>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway World Cup 2012 - 12 i 14 lipca, baraż oraz finał - Malilla

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dawno nie byłem aż tak zaskoczony kursami na tobecie!
O ile kurs na Duńczyków jako zwycięzców barażu jest mierny to zdecydowanie bardziej warto pograć Polaków z Angolami - kurs 1.5 ! Marzenie! W porywach spodziewałbym się 1.2. Dlaczego tak dobrze? Buczkowski mimo wszystko lepszy od Kinga, Gollob jako lider powinien przyćmić Harrisa, a Protasiewicz i Janowski deklasują Nichollsa i Tajskiego. Anglicy przyznali, że uszło z nich powietrze po półfinale w KL i tu przystępują po to, aby powalczyć. Nic dziwnego, bo nie mają szans na awans chłopaki także objadą bezpieczne zawody. Polacy nie powinni mieć najmniejszych problemów z Brytolami, widzę ich przewagę rzędu 7-9 punktów w końcowej klasyfikacji jutrzejszych zawodów. Według mnie kiepściutko wystawiona oferta i z takich kursów należy korzystać.
Drugi bet dotyczy Bombera z Hot Scott&#39;em. Miał nieco szczęścia w KL, że tak solidnie zapunktował. Mimo pokaźnej zdobyczy punktowej to nie był najlepiej dysponowany, natomiast Harris latał i tylko Holder mógł go dogonić. W przypadku straty Brytoli to Harris w pierwszej kolejności będzie jako joker czy na taktyczną także nie ma się co tutaj rozpisywać. Obecna dyspozycja + umiejętności zdecydowanie na Bombera, WIELCE PRAWDOPODOBNE TYPY PO CUDNYCH KURSACH!
Polska v Wlk. Brytania @ 1.5
Harris v Nicholls @ 1.5
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
radula 5,4K

radula

Użytkownik
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/297549/prognoza-pogody-dla-malilli

Pogoda się zmienia już jest lepiej;) Liczę na to że pojadą!
Co do typów to podobają mi sie:

Polska - Wlk. Brytania 1 1,43 Tobet✅

Dobrze typ opisał Feekus.

Niels K. Iversen - Leon Madsen 1 1,23 ✅

Kurs niski ale na dokładkę warto,PUK dzisiaj razem z Nickim będą liderami swojej drużyny. Madsen troszkę słabiej niż na początku sezonu sobie radzi,jednak mimo to nadal jest zawodnikiem który przywozi ważne pkt i na 8-9pkt spokojnie Go stać.

Chris Harris - Scott Nicholls 1 1,40 ✅

Również Feekus dobrze to opisał. Niestety łapię to po niższym kursie ale i tak uważam,że nadal jest do grania. Bomber to lider zespołu i uważam,że 1 bieg więcej dostanie.

Lukas Dryml - Ales Dryml 2 1,55 ✅

A wczesniej tego nie widziałem;) Ales pojechał bardzo dobrze w półfinale! zdobył 12pkt natomiast Lukas o połowę mniej. W przypadku Jokera stawiam że to właśnie Ales Dryml pojedzie wiec start więcej. Dzisiaj Czesi aż na tak wysokim poziomie pewnie nie zapunktują jednak ja liczę na Alesa Drymla że będzie najlepszym z Czechów.
Wszystko Tobet
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nawet w surebeta można to złożyć, zakładając, że Anglia jest bez szans
To co to za surebet... ?
Dunczycy z Nickim to zdecydowany faworyt, wódz jest w gazie, robi lepsze wrazenie w tym sezonie niz Gollob. Patrzac nawet na wystepy w Szwecji jezdzi lepiej. Jensen z Dackarny wiec na torze jezdzi prawieco tydzien to musi cos umiec. Do tego Iversen rowniez w gazie i Madsen swoje przywiezie.
Polacy to Gollob ktory dal rade w Bydgoszczy ale w Szwecji moze byc juz zdecydowanie gorzej, Janowski w lidze przywiozl 2 pkt w Mallili wiec bez komentarza, Buczek za Walaska( decyzja pod wyplywem emocji, nie wyszedl jeden wystep Gregorowi i od razu wypad...) nie zdziwie sie jak dzisiaj i Buczek zawali.Po Protasie tez fajerwerek bym sie nie spodziewal. Ogolnie rzecz biorac, na kazdej pozycji Dunczycy maja lepszego zawodnika i spokojnie powinni awansowac do polfinalu.
Pogoda beznadziejna w Szwecji wiec granie czegokolwiek to loteria i mimo ze niektore typy wygladaja przyzwoicie narazie bym sie wstrzymal ;).
 
W 66

warchlak

Użytkownik
można znaleźć najwyższy kurs na Anglików i zrobić 3-drogowo ???? ale wtedy to teoretycznie Czesi mogliby wygrać ze wszystkimi ????
bez jaj, albo Dania, albo ewentualnie Polska :p
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Na pewno Wielka Brytania nie ma prawa wygrać? chcę zagrać w dwóch różnych firmach bukmacherskich na zwycięstwo Danii i Polski by mieć pewny zysk jeśli któraś z tych drużyn wygra, lecz do tego trzeba sporo postawić.
Zbyt szczegółowo żużlem się nie interesuje, więc moje pytanie czy na pewno nawet w trudnych warunkach jesteście przekonani, że Polska albo Dania wygrają?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Na pewno Wielka Brytania nie ma prawa wygrać? chcę zagrać w dwóch różnych firmach bukmacherskich na zwycięstwo Danii i Polski by mieć pewny zysk jeśli któraś z tych drużyn wygra, lecz do tego trzeba sporo postawić.
Zbyt szczegółowo żużlem się nie interesuje, więc moje pytanie czy na pewno nawet w trudnych warunkach jesteście przekonani, że Polska albo Dania wygrają?
pewnego to nic nie ma kolego, ale w zgodnej opinii wszystkich Anglicy nie wywalczając awansu u siebie w półfinale już przegrali i w finale się nie znajdą. Nie ma ku temu absolutnie żadnej przesłanki, a jeden niepewny lider nie wystarczy, bo nie wydaje mi się, aby objeżdżał na torze Dackarny Golloba czy Pedersena lub Iversena. Nicholls pojedzie słabe zawody, to samo King także o Brytoli bym się nie martwił.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zamiast grać jakieś ryzykowne surebety gdzie stawiając np 1000zł na Polske i Danię wygramy 30zł-80zł to lepiej pograć za 100zł jakiś handicap na Polaków +7, do wygrania za 10x mniejszą sumę będzie ta sama kasa, tylko pytanie kto taki wystawi. Trzeba czekać do 17-18nastej
 
D 5

dero1987

Użytkownik
Ja również polecam Duńczyków u dziadka Willa ???? kurs 1,73 warto pograć. Nie widzę tutaj szansy dla innych ekip, niestety również dla nas. Chciałoby się, żeby to Polska wygrała, ale w bukmacherce nie ma sentymentów ???? wiadomo że chodzi tu tylko o pieniądze. ✅
Do tego Ales Dryml z Lukasem w Tobecie. Kurs 1,55 Myślę, że tak jak ostatnio to Ales będzie liderem swojej drużyny i zdecydowanie najlepiej powinien punktować. ✅
N.K.Iversen z Madsenem. Iversen fenomenalna forma.. Tu chyba nie ma się co rozpisywać. Kurs 1.23- najpewniejsza lokata dzisiaj. Również Tobet.✅
Pozdrawiam i powodzenia ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Zamiast grać jakieś ryzykowne surebety gdzie stawiając np 1000zł na Polske i Danię wygramy 30zł-80zł to lepiej pograć za 100zł jakiś handicap na Polaków +7, do wygrania za 10x mniejszą sumę będzie ta sama kasa, tylko pytanie kto taki wystawi
Jaja sobie robisz, prawda ? Skoro na Australię było 1.25 i handicapy na poziomie 6punktów, to teraz liczysz na to, że przy ok 1.50-1.70 na Duńczyków będzie linia 7pktów!?:] 3-4 to max wg mnie...
Tak samo nie wiem, czym kierujecie się grając na Alesa... W półfinale było na niego sporo powyżej 2.00, teraz ładnie śmigał w 1/2 i już kursy się odwróciły w stosunku do Lukasa, a wg mnie to 50:50...
Betsafe ma już najlepszych w swoich ekipach, jakby ktoś pytał...
Iversen najlepszy z Duńczyków - 2.60 Betsson
Najlepsza średnia w Szwecji tuż przed Nickim, więc minimalne value...
Tak samo nie wiem, czym kierujecie się grając na Alesa... W półfinale było na niego sporo powyżej 2.00, teraz ładnie śmigał w 1/2 i już kursy się odwróciły w stosunku do Lukasa, a wg mnie to 50:50...
A na Lukasa @ 4.00 Expekt Value jak się patrzy...
E; potem niech ktoś połączy z powyższym moim...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Obserwator poleca 2.6 na Puka, a ja Pedersena po 2.4 w Tobecie. Nie trzeba się rozpisywać na ten temat, Nicki bardzo dobry sezon na każdym froncie, w Betsafe 1.65 na to, że będzie najlepiej punktującym Duńczykiem, a w Tobecie 2.4. Kursowa przepaść to jest, trzeba korzystać!
Nicki Pedersen Best Danish Rider @ 2.4
Tobet
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Informacyjnie (później usunę)
Występy zawodników na torze w Mallili w tym roku:
Hammarby @ Dackarna
Scott Nicholls - 6+1 (2*,1,2,1)
Michael Jepsen Jensen - 9+1 (3,3,1*,0,2)
Tomasz Gollob - 13 (1,3,3,3,3,d)
Grzegorz Walasek - 7+1 (1,0,1,2*,3)
Vastervik @ Dackarna
Scott Nicholls - 3 (1,1,1,-)
Michael Jepsen Jensen - 3 (0,0,-,3)
Chris Harris - 5 (3,2,0,0)
Daniel King - 6+2 (2*,3,1*,0)
Mecz Dackarny
Michael Jepsen Jensen - 14 (2,3,3,0,3,3)
Leon Madsen - 7+1 (3,2,2*,0,)
Valsarna @ Dackarna
Michael Jepsen Jensen - 4 (0,1,-,3)
Krzysztof Buczkowski - 8 (3,3,0,0,2)

Piraterna @ Dackarna
Michael Jepsen Jensen - 17+1 (3,3,3,3,3,2*)
Maciej Janowski - 2 (1,d,0,1,-)

Protasiewicz, Woffinden i Pedersen w tym sezonie tam nie rywalizowali. Niestety w przypadku Protasa nie ma chyba co oczekiwać porządnego wyniku, bo w zeszłym roku zrobił 4 (1,1,1,1).
No nie ma się co oszukiwać, faworytami nie jesteśmy i szczerze mówiąc sam też nie daje nam większych szans. Duńczycy dwóch świetnych liderów, którzy mogą zakręcić koło kompletu. Słabszego dnia po nich nie ma co oczekiwać. Do tego MJJ to zawodnik miejscowego klubu ... No ale trzeba wierzyć. Choć na papierze to bardziej wygląda, że będziemy się męczyć z Wielką Brytanią, a nie z Danią o 1 msc ...
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jaja sobie robisz, prawda ? Skoro na Australię było 1.25 i handicapy na poziomie 6punktów, to teraz liczysz na to, że przy ok 1.50-1.70 na Duńczyków będzie linia 7pktów!?:] 3-4 to max wg mnie...
Tak samo nie wiem, czym kierujecie się grając na Alesa... W półfinale było na niego sporo powyżej 2.00, teraz ładnie śmigał w 1/2 i już kursy się odwróciły w stosunku do Lukasa, a wg mnie to 50:50...
Betsafe ma już najlepszych w swoich ekipach, jakby ktoś pytał...
Iversen najlepszy z Duńczyków - 2.60 Betsson
Najlepsza średnia w Szwecji tuż przed Nickim, więc minimalne value...
Przeczytaj ostatnie zdanie &quot;tylko pytanie kto taki wystawi&quot;
Jeśli ktoś da handi na poziomie 7 oczek biorę w ciemno, wiem że to mało realne, ale jeśli buki dają na win Dani od 1,36 do 1,73, a nawet 1,90 (rano bylo już spadł) to tak samo będzie z handi... jeden da +2, inny +5 może jakiś +7...
Nikt sobie jaj nie robi, chyba tylko ty pisząc, że warto grać Puka... Zarówno Iversen jak i Pedersen są mocni w tym sezonie i granie kto będzie lepszy to loteria, lekkie value? Ja tego tu nie widzę, 50/50 to szczęście chyba, a nie dobry bet.
Z jednym mogę się z tobą zgodzić, że nie warto grać pary Ales - Lukas... Lukas zawsze jeździł lepiej w Polsce, w Szwecji obaj od kilku dobrych lat nie jeźdźą więc nie wiem na co niektórzy liczą... Ales miał dzień był w KingsLynn lepszy, co nie znaczy, że w Malilli musi być tak samo.
Informacyjnie (później usunę)
Występy zawodników na torze w Mallili w tym roku:
Duńczycy dwóch świetnych liderów, którzy mogą zakręcić koło kompletu. Słabszego dnia po nich nie ma co oczekiwać. Do tego 3 i 4 zawodnik to jeźdźcy miejscowego klubu ... .
Nie sugerujcie się ligowymi wynikami z tego roku! Dlaczego? Tor w Malilli zazwyczaj na ligę jest przyczepny, dziś spodziewam się maga betonu bo zawsze w barażu jest beton, by w głównych zawodach tor był inny. Kolejny argument to taki, że w Bydzi jak i w King&#39;s Lynn było ryzyko deszczu to organizatorzy też zrobili beton (szczególnie w Bydzi, w Anglii coś tam &quot;luźnej&quot; zostawili),,więc tor nie był handicapem naszych, tak samo dziś nie będzie dla MJJ i tylko MJJ bo 4 do brydża to Madsen, a on nie jest zawodnikiem miejscowym. Mnie się czepiacie, a sami nie macie racji w tym co piszecie. Madsen PUK czy Pedersen nie jeżdżą w Molili przecież...
Mogę się założyć, ze tor będzie twardy, inny niż na ligę.

J /// Masz rację, coś pomieszałem. Z torem też masz rację, że przygotują go na beton, ale do zawodów ma lekko padać, więc takiego toru jak w Bydgoszczy raczej nie ujrzymy. A szkoda, bo to powinno nam pasować ...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Chyba ostatni taki &#39;pewniak&#39; w Tobecie.
Harris v A.Dryml @ 1.72
Tobet
Co tu dużo pisać, Czech dobrze pojechał dzięki znajomości angielskiego owalu, w Szwecji nie ścigał się od kilku ładnych lat, Harris niedość, że umiejętności nieporównywalnie wyższe to jeszcze doświadczenie z torem. Niesamowity błąd buka i jeszcze taki kurs...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dania wygra baraż @ 1,45 Tobet✅
Niestety ale cienko wyglądają nasze szansę na zwycięstwo/awans do finału, gdyż w mojej ocenie Duńczycy po prostu nie mają słabych punktów. Miejsce Michela Bech Jensena zajmie Nicki Pedersen i przy okazji wzrasta już o kilka oczek ich dorobek punktowy, do tego Puk w świetnej formie, Madsen podobnie, chociaż on tutaj pewnie będzie najsłabszy ale z wynikiem koło 8-9pkt więc to fajnie mieć takie najsłabsze ogniwo, a Michael Jepsen Jensen to jeździeć miejscowej Dackarny, także on tor będzie znał tutaj najlepiej więc od niego też należy oczekiwać spore ilości punktów. Po prostu jakoś nie wierzę w ten nasz awans, chociaż będę kibicował z całych sił Polakom, by się udało, bo ewentualna wygrana w barażu myślę, że da nam takiego kopa, że wtedy nawet walka o złoto możliwa. Oczywiście pozostała dwójka nie jest w ogóle brana pod uwagę...
Jeśli chodzi o moje typy to po kolei jedziemy:
Chris Harris-Ales Dryml 1 @ 1,50 Tobet✅11-4
Chris Harris-Scott Nicholls 1 @ 1,35 Tobet✅11-2
Chris Harris TOP British Rider @ 1,55 Tobet

Trzy ciekawe bety na lidera Brytyjczyków, co by nie mówić. W King&#39;s Lynn to był prawdziwy lider, który nie zawiódł, a jedynie ten defekt w 16 biegu uniemożliwił mu walkę z Crumpem, która z pewnością byłaby pasjonująca. Pamiętamy, że właściwie tylko on miał szansę z Holderem, a reszcie Crispy zwyczajnie uciekał i to z ogromną przewagę wygrywał. Poza tym Bomber dzisiaj pojedzie 6 razy i nie wiadomo czy nie będzie zastępował chociażby Hot Scotta. Niby najsłabszym ogniwem powinien być Daniel King ale pamiętajmy, że on regularnie w Szwecji jeździ, tak więc może coś się ta jego jazda przyda, bo Tajski z tego co wiem w ogóle nie jeździł w Szwecji, a Scott tylko 3 mecze. Co do pojedynku z Alesem Drymlem, to też powinno być łatwo, bo tutaj Czech nie będzie tak jeździł, gdyż na co dzień śmiga tylko w Anglii praktycznie i tam może coś pokazać, a w Szwecji bardziej powinien pokazać się chociażby Józek Franc. Moim zdaniem wszystkie trzy te bety powinny leko wejść, bo kto jak nie Bomber będzie liderował Brytolom...
Polska-Wielka Brytania 1 @ 1,40 Tobet✅38-30
I tutaj też mamy właściwie lokatę 40%, no bo skoro mamy dzisiaj walczyć o zwycięstwo, to nie możemy sobie w żadnym wypadku pozwolić na walkę z Brytolami, tylko po prostu musimy ich od początku tutaj odsadzić. Gollob odzyskał formę, Pepe dobrze w Szwecji sobie radzi i to już jest plus, niestety widzę trochę mankament w postaci Janowskiego, którego nie dawny występ w barwach Piratów pamiętam na torze w Malilli, a wtedy zdobył ledwie 2pkt więc trochę mnie to martwi. Postawa Buczka jest tutaj kompletną zagadką. Jednak pokonywanie takich zawodników jak Daniel King, Tai Woffinden czy Scott Nicholls poza Anglią jest ich obowiązkiem i co do tego nie ma żadnych wątpliwości, gdyż nie są to zawodnicy z czołówki. Jedynie z Bomberem będą problemy ale on sam tutaj nie pokona naszych zawodników więc myślę, że powinniśmy Brytoli pokonać kilkoma punktami.
Michael Jepsen Jensen-Leon Madsen 1 @ 1,60 Tobet✅13-4
Tutaj też moim zdaniem dobry zakład, bo jednak atut własnego toru jest w tym wypadku nie do przecenienia. Madsen to jeszcze nie jest jakiś super doświadczony zawodnik ale ten sezon ma naprawdę dobry, a zwłaszcza gdy w parze jedzie z Vaculikiem to jest elegancko. Dzisiaj obaj pojadą po 5 razy, bo nie chce mi się wierzyć, by którykolwiek z nich mógł zastępować czy być zastępowanym, gdyż Dania powinna tutaj prowadzić, a jeśli już przegrywać to raczej nie 6-cioma punktami. MJJ widziałem w tym sezonie na G&amp;B Arena już i świetnie tam śmigał, a na dodatek jego średnia domowa wynosi ponad 2 więc czego chcieć więcej? Dzisiaj to on powinien wraz z doświadczonymi kolegami liderować Dunom, a Madsen myślę, że też przywiezie w granicach 8-9pkt ale jednak będzie gorszy od swojego młodszego kolegi z reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Dania wygra baraż @ 1,45 Tobet
Jeśli chodzi o moje typy to po kolei jedziemy:
Chris Harris-Ales Dryml 1 @ 1,50 Tobet
Chris Harris-Scott Nicholls 1 @ 1,35 Tobet
Chris Harris TOP British Rider @ 1,55 Tobet
Skoro tak to wydaje mi się ze Harris - Protasiewicz [email protected] STS prezent. Nie będę się powtarzał po kapszti. Do tego wcześniej Jacques napisał:
Protasiewicz w tym sezonie tam nie rywalizowali. Niestety w przypadku Protasa nie ma chyba co oczekiwać porządnego wyniku, bo w zeszłym roku zrobił 4 (1,1,1,1).
Także wydaje mi sie, że to prezent. Pobieram grubo.
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Skoro tak to wydaje mi się ze Harris - Protasiewicz [email protected] STS prezent.
Pewnie prezent, tylko wiesz jak STS rozlicza te bonus w drużynówce? Bo w ich regulaminie nie ma ten temat słowa, zresztą w ogóle o speedwayu cisza.. A wiadomo, że kwestia rozliczania bonusowych punktów jest kluczowa, bo Harris na 100% będzie jokerem Brytyjczyków, a Protas prawie na 100% nie będzie, więc ten jeden wyścig będzie miał mniej... Dlatego ja wolę zagrać ten sam typ w Totomixie, kurs taki sam, a przynajmniej jest wszystko jasno w regulaminie wyjaśnione.
Żużel (Drużynowy Puchar Świata)
KL
Który z wymienionych żużlowców uzyska w meczu więcej punktów (punkty joker liczone pojedynczo).
Zaliczane są wszystkie biegi zawodnika.
Tylko że tam to jest typ 3-drogowy z remisem, a w STSie 2-drogowy bez remisu.. Dlatego dobrze by było wiedzieć jak ten STS rozlicza, żebym wiedzieć gdzie skierować swoje kroki ????
e: teraz w Toto kurs na Harrisa już spadł do 1.65 .. Jak ktoś wie jak ten STS rozlicza bonusy to niech zdradzi tę wiedzę tajemną..
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Polska - Dania (4-0) 1 2,05 Bet365 ⛔ szkoda..
Tomasz Gollob TOP Polish Rider 1,55 Betsafe ✅ Tomek jesteś zaje... świrem!
Dzisiaj baraż w Szwedzkiej Malili. Faworytami są Duńczycy ja niestety również tak sądzę(co nie znaczy, że nie wierze w naszych), wobec zmienionego regulaminu jak się nie wykorzystuje atutu własnego toru w Bydgoszczy to jest jak jest. Tak na prawdę w Bydgoszczy mieliśmy tylko Tomka, jakim cudem Walasek jedzie takie dno? czy Protasiewicz który zawsze świetnie spisuje się przy Sportowej 2. Dzisiaj jednak czas na baraż i o tym nasi chłopacy powinni myśleć. Tomek w tym roku nawet gdy był w dołku zrobił tam super wynik. Zawsze jeżdzi mu się tam super. Duńczycy na pewno wzmocnieni Nickim, który w tym sezonie pokazuje super formę. W mojej ocenie, kluczową sprawą dla nas będzie dzisiaj postawa Jensena. Nicki i &quot;Puk&quot; na pewno pojadą swoje, a myślę, że Madsena Marek będzie potrafił jakoś wyłączyć. Ja liczę i wierze w naszych stąd gram handicap na Polaków oraz to, że Tomek dzisiaj będzie naszym liderem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom