taki kurs można spróbować. Emil jedzie dobrze, jest w naprawdę dobrej formie. Do typu skłania mnie układ biegów jakie czekają na Rosjanina:
Bieg 4:
Emil Sajfutdinow
Paweł Przedpełski
Adam Strzelec
Tomasz Gollob
Bieg 7:
Adrian Miedziński
Emil Sajfutdinow
Kamil Brzozowski
Artur Czaja
Bieg 10:
Adam Strzelec
Darcy Ward
Emil Sajfutdinow
Ryan Sullivan
Bieg 13:
Ryan Sullivan
Michael Jepsen Jensen
Adrian Miedziński
Emil Sajfutdinow
Krótko o każdym biegu. W swoim pierwszym starcie powinien minimum dwójkę dowieźć jeśli w miare dobrze trafi z ustawieniem. Dalej ma Brzozowskiego i Czaję czyli raczej 2 pkt z urzędu, a nie powiedziane, że nie poradzi sobie z Miedzińskim. Następnie jego rywale to Ward i Sullivan. Pierwszy nieco opuścił poprzeczkę ostatnio, a Ryan jak wiadomo wrócił po długiej przerwie. To może być za mało jak na Emila. W 13 jedzie w parze w Jensenem a na rywali ma znowu Sullivana i Miedziaka.
W mojej opinii jeśli Emil nic nie odwali to w tych biegach stać go spokojnie na 8-10 punktów. Do tego dojdzie jeszcze jeden start, co prawda z najlepszymi, ale Emil również do najlepszych należy. Zaczyna od 4 biegu więc pewnie Grisza coś mu tam szepnie na ucho jak wygląda tor, a kto wie czy to nie Emil wystąpi w próbie toru. Torunianie pieczołowicie szykują się na ten mecz. Odbyli dwa treningi w czwartek i piątek. Mogą rozpocząć dobrze, a wtedy bardzo prawdopodobne, że pójdzie jakiś taktyk w osobie właśnie Emila, wtedy doszedłby start z jakimiś słabszymi ogniwami ze strony Apatora.
Emil na MotoArenie w lidze nie występował w tym sezonie więc jest to pewnego rodzaju nie wiadoma niestety. Jechał tam w turnieju par i przekładając punktację na tą ligową zdobył 1,2,3,0. To był jednak turniej towarzyski więc nie brałbym tego wyniku jako wyznacznik.
Dla mnie kurs 1,80 jest zachęcający więc pobieram.

Powodzenia.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Ja polecam zagrać takiego typy:
Częstochowa +8,5 Betsafe 1,90 ✅
Częstochowa 4,75 Bet365 ⛔

Myślę, że Sullivan nie zrobi zbyt wielu punktów, bo przeciwnik bardzo wymagający. Sayfutdinov, Laguta, Holta to naprawdę jest czołówka polskiej ligi.
Wszyscy podnoszą argument Emila. Bo słabo jedzie, to teraz zawali (góra 6-8 pkt). Bzdura. Już dwa razy w tym sezonie jechał słabo, przychodziła przerwa od ważnych zawodów, i po przerwie wracał i robił komplety. Teraz też Sayfutdinov nie tracił czasu i na pewno dograł sprzęt ze swoim tunerem. Za wysoka stawka, żeby pozwolić sobie na wpadkę. Holta ma specjalne jednostki na ten tor.
Pytanie co zrobi Gollob i Ward. Ale nie sądzę by ten pierwszy zdołał w tak poważnym meczu punktować solidnie. 50:40 Toruń miał bez Sayfutdinova, ze słabym Jabłońskim i Strzelcem z mizerną formą. Teraz będzie Ruski, i Strzelec ma lepszą formę więc powinno zakończyć się szczęśliwie dla Częstochowy.
Miedziński, Ward i Przedpełski to za mało.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Adrian Miedziński over 10 @1,80 Bet365⛔

Oferta na dzisiejszy mecz w Bet365 i Betsafe wystawiona dość szeroko,a jednak ciężko znaleźć jakieś walju.Po długich rozmyślaniach zdecydowałem się zagrać tylko ten 1 zakład.Adrian dziś spod nr 9 i dostał łatwiejszego partnera,czyli Brzózkę.To już jest pierwszy argument.Średnia Miedziaka na MotoArenie mówi sama za siebie: 2,426 pkt/bieg.Jest to piąta średnia domowa w całej lidze(za Hampelem,Iversenem,Woofindnenem i Gollobem).Średnia byłaby jeszcze wyższa,ale w meczu z Falubazem Adrian jechał ze złamanym palcem i zrobił &quot;tylko&quot; 7 punktów wtedy.Dziś to przeszłość,Adrian zwarty i w pełni sił.Sprzęt spasowany,treningi cały tydzień praktycznie.Z Lesznem 12+2 i jedna przegrana z Bjerre.Z kim może przegrywać dziś? Z Lagutą i Emilem.A wygrać może z każdym.Linia jak najbardziej w jego zasięgu,chyba że przeszkodzą zdarzenia losowe.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
levy42 kurcze uprzedziłeś mnie odnośnie typy na Miedziaka bo linia wystawiona wydaje mi się ciut za nisko tzn. o 1 pkt i warto pograć. Patrząc na biegi to tak naprawdę po 4 startach Miedziak powinien mieć9-10pkt do tego nominowany o over siedzi. Adrian trenował na MA wtorek,czwartek piątek w godzinach meczowych więc o problemie ze spasowaniem nie ma mowy. Swoją drogą dobrze że jedzie w 1 biegu z Griszą bo wtedy jeszcze po zewnętrznej nie będzie szarżowania a Miedziak starty ma dobre więc 3 pkt powinien zdobyć;)

Jako,że ten bet już podany to ja jeszcze zaproponuję zakład:
Rune Holta over6 1,61 bet365 [7]✅:grin:

Rune w Toruniu jeździł więc tor zna dosć dobrze. W meczu w serii zasadniczej 6pkt więc występ przeciętny. Jednak patrząc na formę zawodnika z maja(wtedy był rozgrywany mecz) a teraz to jest progres u Holty. W parze z Jepsenem Jensenem więc może ale nie musi na Nim tracić. Jednak Linia jest spokojnie w zasięgu Ryśka a jeśli Włókniarz chce dzisiaj osiągnąć dobry wynik no to Rysiek przynajmniej te7 pkt musi zdobyć.

A i jeszcze Betsafe:
Miedziński(+3) - G.Łaguta 1 1,90 ✅

Rozumiem że Rusek ostatnio świetne zawody w Toruniu że ma bardzo dobrą formę itd. Jednak to Adrian jest na swoim torze to On ma świetną średnią na tym torze i to wreszcie On trenował tu w tym tyg, na takim torze jaki będzie dzisiaj. Grisza być może będzie potrzebował 1-2 biegów na rozgryzienie toru,ustawień w swoim motocyklu.Grisza często też ma jakieś dziwne defekty albo taśmy na co dzisiaj liczę;) Mimo,że być może bieg więcej Łaguta(jako RT) ale mimo wszystko Jak dla mnie to trochę za dużo tych dodatnich pkt w stronę Adriana...
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Adrian Miedziński over 10 @1,80 Bet365
Oferta na dzisiejszy mecz w Bet365 i Betsafe wystawiona dość szeroko,a jednak ciężko znaleźć jakieś walju.Po długich rozmyślaniach zdecydowałem się zagrać tylko ten 1 zakład.Adrian dziś spod nr 9 i dostał łatwiejszego partnera,czyli Brzózkę.To już jest pierwszy argument.Średnia Miedziaka na MotoArenie mówi sama za siebie: 2,426 pkt/bieg.Jest to piąta średnia domowa w całej lidze(za Hampelem,Iversenem,Woofindnenem i Gollobem).Średnia byłaby jeszcze wyższa,ale w meczu z Falubazem Adrian jechał ze złamanym palcem i zrobił &quot;tylko&quot; 7 punktów wtedy.Dziś to przeszłość,Adrian zwarty i w pełni sił.Sprzęt spasowany,treningi cały tydzień praktycznie.Z Lesznem 12+2 i jedna przegrana z Bjerre.Z kim może przegrywać dziś? Z Lagutą i Emilem.A wygrać może z każdym.Linia jak najbardziej w jego zasięgu,chyba że przeszkodzą zdarzenia losowe.
Prawda, ale nawet jeśli będzie przegrywał tylko z Grigorijem (w I i XV biegu) oraz Emilem (w VII, XIII i XV biegu), to tych 11 pkt w 5 startach nie zrobi...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom