>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway World Cup 2012 - 12 i 14 lipca, baraż oraz finał - Malilla

Status
Zamknięty.
4 96

46ckm

Użytkownik
Gdyby trener Cieślak wszedł na jakiekolwiek forum ( śmiech ) to może zdecydowałby się na Buczkowskiego. Dobrze, że miał chociaż odwagę przyznać się do błędu. Walasek tragedia na całej linii, dla mnie to niepojęte, jak zawodnik, który zna tor w Bydgoszczy jak własną kieszeń, siedzi na ławie, przecież te 5-6 pkt na pewno by zdobył i byśmy wygrali. A tak to moim zdaniem nie mamy na co liczyć w Szwecji. Nie wygramy z Duńczykami, to na 99,9 pewne, niestety. Obym się mylił, ale najprawdopodobniej zabraknie nas w finale.
Pewnie Buczkowski zrobił by te 5-6 pkt o których piszesz nawet myślę że mógłby się zakręcić koło dychy ale teraz po zawodach to już nie ma co gdybać tym bardziej że kto się mógł spodziewać że Greg pojedzie taką padake skoro sezon ligowy w Polsce i Szwecji ma znakomity. Buczkowski dostanie swoją szanse w barażu w Mallili i miejmy wszyscy nadzieje że ją godnie wykorzysta.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Gdyby trener Cieślak wszedł na jakiekolwiek forum ( śmiech ) to może zdecydowałby się na Buczkowskiego. Dobrze, że miał chociaż odwagę przyznać się do błędu. Walasek tragedia na całej linii, dla mnie to niepojęte, jak zawodnik, który zna tor w Bydgoszczy jak własną kieszeń, siedzi na ławie, przecież te 5-6 pkt na pewno by zdobył i byśmy wygrali. A tak to moim zdaniem nie mamy na co liczyć w Szwecji. Nie wygramy z Duńczykami, to na 99,9 pewne, niestety. Obym się mylił, ale najprawdopodobniej zabraknie nas w finale.
wygrana Polakow konczyla mi wczoraj kupon, jak zobaczylem, co Walasek odpier...., to zastanawialem sie, co on w kadrze w ogole robi, w ostatnim wyscigu to chyba go Fischer nawet wyprzedzil, Cieslak w wywiadzie po zawodach powiedzial, ze Walasek go bardzo zawiodl i ze zawierzyl mu po tym, jak spisywal sie ostatnio i do tego, ze tutaj jezdzil, chyba mial mieszane uczucia czy wystawic go czy nie, mam nadzieje, ze w barazu prawdopodobnie Buczkowski zdobedzie o wiele wiecej punktow, ale i tak bedzie ciezko wygrac z Dunczykami ???? )
 
K 0

krawat74

Użytkownik
Wiadomo juz cos czy Darky jedzie na 100% ?
To będzie wiadome dopiero jutro ok 13tej (po treningu). Sam mówi że musi spróbować sił na motorze. Ja myslę, że to ściema i ukrywanie kart (skład) oraz że pojedzie, ale z obstawianiem poczekałbym do jutrzejszego popołudnia.
Inna sprawa, że jak pojedzie Troy, to wcale nie musi być osłabienia.
Ward po kontuzji - Troy bez kontuzji ????
Powodzenia
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Ward pojedzie ???? Poza tym, to z Anglikami mogą i we 2 wygrać. Kto tam ma niby jechać? Ogórek Harris, Nicholls? ????
To nie GP, gdzie dzikie karty dają za narodowość, tutaj Anglicy się nie nadają.
 
matheo1985 8

matheo1985

Użytkownik
Ward pojedzie ???? Poza tym, to z Anglikami mogą i we 2 wygrać. Kto tam ma niby jechać? Ogórek Harris, Nicholls? ????
To nie GP, gdzie dzikie karty dają za narodowość, tutaj Anglicy się nie nadają.
Spokojnie Warchlak ???? bez spiny... a kto uważał, że Walach pojedzie tak słabo w naszej reprezentacji? kto się spodziewał, że Grisza zrobi 6 pkt w 5 startach?
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
To jest żużel i tu nie ma nic pewnego, jest tak wiele czynników. Wystarczy że jeden z nich potoczy się nie tak jak trzeba i cały zakład może się posypać z wygranego, to jest żużel i doszedłem do wniosku po długim graniu tego sportu że za drobne tylko gram dla zabawy.
Dziś też nie widzę innego scenariusza jak pewne zwycięstwo Australii bo to nie jest polska z dziurawym składem.
Do tego Finał widzę tak(obsada):
1. Szwecja (gospodarz)
2. Rosja (zw. I półf.)
3. Australia (zw. II półf.)
4. Dania (zw. baraży)
Ostatnim pkt wskazuje kogo uważam za zwycięzce barażu. Nie widzę Polaków z takim składem w półfinale. Chodzą słychy że w Dani wraca Nicki. Dlatego będzie wymiana jednego ogniwa i pozostawienie reszty w składzie z Polski.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Doczekałem się ofert betsafe i oto znowu zagram parę lokat, oczywiście zawsze może się zdarzyć coś takiego jak odwalił Walasek w Bydgoszczy, ale do rzeczy:
Tajski - Lukas @1,25 ✅ 8 - 6
Watt - Ales @1,26 ⛔ 11 - 12 no ładnie
Różnica klas wiadomo, wystarczy spojrzeć na wyniki Czechów w Anglii w tym roku, a ich przeciwników. Szkoda, że nie można połączyć bo już by było ako koło 1,60.
można dorzucić Watt - Smolinski @1,26 ✅ 11 - 6 i Taj - Wolbert @1,30 ✅ 8 - 5, ale chyba pewniejszym typem jest grać vs Czesi. Smoła w Anglii ostatnie kilka meczy nawet, nawet jak na niego, a Wolbert jedzie &quot;u siebie&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Ward pojedzie ???? Poza tym, to z Anglikami mogą i we 2 wygrać. Kto tam ma niby jechać? Ogórek Harris, Nicholls? ????
To nie GP, gdzie dzikie karty dają za narodowość, tutaj Anglicy się nie nadają.
Bet365 wystawił ofertę i widnieje tam Batchelor także nie pisz głupot, bo dla takich co wprowadzają w błąd nie mając 100% pewności to bym bany stosował.
Ja dzisiaj nie szaleje Australia po 1,18 jest lokatą i gram to grubo.✅
Męczarnia straszna ale cudów nie ma.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Australia poniżej 50 @1,83 Bet365 ✅ 45
Crump nie jeździ na codzień na wyspach, więc nie sądzę, żeby dziś przywiózł komplet.
Batchelor słabo zaczął sezon, więc z nim może być różnie (ale nie zapominajmy o ostatnich rewelacyjnych wynikach)
Watt też jest do objechania przez Harrisa czy Woffiego
Holder rewelacyjny jest, więc tutaj nie szukałbym straty punktów, aczkolwiek może Harris da rade.
Pytanie czy na 60 możliwych (nie zakładam jokera) zdołają zdobyć 50? 1 wykluczenie defekt czy coś to już jest -3, Batchelor jest 3x do objechania to kolejne -3, w jakimś wyścigu wyskoczy Wolbert czy któryś z Czechów i objedzie jednego z Australijczyków i mamy kolejny -1. Watt Holder Crump 3x 15pkt?
Jeden kontakt na torze, wywiezienie pod bandę i strata oczek.
Nie chce mi się wierzyć, że liderzy zrobią komplety tym bardziej widząc jak jeździ Crumpi w GP dobrze zaczyna, słabo kończy 3,2,0,0,1 i nikt nie wie dlaczego. Myślę, że linia 50 to za wysoka linia ustalona przez Bet365.
Harris powyżej 11 @1,80 bet365 ✅ 14
Jak Australia odskoczy to zaraz będzie taktyk, a Harris wygląda najpewniej z Angoli 6x 2 w najgorszym przypadku już daje nam 12 oczek więc myślę, że wejdzie easy
Anglia -22,5 vs Niemcy @1,35 sportingbet ✅ 41 - 15
Kolejna z lokat.
Chris Harris - Troy Batchelor @1,45 expert ✅ 14 - 7
Zestawienie lidera Anglii z najsłabszym ogniwem Australii, to jakby nie patrzeć mocny bet
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
@ Ozborn - w sportingbecie masz 1.26 na Australię.
Mimo braku Warda to i tak Kangury są zdecydowanym faworytem do triumfu dziś. Ja pograłem sobie przyjemnego dubla w sportingbecie.

Australia
@ 1.26
Czechy -0.5 v Niemcy @ 1.45
AKO: 1.83
O Aussie pisać wiele nie trzeba, Holder, Crump to liderzy, którzy powinni być poza zasięgiem Brytoli. Watt i Batchelor stanowią solidne uzupełnienie składu i w granicach 50 oczek zakręcić powinni.
Drugi składnik mojego kuponu to Czesi z Niemcami. U naszych zachodnich sąsiadów widnieją praktycznie tylko 2 nazwiska - Smoliński i Wolbert. Czesi zaś dysponują równym składem, Franc i Kus to nazwiska dużo bardziej znane niż Dilger i Kroner, ten pierwszy nawet awansował do półfinału GP co było niemałym zaskoczeniem. Kurs może i niewielki, ale ryzyko minimalne. Zapewne pojawią się jakieś h2h w sportingbecie to za jakiś czas coś dopiszę ????
kolejny typ, tym razem z Tobetu. Wysokie handi na Wlk. Brytanię vs Niemcy i tak do pokrycia przez Wyspiarzy. -26.5 pkt? Powinno być spokojnie. Dlaczego? mamy 20 biegów z czego to Australijczycy i Brytyjczycy powinni się bić o czołowe miejsca w każdym z wyścigów. Niemcy wyglądają znacznie słabiej na papierze niż Czesi zatem będą gubić na nich punkty. Handi w okolicach 30 powinno być wystawione, 26.5 z kursem 1.72 w ciemno gram ;) Wolbert ostatnio słabiutka forma, Smoliński nie powinien włączyć się do walki z dwójką faworyzowanych nacji, a o Dilgerze i Kronerze nie wspominam... ;)
Wlk. Brytania -26.5 v Niemcy @ 1.72
Tobet
I prawdopodobnie ostatni typ na ten półfinał.
Zestawienie w sportingbecie Alesa Drymla z Maxem Dilgerem. Handi to tylko +1.5 na korzyść Niemca. Według mnie jest on zdecydowanie najsłabszym ogniwem reprezentacji Dojczów i będzie on pierwszym zawodnikiem do zmiany. Ales powinien wskoczyć na taktyka/jokera za Franca czy Kusa także wielce prawdopodobna większa ilość startów. Kurs bardzo atrakcyjny, bo 1.65. A. Dryml powinien około 5-6 punkcików uciułać, a Dilger jeśli nie skończy z zerowym dorobkiem to już będzie spory sukces.
A. Dryml -1.5 v Dilger @ 1.65
Sportingbet
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Feekus typ na Drymla wygląda super z tym że w SB taktyczne sie nie licza.
nie chodzi o punkty z jokera, ale o dodatkowy start - tak samo jak u nas w lidze przy 6 punktach straty ;) w sportingbecie liczą się wszystkie wyścigi danego żużlowca, a nie pierwszych 5 jak w ziemniakach ;)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Fajne zakłady wystawił expekt. Można tam pograć na najlepszego zawodnika w danej ekipie. Moją uwagę przykuwa kurs na Wolberta wśród niemieckich rajderów. Jak wiadomo Kevin to zawodnik miejscowych Gwiazdek i choć ma trudnego oponenta w osobie Martina Smolińskiego to jestem zdania że jeździec KL Stars da sobie radę. W dodatku Niemcy będą zapewne outsiderami dzisiejszego turnieju i liderzy tej kadry tj. Wolbert i Smoliński pojadą po 6 wyścigów - zmierzam do tego że żaden z nich nie będzie dysponował handicapem większej liczby startów od rywala bo pewnie obaj solidarnie zastępować będą w późniejszej fazie zawodów swoich mniej rutynowanych i nie czarujmy się po prostu słabszych kolegów. Spore value w tym typie na Kevina więc warto się temu zdarzeniu przyjrzeć nieco uważniej.
Tak samo rzecz ma się w przypadku reprezentacji Aussie. Choć Marek Cytryna dysponuje w swoim zestawieniu czterema naprawdę klasowymi jeźdźcami to jakoś ciężko mi uwierzyć że jej liderem mógłby być dziś kto inny niż Chris Holder. Chrispy pod nieobecność drugiego bliźniaka musi wziąć ciężar walki na swoje barki. W dodatku jego koledzy potrafią w każdej chwili zepsuć jeden bieg - tak jak to często zdarza się Rudemu w GP czy lidze, w dodatku Crump już trochę czasu na Wyspach nie jeździ a zatem te pierwsze biegi to będzie rozpoznanie terenu. Watt może być pozytywnym zaskoczeniem ale u niego ostatnimi czasy też widać lekki regres jeśli chodzi o wyniki. A Bacz jak to on, zawsze jakieś w,u,t może zaliczyć. Kurs na Chrispiego w porządku stąd moje zainteresowanie tym typem.
Najlepszy z Niemców: Wolbert @2,75 expekt
Najlepszy z Australii: Holder @2,20 expekt
I delikatnie najlepszy zawodnik calej imprezy Chris Harris @5 licząc na jakiś dodatkowy start Bombera być może za Kinga...
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Jeśli ktoś ma troszkę środków do rozdysponowania to warto się zastanowić nad fajnym zakładem:
Holder -Crump Expekt 1.70 2.05
Holder Crump Betsafe 1.40 2.75
Większe szanse wg mnie ma Holder i to on powinien wygrać ten zakład ale można się też zabezpieczyć kontrą na Crumpa i wtedy albo wychodzimy na zero albo na plus. Oczywiście plus w granicach 8% ;)
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Jeśli ktoś ma troszkę środków do rozdysponowania to warto się zastanowić nad fajnym zakładem:

Holder -Crump Expekt 1.70 2.05
Holder Crump Betsafe 1.40 2.75

Większe szanse wg mnie ma Holder i to on powinien wygrać ten zakład ale można się też zabezpieczyć kontrą na Crumpa i wtedy albo wychodzimy na zero albo na plus. Oczywiście plus w granicach 8% ;)
różnicą w tych kursach wynika z tego, że Betsafe po zakładzie za 200pln już obniża kursy o 0.2jednostki nie raz więcej nawet
chociaż Holder wydaje się być pewny, jeździ w Anglii znakomicie, zna tory, Crump trochę przerwy, aczkolwiek różnica pewnie będzie w pojedynkach z Nicholsem czy Harrisem
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ales Dryml -1,5 - Max Dilger 1 @ 1,65 Sportingbet ✅ 12-1 lokata
Oferta bardzo słaba, ale wybrałem dwie pary pierwsza z nich to pojedynek pomiędzy Alesem Drymlem a Maxem Dilgerem. Handicap tylko -1,5 także nie dużo. Max to słaby zawodnik w tym sezonie jeździ w Premier League i jeździ słabo, co najwyżej średnio, 5-6 punktów to jego dorobek jak na PL to mizernie. W Polsce pojechał raz w Krakowie w barwach Polonii i pogoniono go równo o do kasy pierwszy ale do punktów ostatni. Ales to solidna firma w Anglii, tzn zawodnik na 8 punktów w EL. Ostatnio forma zdecydowanie zwyżkuje. Ales to kapitan i lider Czechów dzisiaj według mnie tylko on i jego brat nawiążą walkę z Aussie i Brytolami. 20 czerwca jechał na torze w Kings Lynn i zdobył w 5 startach 9 punktów czyli ładnie. Miał przetarcie z tym torem i dzisiaj powinno to zaprocentować i powinien zdobyć przynajmniej dwa oczka więcej niż Max.
Tai Woffinden - Danny King 1 @ 1,50 Tobet ✅ 8-5
Woffi wrócił w imponującym stylu po kontuzji dobry mecz we Wrocławiu i znakomity w Wolverhampton, o kontuzji już chyba zapomniał. Na torze w Kings Lynn raczej czuje się dobrze. Według mnie to właśnie Tai będzie dzisiaj liderem Brytoli, dynamiczny start, zadziorna jazda takiego zawodnika potrzeba na tor w Kings Lynn. King notuje bardzo dobry sezon ale według mnie to nie ta półka by wygrywać biegi z Australijczykami, a i nie zdziwię się jak przegra jakiś bieg z Drymalmi albo ze Smołą i Welbertem. W KL jak jechał to raczej nie zawodził. Ale według mnie dzisiaj nie powinien zdobyć więcej oczek niż Tajski.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Polecam zagrać na live +6 Anglie @1,72 bet365 ✅ 45 - 41
Dlaczego? Prowadzą 26-25 i nawet jak bedą przegrywać to wskoczy joker i mają bardziej korzystny układ pól bo 1 pole jest słabe. Edit +6 bo King wykluczony, ale to tak za drobne by się lepiej oglądało ????
Skuteczność tego co podałem w temacie z półfinału ✅ 9 - ⛔1 wraz z live fajny wieczór dla mnie brawo Anglia za podjęcie walki, super pełno mijanek jak w Bydgoszczy, szkoda że takich torów jak BSI to u nas na ligę nie robią...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W sportingbecie mamy kursy na zwycięzce SWC i tak oto Australijczyków można pograć po kursie 2.45. Dlaczego warto? Według moich informacji Ward na 90% pojedzie w finale, ma jeszcze troszkę czasu żeby się wykurować (co robi w Polsce) i odpocząć przed arcyważnymi sobotnimi zawodami. Holder i Crump w Anglii pokazali się z dobrej strony, Davey Watt po dwóch stosunkowo nieudanych pierwszych wyścigach, później wyglądał bardzo solidnie, co dobrze wróży w finale dla Aussie. Najsłabsze ogniwo w osobie Troy&#39;a zostanie zastąpione przez jednego z niesamowitych bliźniaków, co tworzy skład gotowy do triumfu. Jedyną reprezentacją, która w mojej ocenie może im zagrozić to Dania, bo gospodarze na papierze wyglądają mizernie... Lindgren sezon poza GP bardzo średni, Ljung to nie ta klasa co Crump, Holder, a THJ ostatnio deczko pod formą zarówno w Polsce jak i w Szwecji. Duńczycy stoczą solidne przetarcie przed finałem w czwartkowym barażu tylko nasuwa się pytanie czy im to pomoże czy też zaszkodzi, jak wytrzyma sprzęt itp. W mojej ocenie wypoczęte Kangury należy pograć, tym bardziej po takim kursie (przed SWC oferowano nam 1.8-1.9).
Australia win SWC @ 2.45
Sportingbet
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Wstrzymałbym się z graniem Australii nim się nie wyjaśni sprawa z Wardem, 2 złamane kości lewego śródręcza to jest ból, a wiadomo jakie obciążenie jest na motocyklu...
Przed SWC wiedziałem, że Ward nie pojedzie w King&#39;s Lynn (oczywiście zostałem wyśmiany) tak samo twierdzę, że na Mallile może być niegotowy.
Australia z Wardem piekielnie mocna = faworyt
bez Warda, a z Batchelorem już taka mocna nie jest...
Z kolei jak się okaże, że Ward jedzie to kurs spadnie pewnie do 1,7. Ja tam bym tego nie grał w tej chwili. Uważam, że lepiej poczekać, jeśli się okaże że jedzie Ward kurs spadnie, jeśli nie to może nawet wzrośnie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Moja firma Totolotek to jednak ma słabych ekspertów od żużla. Dlatego z miłą chęcią gram jutro niestety na Duńczyków po kursie 1,90. Nie widzę innej możliwości. Wraca Nicki, Iversen ma 1 średnią w lidze szwedzkiej, Pedersen też super, Madsen i Jepsen Jensen swoje zrobią. U nas przeczuwam niestety słabiutki występ Buczkowskiego. Miał jechać w Bydgoszczy, wtedy byśmy wygrali. A w Malilii chyba sobie nie poradzi. Podobnie może być z Janowskim, który niedawno na tym torze pojechał fatalnie. Dlatego nie ma opcji, żebyśmy jutro wygrali.
DPŚ 2012 BARAŻ ZWYCIĘZCA : Dania @ 1,90 Totolotek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom