>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway World Cup 2012 - 12 i 14 lipca, baraż oraz finał - Malilla

Status
Zamknięty.
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jak ktoś wierzy w Szwedów jak np Soltysiao to ciekawy i chyba najwyższe handi Szwecja +5,5 vs Australia, w Expekt
Swoją drogą jeśli Szwedzi mieli jakiś handicap własnego toru to myślę, że go w tym momencie tracą
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/297944/wielka-ulewa-nad-malilla-toromistrz-jesli-pogoda-sie-poprawi-to-damy-rade
Jak myślicie kto nie da rady sobie na trudnym torze?
Wg mnie pola (szczególnie) A i B to będzie duży plus, przynajmniej w 1 części zawodów.
M B Jensen na betonie w Bydzi jechał tutaj jego szanse spadają, Artema też nie widzę na takim torze... Chyba zyska na tym Ljung
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj finał DPŚ czyli coś na co czekałem od dawna. Szkoda, że Polski tam nie ma ale niestety jak doświadczeni zawodnicy psują całą robotę, to nie dziwota, że się nie awansuję to głównego finału. Swoją drogą to ciekawe, że zawodnicy, którzy na co dzień punktują na poziomie 10pkt w Ekstralidze, w DPŚ przegrywają z Czechami czy Amerykanami... No ale nie o tym, bo dzisiaj jak wspomniałem święto speedwaya. Przede wszystkim dużo lepiej będzie wyglądać pełny stadion na G&amp;B Arena, nie to co na barażu. Faworytami wydają się być Dania i Australia. Większe szansę bym dał Dunom, gdyż w czwartek mieli okazje sobie pojeździć w zawodach, a to daje dużo więcej niż nawet najlepszy trening. Widać, że Puk, MJJ czy Nicki czują się tam dobrze i dzisiaj pewnie każdy z nich przywiezie ponad 10pkt. Kluczem do zwycięstwa będzie postawa młodego Jensena, bo jeżeli przywiezie coś koło 6-7pkt to pewnie wygrają, a jeżeli nie to ciężko będzie o wygraną, chyba że będą mogli za niego walnąć jokera, to wtedy co innego.
Australijczycy z kolei mają dwóch pewniaków - Crispy i Crump. Piszę dwóch, bo nie wiadomo jak Darky będzie wyglądał po kontuzji. Może tak być, że im więcej będzie jeździł, tym ręka będzie wyglądać, co raz gorzej, a wtedy może się to przełożyć na słabszą jazdę, szczególnie na dość trudnym torze, jaki mamy po nocnych opadach. Jednak myślę, że jeśli wszystko będzie w porządku to też zapunktuję ponad 10. I tutaj kluczem będzie też czwarty do brydża czyli Watt, a więc sytuacja bliźniaczo podobna do tej jaką mają Duńczycy.
Trzecią siłą tego finału są gospodarze w mojej ocenie. AJ to wiadomo zrobić tutaj może nawet komplet, bo jest w super formie, a do tego jedzie u siebie więc nie zdziwi mnie nawet, jeśli by przywiózł 21pkt(licząc, że dostanie jokera) ale kto poza nim? THJ wyraźnie spuścił z tonu i forma idzie w dół, Fred jakoś dziwnie jeździ w tym sezonie, bo w Szwecji cienko idzie, ale jak przychodzi do GP to jakoś punktuję więc z nim różnie może być. Co do Ljunga to też raczej cudów się spodziewać nie należy, gdyż to nie jest jakiś super zawodnik. W ogóle nie rozumiem czego nie jedzie Toninho ale cóż, to ich sprawa ale brak tego zawodnika moim zdaniem ich osłabia.
Najsłabiej wygląda ZSRR, bo jednak mają trochę za mało armat(w przeciwieństwie do armii...) na ten finał. Wiadomo, że Emil powinien tutaj liderować i pewnie zrobi kilkanaście punktów, wiadomo też, że Grisza tak słabo jak w Bydzi nie pojedzie więc też dorzuci coś koło &quot;dychy&quot; ale już pozostała dwójka zbyt dużo nie nadziała. Artiom i Ropa to nie są zawodnicy na światową czołówkę więc moim zdaniem tutaj obaj razem zdobędą coś koło 10pkt, a to będzie niestety powodem ich porażki, chociaż sam udział w finale myślę, że jest dla nich dobrym wynikiem, bo co by nie mówić wyeliminowali aktualnego jeszcze mistrza...
Wobec tego co tutaj opisałem to od siebie zarzucam kilka typów, które już tutaj się pojawiały ale ja swoje powtórzę:
Andreas Jonsson-Fredrik Lindgren 1 @ 1,28 Tobet⛔????
Emil Sayftudinov-Grigorij Laguta 1 @ 1,35 Tobet✅
Dania-Szwecja 1 @ 1,72 Tobet
✅
Dania over 31pkt @ 1,90 Bet365✅
Ewentualnie potem wrzucę coś jeszcze, jeśli Tobet dorzuci ofertę na najlepszych w danej reprezentacji albo na poszczególne biegi.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
@kapszti-przerywam milczenie specjalnie dla Ciebie..

Piszesz że Emil zdobędzie kilkanaście pkt,że Grisza koło 10 pkt a pozostała dwójka w sumie 10 oczek.Daje to około 30-35 pkt a imo w tak wyrównanej stawce może to dać nawet złoto..Wiem,że nie typujesz nic odnośnie Rosji(poza parą Emil-Laguta),ale tak trochę zaprzeczasz sam sobie plasując Rosję na ostatniej pozycji..
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Swoją drogą jeśli Szwedzi mieli jakiś handicap własnego toru to myślę, że go w tym momencie tracą

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/29...i-to-damy-rade
Akurat, to Szwedom może bardziej pomóc niż jakby przygotowano beton. Szwedzi zawsze znakomicie się czują na mokrej nawierzchni. Może dlatego, że tam &quot;zawsze pada&quot; podczas spotkań ;) Do tej pory pamiętam jak zdobyli w 2003 złoto jadąc bez Rickardssona (zastąpił go ... Ljung) gdy nikt na nich nie stawiał. Podobnie raceoff z nami w 2008 w Vojens. W półfinale 2009 też byli bliscy sprawienia niespodzianki, a tor zawsze był ciężki do jazdy. Fakt, że wszystkie te turnieje były w Vojens a nie Mallili ale ja bym Szwedów nie lekceważył. Mają dwie armaty. Przecież chyba nikogo nie zdziwi jak Jonsson będzie najlepszym zawodnikiem finału. Jest Lindgren, który na międzynarodowej arenie jest bardzo skuteczny. Do tego Jonasson, który pokazał w tegorocznym GP w Goteborgu, że na swoim torze jest groźny no i mój cichy faworyt Ljung. Zawsze niedoceniany, a jego obecność w składzie zawsze dużo daje (ostatni raz był w 2008). O zwycięstwo w całych zawodach będzie ciężko, ale Duńczyków czy Rosjan mogą ograć i według mnie to zrobią.

P.Ljung +0.5 v D.Watt

To co napisałem wcześniej. Według mnie Ljung dziś solidnie zapunktuje. W tym roku pojechał już w Motali i zrobił 7 (2,0,2,3) ale w trudnych biegach:
4. Dudek, Ljung, Lindgren, Max 4:2 (11:13)
8. Lindgren, Max, Nicholls, Ljung 4:2 (22:26)
10. Jonsson, Ljung, Gudmundsson, Aspgren 4:2 (28:32)
14. Ljung, Jonsson, Lindgren, Harris 3:3 (41:43)
Watt co prawda w tym samym meczu też zanotował udany występ ale jak dla mnie handicap powinien pójść w drugą stronę.
Ljung+0.5 @ 1.85 w Sportingbet ⛔
 
vde 119

vde

Użytkownik
Trudny tor w Mallili ? Proszę Was... Szwedzi nie odwołują swojej ligi jak to u nas tylko mają zwyczaj opóźniać zawody i jadą ! Myślę, że to będzie dzisiaj sprzymierzeniec szwedzkich żużlowców. Mam kilka typów na SWC z tobet.com
Dania - Szwecja (+0,5) / 2 /
Myślę, że Jepsenowi Jensenowi drugi raz nie uda się wykręcić tak dobrego wyniku jak w barażu, tor będzie trochę trudniejszy. Co prawda ściga się w Gorzowie na trudnym, przyczepnym torze, ale bardziej wierzę w Doświadczenie Ljunga aniżeli w Jensena czy M.B. Jensena, który wydaje mi się, że nie zrobi dużo lepszego wyniku niż Madsen.
Szwecja 3.20
Jeśli pojedzie Ward to będzie to osłabienie Australii, ponieważ przy trudnym torze, nie wiem czy młody kangur będzie mieć w końcowej (decydującej) fazie zawodów siły by skutecznie walczyć... Watt może coś zdziałać, w Szwecji coś tam jeździ ale czy to ten sam poziom? W/g mnie Szwecja ma silny i wyrównany skład.
Emil Sayfutdinov vs Grigory Laguta /2/ 2,90
Grigory żalił się, że tor w Bydgoszczy był zbyt twardy, teraz takiego problemu nie będzie, myślę że klasa obu jeźdźców jest porównywalna i po 4 seriach startów będą mieć wynik na styku. Wtedy Emil może pójść do teoretycznie trudniejszego biegu a Grigory łatwiejszego. Duża loteria ale w.g mnie warto zagrać tak wielki kurs.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Co do ostatniego typu zgodzę się, ale lepiej już pobrać kurs 7.0 w Expekt na najlepszego Rosjanina = G.Łaguta.
Ale co do typu nr 2 i zdania, że Szwecja ma wyrównany i silny skład to ???? daj spokój chłopie, Ljung może zarówno pojechać na 7-8 pkt jak i na 2-3 pkt, to samo Jonasson. Tylko Jonsson moim zdaniem pewniak do kilkunastu punktów, Fredka też nie byłbym pewien kapitalnego występu.... Dla mnie Szwedzi mogą nawet przegrać z Rosją, czego ? Jonsson to półka Emila, Łaguta myślę, że nawet lepszy od Fredki, Artiom na poziomie Ljunga, a ostatni dwaj to jednak Szwed, ale dla mnie obie ekipy będą na styku.
Gdyby patrzeć na składy tylko: Australia = 3 gwiazdy + średniak , Dania = 2 gwiazdy, solidny (M.Jensen) i średniak, Szwecja = 1 gwiazda , 1 solidny i 2 średniaków oraz Szwecja = 2 gwiazdy i 2 średniaków.
Nie widzę innego scenariuszu niż wygrana Australii lub Danii, ja pograłem te 2 typy po kursach 2.40 i 3.25, kasa nie mała do wyjęcia... zobaczymy jak to będzie ale liczę, że te ekipy tylko powalczą o zwycięstwo.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
@kapszti-przerywam milczenie specjalnie dla Ciebie..
Piszesz że Emil zdobędzie kilkanaście pkt,że Grisza koło 10 pkt a pozostała dwójka w sumie 10 oczek.Daje to około 30-35 pkt a imo w tak wyrównanej stawce może to dać nawet złoto..Wiem,że nie typujesz nic odnośnie Rosji(poza parą Emil-Laguta),ale tak trochę zaprzeczasz sam sobie plasując Rosję na ostatniej pozycji..
Może faktycznie sobie zaprzeczyłem i faktycznie masz rację, że moje wyliczenia nie są zbytnio precyzyjne ale chciałem ogólnie przedstawić sytuację, że nie mają szans na zwycięstwo, bo do zwycięstwa potrzebne będzie ponad 40 &quot;oczek&quot; więc oto chodziło ale masz rację, że trochę sam się pogubiłem w tym co napisałem;) A ode mnie jeszcze jeden typ:
Andreas Jonsson wygra bieg 4 @ 2,10 Tobet✅
W pierwszej serii na sam koniec jedzie AJ także już może będzie się dało wyprzedzać. Za rywali ma Warda, Artioma i M.B. Jensena, także na dobrą sprawę walka powinna się stoczyć pomiędzy zawodnikami Dackarny. Chciałem zwrócić uwagę na fakt, że drugie pole, z którego jedzie AJ jest w pierwszej fazie dobre, a przynajmniej tak było podczas barażu. Dzisiaj tor powinien być podobny czyli nasiąknięty po opadach ale dobrze przygotowany, bo z ostatniego meldunku z Malilli wynika, że świeci słoneczko. W barażu w pierwszej serii z drugiego pola wyścigi swoje wygrali Franc i Nicki, a pierwszym Gollob jechał z tego pola i start wygrał ale potem zamiast jechać to się położył... Jedynie Dryml zawiódł i przyjechał ostatni. Jednak ja uważam, że AJ powinien tutaj start wygrać, bo w tym jest dobry, a jak to zrobi to już nikt go nie dogoni, bo kto jak kto ale AJ w Malilli to zawodnik znakomity, a co do Darky&#39;ego to pisałem, że jego występ to duża nie wiadoma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom