>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spekulacje Transferowe Ekstraklasa

Status
Zamknięty.
kyja 178

kyja

Użytkownik
Hamalainen został zakupiony przez Legie tylko i wyłącznie aby osłabić Lecha. Tak mi się przy najmniej wydaje. Media Poznańskie kreowały go na gwiazdę drużyny a działacze Legii to wykorzystali. Tyle w temacie.
No akurat z twoja opinia bym sie nie zgodził. Media poznańskie wcale go nie kreowały na gwiazdę tak jak to teraz jest robione przez media warszawskie ( &quot;Hamalainen zadebiutował w Legii&quot; , Hamalainen strzeli pierwsza bramkę w Legii itp. itd). Facet dopiero teraz urósł do rangi wielkiego gracza w Polsce:grin: Dlaczego tak się dzieje? Myślę, ze to jest siłowe granie na nosie fanom Kolejorza przez pismaków ze stolicy i pokazanie jaka &quot;perle&quot; stracili a jaki świetny ruch zrobił klub z Warszawy.
Juz gdzieś pisałem, ze wg mnie Fin jest nie warty takiego kontraktu jaki dostal w tej chwili no ale poczekajmy co pokaże jeszcze na boisku.
 
M 0

marcolo7

Użytkownik
Z wielkich transferów obecnego Mistrza Polski tak mocno wypalił Sisi, że już dziś czytałem o tym, że ledwo sezon się skończy to odejdzie. Sorry, linka nie wrzucę bo jestem początkujący ;) Ale powodem jest niezadowolenie fanów spowodowane asekuracją i małym zaangażowaniem. Nie wiem co stało się ze skautingiem w Lechu, ale wykładają się tam na każdym transferze...
A przypomnę była taka przerwa w rozgrywkach gdy ściągnęli Stilicia, Peszko, Arboledę i Lewandowskiego.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Za PS:

Dominik Furman jest blisko kolejnego powrotu do ekstraklasy. Jego sprowadzeniem zainteresowana jest Cracovia - informuje przegladsportowy.pl.

Furman jest piłkarzem francuskiej Tuluzy, gdzie trafił 2,5 roku temu z Legii Warszawa. We Francji się jednak nie przebił i po roku wrócił do Legii - tym razem na wypożyczenie. Wiosnę spędził na kolejnym wypożyczeniu w Hellas Werona. W Serie A zagrał jednak tylko raz - w ostatniej kolejce wszedł na 19 minut spotkania z Palermo. Jego klub zajął ostatnie miejsce i spadł do drugiej ligi.

Teraz 24-letni gracz wraca do Tuluzy, ale tylko po to, by znów udać się na wypożyczenie. Tym razem z opcją transferu definitywnego. Poważnie zainteresowana jego usługami ma być Cracovia - Furman to środkowy pomocnik i przy Kałuży miałby zastąpić Bartosza Kapustkę, który po mistrzostwach Europy najprawdopodobniej zmieni klub.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
za slasknet.com

Nowym pomocnikiem Śląska Wrocław ma zostać Michał Masłowski.

Wrocławianie zamierzają go wypożyczyć z Legii Warszawa z opcją pierwokupu.


W stolicy jego transfer traktują jako rozczarowanie. Jego przejście z Zawiszy Bydgoszcz kosztowało Legię 800 tysięcy euro. Masłowski odniósł jednak poważną kontuzję, po której nie zdołał odbudować wcześniejszej formy. W poprzednim sezonie zagrał w 10 spotkaniach ekstraklasy, w 4 znalazł się w wyjściowym składzie ale tylko jedno rozegrał do końca.

Wychowanek Strzelinianki Strzelina kilkakrotnie był przymierzany do Śląska Wrocław. Po raz ostatni ściągnąć chciał go Tadeusz Pawłowski.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Korona Kielce zainteresowana Rubenem Jurado (m.in. Piast Gliwice) na przeszkodzie stoi kontrakt z obecnym klubem CD Atlético Baleares, który ma zostać rozwiązany.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Wisła prowadzi rozmowy z Załuską
Bramkarz Łukasz Załuska jest bliski podpisania kontraktu z Wisłą Kraków. Informację tę potwierdził opiekun Białej Gwiazdy, Dariusz Wdowczyk. Przyczyną tych negocjacji jest kontuzja kolana, jakiej doznał w czwartek golkiper Michał Buchalik.
- Dobrze go znam. To chłopak, którzy przez wiele lat występował na Wyspach. Ostatnio w Darmstadt nie grał zbyt wiele, ale bramkarz jest jak wino - mówił o bezrobotnym obecnie Załusce szkoleniowiec. Wdowczyk dodał również, że nie może sobie pozwolić na to, by w zespole był tylko jeden doświadczony bramkarz (chodzi o Michała Miśkiewicza).
Załuska to były bramkarz m.in. Dundee United i Celticu Glasgow, który ostatni sezon spędził SV Darmstadt 98. Pod koniec czerwca wygasł jego kontrakt z tym klubem.
Źródło: Liga Polska
 
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Twitter ćwierka, a konkretnie Krzysztof Stanowski, że Duda pojechał do Berlina rozmawiać na temat ewentualnego transferu do Herthy.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Twitter ćwierka, a konkretnie Krzysztof Stanowski, że Duda pojechał do Berlina rozmawiać na temat ewentualnego transferu do Herthy.
No moim zdaniem po bramce na ME już przypieczętował swój transfer ;). W sumie Hertha to byłby dobry wybór w mojej opinii lepszy niż Inter.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No moim zdaniem po bramce na ME już przypieczętował swój transfer ;). W sumie Hertha to byłby dobry wybór w mojej opinii lepszy niż Inter.
Zdecydowanie tak. Co do tego to nawet nie ma wątpliwości. Inter to byłyby za wysokie progi dla Słowaka. Bardzo możliwe, że transfer jest już nawet przypieczętowany, na &quot;nieoficjalnych&quot; forach Legii również się już o tym mówi, więc coś musi być na rzeczy.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zapraszam też do pisania w tym temacie spekulacji na temat transferów. W temacie dyskusje wpisujemy tylko już przyklepane transfery.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ok lecimy dalej ze spekulacjami i z informacjami.
Morioka do Belgii sprzedany, pierwszym wzmocnieniem Śląska o ile wszystko pójdzie dobrze będzie Michał Chrapek - Lechia Gdańsk.
Prawdopodobnie na kolejny sezon wypożyczony będzie Kovacevic również z Lechii.
EDIT:
W najbliższych dniach ma się także rozegrać sprzedaż klubu z Wrocławia, jedna z osób, która chce zakupić klub, chce prowadzić go w sposób &quot;Angielski&quot; tzn. Trener - Manager, kandydatura na tegoż managera, jest wg mnie nieprawdopodobna, no ale nigdy nie mów nigdy ;).
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Spekulacje transferowe w Zagłebiu Lubin
Zagłebie jest zainteresowane prawym obrońcą GKS Katowice Alanem Czerwińskim, ma on 24 lata, w Katowicach gra od 5 sezonów, rozegrał tam jak do tej pory 143 mecze, strzelił 2 gole i miał 15 asyst.
Drugim celem transferowym jest ofensywny pomocnik Wigry Suwałki 24 letni Damian Kędzior, jest to jeden z ciekawszych piłkarzy występujących w pierwszej lidze, w zakończonym sezonie zagrał 33 mecze, strzelił 14 goli i miał 15 asyst. O piłkarza również stara się Śląsk Wrocław.
Kolejnym potencjalnym wzomocnieniem mógłby być kapitan Dinama Bukareszt 28 letni Antun Palić. Może grać na lewym skrzydle lub środku pomocy, w zakończonym sezonie zagrał w 37 meczach swojego klubu, strzelił 2 gole oraz zanotował 15 asyst. Ma też oferty z Lecha Poznań oraz Legii Warszawa.
Kolejnym piłkarzem, który mógłby trafić do Zagłebia jest Milan Borjan z Ludogorca Razgrad, mógł trafić do Lubina pół roku, jest to bramkarz, jednak wtedy nie zdecydowano się na wypożyczenie, bo z klubu nie odszedł Martin Polaczek. Borjan został ostatecznie wypożyczony na pół roku do Korony Kielce, w tym okienku temat podobno wrócił, bo jest prawdopodobne, że sprzedany zostanie Polaczek, odejdzie też Zbigniew Małkowski, który został awaryjnie ściągnięty, gdy kontuzji doznał drugi bramkarz Forenc.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Spekulacje transferowe w Zagłebiu Lubin

Zagłebie jest zainteresowane prawym obrońcą GKS Katowice Alanem Czerwińskim, ma on 24 lata, w Katowicach gra od 5 sezonów, rozegrał tam jak do tej pory 143 mecze, strzelił 2 gole i miał 15 asyst.

Drugim celem transferowym jest ofensywny pomocnik Wigry Suwałki 24 letni Damian Kędzior, jest to jeden z ciekawszych piłkarzy występujących w pierwszej lidze, w zakończonym sezonie zagrał 33 mecze, strzelił 14 goli i miał 15 asyst. O piłkarza również stara się Śląsk Wrocław.

Kolejnym potencjalnym wzomocnieniem mógłby być kapitan Dinama Bukareszt 28 letni Antun Palić. Może grać na lewym skrzydle lub środku pomocy, w zakończonym sezonie zagrał w 37 meczach swojego klubu, strzelił 2 gole oraz zanotował 15 asyst. Ma też oferty z Lecha Poznań oraz Legii Warszawa.

Kolejnym piłkarzem, który mógłby trafić do Zagłebia jest Milan Borjan z Ludogorca Razgrad, mógł trafić do Lubina pół roku, jest to bramkarz, jednak wtedy nie zdecydowano się na wypożyczenie, bo z klubu nie odszedł Martin Polaczek. Borjan został ostatecznie wypożyczony na pół roku do Korony Kielce, w tym okienku temat podobno wrócił, bo jest prawdopodobne, że sprzedany zostanie Polaczek, odejdzie też Zbigniew Małkowski, który został awaryjnie ściągnięty, gdy kontuzji doznał drugi bramkarz Forenc.
Akurat ten Pan na dzień dzisiejszy jest jedną nogą w Śląsku, jeśli nikt mu nie namiesza w głowie. Po drugie z tego co ja wiem to zależy mu na graniu, a w Zagłębiu będzie mu ciężko, bo to pozycja Starzyńskiego, no chyba, że ten odchodzi, ale nie sądzę, żeby Lubin nie ściągnął w jego miejsce kogoś lepszego niż zawodnik który był bardzo dobrym graczem w 1 lidze.
 
psychol32 442,9K

psychol32

Użytkownik
Wtrącę i ja swoje trzy grosze
Co do Czerwińskiego to ten gość ma coś z głową nie tak. Zimą był bliski Jagiellonii i się rozmyślił twierdząc że jego serce bije dla GKS. Teraz znowu podobno zaczął jego menago gadać z Jagą ale znowu się rozmyślił z jakiegoś powodu
Natomiast Kądzior, a nie Kędzior nie zdziwię się jak wróci do Jagi. Nie po drodze było mu z Probierzem ale jak wszyscy wiedzą Michała w Jadze już nie ma
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Wtrącę i ja swoje trzy grosze
Co do Czerwińskiego to ten gość ma coś z głową nie tak. Zimą był bliski Jagiellonii i się rozmyślił twierdząc że jego serce bije dla GKS. Teraz znowu podobno zaczął jego menago gadać z Jagą ale znowu się rozmyślił z jakiegoś powodu
Powodem jest Michał Probierz a raczej jego brak.
Mnie z kolei najbardziej ciekawi walka o Sobiecha/Stępińskiego i ew. Colaka byłego gracza Lechii, który na tą chwilę spadł z Bundesligi z Darmstadt. Bardzo dobre dziewiątki jak na naszą ligę. Dwóch panów na S pewnie stoczą zażarty bój między Lechią a przede wszystkim Legią, która nie ma żadnego napastnika na LM. Temat Stępińskiego ponoć w Lechii już nieaktualny.
No i wiadomo gorący kąsek jakim jest Patryk Lipski. Chodzą słuchy, że miałby zastąpić w Gdańsku Wolskiego. I co ważne Lechia chyba najdłużej jest zainteresowana Lipskim, co może mieć spory wpływ na tego młodego chłopaka.
W Lechii na razie taka sytuacja;
Ostatni sezon w Lechii Gdańsk spędzili pożegnani hucznie meczem z Pogonią Szczecin Piotr Wiśniewski i Mateusz Bąk.
Kontrakty z Lechią kończą się wypożyczonym do gdańskiego klubu Arielowi Borysiukowi i Simeonowi Sławczewowi.
Roczny kontrakt we wrześniu ubiegłego roku podpisał słoweński obrońca Denis Perger, który też opuści Gdańsk.
Umowę do 30 czerwca 2017 ma także Bartłomiej Pawłowski. Piłkarz, który kosztował Lechię ok. 500 tys. euro prawdopodobnie odejdzie za darmo.
Uznania w oczach trenera nie znalazł wypożyczony do Lechii wiosną Gino van Kessel i nie zostanie wykupiony przez Biało-Zielonych.
O ile o wykup Borysika powalczą tak słabo wygląda Sławczew i jego pozostanie w Gdańsku. Przychodzi Matras na jego pozycję i raczej Bułgar nie będzie wart ceny jaką rzuci Benfica. Znak zapytania pozostaje przy Chrapku, Kovaceviciu i Maku - tutaj o ich losie zdecyduje Nowak.
Lista piłkarzy wracająca z wypożyczeń to można się za głowę złapać;
- Gerson, Dźwigała z Łęcznej
- Łukasik z Sandhausen
- Gamakov z Ruchu
- Budziłek z Chojnic
- Makuszewski z Lecha
- Kobylański z Prussen Munster
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Powodem jest Michał Probierz a raczej jego brak.

Mnie z kolei najbardziej ciekawi walka o Sobiecha/Stępińskiego i ew. Colaka byłego gracza Lechii, który na tą chwilę spadł z Bundesligi z Darmstadt. Bardzo dobre dziewiątki jak na naszą ligę. Dwóch panów na S pewnie stoczą zażarty bój między Lechią a przede wszystkim Legią, która nie ma żadnego napastnika na LM. Temat Stępińskiego ponoć w Lechii już nieaktualny.

No i wiadomo gorący kąsek jakim jest Patryk Lipski. Chodzą słuchy, że miałby zastąpić w Gdańsku Wolskiego. I co ważne Lechia chyba najdłużej jest zainteresowana Lipskim, co może mieć spory wpływ na tego młodego chłopaka.

W Lechii na razie taka sytuacja;
O ile o wykup Borysika powalczą tak słabo wygląda Sławczew i jego pozostanie w Gdańsku. Przychodzi Matras na jego pozycję i raczej Bułgar nie będzie wart ceny jaką rzuci Benfica. Znak zapytania pozostaje przy Chrapku, Kovaceviciu i Maku - tutaj o ich losie zdecyduje Nowak.

Lista piłkarzy wracająca z wypożyczeń to można się za głowę złapać;
- Gerson, Dźwigała z Łęcznej
- Łukasik z Sandhausen
- Gamakov z Ruchu
- Budziłek z Chojnic
- Makuszewski z Lecha
- Kobylański z Prussen Munster
Chrapek już jest we Wrocławiu, tzn. osobiście go spotkałem na mieście ;). Co do Kovacevica, bodaj prezes Lechii stwierdizł, że jeśli Śląsk się utrzyma to przedłużą mu wypożyczenie o rok, także sądzę, że oboje do Wrocławia.

Co do Czerwińskiego i Probierza, to napiszę tajemniczo trochę, ale jest szansa, że będą razem pracować i to w Polskim klubie ;). Taka trochę na razie plotka, ale zobaczymy jak się rozwinie, więcej nie zdradzam, bo możliwe, że to fake news zwłaszcza jeśli chodzi o Probierza.

Generalnie jestem ciekaw wzmocnień beniaminków, a przede wszystkim Sandecji, na kogo ich tak naprawdę stać. Ten cały Kolew, który przyszedł do nich w mojej ocenie jest słąby, fakt miał dobrą rundę w 1 lidze, ale też nie dał rady na testach we Wrocławiu, no zobaczymy.
 
psychol32 442,9K

psychol32

Użytkownik
Co do Czerwińskiego i Probierza, to napiszę tajemniczo trochę, ale jest szansa, że będą razem pracować i to w Polskim klubie ;). Taka trochę na razie plotka, ale zobaczymy jak się rozwinie, więcej nie zdradzam, bo możliwe, że to fake news zwłaszcza jeśli chodzi o Probierza.
Probierz pójdzie za granicę spróbować swoich sił . Przecież w tej chwili zamiana Jagi na Śląsk to dla niego krok w tył.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom