>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

spiny TOBET.pl

jako47 130

jako47

Użytkownik
Każdy zarejestrowany użytkownik Tobet.com otrzymuje od nas 5 free-spinów w każdej z pięciu gier: The Groovy 60ies, Blood Suckers, Devil’s Delight, Hot City, Reel Steal. Może też wziąć udział w turnieju „Wejdź i Jedź”.

Każdy nowy użytkownik Tobet.com otrzymuje od nas specjalny bonus powitalny do wykorzystania w Kasynie oraz również może wziąć udział w turnieju Wejdź i Jedź.

chwile sie bawilem juz nawet nie mialem duzo i mysle pojde na jeden slot 23 E wyskoczylo
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja się dopiero zarejestrowałem, ale spinów nie dostałem, więc promocja dla istniejących użytkowników. Za to, zaraz po rejestracji otrzymałem 1 euro do kasyna.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
dokładnie jest tylko 1 ojro, żadne free spiny tylko 1 euro do postawienia na te sloty a i tam trzeba sie wstrzelic w stawke...
 
R 125

roger12

Użytkownik
Potwierdzam spiny są. Całe 2.95 E ugrane a potem już wtopa jak zwykle. Powodzenia.
Dostałeś spiny nie 1E??
ps. ja mam juz tam konto od bardzo dawna i dostałem tylko 1E
Te spiny chyba są dla wybranych jedni dostają spiny inni 1E
 
R 125

roger12

Użytkownik
spiny są dla wybranych nie dla nowych dla tych co mają konta jedni dostają spiny inny 1 E do kasyna chyba ???? bo ja dostałem 1E a konto mam od roku
 
A 0

antenelles

Użytkownik
Każdy zarejestrowany użytkownik Tobet.com otrzymuje od nas 5 free-spinów w każdej z pięciu gier: The Groovy 60ies, Blood Suckers, Devil’s Delight, Hot City, Reel Steal.
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Ruletka podkrecona na maxa... :/ 16 razy pod rzad nieparzyste... :/ a grałem progresja na parzyste.... zaczałem grac na kase jak było 6 razy nieparzyste...
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Dzięki,5 Euro przelane na zakłady (21,77 zł ) ;) z 2 euro ze spinów ugrałem 7 euro i nadwyzkę przelałem ;)
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
a ja kurde no, Looknełem i patrze 1 Euro to gram, ugrałem 6,49 Euro i chciałem zakończyc już i niewiedziałem jak i grałem dalej i zostalo 0,05 euro...
 
kapitolio 0

kapitolio

Użytkownik
Nieźle ten TOBET sobie poczyna z promocjami. Najpierw dali 5 zł za rejestrację a zaraz po tym akcja ze spinami. Tak trzymać :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom