>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway World Cup 2012 - 12 i 14 lipca, baraż oraz finał - Malilla

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie ma to jak glupoty w stylu &quot;Madsen najslabsze ogniwo&quot;. Koles w meczu ligowym na wyjezdzie z Dackarna robi 7 punktow w 4 biegach (3,2,2,0) jadac w parze z Emilem i wygrywajac biegi np. z Fredka i AJ i to ma byc slabe ogniwo? A Jensen nie bo zna tor. Kolosalne glupoty. Akurat wlasnie Madsen jest pewnym punktem tej ekipy a czy Jensen napewno pojedzie znakomicie? Loteria a to, ze jezdzi w miejscowym klubie nie ma az takiego znaczenia. Przypomne, ze Buczek w lidze tez tam zrobil 8 zostawiajac za plecami swietnych jezdzcow DM. Takze te oceny sa komiczne.

myślę, że Madsena Marek będzie potrafił jakoś wyłączyć
Kolejny HIT. Jak wylaczyc? Wejdzie na tor i bedzie mi klody rzucac? Sam toru tez nie robi wiec jak go wylaczy? Jak wogole mozna takie bzdury pisac. To nie kosz, ze wejdzie na parkiet i kogos zechce wylaczyc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 2

conte

Użytkownik
Polska - Wielka Brytania (+5.5) @ 1.95 sportingbet ✅
Wszystko zostało już wcześniej napisane o tym typie przez Feekusa i kapsztiego. Mamy lepszych zawodników na każdej pozycji, i nie ma opcji żebyśmy nie pokonali Brytyjczyków. Linia handicapu jest na pewno do pokrycia, powinniśmy wygrać z Wyspiarzami 7-8 punktami, więc ryzyko jest jak najbardziej do przyjęcia, a kurs naprawdę przedni!
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Nicki poniżej 13 @1,72 bet365 ✅ 12
Nicki na torze w Mallili nigdy nie błyszczał zdarzały mu się słabe występy w GP. Dziś będzie twardo więc też nie najlepiej dla niego. Dziś wystarczy 1 słabszy bieg i typ wejdzie linia za wysoka. W 13 biegu Tomek go ojedzie, w nominowanym też go ktoś ojedzie. Nie sądzę, żeby Nicki dziś rządził i dzielił, Janowski jest w stanie go ojechać, może Pepe, Tomek na pewno. 12pkt to max co mu daje.
Gollob powyżej 12 @1,90 bet365 ⛔ 12
Zanosi się na 6 biegów Tomka. Przeanalizowałem zawody i wydaje mi się, że po pierwszych 4 biegach będzie ok. Później 5-8 bieg troche stracimy i kto wie może już w 9 wskoczy joker? Tomek dziś poprowadzi nas i będzie naszym liderem to nie podlega wątpliwości 13pkt w 6 bieach? Wielce prawdopodobne!
Kus v Franc @1,56 betsafe ⛔ 1 - 8
Kus przyzwoicie w Anglii, po Francu nie widziałem chęci walki i wygrywania. Myślę, że drugi taki występ jak w GP Czech mu się dziś nie przytrafi i solidny Matej zdobędzie więcej pkt od niego.
Kus najlepszy Czech @8,00 betsafe ⛔ 1, a mogłem kurka mać dać Franca po kursie @12
Ales i Lukas pojechali w Anglii, ale nie uważam, że będą błyszczeć w Szwecji, a jak nie on to kto? Franc, chyba za słaby. Typ for fun.

Polska
- Anglia @1,50 expekt ✅ 38 - 30
Polska -2,5 - Anglia @1,80 expekt ✅ 38 - 30
Z moich obliczeń Dania zdobędzie 40-43 pkt, Polacy 39-36, Angole w najlepszym wypadku 34. Typ na Polaków powinien siąść, dużo osób go gra, -2,5? Też jesteśmy w stanie to pokryć. Nasi wyglądają solidniej od Angoli mam nadzieje, że dziś Buczek zrobi swoje ok 8, Pepe i Janowski 9-10 i Tomek coś koło 15 i to wygramy to oczywiście pobożne życzenia. Gram na win Polaków ponad to po @3,50, ale nie polecam tak bardziej patriotycznie.
Po 8 biegu (drugiej serii) zakładam, że będziemy tracić ok 7pkt do Danii, a i może ze 2 do Angoli, polecam na livie zagrać handi na Polaków. Przed zawodami wynosi +4,5 (trochę mało), ale po 2 seriach wzrośnie pewnie o kilka oczek wtedy wchodzę w to.
Po 8 biegu +7, +8 Polska jeśli będzie dostępne. Nasi zawsze lepiej kończą niż zaczynają. ✅ 42 - 38
Zagrałem +13 Polska po 8 biegach Eazzy LOKATA ✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Polska - Wielka Brytania 1 @ 1,50 Tobet ✅ 38-30
Teraz kurs już o wiele niższy, no ale tak to jest w żużlu że trzeba łapać typy zaraz po wystawieniu oferty. Czemu na Polskę, uważam że powalczymy z Danią chociaż w końcowym rozrachunku przegramy. Według mnie Cieślak popełnił kardynalny błąd nie dając szansy Buczkowskiemu w Bydzi. Bo tu w Szwecji Walasek o wiele bardziej by się przydał niż Krzysiek. Mamy pewniaka Golloba, Protasiewicz w Szwecji jeździ solidnie, chociaż w Mallili raczej cudów nie ma. Janowski w Bydzi zaskoczył i jeśli powtórzy ten wynik to będzie fajnie. Buczkowski najsłabsze nasze ogniwo i on będzie tracił punkty. Anglia nie awansując w Kings Lynn skreśliła szanse na awans do finału. Nie mają pewniaka. Bo Harris może dzisiaj wszystko zrobić a w Szwecji nigdy nie przekonywał. Nicholls nawet w półfinale nie był za szybki. Woffi widać że po kontuzji, King nie on nie będzie zbyt dobrze punktował.

Drużynowy Mistrz Świata? Dania @ 5,50 Unibet
Kurs na awans Duńczyków bardzo niski, więc wolę zagrać ich ogólny triumf w SWC. Wzmocnieni Nickim Pedersenem będą bardzo groźni. Madsen na tym torze jeździ dobrze, Jensen występuje w barwach miejscowej Dackarny. Iversen to najlepszy zawodnik Elitserien. A Nicki, Nicki nigdy nie zawodzi. Dania ma kompletną drużynę bez dziur dla mnie są ogromnym faworytem. Dzisiaj raczej spokojnie sobie poradzą z Polską a w finale Australię objadą, bo kangury w Szwecji nie są skuteczne. Ward po kontuzji to też spora zagadka. Holder w barwach Piraterny nie zawodzi ale na pewno brakuje błysku. Watt potrafi odpalić ale będzie miał z kim przegrywać. Crump w Szwecji słabo od początku sezonu. Ruski powalczą ale raczej nie o zwycięstwo, medal mogą wydłubać. Gospodarze Szwedzi oni nie jeździli więc mogli potrenować na tym torze, ale ten skład jakoś mocno nie przekonywuje. Jonasson na pewno nie jest w rewelacyjnej formie. Ljung może słaby nie jest ale będzie przegrywał. Lindgren i Jonsson mocni liderzy ale też spokojnie do pokonania. Dla mnie Dania jeśli będzie w finale będzie ogromnym faworytem więc pobieram już dzisiaj kurs 5,5 bo uważam że jest to value bo w finale więcej niż 3,5 nie będzie.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
DPŚ: Jensen w finale za Madsena?
Choć reprezentacja Danii wygrała baraż Drużynowego Pucharu Świata w Malilli, to menedżer zespołu - Anders Secher nie może być zadowolony z postawy Leona Madsena, który zdobył tylko 4 punkty.

Być może Secher w finale dokona zmiany i za Madsena pojedzie młodziutki Mikkel B. Jensen. - Na tę chwilę wygląda to tak, że raczej Mikkel pojedzie w finale. Widzieliśmy jak w Bydgoszczy wygrywał z Gollobem i jest chyba w stanie zdobyć 8-10 punktów - powiedział menedżer Duńczyków. - Leon nie spisał się dobrze w barażu, stąd rozważam taką decyzję - dodał.
Anders Secher jest bardzo zadowolony z postawy pozostałych zawodników. - Z jednym wyjątkiem, chłopcy spisali się bardzo dobrze, więc jestem zadowolony. Mieliśmy trzech zawodników, którzy jechali dobrze i wywalczyli oni dla Danii miejsce w finale.
- Pozostałe drużyny korzystały z jokera i odrabiały dzięki niemu straty, bo każdy wygrywał za 6 punktów. Ale mimo korzystania z niego i naszego krótkiego kryzysu, udało nam się wrócić do gry i utrzymać prowadzenie - podsumował.
W finale jego drużyna zmierzy się z Rosją, Australią i gospodarzem finału Szwecją.
Z kolei Darcy Ward ma już za sobą treningi na MotoArenie i najpewniej również wystąpi jutro w Finale.
 
polczas111 145

polczas111

Użytkownik
Na torze pojawili się wszyscy Australijczycy z Darcy Wardem na czele, po którym nie widać było śladów kontuzji.
w bet365 na triumf Australii mamy @2.37, myślę że śmiało można pobrać ????
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Speedway World Cup ( Zwycięzca ) - Rosja

Tobet kurs. 20.00
Emil w wyśmienitej formie , Grisza też punktuje bardzo solidnie. Artiom dobrze punktuje w Szwecji zawsze kręci koło 10 pkt ... no i najsłabszy punkt Ropa ???? licze na 6-7 pkt
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Speedway World Cup ( Zwycięzca ) - Rosja

Tobet kurs. 20.00
Emil w wyśmienitej formie , Grisza też punktuje bardzo solidnie. Artiom dobrze punktuje w Szwecji zawsze kręci koło 10 pkt ... no i najsłabszy punkt Ropa ???? licze na 6-7 pkt
Chyba jak pojedzie 3 razy jokera... coz za bzdury ze czytac nie idzie... Moze z kims wygraja ale nie maja szans na wygranie turnieju i uzasadnienie typu rownie beznadziejne...
A : Nie wiem czego sie spodziewac po Australijczykach, niby jest Holder, niby jest Ward, Watt i Crump ale jak oni jezdza w Szwecji kazdy wie i nie wyglada to najlepiej..
3 Chris Holder 2 1 0 2 2 0 - 7
bardzo mizernie..
5 Jason Crump 1 1 1 3 6
rowniez mizernie..
1 Davey Watt 3 3 1 3 0 10
tu juz znosnie
i Ward jezdzacy w Dackarnie ale ktory za wiele nie pojezdzil i szalu nie robi w tym sezonie : 12,6.

B : Rosjanie to juz w ogole, Artiom z Griszka po 4 pkt a Emil 8pkt.
C: Najlepiej dla mnie wygladaja Szwedzi na tym torze.. AJ rewelacyjnie smiga w Malilli, Fredka tez daje rade. THJ natomiast beznadziejny wystep i tylko 2 pkt, Ljung jak na swoje ostatnie poczynania w lidze to zadowalajace 7pkt w 4 biegach (lepiej jak Australijczycy). Jako gospodarze na pewno beda sie liczyli.
D: Dania pokazala w barazu ze jest mocna jednak te ciagle zmiany w skladzie moga nie wyjsc na dobre.. na pewno objezdzenie w barazu sie przydalo i to dla nich handicap. Nicki daje rade, MJJ pokazal ze na tym torze czuje sie jak w domu, Iversen po swietnych poczatkach w druzynowce ostatnie biegi slabo wiec tutaj roznie moze byc no i Mikkel to dla mnie najslabsze ogniwo i niewiadoma. Jak dla mnie za wysokie final SWC to za wysokie progi i moze zawalic,.

Analiza w pigułce która tak naprawde nic nam nie wyjasnia. Na pewno nie podpalalbym sie na granie na Australijczykow bo w Szwecji jezdza przecietnie..
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
C: Najlepiej dla mnie wygladaja Szwedzi na tym torze.. AJ rewelacyjnie smiga w Malilli, Fredka tez daje rade. THJ natomiast beznadziejny wystep i tylko 2 pkt, Ljung jak na swoje ostatnie poczynania w lidze to zadowalajace 7pkt w 4 biegach (lepiej jak Australijczycy). Jako gospodarze na pewno beda sie liczyli.
Pokaż mi gdzie Lindgren daje rade na tym torze.. W zeszłym roku w Malilli w GP nie wygrał żadnego biegu, ale ok, GP mocna obsada.. Widziałeś wyniki z Elitserien tegoroczne? cztery indywidualne zwycięstwa na własnym torze w 5 spotkaniach (26 wyścigów, dla porównania AJ - 11 zwycięstw w 25 startach, ale miał znacznie słabszy początek sezonu, później już same trójki niemal) to troszkę za mało, zważywszy, że jutro obsada będzie przekonkretna (Ward, Holder, Crump, Emil, Grisza, Puk, Nicki) to ja pytam z kim on ma wygrać? ????
On też jest bohaterem mojego drugiego betu na finał (pierwszy Australia po 2.45 przed barażem). Tobet wystawił go w parze h2h z AJ&#39;em po kursie 1.45 na Jonssona i od razu to pobieram. Andi miażdży w tym sezonie Fredkę w każdych rozgrywkach ligowych, na torze w Malilli czuje się jak ryba w wodzie i jestem przekonany, że będzie kluczową postacią Sverige w jutrzejszym turnieju. Ewentualny joker to właśnie Jonsson także dodatkowy start trzeba liczyć, bo jakoś nie wierzę, że Szwedzi mogą nawiązać walkę o triumf w jutrzejszych zawodach. Kurs może i mierny, ale ryzyko niskie.
Jonsson v Lindgren @ 1.45
Tobet
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Nawiązując do postów powyżej:
Australijczycy (i nie tylko oni) tak jeżdżą w Szwecji, jak płacą w Szwecji. Zero spiny na zawodach, zero presji o wynik to i niekiedy wyników brak. Boję się, że jak wprowadzą regulamin finansowy w E lidzę będzie podobnie. Hancock Holder czy Crump i wielu innych olewa sobie starty, skupiając się na GP i lidze polskiej.
5 Jason Crump 1 1 1 3 6
rowniez mizernie..
Może i mizernie, ale zobacz wyniki z GP Malilli 2011r Crump 5 biegów - 15pkt dopiero w półfinale pechowo przegrał z Hamplem i Emilem, w 2010 drugie miejsce więc pisanie, że jeździ w Malilli mizernie to kompeltna bzdura, jedziesz kolesia co gra Rosjan, a sam się sugerujesz 1 zawodami ligowymi
B : Rosjanie to juz w ogole, Artiom z Griszka po 4 pkt a Emil 8pkt.
Właśnie Emil w lidze 8pkt, a w GP Szwecji zajął 4 miejsce, dla porównania w tych zawodach Pedersen zdobył w 5 biegach 3 pkt.
Do czego zmierzam? Do tego, że wyniki ligowe w Szwecji możemy sobie wsadzić między bajki bo one nie oddają prawdziwej siły zawodników. Crump w lidzę polskiej robi 8pkt, w Szwecji 6, a w GP (ważnych zawodach) jest 2 w generalce.
Ciężko wytypować zwycięzce, bo każda z reprezentacji ma jakieś słabe punkty. Szwedzi niby jadą u siebie, ale nie wydaje mi się żeby powołanie Ljunga to był dobry pomysł, ale z drugiej strony Lindbaeck czy Nermark to też niewiadome.
Dania zamienia Madsena na M B Jensena oby im to czkawką się nie odbiło.
Australia z Wattem, który jakimś wybitnym zawodnikiem w tej stawce nie będzie, Ward po kontuzji niby ma się dobrze 100%, ale jakiś upadek na początku i może boleć... tfu wypluć nikomu źle nie życze.
Rosja? Pisałem, że olewali DPŚ bo nie mieli sponsora, teraz jest nim firma znana w światku żużlowym Nice, dlatego nie skreślałbym ich. To nie będzie wyglądało jak baraż, że 3 drużyny o coś jadą, a 4 (Czechy - Rosja) odstaje i jeden zawodnik punktuje. Grisza jest mocny Artem był w Bydgoszczy tym Artemem, którego pamiętam z Daugavpils, więc parę oczek ukradną innym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Andreas Jonsson - Fredrik Lindgren 1 1,40 [8-9]⛔
Emil Sajfutdinov - Grigorij Łaguta 1 1,40 [14-8]✅

Kurs 1,96 Tobet

Wczoraj sobie tak rozmyślałem nad tymi zawodami i powiedziałem że jeśli będzie Aj i Emilian wystawiony w parze z kimś ze swojej reprezentacji to właśnie na Nich zagram. Dzisiaj patrze i są takie pary jakie przewidywałem. AJ rewelacyjna forma w Szwecji objeżdża wszystkich wszędzie jak chce w Polsce też pukntuje na bardzo dobrym poziomie.Fredka bez polotu,brakuje Mu tego czegoś. Jeśli Szwedzi użyją Jokera a wierzę że tak będzie to z pewnością AJ pojedzie a więc start więcej będzie miał.
W ekipie Rosyjskiej apetyty na podium są bardzo duże. Emil lider swojego zespołu i również stawiam na to że to On będzie jechał jako Joker więc start ma więcej.Po drugie forma Sajfutdinova w ostatnim czasie bardzo wysoka.Grisza również dobry zawodnik jednak uważam,że na neutralnym owalu przegra i to zdecydowanie z Emilem(gdyby zawody były w Częstochowie to może Łaguta by mógł dać radę).
 
dawtom91 1,2K

dawtom91

Użytkownik
Witam serdecznie,

właśnie kursy wystawił Betsafe i moim zdaniem jego oddsmakerzy popełniają błąd oceniając siły Rosji.
Australia - Rosja typ: 1 kurs: 1,21 buk: Betsafe ✅✅✅✅✅

Co tu dużo mówić ziemniaki płacą nam dziś za taki typ max. 1,15. Australia to przede wszystkim wielka trójka (Holder, Crump, Ward) + Watt, który wydaje się i tak lepszy od Powazhnego. Ze składu Rosja pewny jest tylko Emil. Grisza zawiódł w Bydgoszczy, tu zawiedzie Artiom. Powazhny jest przeciętny.
Polecam kursy zaraz zaczną spadać. Powodzenia!
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Witam,ja gram w bukmacherze stacjonarnym a dokładnie mówiąc w milenium.I z całej oferty 4 fajne zdarzenia dają mi łączny kurs 3,07 czyli prócz prowizji wychodzi stawka razy 3 przy wygranej i takie o to zdarzenia są :
Dania lepsza od Rosji 1,25
A.Jonsson najlepszy ze Szwedów 1,35
J.Crump lepszy od D.Watta 1,30
E.Sajfutdinov lepszy od G.Łaguty 1,40

Co o tym myślicie,bo jak dla mnie nic tylko grać,dlatego wolę wysłuchać jakieś przestrogi jakoby taka się znalazła.
 
matheo1985 8

matheo1985

Użytkownik
Dzisiaj się wyjaśni kto zostanie Drużynowym Mistrzem Świata na rok 2013, niestety nie będzie to reprezentacja Polski. Uważam jednak, że i musiała przyjść taka chwila, aby wygrała inna reprezentacja. Faworytami dzisiejszej batalii są Australijczycy, choć nie przekreślałbym reprezentacji Danii - wg mnie równiejszy skład Pedersen-Iversen-Jensen uwielbiający tor w Mallili. Oferta bukmacherów póki co nie jest jakoś mega atrakcyjna, ale to nie znaczy że nie można znaleźć wartych zagrania zdarzeń.
I tak oto moje typy:
Jonsson - Lindgren 1 1.45 Tobet ⛔⛔⛔ ???? po tym co zrobił menago Szwecji wstawiając Jonssona jako Jokera za samego siebie, nadaje się do zwolnienia!!!
Jeśli nie przeszkodzą jakieś wydarzenia losowe, jak to już w żużlu bywa, to typ wg mnie bardzo możliwy i pewny. AJ w 100% lepszy sezon od Lindgrena, w dodatku na torach szwedzkich zawsze obok kompletu, jak nie komplet. Lindgren poza paroma biegami w GP ten sezon kulawy.
I jeszcze taki Ako:
Dania - Szwecja 1 1.65 Tobet ✅
Jonsson - Lindgren 1 1.35 Tobet ⛔⛔⛔ jw????
Typ Jonssona opisałem powyżej, a co do typu na Duńczyków to porównywałem ich powyżej z reprezentacją Australii... a gdzie tam reprezentacji trzech koron do tych dwóch ekip. Choć Szwedzi wystąpią w roli gospodarza, uważam że szanse na zagrożenie reprezentacjom Australii i Danii mają nikłe. Tyle w temacie ????
Życzę powodzenia.
 
C 2

conte

Użytkownik
Dzisiaj mamy niezbyt ciekawą ofertę, bo i turniej dość trudny do wytypowania. Niby Australijczycy są faworytami, ale wystarczy słabszy dzień jednego z ich reprezentantów np. powracającego po kontuzji Warda i wypadają z gry.
Całkowicie popieram i pobieram zakłady na Jonssona i Emila, pewniaczki z oferty tobet. W betsafe jest również fajny bet:
Davey Watt - Mikkel B. Jensen @ 1.56 ⛔
Pojedynek dwóch czwórek, przy czym Watt jak na najsłabsze ogniwo swojej ekipy jest bardzo mocnym zawodnikiem, i nie zwykł schodzić poniżej pewnego poziomu. Te 6-7 punktów powinien bez problemów uciułać. Nie mogę tego powiedzieć o młodym Duńczyku, powołanym w akcie desperacji za zawodzącego Madsena. Brak doświadczenia, i objeżdżenia na tak wysokim poziomie da się dziś we znaki. Co więcej, może i zrobił w półfinale w Bydgoszczy 7 punktów, ale z tego wygrał jeden bieg, a resztę wygrał objeżdżając z wielkim trudem zawodników pokroju Hamilla na dystansie. Ponadto, jak Duńczycy stracą kilka punktów do ekipy Marka Lemona, to za MBJ prawdopodobnie pojechałby joker. Wszystko wskazuje na Watta w tym pojedynku.
I jeszcze jeden pojedynek australijsko - duński z betsafe do pogrania za grosze:
Chris Holder - Nicki Pedersen @ 1.97 ✅
Tutaj ryzyko dużo większe, ale po prostu Australijczyk jest w lepszej formie ostatnio, i jest liderem swojej ekipy. Czy to samo można powiedzieć o duńskim trzykrotnym mistrzu świata? Nie wiem, ale pewniej w Malilli prezentował się Michael Jepsen Jensen. Kurs na Holdera zapewne jest tak wysoki, bo zakłada możliwości pojechania Pedersena jako jokera, ale nie wiadomo czy to będzie mieć miejsce, bo Duńczycy mogą nie mieć ku temu sposobności, bądź pojedzie ktoś inny niż Nicki. Jeżeli Pedersen nie pojedzie sześć razy, to Holder jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Pisałem już o Jonssonie i Lindgrenie, czas na kolejnych Szwedów - Ljung i THJ. Ten pierwszy to dobry startowiec, ale w Malilli można wyprzedzać także nie powinien być to jakiś mega mocny punkt gospodarzy, a Jonasson pod formą w ostatnich dniach. Owszem są to gospodarze, mieli czas żeby się przygotować, ale nie wierzę w ich wypalenie dziś, bo są po prostu słabsi. Poza zasięgiem wydają się być Aussie - Crump, Holder i Ward to poziom, który może okazać się za wysoki dla miejscowych. Watt też nie jest na straconej pozycji, bo spokojnie może powalczyć z każdym oprócz Andiego.
Betsafe oferowało kurs 1.66 na Australie ze Szwecją, teraz 1.51 i po takim będę liczył na forum, wg mnie warto zdecydowanie pograć.
Kolejny bet to zestawienie Duńczyków ze Szwecją. Nie ma o czym tu rozprawiać, Nicki i reszta powalczą z Aussie o zwycięstwo, a Szwedom zostaje brąz. Niepowołanie Nermarka to spory błąd selekcjonera Sverige i będzie to odczuwalne, bo zabraknie umiejętności.
Gram sobie dziś tak (stawki u mnie w temacie):
Australia v Szwecja @ 1.51
Dania v Szwecja @ 1.66

Betsafe
Dorzucam jeszcze h2h Watt&#39;a z Artemem Łagutą. Watt będzie najsłabszym Australijczykiem także wystąpi w 17tym wyścigu prawdopodobnie z Romkiem, Mikkelem B i Jonassonem co da mu kolejne punkty. Dodatkowy fakt jest taki, że Watt ma raczej spokojne punkty na A.Łagucie właśnie i Romku, a jeden z braci kogo może pokonać... Nie widzę go w tych zawodach, skoro u siebie w Bydzi nie szalał to tutaj już tymbardziej.
Watt v A.Łaguta @ 1.86
Betsafe
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dania - Szwecja 1 1,65 [39-24]✅
Chris Holder - Darcy Ward 1 1,60 [13-7]✅

Kurs 2,64 - Tobet✅

Duńczycy dzisiaj będą walczyć o wygraną jednak na przeszkodzie może stanać postawa M.B.Jensena. Jednak patrząc na Szwedów to wydaje mi się że prócz AJ to każdy jest zagadką i raczej nie będą robić przewagi na Duńczykach. Iversen,Jensen i Nicki to naprawdę 3 bardzo solidnych zawodników z których każdy dzisiaj po 10oczek spokojnie przywiezie.
Drugi bet gram na Crispiego. Nie lubie grać na jednego z bliźniaków jednak dzisiaj wydaje mi się że Holder będzie liderem Kangurów. Darky wraca po kontuzji niby w Jego jeździe nie widać przerwy spowodowanej kontuzją jednak to będzie 5 ciężkich biegów i może pod koniec być już ciężko wytrzymać.

Ps. a Sportingbet śpi...
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Rozpisałem sobie biegi podliczyłem punkty i wyszło mi, że:
Australia zdobędzie ich ok. 37-40
Dania 32-35
Szwecja 29-32
Rosja od 22-25
Wyniki takie rozstrzelane bo wszystko zależeć będzie od jokerów, czy je w ogóle dana reprezentacja wykorzysta i czy pojedzie za &quot;6&quot;. Ten wariant optymistyczny dla Rosji zakłada, że będą walczyć (może być tak, że zdobędą ich np 16 to wtedy inne reprezentacje będą miały ich automatycznie więcej). Po tym co pokazali w Bydgoszczy udowodnili, że chłopcami do bicia nie będą.
Czekam na linie Bet365 jakie ustali, chętnie pobrałbym coś w tych przedziałach co podałem.
Co do zawodników uważam, że na tym torze nikt nie ma szans na wywalczenie kompletu z A.J włącznie. Co bieg dobra równa stawka, może tylko kilku odstaje. Czekam na linie punktowe jeśli takowe się pojawią np. Nicki 13, czy Holder 13 to chętnie pobiorę under. Wstrzymałbym się tylko z Emilem i AJ bo oni zapewne 6 biegów dziś, więc Szwed w 6 jest w stanie przywieść 14 oczek.
Co do par które zalazłem to poza wymienioną już parą Jonsson - Lindgren znalazłem ciekawą w fortunie
Lindgren - Crump @1,85 (5 biegów) efortuna wg mnie Australijczyk zdecydowanie lepiej wygląda od Szweda, a kurs 50/50
Gram
Crump - Lindgren @1,76 betsafe ✅ 10 - 9 lepszy kurs niż w naziemnym
Dania + 1 - Szwecja @1,90 wysztsko bet365 ✅ 39 - 24
Australia - 2 - Szwecja @1,83 ✅ 36 - 24
Australia powyżej 34 @1,83 ✅ 36
Dania powyżej 31 @1,90 ✅ 39
Analize pisałem kilka godzin temu, bet365 pozytywnie mnie zaskoczył.

Jonsson powyżej 11
@2,10 !!!!!! ⛔ 8 ... 3,3,0,0,2 wg mnie 6 biegów linia niska tylko pobierać!
Crump powyżej 9 @1,75 ✅ 10
Uważam, że on i Holder zrobią dziś przynajmniej po 12pkt, nic tylko pobierać
Australia -5,5 - Rosja @1,65 SB ✅ 36 - 30
Lepszego prezenciku nie widziałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Dziękuje odd&#39;smakerom tego buka za tak cudowny kurs na Danię w pojedynku ze Szwecją. Duńczycy jechali w czwartkowym barażu na torze w Malilli i spisali się świetnie, prócz Madsena, który w ostatnim czasie jest nie do poznania. Dziś zastąpi go niespełna 18-letni Mikkel B. Jensen. Jak przyznał sam w wywiadzie lubi ten tor i bardzo mu on odpowiada. Sprzętowo podopieczni Sechera będą przygotowani najlepiej ze wszystkich czterech startujących reprezentacji, bo na pewno dopasowali swoje motocykle do tego toru. O wynik Pedersena, Iversena i Jensena jestem spokojny. W zespole Szwecji dobrze powinni pojechać Fredka i AJ, ale Ljung i Thomas nie są w stanie wygrywać wszystkich biegów. Jak dla mnie perełka i warto to pobrać, nawet grubiej. Dziś Dania jest dla mnie faworytem do złota.

Dania - Szwecja 1 @ 2.00 Bet365 ✅ mega izzi

 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Typy na dzisiaj
Dania -Rosja 1 1.28 Bet365
Jedynym zagrożeniem dla powodzenia tego typu może być sytuacja w której A. Łaguta zdobędzie ok. 10 punktów a M.B.Jensen nie zdobędzie więcej niż 3- 4 oczka. Trójka liderów z reprezentacji Danii powinna jednak zapewnić wygraną z przewagą moim zdaniem nawet 10 punktową na Rosją.
Dania - Rosja (+5) 1 1.90 Bet365
Analiza wyżej.

D. Watt - A. Łaguta 1 1.86 Betsafe
Jeżeli Australia chce dzisiaj wygrać to Watt musi pojechać w granicach 7 punktów i wydaje mi się, że jeździ na tyle solidnie, że wypełni swoje zadanie w zespole Australii. A. Łaguta jest nieprzewidywalny może przywieź 1 punkt albo nawet 10, ale każdy wynik większy niż 5 oczek będzie już niespodzianką.Dzisiaj moim zdaniem Australijczyk będzie górą.

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom